Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Φοβαμαι να κανω νεα αρχη!

Σελίδα : 1

Baggelhs2013

# 1 στις 8/12/2013
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 59
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα σας!

Αντιμετωπίζω αυτό τον καιρό έναν χωρισμό μου, και όσο σκέφτομαι την νέα αρχή, την φοβάμαι.Τι εννοώ την φοβάμαι? Η μόνη μου σοβαρή σχέση ήταν 2μιση χρόνια, από την οποία πήρα μπορώ να πω μία άσχημη δυστυχώς εμπειρία... Τι θα συμβεί αν πέσω στα ίδια? Έχω γνωρίσει μία κοπέλα, η οποία μου αρέσει και νομίζω της αρέσω και εγώ... Τώρα μιλάμε φιλικά, έχουμε βγει για καφέ, έχουμε επικοινωνία στο διαδίκτυο και στο τηλέφωνο. Φαίνεται καλός χαρακτήρας, όμως στην αρχή έτσι δείχνουμε όλοι. Φοβάμαι να περάσω στο στάδιο της σχέσης για να μην ξανά συμβεί το ίδιο. Και εκτός αυτού, φοβάμαι πως ίσως εγώ να μην είμαι έτοιμος και την πληγώσω εγώ αργότερα. Γιατί λόγου της εμπειρίας που πήρα, δεν ξέρω αν μπορέσω να επενδύσω στον έρωτα. Και το λέω αυτό, γιατί και με την πρώην, μετά από 1 χρόνο ανοίχτηκα χωρίς να έχω κάποια άσχημη εμπειρία, ενώ τώρα που έχω? πόσο θα μου πάρει να ανοιχτώ? και αν δεν ανοιχτώ?Νομίζω ήρθε σε άσχημο timing η κοπέλα αυτή, και νιώθω ότι μου αρέσει πολύ. Όμως δειλιάζω να προχωρήσω. Ένα ρίσκο είναι όλα, το γνωρίζω, όμως δεν έχουμε δικαίωμα να παίζουμε με συναισθήματα!!! 
Ποια είναι η δική σας γνώμη? Να προσπαθήσω να ξεκινήσω κάτι και όπως πάει? ή να κρατήσω μία φιλική επαφή που σημαίνει ότι σε λίγο καιρό ίσως να πάψει και αυτό? (και όπως είπα μου αρέσει πολύ η κοπέλα αυτή).

Aggelo

# 2 στις 8/12/2013
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Baggelhs2013 η αποψη μου ειναι οτι στα 22 δεν θα επρεπε να βασανιζεις το μυαλο σου

με σκεψεις αλλα να εισαι ετοιμος ανα πασα στιγμη για δραση.

Κανε παιχνιδι με την κοπελα λοιπον και ασε τις αναστολες και τις αναβολες, η ζωη

προχωραει μπροστα.Το να χωρισει καποιος δεν ειναι το τελος

του κοσμου......

Και κατι αλλο ζησε το σημερα !!, αν θα ειναι καλος χαρακτηρας,

αν θα ταιριαξετε, αν θ ανοιχτεις...αν..αν...θα τα δεις με τον καιρο.

Οσο θα υπαρχουν πολλα (Αν)

στο πισω μερος του εγκεφαλου σου, δεν προκειται να κανεις καμια προοδο

θα εισαι τσιμεντωμενος στο ιδιο σημειο...

ΥΓ Εισαι στην καλυτερη ηλικια...μην μασας πουθενα...it's time for action......
το προσωπο υπαρχει...τι καλυτερο ?

Αρέσει στα μέλη anemona_62, somebody961
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

Sylvia_3

# 3 στις 8/12/2013
author
Γυναίκα / 38 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 31

Γεια σου και πάλι! Φυσικό είναι να διστάζεις μετά την εμπειρία σου, όμως έτσι δεν γίνεται τίποτα. Καλό είναι οπωσδήποτε να δοκιμάσεις, αφού φυσικά πρώτα γνωριστείτε καλά με την κοπέλα και βεβαιωθείς ότι δεν έχεις λανθασμένες προσδοκίες από αυτήν. Μπορείς να της εκδηλώσεις το ενδιαφέρον σου από νωρίς -ώστε να μην σε βάλει στην κατηγορία "φίλοι" - και να της μιλήσεις ανοιχτά για τους φόβους σου. Ό,τι και να σου πει, κράτα μικρό καλάθι, τα φαινόμενα απατούν συχνά, όπως δυστυχώς διαπίστωσες ήδη. Αλλά μην στερήσεις στον εαυτό σου μια ευκαιρία σχέσης, προχώρησε με μικρά σταθερά βήματα κι αυτοπεποίθηση! Μακάρι να είναι κάτι καλό! 

somebody961

# 4 στις 8/12/2013
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Γεια σας.
Τη περασμένη εβδομάδα είχα πάει σε ένα εστιατόριο που φαινόταν εντυπωσιακό, ωραίες ταμπέλες, διακόσμηση κλπ, και παράγγειλα ένα λαχταριστό πιάτο και έφαγα. Πεινούσα αρκετά και δεν πρόσεξα καθόλου τα υλικά που ήταν φτιαγμένο
αλλά έπαθα δηλητηρίαση και δε ξαναπατάω πλέον εκεί. Ταλαιπωρήθηκα πολύ με το στομάχι μου, πολύ άσχημη εμπειρία.

Τώρα όμως ξαναπεινάω αλλά φοβάμαι να ξαναφάω, φοβάμαι  ότι θα ξαναπάθω δηλητηρίαση..
τι με συμβουλεύετε να κάνω;

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ φίλε μας τώρα τι μας ρωτάς;

ΞΕΡΕΙΣ μέσα σου ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ τι να κάνεις και τι να προσέχεις..

Και να σου πω και κάτι; Η αγάπη όταν τη δίνεις δεν 'αδειάζεις' για να φοβάσαι μη σου 'τελειώσει'.
Οσο δίνεις και δίνεσαι με αγάπη τόσο αυτή η δεξαμενή γεμίζει και σε κάνεις να δίνεις ακόμα περισσότερη!

Προχώρα λοιπόν φίλε μας ΑΦΟΒΑ γιατί ο φόβος είναι έλλειψη αγάπης κυρίως στον εαυτό σου και, κάθε που με το καλό θα γνωρίζεις την επόμενη, κάνε ότι κάνω: Να λες μέσα σου ένα ευχαριστώ στην κάθε προηγούμενη σχέση που σε οδήγησε ένα βήμα παραπέρα στη πορεία σου να βρεις την ΣΥΝΤΡΟΦΟ την ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ στη ζωή σου!

Γιατί από τα λίγα που έγραψες κρίνω πως το αξίζεις πραγματικά φίλε μας!
Αντε, προχώρα να σε δούμε λοιπόν!

Και να θυμάσαι:
Το τίμημα του ωραίου είναι η πορεία της ανακάλυψης του!

teleios35

# 5 στις 8/12/2013
author
Ανδρας / 44 / Ελεύθερος
Ν. Αχαϊας / Αιγιο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 20

καλημερα

καλημερα και απο μενα κανε μια καινουρια αρχη και κοιτα μονο μπροστα

Baggelhs2013

# 6 στις 8/12/2013
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Σας ευχαριστώ πολύ για την σημασία που δίνεται στο θέμα! 

Το άνοιξα για να δω και λίγες γνώμες εκτός του εαυτού μου, έτσι ώστε να κρίνω!
Εντάξει νέος είμαι ακόμη και τώρα είναι που μαθαίνω και παίρνω μαθήματα από την ζωή. 
Αρέσει στο μέλος anemona_62

ELIANA6

# 7 στις 8/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αν δεν δοκιμασεις δεν θα μαθεις ...Αφησε τον εαυτο σου να χαρει οτι ωραιο ερχεται...Απο τα λαθη μας μαθαινουμε.Τι καλυτερο απο το να ζεις με οση ενταση μπορεις.

Και μην ξεχνας πως η αγαπη δεν θα σου χτυπαει παντα την πορτα.

kondylenia

# 8 στις 8/12/2013
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Εκτός Ελλάδας
Απαντήσεις: 142

Αφου σου αρεσει η κοπέλα, και μαλιστα πολύ όπως λες, γιατι να μην συνεχισεις τη γνωριμια σας?
Φροντισε πρωτα να γνωριστειτε καλα, να καταλαβεις τι άνθρωπος ειναι. Οπως σου φερθει , θα της φερθεις. Μη την κανεις όμως να πληρωσει τα λάθη της άλλης...

Αρέσει στο μέλος Sylvia_3

Baggelhs2013

# 9 στις 9/12/2013
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από kondylenia

Αφου σου αρεσει η κοπέλα, και μαλιστα πολύ όπως λες, γιατι να μην συνεχισεις τη γνωριμια σας?
Φροντισε πρωτα να γνωριστειτε καλα, να καταλαβεις τι άνθρωπος ειναι. Οπως σου φερθει , θα της φερθεις. Μη την κανεις όμως να πληρωσει τα λάθη της άλλης...

Πως όμως να βάλω αυτό το άτομο στη ζωή μου, αφού ακόμη και τώρα που σου γράφω σκέφτομαι την άλλη? Σκέφτομαι κάποια πράγματα που πραγματικά με κάνουν να εύχομαι να γυρίσω τον χρόνο πίσω να καταλάβω τι έγινε και χάθηκε όλο αυτό που είχαμε... Σκέφτομαι κάτι που της είχα πει όταν την είχα αγκαλιά... "Τα βλέπεις αυτά τα 2 αστέρια? Όταν αυτά πάψουν να λάμπουν, τότε θα πάψει να υπάρχει και ο έρωτάς μας" αυτά κατά λέξη... 

Πίστευα ειλικρινά ότι είναι άνθρωπος και δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε αυτό που είναι... Έχω τόσα πολλά να γράψω όσο σκέφτομαι που το μυαλό θα βλέπει εικόνες και τα δάκτυλα απλά θα πληκτρολογούν.

Τόσο πολύ φίλη μου αγάπησα... αγάπησα αγνά και χωρίς σκοπό... χωρίς να εκμεταλευτώ τίποτα από εκείνη. Και όσο ήτανε παρθένα πριν ολοκληρώσουμε και υπήρξαν φορές που μου είπε "μπες" ενώ απλά κάναμε προκαταρκτικά εγώ έκανα πίσω για να μην είναι μια απλή παρόρμηση της στιγμής και ας το ήθελα πολύ. (Γιατί μου είχε πει πως φοβάται μην μου το πει και δεν είναι πραγματικά έτοιμη). Ειλικρινά φέρθηκα σαν να είναι αυτή εγώ, και αν την πλήγωνα θα το πάθαινα εγώ το κακό, και δεν πήρα ούτε την παραμικρή εκτίμηση... Μέχρι πριν πάω εκεί μόνιμα, δούλευα για να μαζέψω να ταξιδέψω Λάρισα-Κρήτη να περάσουμε 2 μέρες μαζί... Που αν μπορούσα να σου δώσω τις αναμνήσεις μου θα πεις ούτε σε ταινία αυτό... Ακόμη και την βδομάδα που μου είπε εκείνα τα άσχημα λόγια, θυμάμαι να σηκώνομαι το πρωί να της κάνω καφέ, το μεσημέρι να τηγανίζω να φάμε και να βάζω λουλούδια στο τραπέζι, χωρίς να περιμένω να μου πει "ας δώσουμε μία ευκαιρία" ήξερα το τέλος, ήξερα πως όταν έρθει το Σάββατο όλα θα τελειώσουν, και γω απλά προσπαθούσα να περάσουν οι μέρες διαφορετικά. Και να σου πω και κάτι ακόμη? Ένα από εκείνα τα βράδια της βδομάδας, ενώ κάναμε σεξ, γύρισε και μου είπε " μην νομίζεις πως το κάναμε επειδή νιώθω κάτι, έγινε απλά για ικανοποίηση "... Φαντάσου πως είναι να ακούς αυτό από το στόμα εκείνης που αγαπάς... Σίγουρα θα έχεις ακούσει πολλές τέτοιου είδους ιστορίες, αλλά η καθεμία έχει την δική της σημασία. 

Η δική μου ήτανε σαν να παλεύει ένας αρχηγός και τις δύο ομάδες... Θέλω να τα πω κάπου και δε μπορώ γι'αυτό καταφεύγω εδώ μέσα. Για να τα βγάλω από μέσα μου έστω και κειμενικά, και ας μην με καταλαβαίνει κανείς... Συγνώμη αν σε ζάλισα. Αλλά αν είναι να δίνω τέτοια αγάπη και να παίρνω αυτά, τότε καλύτερα να έχω την καρδιά απλά για να με κρατάει ζωντανό... 

Αρέσει στο μέλος anemona_62

vassoulini

# 10 στις 9/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επειδη μια φορα πέρασες μια άσχημη εμπειρία δεν σημαίνει οτι θα είναι για πάντα έτσι. Αν σου αρέσει πραγματικά η κοπέλα, προχώρα το και ο χρόνος θα δείξει...Αλλα μην ζεις με το άγχος. Άσε τα πράγματα να κυλίσουν φυσιολογικά και όμορφα και χαλάρωσε...

dr_Veneno

# 11 στις 9/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δες το έτσι

Εσύ από τα 19 μέχρι τώρα είχες μία σχέση και πολλές όμορφες στιγμές. Άλλοι ήταν με τον π***τσο στο χέρι! Εγώ ας πούμε τα έφαγα σε στρατό, διάβασμα, δουλειά και μηδέν διακοπές! Οπότε πάλι καλά είσαι...

Προχώρα!

VLEMMA

# 12 στις 10/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

αν φοβασαι...
ΜΗΝ κανεις!!!

με το ζορι δεν γινονται
ουτε νεες αρχες
ουτε νεα τελη...

περιμενε να "καθαρισει" λιγο το ματι σου
και οταν σου επιτρεψει
να βλεπεις χωρις παραμορφωτικους φοβους
και αλλες υστεριες

προχωρα ... σ' αλλες ιστοριες

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Baggelhs2013

anemona_62

# 13 στις 10/12/2013
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218

Βλέποντας και κάνοντας φίλε μου.
Σου έχω εμπιστοσύνη, δεν πρόκειται να εκμεταλλευτείς την νέα κοπέλα, ούτε να την κοροϊδέψεις, ούτε να της δώσεις ψεύτικες ελπίδες.
Όλα αυτά που νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικά και όλα αυτά που σκέφτεσαι ορθά.
Αναρωτιέμαι αν και πότε θα μιλήσεις στην κοπέλα για όλα αυτά που δεν γνωρίζει. Όταν θα είσαι έτοιμος, προφανώς. Θα το καταλάβεις συν τω χρόνω.

Αρέσει στο μέλος Baggelhs2013

Misel21

# 14 στις 11/12/2013
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Αγαθονήσι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 37

Κατα την γνώμη μου ,καλό θα ήταν να μην ξεκινήσεις κάτι σοβαρό ακόμη όπως είναι η σχέση γιατί όπως λές δεν μπορούμε να παίζουμε με συναισθήματα.Μπορείς να καρτάς επαφή,να κάνεις αυτα που κάνεις και σήμερα.Όμως καλύτερα να ξεκαθαρίσεις την κατάσταση στην κοπέλα.Εγω που ήμουν σε παρόμοια κατάσταση,με το παιδί που είμαι τώρα,του τα εξήγησα απο την αρχή,εκείνος έδειξε κατανόηση και όλα καλα.Θα σε συμβούλευα να πεις στην κοπελα οτι βγηκες απο σχεση αλλα τι θες πολυ κτλ.Ομως ΠΡΟΣΟΧΗ,μην την δωσεις αλλο μηνυμα απο αυτο που πρεπει,δηλαδη μην καταλαβει οτι καιγεσαι για την πρωην σου ας πουμε...
Νομίζω η ειλικρείνια είναι αυτό που λείπει πλέον απο τις ανθρώπινες σχέσεις γι αυτό φτάσαμε σε σημείο να μην μπορούμε να εμπιστευτούμε και να επενδύσουμε σε ανθρώπους και σε όσα  συναισθήματα μπορεί να διέπουν τις σχέσεις αυτες!!!Μακάρι να βοήθησω και εγω με την σειρα μου!

kondylenia

# 15 στις 13/12/2013
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Baggelhs2013

Πως όμως να βάλω αυτό το άτομο στη ζωή μου, αφού ακόμη και τώρα που σου γράφω σκέφτομαι την άλλη? Σκέφτομαι κάποια πράγματα που πραγματικά με κάνουν να εύχομαι να γυρίσω τον χρόνο πίσω να καταλάβω τι έγινε και χάθηκε όλο αυτό που είχαμε... Σκέφτομαι κάτι που της είχα πει όταν την είχα αγκαλιά... "Τα βλέπεις αυτά τα 2 αστέρια? Όταν αυτά πάψουν να λάμπουν, τότε θα πάψει να υπάρχει και ο έρωτάς μας" αυτά κατά λέξη... 

Πίστευα ειλικρινά ότι είναι άνθρωπος και δεν καταλαβαίνω γιατί έγινε αυτό που είναι... Έχω τόσα πολλά να γράψω όσο σκέφτομαι που το μυαλό θα βλέπει εικόνες και τα δάκτυλα απλά θα πληκτρολογούν.

Τόσο πολύ φίλη μου αγάπησα... αγάπησα αγνά και χωρίς σκοπό... χωρίς να εκμεταλευτώ τίποτα από εκείνη. Και όσο ήτανε παρθένα πριν ολοκληρώσουμε και υπήρξαν φορές που μου είπε "μπες" ενώ απλά κάναμε προκαταρκτικά εγώ έκανα πίσω για να μην είναι μια απλή παρόρμηση της στιγμής και ας το ήθελα πολύ. (Γιατί μου είχε πει πως φοβάται μην μου το πει και δεν είναι πραγματικά έτοιμη). Ειλικρινά φέρθηκα σαν να είναι αυτή εγώ, και αν την πλήγωνα θα το πάθαινα εγώ το κακό, και δεν πήρα ούτε την παραμικρή εκτίμηση... Μέχρι πριν πάω εκεί μόνιμα, δούλευα για να μαζέψω να ταξιδέψω Λάρισα-Κρήτη να περάσουμε 2 μέρες μαζί... Που αν μπορούσα να σου δώσω τις αναμνήσεις μου θα πεις ούτε σε ταινία αυτό... Ακόμη και την βδομάδα που μου είπε εκείνα τα άσχημα λόγια, θυμάμαι να σηκώνομαι το πρωί να της κάνω καφέ, το μεσημέρι να τηγανίζω να φάμε και να βάζω λουλούδια στο τραπέζι, χωρίς να περιμένω να μου πει "ας δώσουμε μία ευκαιρία" ήξερα το τέλος, ήξερα πως όταν έρθει το Σάββατο όλα θα τελειώσουν, και γω απλά προσπαθούσα να περάσουν οι μέρες διαφορετικά. Και να σου πω και κάτι ακόμη? Ένα από εκείνα τα βράδια της βδομάδας, ενώ κάναμε σεξ, γύρισε και μου είπε " μην νομίζεις πως το κάναμε επειδή νιώθω κάτι, έγινε απλά για ικανοποίηση "... Φαντάσου πως είναι να ακούς αυτό από το στόμα εκείνης που αγαπάς... Σίγουρα θα έχεις ακούσει πολλές τέτοιου είδους ιστορίες, αλλά η καθεμία έχει την δική της σημασία. 

Η δική μου ήτανε σαν να παλεύει ένας αρχηγός και τις δύο ομάδες... Θέλω να τα πω κάπου και δε μπορώ γι'αυτό καταφεύγω εδώ μέσα. Για να τα βγάλω από μέσα μου έστω και κειμενικά, και ας μην με καταλαβαίνει κανείς... Συγνώμη αν σε ζάλισα. Αλλά αν είναι να δίνω τέτοια αγάπη και να παίρνω αυτά, τότε καλύτερα να έχω την καρδιά απλά για να με κρατάει ζωντανό... 

Ειναι υπέροχα όλα αυτα που εκανες.. Και οι περισσοτερες γυναικες θα ενιωθαν πολύ τυχερες στη θεση της.

Και μονο αυτο που σου ειπε, οτι δεν ενιωθε κατι για  σενα και εκανε ερωτα μαζι σου μονο για ικανοποιηση, δειχνει ότι δεν αξιζει να τη θυμασαι... Σβηστην!!!

kondylenia

# 16 στις 13/12/2013
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Παράθεση:

Ειναι υπέροχα όλα αυτα που εκανες.. Και οι περισσοτερες γυναικες θα ενιωθαν πολύ τυχερες στη θεση της.

Και μονο αυτο που σου ειπε, οτι δεν ενιωθε κατι για  σενα και εκανε ερωτα μαζι σου μονο για ικανοποιηση, δειχνει ότι δεν αξιζει να τη θυμασαι... Σβηστην!!!

kondylenia

# 17 στις 13/12/2013
author
Γυναίκα / 37 / Ελεύθερη

Παράθεση:

vassoulini

# 18 στις 13/12/2013
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μα ποιά παρατάει τέτοιο παιδί??? 

Μου τη δίνει να υπάρχουν πραγματικά καλά παιδιά που δίνουν ολόψυχα την αγάπη τους και να τους συμπεριφέρονται έτσι κακομαθημένα κοριτσάκια.Υπομονή φίλε μου. Είσαι τόσο νέος που σίγουρα θα ζήσεις έναν καινούργιο δυνατό έρωτα. Πάρε τον χρόνο σου για να ξεχάσεις την πρώην και εύχομαι πραγματικά να συμβεί ο,τι επιθυμείς απο εδώ και πέρα...

Baggelhs2013

# 19 στις 15/12/2013
author
Ανδρας / 31 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από vassoulini

Μα ποιά παρατάει τέτοιο παιδί??? 

Μου τη δίνει να υπάρχουν πραγματικά καλά παιδιά που δίνουν ολόψυχα την αγάπη τους και να τους συμπεριφέρονται έτσι κακομαθημένα κοριτσάκια.Υπομονή φίλε μου. Είσαι τόσο νέος που σίγουρα θα ζήσεις έναν καινούργιο δυνατό έρωτα. Πάρε τον χρόνο σου για να ξεχάσεις την πρώην και εύχομαι πραγματικά να συμβεί ο,τι επιθυμείς απο εδώ και πέρα...

Το αποφεύγω... αποφεύγω να ξεκινήσω κάτι από τώρα. Ας περάσει λίγος καιρός και βλέπουμε... Καλύτερα να μην ξανά δώσω τόσο εύκολα εμπιστοσύνη. Χαλαρά και βλέπουμε.

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε