Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως αντιδράτε στην απόρριψη;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

DoctorZhivagos

# 1 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πως αντιδράτε στην απόρριψη;

Πρόσφατα τελείωσα κάτι σεμινάρια διάρκειας 4 μηνών.. αυτό που παρατήρησα είναι οτι μιά όμορφη γυναίκα δε δέχεται ποτέ την απόρριψη.. σε ένα ανδροκρατούμενο τμήμα υπήρχε μια κοπέλα γύρω στα 26 αρκετά όμορφη μπορώ να πώ.. οι υπόλοιποι του τμήματος την φλερτάραν ψιλοέντονα και αυτή έδειχνε να το απολαμβάνει καθώτι και κοινωνική..

Προσωπικά είχα διαφορετική στάση (όλο αυτό κάνω) αλλά αυτή τη φορά όχι για κάποιο λόγο αλλά επειδή δεν είμαι σε φάση για τίποτα αυτό τον καιρό.. προφανώς κίνησα την περιέργεια της συγκεκριμένης αλλά την αποθούσα ευγενικά δείχνωντας της οτι απλά δέν είμαι για τίποτα χωρίς να σημαίνει τίποτα παραπάνω η στάση μου.. ε δε το έβαζε κάτω.. αδιαφορούσα σαν να μη καταλαβαίνω.. οι υπόλοιποι του τμήματος κόψαν τις κινήσεις μου και με κοιτούσαν με μισό μάτι όλοι σιγά σιγά.. η δε συγκεκριμένη με προσσέβαλε κιόλας με ατάκα του τύπου ''πάρτε έναν άνδρα''.. προφανώς και δεν αντέδρασα ούτε έδειξα να με πειράζει (δε με πείραξε καν).. σαν να μου είπε μια καλησπέρα το προσπέρασα.. τίποτα απο πλευράς μου.. ε αυτή στράβωσε κατάλαβα με όλο αυτό το στόρυ και οι υπόλοιποι αρχίζαν να μου το παίζουν ιστορίες.. σε στύλ οτι τους το παίζω και υπεράνω (καμία σχέση εντωμεταξύ)..

Ερώτηση: μήπως θα έπρεπε να της το παίξω λιγούρι απο την αρχή και να ησύχαζα; δηλαδή άμα κάποιος δείχνει κάτι διαφορετικό σημαίνει οτι το κάνει για κάποιον λόγο.. δε μπορεί απλά να μη θέλει να ασχοληθεί.. με παραξένεψε αυτή η αντίδραση όλων.. όχι οτι σημαίνει κάτι το τρελό αυτό το στόρυ αλλά σκέφτομαι γιατί σε μια όμορφη γυναίκα άμα φερθείς απλά ευγενικά θα παρεξηγηθείς;; Χωρίς να την κοιτάξεις ερωτικά.. σων και καλά οτι όλα σημαίνουν κάτι; δε το καταλαβαίνω αυτό..

vassoulini

# 2 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κλασσικός τύπος γυναικας που θέλει να επιβεβαιώνεται με κάθε ευκαιρία, είτε την ενδιαφέρει κάποιος είτε όχι. 

Αν της το παίξεις λιγούρι απο την αρχή, δεν θα μάθει ποτέ οτι δεν μπορεί να αρέσει σε όλους.Καλύτερα που συμπεριφέρθηκες έτσι. Το οτι στράβωσε σημαίνει οτι δεν περίμενε να της αντισταθεί κάποιος και ξίνησε. Ξύδι. Έλεος πια.

DoctorZhivagos

# 3 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τόσο πολύ όμως; Εδώ απο ένα σημείο και μετά ήταν μουτρωμένη γενικότερα και ενίοτε επιθετική απέναντι μου.. η στάση μου ήταν οτι απ τη μεριά μου τίποτα δε σημαίνει τίποτα.. δηλαδή δε κάνω κάτι για κάποιο λόγο.. αλλά μπά.. η κατάσταση επιδεινωνόταν σε βαθμό να παρακαλάω να τελειώσει το σεμινάριο.. αυτό τι σημαίνει τώρα; 'Ενιωσε απόρριψη; Απλά με αντιπάθησε; Κόμπλαρε; Εντωμεταξύ οι υπόλοιποι αρχίσαν να μου το παίζουν και ψιλομάγκες παρώτι προχωρημένης ηλικίας και αυτοί.. πράγμα που είχα να το αντιμετωπίσω απ τα σχολικά χρόνια..

vassoulini

# 4 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν είναι τα πράγματα όπως τα λες, απλά της έθιξες τον εγωισμό. Και ναι, τόσο πολύ. Έτσι είναι αυτος ο τύπος γυναικών. Λογικά θα ένιωσε εκνευρισμό του στυλ "πώς το τολμάει "ο/το + χαρακτηρισμός" να με αγνοεί"...Μη δίνεις σημασία...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από DoctorZhivagos

Τόσο πολύ όμως; Εδώ απο ένα σημείο και μετά ήταν μουτρωμένη γενικότερα και ενίοτε επιθετική απέναντι μου.. η στάση μου ήταν οτι απ τη μεριά μου τίποτα δε σημαίνει τίποτα.. δηλαδή δε κάνω κάτι για κάποιο λόγο.. αλλά μπά.. η κατάσταση επιδεινωνόταν σε βαθμό να παρακαλάω να τελειώσει το σεμινάριο.. αυτό τι σημαίνει τώρα; 'Ενιωσε απόρριψη; Απλά με αντιπάθησε; Κόμπλαρε; Εντωμεταξύ οι υπόλοιποι αρχίσαν να μου το παίζουν και ψιλομάγκες παρώτι προχωρημένης ηλικίας και αυτοί.. πράγμα που είχα να το αντιμετωπίσω απ τα σχολικά χρόνια..

MiltosRNLI1930

# 5 στις 2/12/2013
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430
'Aρεσαν+: 0%

Απο ολο το Story το οποιο   περιεγραψες εν λεπτομερεια συμπερανα τα κατωθι 

Α- Οι αλλοι τυποι του σεμιναριου που ορμηξαν στο "θηλυ"μαλλον θα ηταν σαν κι'αυτους που εβαζαν καρβουνακια στους αργιλεδες του Σουλτανου και των αξιωματικων της φρουρας και το βραδυ αναβαν τα μαγκαλια στις οδαλισκες.Επειδη εσυ ησουν πιο μπανικος επομενο ηταν να σε διεκδικησει.Β- Το οτι εδειξες αδιαφορια πιστοποιει οτι εισαι πολυ καλα διαβασμενος και εμπειρος.Γ- Ο παλαιος μυθος ,οτι οι ομορφες ειναι παντα μονες γιατι οι περισσοτεροι ειναι ντροπαλοι και δεν τολμανε να τις φλερταρουν ανηκει στο παρελθον γιατι οι ομορφες σημερα "επιλεγουν" .
ΣυμπερασμαΕχεις ολες τις προδιαγραφες που σε κανουν επιθυμητο !

DoctorZhivagos

# 6 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τόσο λόξα ε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από vassoulini

Αν είναι τα πράγματα όπως τα λες, απλά της έθιξες τον εγωισμό. Και ναι, τόσο πολύ. Έτσι είναι αυτος ο τύπος γυναικών. Λογικά θα ένιωσε εκνευρισμό του στυλ "πώς το τολμάει "ο/το + χαρακτηρισμός" να με αγνοεί"...Μη δίνεις σημασία...

DoctorZhivagos

# 7 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλά άσε για τους υπόλοιπους Μίλτο.. εδώ άρχισα να πηγαίνω ατημέλητος και να το παίζω χαζός μόνο και μόνο για να τους καλμάρω.. ούτε στην επαρχία δε το ζείς πλέον αυτό και εν έτη 2013 το έζησα στην Αθήνα.. εντωμεταξύ άμα σταθώ δίπλα σε όλους αυτούς στην καμία δε ξεχωρίζω σε κάτι απο θέμα εμφάνισης.. εννοώ οτι δεν είμαι κανένας ομορφάντρας να πώ ok thats life..

Και πραγματικά τίποτα δέν έκανα για να εκμαιεύσω κάτι.. προσθαθούσα να έχω μία στάση οτι δε καταλαβαίνω-δε συμβαίνει τίποτα.. δέν ήθελα τίποτα τόσο απλά.. Τι να πώ; Παράξενα πράγματα..

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από MiltosRNLI1930

Απο ολο το Story το οποιο   περιεγραψες εν λεπτομερεια συμπερανα τα κατωθι 

Α- Οι αλλοι τυποι του σεμιναριου που ορμηξαν στο "θηλυ"μαλλον θα ηταν σαν κι'αυτους που εβαζαν καρβουνακια στους αργιλεδες του Σουλτανου και των αξιωματικων της φρουρας και το βραδυ αναβαν τα μαγκαλια στις οδαλισκες.Επειδη εσυ ησουν πιο μπανικος επομενο ηταν να σε διεκδικησει.Β- Το οτι εδειξες αδιαφορια πιστοποιει οτι εισαι πολυ καλα διαβασμενος και εμπειρος.Γ- Ο παλαιος μυθος ,οτι οι ομορφες ειναι παντα μονες γιατι οι περισσοτεροι ειναι ντροπαλοι και δεν τολμανε να τις φλερταρουν ανηκει στο παρελθον γιατι οι ομορφες σημερα "επιλεγουν" .
ΣυμπερασμαΕχεις ολες τις προδιαγραφες που σε κανουν επιθυμητο !

vassoulini

# 8 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν κρίνει κανείς απο τις περιγραφές σου, τόση και άλλη τόση...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από DoctorZhivagos

Τόσο λόξα ε;

Mystik_Male

# 9 στις 2/12/2013
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Καλά έκανες και της ξηγήθηκες έτσι...

Η ΜαΛαΚίΑ ορισμένων ανδρών και γυναικών (πάρε παράδειγμα τα άτομα που παρακολουθούσαν μαζί σου το σεμινάριο) ζει και βασιλεύει ανά την επικράτεια...

Η μεν κοπελλίτσα ξίνισε επειδή υπήρξε κάποιος που έκανε τη διαφορά και δεν της την έπεσε σα λιγούρι.

Οι δε άλλοι προσπάθησαν να είναι με το μέρος της μπας και γλείψουν κανένα κοκκαλάκι, αλλά έφαγαν χυλόπιτα.

Ας πιουν όλοι μαζί μια σοδίτσα για να χωνέψουν τις χυλόπιτες (ο καθένας τη δικιά του).

Όσο για την κοπελλίτσα, έχει μια ζωή μπροστά της για να μάθει ότι δεν είναι όλοι οι άντρες τσουτσέκια και λιγούρια.

Και ότι δεν είναι η μοναδική όμορφη στην Ελλάδα.

Υπάρχουν και ομορφότερες.

Αρέσει στο μέλος somebody961

DoctorZhivagos

# 10 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι να πώ; Για κλωτσίες είναι μερικές.. εντωμεταξύ υπήρχαν ένα σωρό παιδιά εκει μέσα να ασχοληθεί μαζί τους.. στο τέλος αυτή έμπαινε και δε μίλαγε σε κανέναν.. ούτε απέρριψα ούτε το έπαιζα αδιάφορος.. δηλαδή τι να έκανα; τον πέφτουλα; το μετάνιωσα που δε το έκανα αλλά που να φανταστώ

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από vassoulini

Αν κρίνει κανείς απο τις περιγραφές σου, τόση και άλλη τόση...

vassoulini

# 11 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν εκανες τον πεφτουλα θα ηταν μεγα λαθος γιατι μια ζωη αυτη η κοπελα θα πιστευει οτι μπορει να κανει τους αλλους να τρεχουν απο πισω της.

Ειπαμε, ακομα κι ολοι να της τη πεφτουν, ετσι και ένας δεν ενδιαφερθει, κολλαει σε αυτον και της φενεται παραξενο, ακομα και προσβλητικο, αν εκεινος δεν τολμησει να υποταχθει στην θεικη ομορφια της.

Ειναι το ειδος της γυναικας που εχει αναγκη απο συνεχη προσοχη και τρεφεται με τα κοπλιμεντα των αλλων. Πιθανον να ειναι ετσι απο τη παιδικη της ηλικια ακομα και να εχει μεγαλωσει ετσι...Ραγιζει η καρδια μου οταν βλεπω τις επιπτωσεις του να κακομαθαινεις το παιδι, σε εναν ενηλικο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από DoctorZhivagos

Τι να πώ; Για κλωτσίες είναι μερικές.. εντωμεταξύ υπήρχαν ένα σωρό παιδιά εκει μέσα να ασχοληθεί μαζί τους.. στο τέλος αυτή έμπαινε και δε μίλαγε σε κανέναν.. ούτε απέρριψα ούτε το έπαιζα αδιάφορος.. δηλαδή τι να έκανα; τον πέφτουλα; το μετάνιωσα που δε το έκανα αλλά που να φανταστώ

Mystik_Male

# 12 στις 2/12/2013
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Μη δίνεις σημασία.

Ασχολήσου με πιο σοβαρά θέματα.

Αυτά είναι απόρροια κακομαθημένων κοριτσιών που νομίζουν ότι κρατάνε τον Πάπα από τα... φρύδια...

Καμμένα χαρτιά...

Ευτυχώς που υπάρχουν και κάποιες που είναι ξεκάθαρες και το μόνο που θέλουν στη ζωή τους είναι να περνάνε καλά, να αποκτούν εμπειρίες και να την απολαμβάνουν.

Χωρίς να εμπλέκονται με ΜαΛάΚεΣ και τα προβλήματα τους.

Μπαίνουν στη  ζωή σου για ένα διάστημα (το οποίο σου το έχουν καθορίσει εξ' αρχής και κατόπιν συνεννόησης μαζί σου) και μετά φεύγουν.

Όταν κάποια στιγμή θεωρήσουν ότι έχουν πάρει αρκετές εμπειρίες από τη ζωή και θέλουν να γίνουν και μητέρες, τότε θα αλλάξουν βρίσκοντας ένα σταθερό σύντροφο.

Και από τις πολλές εμπειρίες που έχουν αποκτήσει, θα κάνουν και σωστή επιλογή.

Γιατί είναι ψύχραιμες και δεν κάνουν κινήσεις πάνω στον πανικό τους.  

_xanoumaki_

# 13 στις 2/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

https://www.youtube.com/watch?v=Nhh699fhhgk

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από DoctorZhivagos

Καλά άσε για τους υπόλοιπους Μίλτο.. εδώ άρχισα να πηγαίνω ατημέλητος και να το παίζω χαζός μόνο και μόνο για να τους καλμάρω.. ούτε στην επαρχία δε το ζείς πλέον αυτό και εν έτη 2013 το έζησα στην Αθήνα.. εντωμεταξύ άμα σταθώ δίπλα σε όλους αυτούς στην καμία δε ξεχωρίζω σε κάτι απο θέμα εμφάνισης.. εννοώ οτι δεν είμαι κανένας ομορφάντρας να πώ ok thats life..

Και πραγματικά τίποτα δέν έκανα για να εκμαιεύσω κάτι.. προσθαθούσα να έχω μία στάση οτι δε καταλαβαίνω-δε συμβαίνει τίποτα.. δέν ήθελα τίποτα τόσο απλά.. Τι να πώ; Παράξενα πράγματα..

Aggelo

# 14 στις 3/12/2013
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

DoctorZhivagos φυσιολογικη την βρισκω την σταση σου,αν δεν εισαι στο καταλληλο timing

δεν εισαι υποχρεωμενος να κανεις κατι για να αποδειξεις οτι μετρας στους αλλους.Αυτα γινονται

στο λυκειο.Ισως καποιοι τα κανουν βεβαια και μετα το λυκειο

γιατι την περιοδο των σχολικα χρονια τους ειχανε στη γυαλα.

Μην σε παραξενευει η συμπεριφορα των υπολοιπων,

υπαρχει πολυ κακεντρεχεια και μοχθηρια γυρω μας.

Οι πιο πολλοι αντι να κοιταξουν την καμπουρα τους,

ασχολουνται με τη καμπουρα του αλλου...κλασσικα....

Κανε την δουλεια σου και αστους να βραζουν στο ζουμι τους.

Ομοιως και την δεσποινιδα

που αρεσκεται να τρεχουν απο πισω της ενας λοχος λιγουρια.

naughtyM

# 15 στις 3/12/2013
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Eγώ να το γενικεύσω λίγο;

Μάλλον η κοπελίτσα έχει γενικότερα μεγάλο "εγώ" και της κακοφάνηκε η "αδιαφορία"-απόρριψη δε θα την έλεγα.
Αυτό δε σημαίνει οτι ειναι κανόνας στη γυναικεία συμπεριφορά.. αν και τολμώ να ομολογήσω οτι στις κοπέλες που είναι συνηθισμένες στις "επιτυχίες", κάτι τέτοιο να ξενίζει.

Να το καταλάβω απο μια μεριά... Οταν συνηθίζεις στην κολακεία και συναντάς κάποια στιγμή τοίχο να σκεφτείς "'οπα, τι φάση? Τι πρόβλημα έχει αυτός; Γιατί δε μου τρίβεται ή δεν δείχνει ενδιαφέρον".
Οχι γιατί αναγκαστικά ενδιαφέρομαι εγώ, αλλά επειδή είσαι ενα "αγκάθι" στην αυτοπεποίθηση μου B-).
Εντάξει, πολλές το έχουμε ζήσει . Το μυστικό είναι...να καταλαβαίνουμε πως δεν είμαστε τηγανητές πατάτες...και άρα δεν αρέσουμε σε όλους.
Εδω υπάρχουν άνθρωποι...που δε γουστάρουν αυτές!(τις τηγανητές ντε!), τι να πουν και εκείνες ( ) με τη σειρά τους δηλαδή!

Καλά ξηγήθηκες παρόλα αυτά. Εύγε.

Don't forget to fall in love with yourself first...

roxette_

# 16 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καταφερε να ξελογιασει ποσους αντρες ,εσυ να πηγαινεις ατημελητος και να το παιζεις χαζος. Ικανη να ανελθει επαγγελματικα και να τρωνε οι αλλοι την σκονη της.Να η χρησιμοτητα των σεμιναριων!

DoctorZhivagos

# 17 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μάλιστα.. διπλό το σενινάριο θα έλεγα..

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από roxette_

Καταφερε να ξελογιασει ποσους αντρες ,εσυ να πηγαινεις ατημελητος και να το παιζεις χαζος. Ικανη να ανελθει επαγγελματικα και να τρωνε οι αλλοι την σκονη της.Να η χρησιμοτητα των σεμιναριων!

DoctorZhivagos

# 18 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μα αυτό είναι το θέμα.. δε ξηγήθηκα για κάτι.. δε προσπάθησα να κάνω τίποτα.. πέρα απο τα να τους καλμάρω γιατί έβλεπα τα σκεπτικά τους και χωρίς να θέλω καμία ανάμειξη.. ήθελα να ξερα στην υπόλοιποι ελλάδα έτσι λειτουργούν;

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Mystik_Male

Καλά έκανες και της ξηγήθηκες έτσι...

Η ΜαΛαΚίΑ ορισμένων ανδρών και γυναικών (πάρε παράδειγμα τα άτομα που παρακολουθούσαν μαζί σου το σεμινάριο) ζει και βασιλεύει ανά την επικράτεια...

Η μεν κοπελλίτσα ξίνισε επειδή υπήρξε κάποιος που έκανε τη διαφορά και δεν της την έπεσε σα λιγούρι.

Οι δε άλλοι προσπάθησαν να είναι με το μέρος της μπας και γλείψουν κανένα κοκκαλάκι, αλλά έφαγαν χυλόπιτα.

Ας πιουν όλοι μαζί μια σοδίτσα για να χωνέψουν τις χυλόπιτες (ο καθένας τη δικιά του).

Όσο για την κοπελλίτσα, έχει μια ζωή μπροστά της για να μάθει ότι δεν είναι όλοι οι άντρες τσουτσέκια και λιγούρια.

Και ότι δεν είναι η μοναδική όμορφη στην Ελλάδα.

Υπάρχουν και ομορφότερες.

DoctorZhivagos

# 19 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το θέμα είναι οτι εκεί πηγαίναμε για συγκεκριμένο σκοπό.. όχι για να αποδειχθούν όλα αυτά μεταξύ μας

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από naughtyM

Eγώ να το γενικεύσω λίγο;

Μάλλον η κοπελίτσα έχει γενικότερα μεγάλο "εγώ" και της κακοφάνηκε η "αδιαφορία"-απόρριψη δε θα την έλεγα.
Αυτό δε σημαίνει οτι ειναι κανόνας στη γυναικεία συμπεριφορά.. αν και τολμώ να ομολογήσω οτι στις κοπέλες που είναι συνηθισμένες στις "επιτυχίες", κάτι τέτοιο να ξενίζει.

Να το καταλάβω απο μια μεριά... Οταν συνηθίζεις στην κολακεία και συναντάς κάποια στιγμή τοίχο να σκεφτείς "'οπα, τι φάση? Τι πρόβλημα έχει αυτός; Γιατί δε μου τρίβεται ή δεν δείχνει ενδιαφέρον".
Οχι γιατί αναγκαστικά ενδιαφέρομαι εγώ, αλλά επειδή είσαι ενα "αγκάθι" στην αυτοπεποίθηση μου B-).
Εντάξει, πολλές το έχουμε ζήσει . Το μυστικό είναι...να καταλαβαίνουμε πως δεν είμαστε τηγανητές πατάτες...και άρα δεν αρέσουμε σε όλους.
Εδω υπάρχουν άνθρωποι...που δε γουστάρουν αυτές!(τις τηγανητές ντε!), τι να πουν και εκείνες ( ) με τη σειρά τους δηλαδή!

Καλά ξηγήθηκες παρόλα αυτά. Εύγε.

DoctorZhivagos

# 20 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εντωμεταξύ ερχόντουσαν όλοι οι άλλοι στα διαλλείματα να μου το παίξουν κάτι.. τους απέκρουα με τρόπο οτι δέν είμαι στη λογική τους και έβλεπα τη ζήλεια τους να φουντώνει.. εννοείτε οτι με 1-2 άτομα μιλούσα και κάναμε παρείτσα και κρατήσαμε και κάποια επαφή..

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Aggelo

DoctorZhivagos φυσιολογικη την βρισκω την σταση σου,αν δεν εισαι στο καταλληλο timing

δεν εισαι υποχρεωμενος να κανεις κατι για να αποδειξεις οτι μετρας στους αλλους.Αυτα γινονται

στο λυκειο.Ισως καποιοι τα κανουν βεβαια και μετα το λυκειο

γιατι την περιοδο των σχολικα χρονια τους ειχανε στη γυαλα.

Μην σε παραξενευει η συμπεριφορα των υπολοιπων,

υπαρχει πολυ κακεντρεχεια και μοχθηρια γυρω μας.

Οι πιο πολλοι αντι να κοιταξουν την καμπουρα τους,

ασχολουνται με τη καμπουρα του αλλου...κλασσικα....

Κανε την δουλεια σου και αστους να βραζουν στο ζουμι τους.

Ομοιως και την δεσποινιδα

που αρεσκεται να τρεχουν απο πισω της ενας λοχος λιγουρια.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε