Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δεν ειναι αυτος που νομιζα;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

tzoulia59

# 21 στις 12/2/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.516
'Aρεσαν+: 0%

ρε πουλακι μου κι επειδη ζηλεψε οταν του λεγες για αλλον; ετσι ζηλευουν αυτοι με τα ελευθερα μη μασας ...

ειναι η γνωστη ιδιοκτησια ελευθερου και σκλαβωμενου ...

ρωτα τον αχινο να σου πει ...
αυτος θελει το ελευθερο κι εσενα θα σου δωσει να κρατας τη σχεση ...
πετο αχινε ...το ασμα...
σορυ αλαντιν εκπροσωπε του αντρικου φυλου ...
εμ χαθηκε αυτος ...
εμ θα τον παρει για να του ζητησει το κοριτσι εξοδο ...;
μα τωρα ειμεθα με τα καλα μας; 
Αρέσει στο μέλος blackswan27

blackswan27

# 22 στις 12/2/2014
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 80

οπότε πως να του δειξω ότι δεν θέλω τελικά ; να πάρω τηλ και να του το πω, να του το πω μονο αν κανει αυτος καποια κινηση ή απλά να αδιαφορησω και να μην ασχοληθω ;

achinos

# 23 στις 12/2/2014
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Ma τώρα καλέ, μαύρη πάπια...(ποιός ήτανε που έλεγε ποιάν έτσι; ), είναι δυνατόν να πάρεις τηλ. για να του πεις οτι δεν ενδιαφέρεσαι;;;
Κατ αρχας το που παίρνεις αυτο το τηλ. σημαίνει οτι σε πονάει το δοντάκι...εκ προοιμίου, παρτο κι αλλιώς...εσύ πως θα χαρακτήριζες έναν που σου τηλεφωνεί μετά απο μια βδομάδα να σου πει οτι δε θέλει;
Δε θάλεγες οτι έχει πρόβλημα;
τι θάλεγες;
όχι δλδ...αλλά επειδή ρωτάς...

aladdin30

# 24 στις 12/2/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Εγω δε νομιζω οτι σου πουλαει καποιο παραμυθι για να σε ριξει κλπ. Απλα δεν ειναι σε φαση για σχεση ή δεν ειναι αρκετη η αλληλεπιδραση μεταξυ σας για να δημιουργηθει κατι τετοιο. Αν ηταν απατεωνας θα σου λεγε αυτα που θες ν ακουσεις.

blackswan27

# 25 στις 12/2/2014
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

Ναι θα συμφωνησω και μενα αυτη την εντυπωση μου δινει. Απλά ψιλοαπογοητευτηκα και τα ειδα καπως πιο μπερδεμενα τα πραγματα.

Στην τελικη ηταν ειλικρινης μαζι μου και επειδη το πηρα και χαλαρα εκεινη τη στιγμη μου πε πως χαρηκε που μπορεσε να μου μιλησει με τετοια ευθυτητα χωρις να τον παρεξηγησω.

Και επισης μου φαινεται σωστο αυτο που ειπες, οτι ειναι λογικο να μην ειναι διαθεσιμος επειδη μολις βγηκε απο σχεση. 

Για αυτο ακριβως σκεφτομαι να μην το πιεσουμε το πραγμα, ισως να του εκανε πιο καλό να μεινει μονος για καποιο καιρο και να μην κανει κατι μαζι μου.Δική μου αποψη, απο κει και περα οτι θελει κανει.

Αυτο που με απασχολει κυρίως ειναι πως θα μπορεσουμε να ξανακανουμε παρεα όπως πριν.. 

Ίσως ηταν προτιμοτερο να μην εξελιχθουν ετσι τα πραγματα..

Και για αυτο σκεφτομαι τοσο το τι να του πω και αν πρεπει να του στειλω εγω ή οχι, ωστε να μπορει να υπαρξει το ενδεχομενο να ξανακανουμε παρεα απλά παρολα αυτα που εχουν γινει μεταξυ μας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από aladdin30

Εγω δε νομιζω οτι σου πουλαει καποιο παραμυθι για να σε ριξει κλπ. Απλα δεν ειναι σε φαση για σχεση ή δεν ειναι αρκετη η αλληλεπιδραση μεταξυ σας για να δημιουργηθει κατι τετοιο. Αν ηταν απατεωνας θα σου λεγε αυτα που θες ν ακουσεις.

tzoulia59

# 26 στις 13/2/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.516

ναι δεν μας πειραξε ο σκοπος αλλα αν ειναι απατεωνας ...

και επειδη δεν ειναι απατεωνας ; 
σου λεει αλαντιν οτι της μιλαγε στην αρχη για συναισθηματα που νιωθει βαθια που στην  πορεια μεταλλαχτηκαν σε προθεση για ευκαιριακη σχεση ...
εκει να κοιταμε κι οχι στο ξεκαθαρο το οποιο δεν ηταν ξεκαθαρο απο την αρχη αλλα επικαλυμενο ...
εγω θα εκτιμουσα να ηταν στ αληθεια ειλικρινης και να σου ελεγε ειμαι σε φαση ελευθερου εισαι; 
κι η κοπελλα αποφασιζει αναλογως ...
λοιπον στανταρ...
 εσυ του περασες το μηνυμα του ευκαιριακου...
 πως τα καταφερες δεν ξερω ...
μπροστα στην απειλη να μην τον χασεις ενεδωσες ...κι αυτο ηταν λαθος ...
αυτος τωρα εμεινε στη φαση οτι συμφωνησες και χαθηκε 4 μερες τωρα; 
αν συνεβη κατι τετοιο σ εχει στον παγο και θα σ εχει για μερες για να σε εξασκισει εισαι υπο δοκιμην δηλ .
και μια ωραια μερα θα χτυπησει το τηλ ...
για να υπηρετησεις το ρολο της ...δεν μου ρχεται χαλαστηκα ...
συνελθε και στειλτου ενα μηνυμα ...
δεν θελω σχεση μαζι σου ουτε φιλικη ...μετα απο ωριμη σκεψη ενιωσα και προσβεβλημενη ...μην με ενοχλησεις ...
ουτε τηλ ουτε μα...κιες ...
και δηλαδη για να καταλαβω τι να την κανεις την παλια σχεση που ειχατε; 
σε τρωει ο πισινος σου ...
κοψε τελειως παρε δωσε ...λεμε ...σωσε αξιοπρεπεια εστω και τωρα  οριστε μας ...

morgoth

# 27 στις 13/2/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461

ακουτε τι σας λεει ο αλλος. μην κανετε σεναρια. πολλες φορες το προφανες ειναι εκει μπροστα μας.

blackswan27

# 28 στις 19/2/2014
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

σκεφτομαι οτι πριν μου τα  πει όλα αυτα, με ρωτησε πρωτα τι έκανα με τον πρωην μου και επεμενε να μαθει, γιατι ξερει οτι ο πρωην μου θελει να τα ξαναβρουμε ... και με αυτα που του απαντησα του εδωσα μαλλον την εντυπωση οτι η υποθεση δεν εχει κλεισει και οτι ισως τα ξαναβρω μαζι του... και μήπως συντελεσε κάπως κι αυτό σε όλα αυτα που μου είπε... :/ ενω αυτος, το χε ξεκαθαρισει στην πρωην του οτι θα κανει κατι μαζι μου ...

blackswan27

# 29 στις 2/3/2014
author
Γυναίκα / 30 / Σε σχέση

νομιζε πως ενω καναμε κάτι εμεις , εγω τα ειχα ακομη με τον πρωη μου !!! το εμαθα απο κοινο γνωστο ! αυτο ομως δεν ισχυει... τι μπορω να κανω για αυτη την αποψη που εχει για μενα ??

anemona_62

# 30 στις 3/3/2014
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218

νομιζε πως ενω καναμε κάτι εμεις , εγω τα ειχα ακομη με τον πρωη μου !!! το εμαθα απο κοινο γνωστο ! αυτο ομως δεν ισχυει... τι μπορω να κανω για αυτη την αποψη που εχει για μενα ??

Να τον πάρεις τηλέφωνο και να του το πεις. Τι πιο απλό?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost