Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συναίσθημα για την πελάτισσα

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Tonia35

# 41 στις 19/2/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Paihtis80

H κοπέλα στο κατάστημα

...Μου πετάει όμως κάποια στιγμή, σε θυμάμαι σε έχω ξαναδεί εδώ, το όνομά σου? και της ανταπαντώ σα μακάκας...Εγώ δεν σε θυμάμαι.χαχαχα

psaromallis

# 42 στις 19/2/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παιχτούρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από Paihtis80

H κοπέλα στο κατάστημα

...Εγώ δεν σε θυμάμαι.χαχαχα 

Να πω επίσης ότι η κοπέλα είναι καλό κομμάτι εκεί γύρο στο 8.5 περίπου.
...
 Το σκέφτομαι δηλαδή να πάω να της μιλήσω έτσι και αλλιώς η ίδια δείχνει να είναι πολύ άνετη και χαλαρή...

...όταν θα ξαναπάς στο κατάστημα
          για να την "παίξεις "
          (πιθανώς να μην θυμάσαι τ' όνομά της χαχαχα)
          και το 8.5 (περίπου) δεν σε αναγνωρίσει,
          σου ρίξει χυλόπιτα
          και ίσως από δίπλα είναι και ο δικός της
          ψηλός, όμορφος και παιδαράς...

Θα έχεις τα @@@
           να ξαναμπείς εδώ μέσα 
           (κλαψουρίζοντας αυτή τη φορά
           αντί να το παίζεις "κοκόρι" και "κάποιος")

να μας διηγηθείς τα καθέκαστα;;;

Paihtis80

# 43 στις 19/2/2014
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 305
'Aρεσαν+: 0%

Χαχαχα, δεν το παίζω κοκόρι και κάποιος, εσύ μου το παίζεις μάγκας και μου την πέφτεις σε προσωπικό επίπεδο. Απλά διάβασε το θέμα που ανέβασα στο sxeseis και έχει τίτλο 'γιατί οι γυναίκες είναι σνομπ στα μπαρ - club' εκεί θα δεις πως ο ίδιος παραδέχομαι ότι έχω φάει πίτες από κοπέλες σε club και μάλιστα αυτοσαρκάζομαι κιόλας. Εσύ έμεινες στη φράση 'Εγώ δεν σε θυμάμαι.χαχαχα', αγνοώντας το 'και της ανταπαντώ σα μακάκας...' που προφανώς υποδηλώνει αμηχανία εκ μέρους μου , γι αυτό το είπα με αυτοσαρκασμό ...και όντως έτσι έγινε τότε. Και τέλος να σου πω ότι εγώ δεν μπήκα εδώ μέσα για να προσβάλω κανέναν βγάζοντας έτσι τα απωθημένα μου...Αν δεν σου αρέσουν τα πόστ μου απλά μην τα διαβάζεις...!

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από psaromallis

Παιχτούρα...

για να την "παίξεις "
          σου ρίξει χυλόπιτα

Θα έχεις τα @@@
           να ξαναμπείς εδώ μέσα 

KLELIA22

# 44 στις 19/2/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ετσι.. για συνενογιομαστε...
δεν μας δινεις ..κανενα λινκ...

σαν ποια ... ειναι ..ενα 9.. 10...

σαν ποια... ενα.. 7...8...

και σαν ποια... το 5..6...

δωσε και μια που κοβεται... χωρις δευτερη κουβεντα...

Paihtis80

# 45 στις 19/2/2014
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος

Η εμφάνιση πιστεύω είναι πολλές φορές φορές κάτι το υποκειμενικό. Εμένα συνήθως μου αρέσουν αυτές που κυμαίνονται μεταξύ 6 και 8...δηλαδή οι νορμάλ εμφανίσημες κοπέλες, σύμφωνα πάντα με τα δικά μου γούστα. Εχω ερωτευτεί βέβαια και 5αράκι και 4αράκι...βέβαια τότε δεν το καταλάβαινα γιατί στα μάτια μου φάνταζαν κουκλάρες...

Παρακάτω σου παραθέτω ένα δεκάρι.

http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9A%CE%AC%CE%BC%CE%B5%CF%81%CE%BF%CE%BD_%CE%9D%CF%84%CE%AF%CE%B1%CE%B6

Να και το 8.5

http://viajemundohispano.files.wordpress.com/2012/05/get.jpg

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από KLELIA22

ετσι.. για συνενογιομαστε...
δεν μας δινεις ..κανενα λινκ...

σαν ποια ... ειναι ..ενα 9.. 10...

σαν ποια... ενα.. 7...8...

και σαν ποια... το 5..6...

δωσε και μια που κοβεται... χωρις δευτερη κουβεντα...

Paihtis80

# 46 στις 19/2/2014
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος

Α και κάτι ακόμα κύριε 'Psaromallis' άμα είναι από δίπλα της ο ψηλός και παιδαράς που μου λέτε, μάλλον δεν θα τρομάξω και πολύ γιατί είμαι κοντά στο 1.90...

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από psaromallis

Παιχτούρα...

για να την "παίξεις "
          σου ρίξει χυλόπιτα

Θα έχεις τα @@@
           να ξαναμπείς εδώ μέσα 

hns1602

# 47 στις 20/2/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.697

Θα σου πω τι μου είχε συμβεί κάποτε σε τράπεζα.  Στεκόμουν στην ουρά για το ταμείο... κάποια στιγμή βλέπω τον ταμία να με κοιτάζει, να μου χαμογελάει και να μου κλείνει το μάτι... δεν έδωσα σημασία, δε φαντάστηκα εκείνη τη στιγμή ότι ήμουν στόχος, αλλά ότι για κάποιο άλλο λόγο χαμογέλασε και έτυχε να κοιτάξει προς την ουρά...

Όταν έφτασε η σειρά μου να με εξυπηρετήσει... πήρε ένα από τα διαφημιστικά φυλλάδια της τράπεζας, μου έγραψε το κινητό του και το όνομά του και μου το έδωσε, λέγοντάς μου να του τηλεφωνήσω όποτε θέλω... Παρεμπιπτόντως, για μια ανάληψη είχα πάει... δεν υπήρχε λόγος να μου δώσει κανένα φυλλάδιο, πόσο μάλλον με το τηλέφωνό του...

Την όλη κίνηση την έκανε με απίστευτη άνεση, κάτι που προδίδει ότι μάλλον το είχε κάνει πολλές φορές αυτό και φαίνεται πως είχε αποτέλεσμα...

Νομίζω πάντως, ότι είναι ένας τρόπος να γίνει μια προσέγγιση... χωρίς να εκτεθείς...

Δεν ξέρω αν μπορείς εσύ να κάνεις κάτι παρόμοιο...

hns1602

# 48 στις 20/2/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από inioxos52

Της στελνεις καθε μερα, ενα ομορφο τριανταφυλλο, συνοδευομενο απο μια ανωνυμη καρτουλα .

1η καρτουλα. ...Απο τοτε...

2η καρτουλα ...που σε γνωρισα...

3η καρτουλα ...δεν μπορω...

4η "    "    ...να σε βγαλω...

5η "   "    ...απο το...

6η  "    "    ...μυαλο μου...

Την επομενη μερα. Ανθοδεσμη με 13 τριανταφυλλα, και καρτουλα με τα στοιχεια σου, και κειμενο που θα λεει. "Θα χαιρομουν να τρωγαμε μαζυ, εαν εισαι ελευθερη". (Διφορουμενο αυτο το τελευταιο, κι ας το παρει οπως θελει).

Επειδη οι γυναικες ειναι αθεραπευτα ρομαντικες, επειδη γουσταρουν να θελουμε μονον αυτες και καμμια αλλη, πιστευω πως θα χτυπουσες κεντρο εφοσον φυσικα δεν ειναι ερωτευμενη  δεσμευμενη αρραβωνιασμενη η παντρεμενη.

Τωρα το εαν η προταση μου εχει ελπιδες η οχι, ας το κρινουν οι γυναικες της παρεας, οι οποιες θα πρεπει να μας πουν την γνωμη τους επι του προκειμενου.

Ρομαντική η πρότασή σου... και πράγματι θα προκαλούσε κυρίως θετικές εντυπώσεις...

Αντενδείκνυται όμως για καμμένα χαρτιά... και αυτή είναι μια μεγάλη κατηγορία γυναικών... αυτές ίσως να κλώτσαγαν... 

supar

# 49 στις 30/3/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Κύπρος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 70

Έχει τώρα κάνα μήνα περίπου που δεν ήρθε ξανά αυτή η πελάτισσα και είμαστε στο περίμενε... να ξέρουμε τα πάντα, τηλέφωνα, διευθύνσεις κτλ και να μην μπορούμε να κάνουμε τίποτα μέχρι να την ξαναδούμε ..

supar

# 50 στις 30/3/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Κύπρος
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 70

Και: του έστειλες; ποια ήταν η εξέλιξη της ιστορίας;

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από hns1602

Θα σου πω τι μου είχε συμβεί κάποτε σε τράπεζα.  Στεκόμουν στην ουρά για το ταμείο... κάποια στιγμή βλέπω τον ταμία να με κοιτάζει, να μου χαμογελάει και να μου κλείνει το μάτι... δεν έδωσα σημασία, δε φαντάστηκα εκείνη τη στιγμή ότι ήμουν στόχος, αλλά ότι για κάποιο άλλο λόγο χαμογέλασε και έτυχε να κοιτάξει προς την ουρά...

Όταν έφτασε η σειρά μου να με εξυπηρετήσει... πήρε ένα από τα διαφημιστικά φυλλάδια της τράπεζας, μου έγραψε το κινητό του και το όνομά του και μου το έδωσε, λέγοντάς μου να του τηλεφωνήσω όποτε θέλω... Παρεμπιπτόντως, για μια ανάληψη είχα πάει... δεν υπήρχε λόγος να μου δώσει κανένα φυλλάδιο, πόσο μάλλον με το τηλέφωνό του...

Την όλη κίνηση την έκανε με απίστευτη άνεση, κάτι που προδίδει ότι μάλλον το είχε κάνει πολλές φορές αυτό και φαίνεται πως είχε αποτέλεσμα...

Νομίζω πάντως, ότι είναι ένας τρόπος να γίνει μια προσέγγιση... χωρίς να εκτεθείς...

Δεν ξέρω αν μπορείς εσύ να κάνεις κάτι παρόμοιο...

koralia_8

# 51 στην 1/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Υπεροχη προσεγγιση!

Καταρχην ειναι κατι πρωτοτυπο απο το κλισε του να παρεις τηλεφωνο ..αφηνει μυστηριο γιατι καθε μερα θα παιρνει κ απο ενα μνμ σου!

Βεβαια λογω εποχων κ οτι δν σε ξερει κ τοσο καλα μπορει να το ειναι επιφυλακτικη..

Πιθανον να βγει μαζι σου , εγω θα βγαινα  χαχαχαχαχα

Καλη επιτυχια οπως κ αν το προσπαθησεις!

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από inioxos52

Της στελνεις καθε μερα, ενα ομορφο τριανταφυλλο, συνοδευομενο απο μια ανωνυμη καρτουλα .

1η καρτουλα. ...Απο τοτε...

2η καρτουλα ...που σε γνωρισα...

3η καρτουλα ...δεν μπορω...

4η "    "    ...να σε βγαλω...

5η "   "    ...απο το...

6η  "    "    ...μυαλο μου...

Την επομενη μερα. Ανθοδεσμη με 13 τριανταφυλλα, και καρτουλα με τα στοιχεια σου, και κειμενο που θα λεει. "Θα χαιρομουν να τρωγαμε μαζυ, εαν εισαι ελευθερη". (Διφορουμενο αυτο το τελευταιο, κι ας το παρει οπως θελει).

Επειδη οι γυναικες ειναι αθεραπευτα ρομαντικες, επειδη γουσταρουν να θελουμε μονον αυτες και καμμια αλλη, πιστευω πως θα χτυπουσες κεντρο εφοσον φυσικα δεν ειναι ερωτευμενη  δεσμευμενη αρραβωνιασμενη η παντρεμενη.

Τωρα το εαν η προταση μου εχει ελπιδες η οχι, ας το κρινουν οι γυναικες της παρεας, οι οποιες θα πρεπει να μας πουν την γνωμη τους επι του προκειμενου.

joker_p

# 52 στις 4/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο πατερας μου ελεγε "εκει που βγαζω το ψωμι μου να μην βαζω την ψ...η μου"
Το οποιο και τηρω στο ακεραιο μεχρι τωρα
Υπαρχει βεβαια η περιπτωση καποιος καποια να φαει χοντρο κολημα. Ε ας κανει μια εξαιρεση,αλλα παντα με προσοχη.

hns1602

# 53 στις 7/4/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από supar

Και: του έστειλες; ποια ήταν η εξέλιξη της ιστορίας;

Όχι, δεν του έστειλα, ήμουν σε σχέση και δεν ψαχνόμουν για κάτι άλλο...

Πάντως... και ελεύθερη να ήμουν, αμφιβάλλω αν θα το έκανα... και ο λόγος είναι η υπερβολική άνεσή του... εμένα μου αρέσουν οι ντροπαλοί... οι γκομενιάρηδες που το "φωνάζουν" με ξενερώνουν... 

Αυτό δε σημαίνει ότι είμαι αντίθετη στην προσέγγιση μεταξύ αγνώστων... κάθε άλλο... αλλά αν δε δω λίγο τρακ από την άλλη πλευρά ή έστω μια λιγότερο "επιθετική" προσέγγιση (π.χ. δε χρειάζεται να μου κλείνει το μάτι), τότε δε θα είχα πρόβλημα εάν και εφόσον δεν ήμουν αλλού...

aladdin30

# 54 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Καλο τιπ αυτο...

hns1602

# 55 στις 8/4/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση

Πάντα δίνω καλά τιπς! 

Μάζευε... μάζευε... είσαι σε καλό δρόμο! 

Xrusaetos_

# 56 στις 9/4/2014
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 48

Όλες αυτές οι "τεχνικές" είναι για γέλια, ποτέ γυναίκες δεν "πέφτουν"  χάρις στις τεχνικές ... και πρόσεχε μη σου γίνει το κεφάλι καζάνι με όλα αυτά τα κόλπα που σε συμβουλεύουν οι συνφορουμίτες και νιώθεις σαν πιόνι στο σκάκι.

Την κοπέλα θα τη ξαναδείς αφου το θέλεις πολύ ας είναι καλά ο καλός Θεούλης που θα φέρει τα πράγματα με το μαγικό του ραβδί όπως πρέπει και θα σου δοθεί ευκαιρία εκεί που δεν το περιμένεις (γι αυτό και να είσαι έτοιμος). Και σου εύχομαι η ώρα που θα είσαι μαζί της να είναι ίσως και καλύτερη από αυτό που ονειρεύεσαι και να μην προσγιεωθείς ανώμαλα.

hns1602

# 57 στις 10/4/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Xrusaetos_

Όλες αυτές οι "τεχνικές" είναι για γέλια, ποτέ γυναίκες δεν "πέφτουν"  χάρις στις τεχνικές ... 

Διαφωνώ Χρυσαετέ!

Αν εσύ λειτουργείς πιο αυθόρμητα/παρορμητικά ή όπως αλλιώς... δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να λειτουργήσει κάτι υπέρ σου...

Xrusaetos_

# 58 στις 10/4/2014
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 48

Να εξηγήσω καλύτερα αυτό που θέλω να πω ... η μεγάλη έφεση σε τεχνικές ... δείχνει ότι ο στόχος σου, αυτό που επιδιώκεις τελικά είναι το ρίξιμο ... κι αν δεν έχεις ένα υπόβαθρο, κάτι να σε στηρίζει, τότε το πουλί θα πετάξει. Γιατί μπορεί να έχεις ένα τρόπο να την κάνεις να βγει μαζί σου, σαφώς μετράει και το πρώτο βήμα, αλλά εκεί, στο ραντεβού, κάτι θα πρέπει να πεις και κάποιο εαυτό θα πρέπει να φανερώσεις, κι αυτό μετράει για μένα

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από hns1602

Διαφωνώ Χρυσαετέ!

Αν εσύ λειτουργείς πιο αυθόρμητα/παρορμητικά ή όπως αλλιώς... δε σημαίνει ότι δεν υπάρχουν και άλλοι τρόποι για να λειτουργήσει κάτι υπέρ σου...

bellezza

# 59 στις 10/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Oi τεχνικές και τα κόλπα, αν δεν υπάρχει "προσωπικότητα", δεν έχουν αποτελέσμα για πολύ καιρό!

Άντε στα πρώτα ραντεβού...μετά τί γίνεται?

Όπου βλέπω πολύ στημένο και επιτηδευμένο έχω την τάση να φεύγω, μου δίνει την εντύπωση ανθρώπου , που δεν διαθέτει αυτοπεποίθηση, δεν πιστεύει πως θα ελκύσει μέσω της προσωπικότητάς του και καταστρώνει σχέδια...

hns1602

# 60 στις 11/4/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από Xrusaetos_

Να εξηγήσω καλύτερα αυτό που θέλω να πω ... η μεγάλη έφεση σε τεχνικές ... δείχνει ότι ο στόχος σου, αυτό που επιδιώκεις τελικά είναι το ρίξιμο ... κι αν δεν έχεις ένα υπόβαθρο, κάτι να σε στηρίζει, τότε το πουλί θα πετάξει. Γιατί μπορεί να έχεις ένα τρόπο να την κάνεις να βγει μαζί σου, σαφώς μετράει και το πρώτο βήμα, αλλά εκεί, στο ραντεβού, κάτι θα πρέπει να πεις και κάποιο εαυτό θα πρέπει να φανερώσεις, κι αυτό μετράει για μένα

Τώρα κατάλαβα καλύτερα τι εννοείς... και σε αυτό που γράφεις συμφωνώ! 

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε