Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αυτή στο ταμείο...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

supar

# 1 στις 4/1/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Κύπρος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 70
'Aρεσαν+: 0%

Αυτή στο ταμείο...

Δεν τη γνώρισα προσωπικά όμως την βλέπω εδώ και μήνες όταν με εξυπηρετεί από το ταμείο της στην υπεραγορά που πάω. Που πάω σχεδόν καθημερινά για εκείνη. Θέλω να γνωριστούμε περισσότερα και καλύτερα γι'αυτό και κάποιες φορές βρίσκω μια μικρή κουβέντα να πω για να πάρω μια μικρή απάντηση της και να κερδίζω δευτερόλεπτα μαζί της. Με βοήθησε να διαλέξω γλυκά που ήθελα και την κέρασα κι αυτήν. Χάρηκε και μ' ευχαρίστησε. Θέλω όμως να κάνω και κάτι άλλο που δεν θα φέρει σε δύσκολη θέση αυτήν που είναι εν ώρα δουλειάς κιόλας. Ίσως κάτι που έφτιαξα εγώ σαν μικρό δώρο και να έχει το τηλέφωνο μου επάνω; Κατι άλλο; Κι αν καταλήξω σε αυτή την ιδέα, μήπως να σταματήσω να πηγαίνω μπας και δοκιμάσει να με ψάξει αυτή;

Για την κοπέλα στο ταμείο...

vassoulini

# 2 στις 4/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αν το έχεις με τη μαγειρική, μπορείς να της φτιάξεις μπισκοτάκια της τυχης με τα χεράκια σου και μέσα να βάλεις τα μηνυματάκια που θέλεις. Θα είναι πρωτότυπο και διασκεδαστικό. Σίγουρα πάντως δεν θα της έχει κανει κανείς κάτι τέτοιο. Ετοίμασε ένα μικρό κουτάκι με fortune cookies και δωσ'της το την επόμενη φορά που θα τη δείς ή μάθε το όνομά της και στειλ'της το συστημένο. Μπορείς να βάλεις ένα μεγάλο μύνυμα χωρισμενο σε πολλά μπισκοτάκια, οποτε θα πρεπει να τα ανοίξει όλα για να ενώσει το μήνυμα. 

Πχ." Μου αρέσεις πολύ και εδώ και μήνες θέλω πολύ να σε γνωρίσω. Αν θες κι εσύ, θα χαιρόμουν πολύ να βγούμε για δείπνο το Σάββατο το βράδυ.Το τηλέφωνό μου είναι 69μπλα μπλα μπλα...Δεν ειμαι ανώμαλος,απλά ερωτευμένος,..."...ή τελος πάντων, κάτι δικό σου και πιο γουστόζικο γιατι δεν το'χω με τα μηνυματάκια..

http://www.enter2life.gr/wp/3852-spitika-koulourakia-tis-tyxis.html/comment-page-1

MiltosRNLI1930

# 3 στις 5/1/2014
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.429

Λεω ,εγω τωρα

Εαν το κοριτσι μενει στα Μανιατικα ( Πειραιας ) η ο πατερας της ειναι απο τα Σφακια και ανοιξει το κουτι με τα κολουρακια και "δει" ποδιες,ζυμαρια αλευρια και φουρνους ?

Οι γυναικες ειναι παραξενα "αντικειμενα" αλλο δειχνουν κι'αλλο επιθυμουν .Δε θαταν καλλιτερα να της κανει δωρο ενα βιβλιο !
" Les fleurs du mal " Charles Baudelaire 
Aνεκαθεν στις γυναικες αρεσαν οι κολασμενοι και αμαρτωλοι !
Αρέσει στο μέλος Elpida_Thessaloniki

vassoulini

# 4 στις 5/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μια ιδέα πέταξα... Άλλωστε είναι sexy να μαγειρεύει ο άντρας...

Κι αν δεν της αρέσει το διάβασμα;; Δεν είναι και όλες οι γυναίκες του γραπτού λόγου...Και αν είναι, πιο πιθανό στις μέρες μας είναι να ενθουσιαστεί η κοπέλα αν της αγοράσει τη τριλογία 50 αποχρώσεις του Γκρι, παρά συλλογή ποιημάτων...Αναλόγως τον τύπο της...Το θέμα είναι οτι δεν ξέρει τίποτα για αυτή, πόσο μάλλον τα γούστα της...Τες πα, γιατί πρέπει να της πάρει δώρο; Ας της προτείνει απλά να βγουν...Μπορεί απλά να της ρίξει το σαγηνευτικό του χαμόγελο και να της πει αν θέλει να πάνε σινεμά...Α, θεματοθέτη, τί δώρο της εφτιαξες αν επιτρεπεται;; 

IM____

# 5 στις 5/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

σουπαρ κατ' αρχήν έχω να σου πω πως, ότι είναι να κάνεις, κάν' το γρήγορα.

Όσο περισσότερο θα κρατά αυτή η ιστορία, τόσο ποιο πολύ εσύ θα κολλάς. Ανάλογο χρονικό διάστημα θα χρειαστείς για να ξεκολλήσεις, σε περίπτωση που δεν πάνε καλά τα πράγματα (υπάρχει και αυτή η πιθανότητα).

Εγώ λέω να φροντίσεις να μάθεις τα οράριά τους και αν την πετύχεις στη δουλειά, πάνε σε άλλη ταμεία (αν υπάρχει) ή/και φύγε διακριτικά (αν μπορείς) και όταν σχολάσει, μπορείς να την πετύχεις "τυχαία" στο δρόμο, λέγοντας κάτι σαν αυτό "είσαι η ταμείας στο συπερμαρκετ" κλπ...

Σε κάθε περίπτωση, αν γουστάρει, θα ενδώσει. Βέβαια η κίνησή σου θα πρέπει να σε εκφράζει. Αλλιώς ακόμη κι αν σου κάτσει, μετά θα καταλάβει τη μούφα (εκτώς κι αν τη θές μόνο για να αδειάσεις τα @@ σου, που δεν νομίζω).

Απλά πιστεύω πως θα είναι δύσκολο το να της δώσεις κάτι εν ώρα εργασίας.

Και κάτι ακόμη. Αν της δώσεις το δικό σου τηλέφωνο, δεν νομίζω να το χρησιμοποιήσει. Είναι προτιμότερο να πάρεις εσύ το δικό της, κι αν στο δώσει, είναι σχεδόν δική σου, αρκεί να το χρησιμοποιήσεις σωστά...

Elpida_Thessaloniki

# 6 στις 5/1/2014
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 186

supar ~~ sup=super & ar=araxa

Καλημέρα μας και καλή χρόνια (ξανά-μανά...μπας και πιάσει)

Συγνώμη supar ,εδώ και μήνες(πόσους δηλαδή 

Πηγαίνεις καθημερινά (καλό αυτό εν τυφώνα κρίσεως)

Κι αυτό που καταφέρεις να πεις και να της δείξεις είναι αυτό με το κουλουράκι; 

Νομίζω πως αργείς βασανιστικά...

Κάνε μια κίνηση για κάτι παραπάνω άμεσα ...

πες κάτι χιουμοριστικό αν θες να σπάσεις πάγο π.χ. Τα χρήματα τελειώνουν , δεν θα μπορώ να ΄ ρχομαι πλέον τόσο συχνά για να σε βλέπω, έχεις υπόψιν σου κανέναν άλλο τρόπο; 

Αν δεν θες με χιούμορ , πες της σοβαρά :Τώρα που ηρεμήσατε από εορταστικά ωράρια κτλ θα ΄θελα πολύ να βρεις χρόνο να πιούμε ένα ποτό...

Είμαι και με πυρετό και δεν κατεβάζω καλές προτάσεις στα λόγια(είναι και κλειστή η φωνή δεν μπορώ να μιλάω πολύ...χαχαχα)

Μια συμβουλή έχω μόνο...Τρέξ΄ το λιγάκι...

Βρες κάτι και πες και προς θεού(για τους πιστούς) μην τρέμεις σαν ψάρι , μην αρχίσεις τις υπερβολές, να ΄σαι περιποιημένος και μην φλυαρείς...Δυο τρία λογάκια γι΄αρχή..

Άλλωστε απ΄ότι κατάλαβα δεν ξέρεις ούτε καν βασικά,μπορεί να ΄ναι παντρεμένη , μπορεί προχθές να ΄ μαθε πως είναι έγκυος στο πρώτο παιδάκι που  τόσο ήθελε , την άλλη βδομάδα να παντρεύεται κ.ο.κ.

Πάρε βαθιά ανάσα και προχώρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από supar

Αυτή στο ταμείο...

Δεν τη γνώρισα προσωπικά όμως την βλέπω εδώ και μήνες όταν με εξυπηρετεί από το ταμείο της στην υπεραγορά που πάω. Που πάω σχεδόν καθημερινά για εκείνη. Θέλω να γνωριστούμε περισσότερα και καλύτερα γι'αυτό και κάποιες φορές βρίσκω μια μικρή κουβέντα να πω για να πάρω μια μικρή απάντηση της και να κερδίζω δευτερόλεπτα μαζί της. Με βοήθησε να διαλέξω γλυκά που ήθελα και την κέρασα κι αυτήν. Χάρηκε και μ' ευχαρίστησε. Θέλω όμως να κάνω και κάτι άλλο που δεν θα φέρει σε δύσκολη θέση αυτήν που είναι εν ώρα δουλειάς κιόλας. Ίσως κάτι που έφτιαξα εγώ σαν μικρό δώρο και να έχει το τηλέφωνο μου επάνω; Κατι άλλο; Κι αν καταλήξω σε αυτή την ιδέα, μήπως να σταματήσω να πηγαίνω μπας και δοκιμάσει να με ψάξει αυτή;

Για την κοπέλα στο ταμείο...

Aggelo

# 7 στις 5/1/2014
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

supar δεν σε βέπω να βγαζεις ψαρι.....και πολυ φοβαμαι εχεις μπερδεψει

τη επαγγελματικη συμπεριφορα που πρεπει να εχει η κοπελα και να

ειναι ευχαριστη,με το γεγονος οτι υπαρχει  ενα φλερτ στον αερα...

Τραβει και καιρο η ιστορια χωρις καμια εξελιξη.

Τελος παντων αν ειναι να κανεις κατι καντο εκτος δουλειας,βρες ενα τροπο

να την πλησιασεις και κοψε αντιδρασεις.

Για το δωρο τι να σου πω ! δεν ξερω αν ειναι της παρουσης,ισως ειναι και υπερβολικο

στην συγκεκριμενη φαση.

Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

vassoulini

# 8 στις 5/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μπορείς  να μάθεις τί ωρα σχολάει και να τη περιμένεις 2-3 μέτρα παραπέρα για να της ζητήσεις να βγείτε...ή μπορείς όταν τη δείς να βγαίνει, να κάνεις οτι δεν την είδες και καταλάθος να πέσεις πάνω της, εντελώς κινηματογραφικά, να της πεις συγνώμη, να της χαμογελάσεις και μετα να της πεις να βγείτε για ένα καφε...

(Εν τω μεταξύ ο θεματοθέτης την έχει κοπανήσει και εμεις χτυπιόμαστε να βρούμε λύσεις αλλα τες πα)

MiltosRNLI1930

# 9 στις 5/1/2014
author

Tη γυναικα μανταμ

Την εχω μελετησει καθ'ολα τα μηκη και τα πλατη .Οταν ειναι στα "σοροπια " (ορα Sunshinejn ) της αρεσει να μαγειρευει ο ανδρας .Μετα βρισκει ενα "καλοβολο" και αρχομενης της κυτταριτιδος στα μπουτια της και τα ξυγκια στις περιφερειες τον προσταζει να της φορεσει τον κορσε και τον βαζει να μαγειρευει επι μονιμου βασεως .

Νομιζω ειστε ακομα πολυ αθωα και χαιρομαι ιδιαιτερως !

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από vassoulini

Αν το έχεις με τη μαγειρική, μπορείς να της φτιάξεις μπισκοτάκια της τυχης με τα χεράκια σου και μέσα να βάλεις τα μηνυματάκια που θέλεις. Θα είναι πρωτότυπο και διασκεδαστικό. Σίγουρα πάντως δεν θα της έχει κανει κανείς κάτι τέτοιο. Ετοίμασε ένα μικρό κουτάκι με fortune cookies και δωσ'της το την επόμενη φορά που θα τη δείς ή μάθε το όνομά της και στειλ'της το συστημένο. Μπορείς να βάλεις ένα μεγάλο μύνυμα χωρισμενο σε πολλά μπισκοτάκια, οποτε θα πρεπει να τα ανοίξει όλα για να ενώσει το μήνυμα. 

Πχ." Μου αρέσεις πολύ και εδώ και μήνες θέλω πολύ να σε γνωρίσω. Αν θες κι εσύ, θα χαιρόμουν πολύ να βγούμε για δείπνο το Σάββατο το βράδυ.Το τηλέφωνό μου είναι 69μπλα μπλα μπλα...Δεν ειμαι ανώμαλος,απλά ερωτευμένος,..."...ή τελος πάντων, κάτι δικό σου και πιο γουστόζικο γιατι δεν το'χω με τα μηνυματάκια..

http://www.enter2life.gr/wp/3852-spitika-koulourakia-tis-tyxis.html/comment-page-1

SunshineJn

# 10 στις 5/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συνεχίστε τις μελέτες μέχρι να φτάσετε και σε όσες αρέσκονται

στη μαγειρική...με ή χωρίς κορσέ, 

καθώς και σε όσες αφήνουν νηστικούς τους "καλόβολους"

για να ταϊσουν...τους άλλους ντε...τους ζωντανούς! 

*άκου "σορόπια"...σε λίγο να ιδείς που θα με πουν

και χαριτωμένη! ...

ο μη γένοιτο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από MiltosRNLI1930

Tη γυναικα μανταμ

Την εχω μελετησει καθ'ολα τα μηκη και τα πλατη .Οταν ειναι στα "σοροπια " (ορα Sunshinejn ) της αρεσει να μαγειρευει ο ανδρας .Μετα βρισκει ενα "καλοβολο" και αρχομενης της κυτταριτιδος στα μπουτια της και τα ξυγκια στις περιφερειες τον προσταζει να της φορεσει τον κορσε και τον βαζει να μαγειρευει επι μονιμου βασεως .

Νομιζω ειστε ακομα πολυ αθωα και χαιρομαι ιδιαιτερως !

MiltosRNLI1930

# 11 στις 5/1/2014
author

Σας ειπα

Εαν θυμαστε καλα,  οτι η φωτογραφια αμα τη εμφανισει σας ,προσεδιδε μεγαλυτερη λαμπροτητα των νεανικων χαρακτηριστικων σας ,αλλα δεν με ακουσατε .

Χαριτωμενη ειστε Αυτο ειναι ευρεως αποδεκτο και χαιρομαστε την παρουσια σας.

Αλλωστε εσεις δεν εχεται ουδεμια σχεση με τις "παγωμενες μπουγατσες" (ορα διατριβη Miltos RNLI )

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από SunshineJn

Συνεχίστε τις μελέτες μέχρι να φτάσετε και σε όσες αρέσκονται

στη μαγειρική...με ή χωρίς κορσέ, 

καθώς και σε όσες αφήνουν νηστικούς τους "καλόβολους"

για να ταϊσουν...τους άλλους ντε...τους ζωντανούς! 

*άκου "σορόπια"...σε λίγο να ιδείς που θα με πουν

και χαριτωμένη! ...

ο μη γένοιτο...

aladdin30

# 12 στις 5/1/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Απλα βρες και ενα αλλο σουπερ στη γειτονια γτ δε σε κοβω να ξαναπατας αμα φας ακυρο...

Αρέσει στο μέλος just_for_today

Titikaka38

# 13 στις 5/1/2014
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από MiltosRNLI1930

Λεω ,εγω τωρα

Εαν το κοριτσι μενει στα Μανιατικα ( Πειραιας ) η ο πατερας της ειναι απο τα Σφακια και ανοιξει το κουτι με τα κολουρακια και "δει" ποδιες,ζυμαρια αλευρια και φουρνους ?

Οι γυναικες ειναι παραξενα "αντικειμενα" αλλο δειχνουν κι'αλλο επιθυμουν .Δε θαταν καλλιτερα να της κανει δωρο ενα βιβλιο !
" Les fleurs du mal " Charles Baudelaire 
Aνεκαθεν στις γυναικες αρεσαν οι κολασμενοι και αμαρτωλοι !

...κοιτα...κι εμενα αν μου εκαναν δωρο το βιβλιο<Λε φλεουρ ντε μουλ...> του...Τσαρλι Μπουνταλιε...ε!μια πλακα θα την παθαινα παναθεμα με δε λεω!!!Στα πατωματα...... το...<παραξενα Αντικειμενα>...μ αρεσε επισης!!!

supar

# 14 στις 6/1/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Κύπρος

εδώ είμαι, τα έχω διαβάσει όλα όμως δεν ξέρω τί να απαντήσω.

Με όσα είπατε με μπερδέψατε περισσότερο, άλλοι για το να προχωρήσω και άλλοι για το πως μπορεί να περιμένει μέχρι και παιδί. Μου δημιουργήσατε την ανάγκη να θέλω να μάθω εκατόν πράματα πριν προχωρήσω. 
Έχω σκεφτεί για ένα βιβλίο που έγραψα ο ίδιος... με συναισθηματικές σκέψεις και παιδικές ιστορίες/αναμνήσεις. Σκέφτηκα κάτι σαν... "'ηθελα να το δώσω σε ένα άγνωστο πρόσωπο και διάλεξα εσένα για τους τάδε λόγους"... 

ε;
Αρέσει στο μέλος anemona_62

Aggelo

# 15 στις 6/1/2014
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Καλα, απο το κακο στο χειροτερο το πας ! γιατι πρεπει υποχρεωτικα να της δωσεις κατι.

Για να ξεκινησουμε γνωριμια μ ενα ατομο δεν πλακωνομαστε στα δωρα,γιατι ειναι too much

για ξεκινημα.

Προσεχε μην σε παρει για αγαπουλη και γλυκαναλατο γιατι προς τα κει το πας το πραγμα,αν δεν

επικοινωνησεις μαζι της εκτος εργασιας με οποινδηποτε τροπο,δεν ξερεις ακομα τι τυπος ανθρωπου

ειναι.Εντος εργασιακου περιβαλλοντος μπορει να εχει συγκεκριμενη συμπεριφορα μην ψαρωνεις.

Αυτες οι υποθεσεις θελουν να εισαι και λιγο αιλουρος,εσυ πας εκει να πεσεις μονοκοματος

ακομα δεν την γνωρισες.

Αρέσει στα μέλη lovable1, aladdin30
Ζήστο με πάθος...και ας είναι λάθος !!!

Titikaka38

# 16 στις 6/1/2014
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από supar

Με όσα είπατε με μπερδέψατε περισσότερο, άλλοι για το να προχωρήσω και άλλοι για το πως μπορεί να περιμένει μέχρι και παιδί. Μου δημιουργήσατε την ανάγκη να θέλω να μάθω εκατόν πράματα πριν προχωρήσω. 
Έχω σκεφτεί για ένα βιβλίο που έγραψα ο ίδιος... με συναισθηματικές σκέψεις και παιδικές ιστορίες/αναμνήσεις. Σκέφτηκα κάτι σαν... "'ηθελα να το δώσω σε ένα άγνωστο πρόσωπο και διάλεξα εσένα για τους τάδε λόγους"... 

ε;

...μαλιστα...!

IM____

# 17 στις 6/1/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από supar

ε;

σουπαρ πράξε αυθόρμητα. Θέλεις να της δώσεις το βιβλίο; Δώστο!

Εμείς απλά σου λέμε κάποια πράγματα, σύμφωνα με τις εμπειρίες μας και τις "γνώσεις" μας.

Ίσος με την κίνησή σου, η κοπέλα να ξαφνιαστεί ευχάριστα και να έχετε μια ανάλογη συνέχεια.

Έχω κάποιες ενστάσεις βέβαια, σχετικά με το περιεχόμενο του βιβλίου, αλλά δεν θα ήθελα να επεκταθώ και να σου "δημιουργήσω" επιπλέων αναστολές.

Πράξε όπως νομίζεις λοιπόν κι εμείς εδώ είμαστε, να διαβάσουμε τα αποτελέσματα και να το συζητήσουμε εκ νέου. Καλή επιτυχία!

somebody961

# 18 στις 6/1/2014
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Ντε και καλά θα πρέπει κάτι να της δώσεις; Κατηγορηματικά όχι!
Δεν αρέσει σε κανέναν/καμία να υποχρεώνεται και θα φας άκυρο. Ασε που θα τη βάλεις σε σκέψη πως "μα καλά, δεν έχει άλλο τρόπο";
Δυστυχώς για σένα (και για μένα) οι εποχές του ρομαντισμού έχουν περάσει στις κοινωνικές συναναστροφές. Ερχονται στην επιφάνεια ΑΦΟΥ ξεκινήσεις μια σχέση.

Το δώρο είναι σαν να κερνάς ποτό μιαν άγνωστη με τους γνωστούς συνειρμούς που κάνουν και, αν είναι ομορφούλα, το 'έργο' θα το 'χει δει πολλές φορές.

Η ώρα του δώρου είναι στο τέλος του πρώτου ραντεβού, και αυτό, ΑΝ πάει καλά.

Και να σου πω και κάτι; Γιατί να εμπιστευτείς ένα κείμενο σου, βγαλμένο από καρδιάς φαντάζομαι, σε μιαν άγνωστη που δεν είναι σίγουρο ότι μπορεί να εκτιμήσει; Για έναν που γράφει, τα κείμενα του είναι σαν 'παιδιά' του. Δεν τα εμπιστεύεται όπου να 'ναι.

Αρέσει στο μέλος aladdin30
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

supar

# 19 στις 6/1/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Κύπρος

Για όσους διερωτονται γιατί σκέφτομαι να δώσω και σαν δώρο, σκέφτηκα πως έτσι ίσως είναι ένας έμμεσος και λίγο πιο ουδέτερος τρόπος να προκαλέσω (ίσως) κάποια αντίδραση ή ενδιαφέρον.  Διότι με τη θέση που έχει, σκέφτομαι πως θα ήταν εξίσου άβολο να πρέπει να δώσει ένα τηλέφωνο ή να μπει σε ένα διάλογο με το ζόρι μπροστά και από άλλους πελάτες. 

Με αυτό τον τρόπο, έχει την μπάλα στα χέρια της να αντιμετωπίσει πως θέλει τη συνέχεια.Έτσι το σκέφτηκα βασικά

supar

# 20 στις 6/1/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Κύπρος

Ενστάσεις; ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από IM___

σουπαρ πράξε αυθόρμητα. Θέλεις να της δώσεις το βιβλίο; Δώστο!

Εμείς απλά σου λέμε κάποια πράγματα, σύμφωνα με τις εμπειρίες μας και τις "γνώσεις" μας.

Ίσος με την κίνησή σου, η κοπέλα να ξαφνιαστεί ευχάριστα και να έχετε μια ανάλογη συνέχεια.

Έχω κάποιες ενστάσεις βέβαια, σχετικά με το περιεχόμενο του βιβλίου, αλλά δεν θα ήθελα να επεκταθώ και να σου "δημιουργήσω" επιπλέων αναστολές.

Πράξε όπως νομίζεις λοιπόν κι εμείς εδώ είμαστε, να διαβάσουμε τα αποτελέσματα και να το συζητήσουμε εκ νέου. Καλή επιτυχία!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε