Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Συναίσθημα για την πελάτισσα

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

KLELIA22

# 81 στις 2/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από achinos

Σας είπα πει για κείνον τον κύριο, που μούδωσε το τηλέφωνό του...κ μετά μου το άφησε κιόλας ε;
Μα τι πλάκα...

μπα ... θα το θυμομουν... 

μας ειχες πει ομως... για εναν ( βαθυτατα θρησκευαμενο) που το χε βαλει αμετι μου χαμετι να σου πεταξει τα ματια εξω... και ..ή να πεις το δεσποτη Παναγιωτη ή  να σε στειλει στην Βασιλεια των Ουρανων... απο ανακοπη...  

εναν αλλον...που την ειχε δει φιδι της ερημου... και την εβρισκε στην τσουρουφλιστη την αμμουδια...

καποιον... που δεν τον αφηνες... να σε κερασει ενα ρημαδοκαφε (  )

αλλον... που με το που σου ξομολογηθηκε πως την εκανε την τσιριτσαντζουλα...εσυ τον "αρχισες" στα φυκια... μεχρι να πει ημαρτον... εγω μπροστα της ειμαι... ο Οσιος Παταπιος ( μεγαλη η Χαρη του...)

ρε μπας και φικσιονι-ζεσαι...?

KLELIA22

# 82 στις 2/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

ρε συ Σουπαρ...

ειλικρινα ρε αγορι μου!
ειλικρινα!!

τι ζορι τραβας??? τι φοβερο νομιζεις οτι θα σου συμβει αν προσεγγισεις  μια γυναικα ..που στην τελικη γουσταρεις!???

εκτος κι αν δεν...που μαλλον δεν...
γιατι δεν θα κουβεντιαζαμε ακομη...

μηπως απλα θες υλικο για να εξασκεισαι κατα μονας.. με την ησυχια σου ??

κοιτα πως ξηγιεται ενας αντρας που γουσταρει...( οκ αρρωστο ψιλο... αλλα ψαρωτικο...)

http://37.media.tumblr.com/afeab32b28a2d57c7fd6ff07cf5bc5a3/tumblr_mw0021LUwU1svlpfoo1_500.jpg

morgoth

# 83 στις 3/7/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 78 από supar
Θα σας κουράσω με το ίδιο θέμα πάνω κάτω.Πρόσεξα πως ο αριθμός τηλεφώνου της έχει αναρτηθεί πάνω στο αυτοκίνητο της γιατί το πουλάει. Νομίζετε πως μπορώ να πάρω "νόμιμα" τον αριθμό της από κει για χρήση εκτός του λόγου πώλησης αυτοκινήτου; Και εάν ναι, δικαιολογείται μετά από τόσους μήνες καιρό; Αν ναι, πώς θα μπορούσα να κάνω προσέγγιση;

φιλαρακι οποιος φοβαται... πεφτει και κοιμαται.

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε