Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πως αντιδράτε στην απόρριψη;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

nuvola

# 21 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
πες με το θέμα των σεμιναρίων...

DoctorZhivagos

# 22 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επειδή με έβαλες σε τρομερές σκέψεις με την απάντηση σου.. σε περιβάλλον εργασίας μια τέτοια περίπτωση πώς αντιμετωπίζετε πιστεύεις;

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από roxette_

Καταφερε να ξελογιασει ποσους αντρες ,εσυ να πηγαινεις ατημελητος και να το παιζεις χαζος. Ικανη να ανελθει επαγγελματικα και να τρωνε οι αλλοι την σκονη της.Να η χρησιμοτητα των σεμιναριων!

DoctorZhivagos

# 23 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι εννοείς;

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από nuvola
πες με το θέμα των σεμιναρίων...

nuvola

# 24 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
τι δε καταλαβαινεις;

παρακολουθησες σεμινάρια (είπες)

με ειδικευση σε τι;;

αυτό ρωτώ...

Georgebest69-

# 25 στις 3/12/2013
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.531
'Aρεσαν+: 0%

Πολλοί άντρες ψάχνουν για μ@υ*άρες, κ@λ*ρες, β*ζ@ρες & καταλήγουν να πέφτουν σε άρες, μάρες, κουκουνάρες...!!!  

Αρέσει στο μέλος naughtyM

VLEMMA

# 26 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Aν με απορριπτεις μια...
σε απορριπτω δυο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από DoctorZhivagos

Πως αντιδράτε στην απόρριψη;

__mikeman

# 27 στις 3/12/2013
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.299

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από VLEMMA

Aν με απορριπτεις μια...
σε απορριπτω δυο...

Αν σε έχει *απορρίψει* μια...αυτό μάλλον σημαίνει οτι εσύ εχεις..."ψιλοτριφτεί" πρώτα, έτσι δεν είναι?? Αλλιώς δεν υπάρχει "απόρριψη".

Οπότε απο κει και πέρα, εμένα αυτο το "σε απορρίπτω δυο" πιο πολύ την αλεπού και τα κρεμαστάρια μου θυμίζει.

roxette_

# 28 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εδω σε μεγαλες εταιριες υπαρχουν τα κουτσομπολια και οι ιντριγκες σε σεμιναρια δεν θα γινοταν.? Ειναι να μην σε βαλει στο ματι καποια !Δεν μπλοφαρεις, γιατι θα υπαρξει δουλεμα ενθεν και ενθεν αφου θα εχει τους μισους και παραπανω με το μερος της.  

DoctorZhivagos

# 29 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τεχνολογίες ΙΤ

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από nuvola
τι δε καταλαβαινεις;

παρακολουθησες σεμινάρια (είπες)

με ειδικευση σε τι;;

αυτό ρωτώ...

nuvola

# 30 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
με εισηγητες άνδρες;

Aggelo

# 31 στις 3/12/2013
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Georgebest69-

Πολλοί άντρες ψάχνουν για μ@υ*άρες, κ@λ*ρες, β*ζ@ρες & καταλήγουν να πέφτουν σε άρες, μάρες, κουκουνάρες...!!!  

Best τελευταια παρατηρω οτι εχει πεσει πολυ (δουλιαση) Tragic......το βλεπω και σ αλλα θεματα που

διαβαζω στο φορουμ.Κανα αλανι δεν βλέπω και ανυσηχω τα μαλλα...

ΥΓ Εξαιρειται ο Νικολακης που εδωσε ρεστα προχθες σε κατι που εγραψε......το μπαγασα !

Αρέσει στα μέλη Georgebest69-, Mystik_Male

DoctorZhivagos

# 32 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτή νόμιζε οτι σίγουρα μπλοφάρω.. αλλά δε μπλόφαρα ήμουν ξεκάθαρος.. το θέμα είναι ότι ακόμα και όταν δε θές να ασχοληθείς θα πρέπει να έχεις την ανάλογη στάση.. τελικά η αδιαφορία δέν είναι πάντα η πίο σωστή.. και ρωτάω τώρα.. μήπως ήταν το σεμινάριο και οι τεχνολογίες που έμαθα αλλά και το συμβάν με τη συγκεκριμένη.. μάλιστα.. κοίτα να δείς που θα λέω ευτυχώς που μου συνέβη και αυτό..

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από roxette_

Εδω σε μεγαλες εταιριες υπαρχουν τα κουτσομπολια και οι ιντριγκες σε σεμιναρια δεν θα γινοταν.? Ειναι να μην σε βαλει στο ματι καποια !Δεν μπλοφαρεις, γιατι θα υπαρξει δουλεμα ενθεν και ενθεν αφου θα εχει τους μισους και παραπανω με το μερος της.  

CyberCr33p

# 33 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από naughtyM

Eγώ να το γενικεύσω λίγο;

Μάλλον η κοπελίτσα έχει γενικότερα μεγάλο "εγώ" και της κακοφάνηκε η "αδιαφορία"-απόρριψη δε θα την έλεγα.
Αυτό δε σημαίνει οτι ειναι κανόνας στη γυναικεία συμπεριφορά.. αν και τολμώ να ομολογήσω οτι στις κοπέλες που είναι συνηθισμένες στις "επιτυχίες", κάτι τέτοιο να ξενίζει.

Να το καταλάβω απο μια μεριά... Οταν συνηθίζεις στην κολακεία και συναντάς κάποια στιγμή τοίχο να σκεφτείς "'οπα, τι φάση? Τι πρόβλημα έχει αυτός; Γιατί δε μου τρίβεται ή δεν δείχνει ενδιαφέρον".
Οχι γιατί αναγκαστικά ενδιαφέρομαι εγώ, αλλά επειδή είσαι ενα "αγκάθι" στην αυτοπεποίθηση μου B-).
Εντάξει, πολλές το έχουμε ζήσει . Το μυστικό είναι...να καταλαβαίνουμε πως δεν είμαστε τηγανητές πατάτες...και άρα δεν αρέσουμε σε όλους.
Εδω υπάρχουν άνθρωποι...που δε γουστάρουν αυτές!(τις τηγανητές ντε!), τι να πουν και εκείνες ( ) με τη σειρά τους δηλαδή!

Καλά ξηγήθηκες παρόλα αυτά. Εύγε.

Αντιλέγεις δηλαδή ότι οι περισσότερες γυναίκες θέλουν να αντλούν αυτοπεποίθηση από όλους τους άνδρες ακόμα και εάν έχουν σχέση, ενώ ο άνδρας που έχει σχέση του αρκεί να αντλεί αυτοπεποίθηση από την κοπέλα του;

achinos

# 34 στις 3/12/2013
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

σοτος...έλα κι άλλος...

nuvola

# 35 στις 3/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από achinos

σοτος...έλα κι άλλος...

Georgebest69-

# 36 στις 3/12/2013
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 2.531

ο νικολακης φιλε μου σε λιγες μερες θα σκασει μυτη στην Αραχωβα με αιθεριες υπαρξεις, στο χιονοδρομικο στα σαλε και στα τζακουζι...

και εμεις ουτε 7 φορες τον μηνα δεν μπορουμε να παμε στη Παολα...γαμω την κριση που περναμε... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Aggelo

Best τελευταια παρατηρω οτι εχει πεσει πολυ (δουλιαση) Tragic......το βλεπω και σ αλλα θεματα που

ΥΓ Εξαιρειται ο Νικολακης που εδωσε ρεστα προχθες σε κατι που εγραψε......το μπαγασα !

naughtyM

# 37 στις 3/12/2013
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Μα αύτο έγραψα. Ειδικά για τη συγκεκριμένη.
Και σαφέστατα το κάνουμε. Απλά είναι στο χαρακτηρα της καθεμιάς και στα όρια που θέτει για τον εαυτό της το πόσο θα το προχωρήσει.
Και επειδή οι γυναίκες είμαστε και ανταγωνιστικές...να δεις τι θα γινόταν στη συγκεκριμένη περίπτωση αν υπήρχε 2η κοπελίτσα (ποιοτικά ίσως λίγο πιο χαμηλά απο εκείνη) και το Ντόκτορ έδειχνε ενδιαφέρον.
Πυρ και μανία η τύπισσα.

Μα τι να πεις...Γυναικες.
Καποιες τουλάχιστον  

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από CyberCr33p

Αντιλέγεις δηλαδή ότι οι περισσότερες γυναίκες θέλουν να αντλούν αυτοπεποίθηση από όλους τους άνδρες ακόμα και εάν έχουν σχέση, ενώ ο άνδρας που έχει σχέση του αρκεί να αντλεί αυτοπεποίθηση από την κοπέλα του;

naughtyM

# 38 στις 3/12/2013
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση

Τα "αλάνια" περιορίζονται αριθμητικά "εξω"...στο sxeseis. gr περιμένεις να τα βρεις;

Τρατζικ δε λες τιποτα μίστερ άγγελο.
Καψομούνιακ λα καταστασιόν γεμάτοι ούλοι!

(με μερικές φωτεινές εξαιρέσεις βέβαια αλλα τι να τις κάνεις που είναι τόσο λίγες

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Aggelo

naughtyM

# 39 στις 3/12/2013
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση

PS. Κλαψομουνιακ.

PS2. Η "διορθωση" που θκατα πηγε; 

Aggelo

# 40 στις 4/12/2013
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από Georgebest69-

ο νικολακης φιλε μου σε λιγες μερες θα σκασει μυτη στην Αραχωβα με αιθεριες υπαρξεις, στο χιονοδρομικο στα σαλε και στα τζακουζι...

και εμεις ουτε 7 φορες τον μηνα δεν μπορουμε να παμε στη Παολα...γαμω την κριση που περναμε... 

Αραχωβα.........στο τζακουζι με Mo?t kai Cohiba Behike......

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε