Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα τρία;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

strellitsia

# 21 στις 19/4/2003
author
Γυναίκα / 44 / Παντρεμένη
Ν. Χανίων / Καβρός Χανίων
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 169
'Aρεσαν+: 0%
Seth μου σ αυτό το άρθρο είπαμε την άποψή μας πάνω στις περιπετειούλες που εξελίσσονται απλώς και μόνο για να τονόσουν τον εγωισμό ενός παντρεμένου/ης.Δεν κρίναμε (γιατί κριτές δεν είμαστε )ένα αίσθημα που κατέλιξε σε έρωτα και αγάπη.Αυτό που αναφέρεις εσύ θα μπορούσε να αποτελέσει ένα ξεχωριστό θεμα στο οποίο θα χαμε πολλά να πούμε.
Είναι ένα θέμα πολύ σοβαρό που πολλοί από μας σιγουρα θα χουμε αντιμετωπίσει.
Originally posted by SETH_7
συμφωνω με ολους αυτους και αυτες που κατακρινουν τις''περιπετειουλες''....ομως αν ξαφνικα απο το πουθενα νοιωσεις μια απλη σχεση φιλικη...να γινεται ερωτας και αγαπη..που δεν μπορεις να την σταματήσεις..τοτε τι κανεις?..και προσεξτε στην θεωρια και εγω καλός ημουνα...οταν ομως κλήθηκα να κανω πραξεις...φανερωθηκαν οι αδυναμιες μου..Οποτε δεν κρινω κανεναν......ουτε να σχολιασω τολμαω γιατι 'επαθα' και μαζευω κομματια

KANENAS

# 22 στις 20/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 50

ηομο πιθεψυσ

Όλα είναι συνήθεια τελικά, έχεις δίκιο.

(Άντε τώρα να πείσεις μια φενταγίν να βγάλει το τσαντόρ! Θα σου πει ότι το φοράει ελεύθερα, γιατί έτσι αισθάνεται καλύτερα...
Θα σου πεί ότι ο δυτικός τρόπος ζωής είναι πιθηκισμός...)
Η ζωή είναι μιά στιγμή, μην την καταναλώνεις άσκοπα...

KANENAS

# 23 στις 20/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Συμβουλη

________
________________________________ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ
Αγαπητή μου, κάνε το πρώτο βήμα! Εμπρός!

KANENAS

# 24 στις 20/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Θα σε δω αυριο με το τσαντορ;

Το θέμα διαγράφηκε

Webmaster

bilacos

# 25 στις 21/4/2003
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 114
Απαντήσεις: 313

Συμβουλη!

νομιζω κυριε κανενα οτι το εχετε παραχεσει το πραγμα και ας με συγχωρησουν τα υπολοιπα μελη για τη γλωσα που χρησιμοποιω!
αντι να φαμφαρολογειτε λοιπον κυριε φαμφαρα της δεκαρας καλυτερα θα ειναι να προσπαθησετε να ανακαλυψετε βαθια μεσα σας καποιο ιχνος ανθρωπιας και ρομαντισμου!(αν υπαρχει βεβαια)
κι οταν ρωτησετε την καρδια σας και σας πει οτι ναι ετσι ειναι καλυτερα τοτε θα συμφωνησω μαζι σας!
απο τα γραφομενα σας ομως δυστυχως ανακαλυπτω οτι ειστε ενας ανθρωπος που ειναι τοσο απελπιστικα μονος του και προσπαθει να κρυφτει πισω απο το μικρο του δαχτυλακι!
δυστυχως για εσας η μοναξια ειναι κατι απο το οποιο δεν ξεφευγεις με φαμφαρολογιες!
και τελικα αν εχω αδικο θα μπορουσατε αν ειχατε ιχνος αντρισμου μεσα σας να υπογραψετε τα γραπτα σας και να μην κρυβεστε πισω απο την ανωνυμια μιας οθονης χρησιμοποιωντας φρασεις κλισε και αντιγραμενες απο εγκυκλοπαιδιες και βιβλια!
περαστικα σας!
περιπλανωμενος στην αιωνιοτητα...

KANENAS

# 26 στις 21/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Γιατρε BILAKO, θα ζησω;

Η διάγνωσή σας με ανησυχεί, λέτε να υποφέρω και να μην το ξέρω; Τα συμπτώματα της αρρώστιάς μου ποιά θα είναι, πώς γιατρεύονται, πρέπει να πάρω φάρμακα; Ας είστε λιγάκι πιο διεξοδικός παρακαλώ πολύ στη διάγνωσή σας, έτσι, από επαγγελματικό καθήκον σας το ζητώ!

Για τη λογοκρισία: με ποιά λογική αφαιρέθηκε ένα κείμενό μου; Θα αρκούσε μιά δημοκρατική απάντηση (όπως του Bilakos) αντί της αφαίρεσης, άλλωστε δεν εμπεριείχε ύβρεις ούτε προσβολές. Η ειρωνία είναι περιεχόμενη κριτικής σκέψης που δεν αφαιρείται δια νόμου!
Είναι κι αυτό ευδιάγλωττο δείγμα της ποιότητας επικοινωνίας που προωθείται μέσω αυτού του κυβερνοχώρου, με target τους καμακατζήδες!

# 27 στις 21/4/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Originally posted by KANENAS
Η ειρωνία είναι περιεχόμενη κριτικής σκέψης που δεν αφαιρείται δια νόμου!

Φτάνει να μην γίνεται σε μόνιμη βάση φίλε..

Γιατί να μην προτιμήσουμε και λίγο την "σύγκλιση" από την μόνιμη "σύγκριση"?
Αισθάνομαι πως οι περισσότεροι εδώ φανερά ή ενδόμυχα προσδοκούμε και σε νέες φιλίες..γιατί να γίνεται αντικείμενο αντιπαράθεσης κατ'ανάγκη αυτό?

Εγώ γιατί νοιώθω ότι έχουμε όλοι πολλά να πούμε ακόμα?

I know that this is the WORLD WIDE WEB and it is visited and responded to by people of all backgrounds...
Γιατί όμως να μην έχουμε και την δική μας κοινή γλώσσα?

KANENAS

# 28 στις 21/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Συμφωνουμε!

Ας προσέξουμε μόνο ένα σημείο: δεν είναι δυνατή η σύγκλιση χωρίς προηγούμενη σύγκριση!
Αυτό που πολλοί ισχυρίζονται, ότι δηλαδή ο καθένας είναι ελεύθερος να λέει και να κάνει ό,τι του αρέσει, χωρίς να δίνει λογαριασμό σε κανένα, είναι σύμπτωμα περιθωριακής σκέψης, απομόνωσης, αυτάρκειας που οδηγεί αυτόματα σε δογματισμούς, ρατσισμούς, ατομικισμούς και άλλες αρρωστημένες κοινωνικές καταστάσεις.
Έχεις απόλυτο δίκιο να κατανοείς ότι υπάρχουν πολλά που μπορούν να ειπωθούν, αυτό ακριβώς είναι η σύγκριση, ώστε στη συνέχεια να υπάρξει ενδεχομένως, αποτέλεσμα της προβληματικής σχέσης και η σύγκλιση! Άτομα σαν κι εσένα αναζητούσα εδώ φίλε μου, σε βρήκα, μπορούμε λοιπόν να συνεχίσουμε την κουβεντούλα μας ήρεμα κι ωραία κι όποιος θέλει ας παρεμβληθεί. Όλοι έχουμε να κερδίσουμε, αρκεί η καλή διάθεση για κατανόηση, όπως εσύ μαρτυράς καθαρά ότι επιδιώκεις!
Ζητώ συγγνώμη αν επιμένω στο θέμα της ποιότητας στην επικοινωνία, εκτός των ανάλογων σπουδών (που δεν είναι θέμα του παρόντος Forum) είμαι και άνθρωπος που καθημερινά στη ζωή του εφαρμόζει πιστά τη σκέψη του στη δράση του, εδώ δεν θα μπορούσα να κάνω κάτι διαφορετικό, ακόμα και αν αυτό σημαίνει την εγκατάλειψή του λόγω ασυμφωνίας χαρακτήρων...

# 29 στις 21/4/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Χαίρομαι για την πρώτη "σύγκλιση"!!!

Ίσως όμως σε απογοητεύσω αλλά μόνο η συν-ή-απόκλιση μπορεί να λειτουργήσει με μας γιατί από σύγκριση, μόνο αυτή των απόψεων με ενδιαφέρει στην παρούσα φάση.("Έχεις απόλυτο δίκιο να κατανοείς ότι υπάρχουν πολλά που μπορούν να ειπωθούν, αυτό ακριβώς είναι η σύγκριση"-αν λέμε το ίδιο, τότε καλώς...)
Στο παρελθόν, κάθε τέτοια αποδοχή απόπειρας τρίτων για γενική προσωπική σύγκριση, έφερνε μαζί της αίσθημα βίας, και επιθετικότητας (από μέρους των) που σαν καταλάγιαζε, ένοιωθα πόσο οι άνθρωποι φοβούνται ..κι εγώ περισσότερο..
Μόνο πιο ρομαντικό και πιο μοναχικό με έκανε η ανθρώπινη σύγκριση, και ήρθα εδώ για λίγη επαφή...
Δεν αισθάνομαι πως παρεμβάλλω τις απόψεις μου όταν τις τοποθετώ εδώ, και το ίδιο ελπίζω για όλους ..
Τις καταθέτουμε πιστεύω..

Μπορούμε λοιπόν να τα πούμε κάπου μόνοι αν θέλεις, και να ξαναγυρίσουμε με τα συμπεράσματά μας,χρήσιμα φαντάζομαι, γιατί τουλάχιστον.....εδώ γνωριστήκαμε..

Θα φροντίσω εγώ..

Με διάθεση "για μετά την... νόηση...." εβδομάδα που ήρθε..

Νίκος.

KANENAS

# 30 στις 21/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Μετα-νοηση

Μπήκα σε αυτό το χώρο από περιέργεια ανάγνωσης του κοινού και της θεματικής του και με διάθεση να γνωρίσω το πλέον αξιόλογο άτομο. Πέτυχα 100% και τους δυό στόχους μου και γιαυτό αναχωρώ, παίρνοντας μαζί μου μιά ακόμα εμπειρία μηδενιστικής χρήσης του διαδικτύου αλλά και το αντάλλαγμα ενός ατόμου που δεν εμφανίστηκε ποτέ σε διάλογο εδώ, παρατηρούσε απλά αναμένοντας κάποιο πρόσωπο με το οποίο να ανταλλάξει δυό κουβέντες. Η τύχη βοηθά τους τολμηρούς!

Καλή τύχη στους τολμηρούς εδώ.

Μυρτώ

# 31 στις 21/4/2003
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Θέματα: 972
Απαντήσεις: 16.744

κανενας!

Εξακολουθείς συστηματικά να μην σέβεσαι τα άτομα που υπάρχουν σε αυτό το χώρο , με μόνη αγωνία σου την παράθεση της διαφήμησης του site σου κάτω από κάθε post!

Μιλάς σαρκαστικά , ελπίζοντας ότι κάποιος θα σε προσέξει! Δυστυχώς , την προσοχή που αναζητάς δεν θα την βρείς με αυτό τον τρόπο!

Τις διαφημήσεις σου τις διέγραψα!!! Τις ιδέες σου....μακάρι να μπορούσα!

Δυστυχώς κάτι τέτοια άτομα χαλάνε τον κόσμο μας , τις ανθρώπινες σχέσεις. , όποια ιδανικά έχουν απομείνει σ αυτό το κόσμο...τα πάντα!!!!

Μπράβο είσαι διαφορετικός!!!! Εισαι παράδειγμα....ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ!!!!

Hereβs to the crazy ones. The rebels. The troublemakers. The ones who see things differently. While some may see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

KANENAS

# 32 στις 23/4/2003
author
Ανδρας / 43 / Ελεύθερος

Ανακοινωση τυπου προς εντυπα και ιστοσελιδεσ

Η απάντηση διεγράφη, ώς άσχετη με το υπο συζήτηση θέμα.

moo693

diskoz

# 33 στις 16/5/2003
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 20

Για δείτε και αυτό..

Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Ποιο είναι το απόλυτο συναίσθημα? Φυσικά η αγάπη. Εξουδετερώνει τα πάντα.. Μίσος, νεύρα, ζήλεια, κτητικότητα, υψηλή πίεση, αγχολυτικά, ηρεμιστικά κ.λ.π.

Συνεχίζουμε.. Το καλύτερο που μπορεί να κάνει λοιπόν κάποιος, είναι να αγαπάει τους ΠΑΝΤΕΣ. Τότε θα μπορούσε να γίνει ένας μικρός θεός ή άγγελος (θεολογικά αλλά και πραγματικά συναισθηματικά). Είμαστε όμως άνθρωποι με αδυναμίες. Πολλές φορές κτητικοί, απόλυτα εγωκεντρικοί. Θέλουμε το καλύτερο για τον εαυτό μας. Γιατί έτσι είναι η φύση της επιβίωσης και της αναπαραγωγής..

Οταν δεν έχουμε το καλύτερο, την όμορφη, ποιοτική, ισότιμη σχέση, με τον έρωτα να καίει πάντα, τότε αγχωνόμαστε.. Και τότε πετάγονται όλοι οι ειδήμονες:

Κάνε αυτό, κάνε εκείνο, δεν έχεις καλό sex χάλασε τα, δεν επικοινωνείς σωστά δες τη Δρούζα.. κ.λ.π. ΗΜΑΡΤΟΝ.. Καλά και άγια όλα αυτά και κάπου βοηθάνε αλλά είναι ΣΤΡΕΣΟΓΟΝΑΑΑ. ΔΕΝ υπάρχει τέλεια μονογαμική σχέση.
Γιατί ο παράδεισος είναι να τους αγαπάς όλους. Και όχι αυτόν που σου δίνει καλό ώστε να δώσεις και εσύ καλό.. Το να τους αγαπάς όλους είναι Θεικό. Μπορείς όμως να τους συμπαθείς όλους, να παίζεις μαζί τους, να τους ερωτεύεσαι όλους, βλέποντας όλα τα καλά τους. Αν όμως αυτά τα καλά τους, θελήσεις να τα οικειοποιηθείς (είπαμε ένστικτα επιβίωσης-αναπαραγωγής) τότε αρχίζουν τα προβλήματα. Συγκρίνεις και αυτό όταν γίνεται συνέχεια είναι πολύ κακό.

Πιστεύω πως υπάρχουν διαφορετικές στην ποιότητα σχέσεις. Καμία τέλεια. Αν όμως εσύ πεις: Αυτή μου ταιριάζει σε πολλά πράγματα και θα την κάνω μάγκα ρε γαμώτο. Οσο μπορώ. Και ταυτόχρονα είσαι ερωτευμένος με τη ζωή και με τα καλά και όμορφα των άλλων ανθρώπων, τότε είσαι μεγαλείο. Είτε είσαι μονογαμικός είτε πολυγαμικός.

Αυτά.

# 34 στις 16/5/2003
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Προς τον "κανενα"!

ΤΟ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙΣ ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΣΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΔΕΚΤΕΣ Η ΟΧΙ.
ΤΟ ΝΑ "ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ"ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΔΕΙΑΖΕΙΣ ΩΣ "ΚΑΤΑΠΙΕΣΜΕΝΟΥΣ",ΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΚΥΒΕΡΝΟΧΩΡΟΥ,ΑΥΤΟ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΗ.
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΟΣ,ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ,ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙΟΜΟΔΙΤΕΣ,ΞΕΝΕΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΒΑΛΕ.
ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΜΕΝΟ ΧΑΡΤΙ!
ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ...."ΠΡΟΟΔΟ",ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΧΤΟ-ΔΙΑΛΥΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ ΠΟΥ ΛΑΝΣΑΡΕΙΣ!
ΚΑΤΑ ΤΟ ΥΦΟΣ ΣΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΩ,ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ, ΑΛΛΑ ΟΦΕΙΛΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!
ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!

diskoz

# 35 στις 16/5/2003
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 20

προς ραντανπλαν

Πιστεύεις πως αν δεχόταν ο σύζυγος σου την πρόταση σου, θα μπορούσαν τα πράγματα να είναι καλύτερα?

Εγώ πάντως κάπου θαυμάζω τη στάση σου και το ότι προέβαλες σαν ιδανικό να παραμείνει η αγάπη σας (μεταξύ σας και για το σπίτι). Γιατί αυτό θέλει κότσια. Δεν ξέρω όμως αν θα ήταν καλύτερα να φερόσασταν πιο διακριτικά για να μη γκρεμιστούν εικόνες που ανθρωπίνως τις δεχόμαστε δύσκολα.

aristogata

# 36 στις 16/5/2003
author
Γυναίκα / 64 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 4
1) άλλο ευτυχία και άλλο εξωσυζυγική, ή μη, σχέση
2) την ευτυχία ο καθένας την αντιλαμβάνεται με τον δικό του τρόπο
3) την ευτυχία την απολαμβάνει κανείς αυτούσια. Αλλιώς δεν υπάρχει.
Ευτυχία κομμένη στη μέση, ή έστω σε όσα κλάσματα νομίζετε, τι να την κάνει κανείς? Θα πρέπει η δουλικότητά του να έχει φτάσει σε άθλιο σημείο για να την δέχεται λιψή

kswtiko

# 37 στις 17/5/2003
author
Γυναίκα / 52 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Περιστέρι
Απαντήσεις: 26

παρακαλω? δεν καταλαβα...

Ψιλοχοντρομπερδευτηκα....

και αυτο γιατι καλως η κακως εχω μαθηματικο εγκεφαλο με φιλοσοφικες τασεις...

θα ηθελα λοιπον μια διευκρινιση επι του θεματος...
ευτυχια που να κοβεται στα τρια.... ποιοι ειναι οι τρεις ευτυχεις? το ξερει δηλαδη και ο απατημενος συντροφος και ειναι ευτυχης?? Γιατι εμενα μου ερχεται στο μυαλο οτι σε αυτο το περιεργο τριο εχουμε τους εξης χαρακτηρες...

- Ο συντροφος που κανει την σκανδαλια... ευτυχης οντως τα εχει ολα.. (δεν υπολογιζω τον παραγοντα στρες που του δημιουργειται για να μην τον παρουν μυρωδια...)

- Ο συντροφος που Η ζει στον κοσμο του οτι ολα στη σχεση του λειτουργουν με βασει τα προτυπα που η πλειοψηφια της κοινωνιας μας θεωρει ως αποδεκτα.. οτι δηλαδη ειναι οι δυο τους, Η ο συντροφος που ανακαλυπτει την απιστια και πεθαινει μεσα του... αυτος σιγουρα δεν ειναι ευτυχης... χασαμε τον εναν απο τους τρεις ευτυχισμενους...

- Ο εραστης/μενη που Η ξερει οτι ειναι το τριτο ατομο σε μια σχεση και αν εχει λιγο φιλοτιμο και αξιοπρεπεια μαλλον δεν ειναι καθολου ευτυχης στην πραγματικοτητα αλλα παραμυθιαζεται οτι ειναι ευτυχης και ολιγαρκης γιατι ξερει οτι δεν παιρνει απο αυτη την σχεση ολα οσα θα επρεπε Η δεν ξερει τιποτα ειναι και αυτος στην κοσμαρα του οποτε πιθανα και αυτος ευτυχης....

Τελικα ναι εχω μπερδευτει... κοντεψα να χασω στο σεναριο τους 2 απο τους 3 στα πλαισια της ευτυχιας....

Για ποιους τρεις μιλαμε? Μηπως για τον παππου την γιαγια και το παιδακι της οικογενειας???
Καλύτερα να κάνεις το σωστό με λάθος τρόπο παρά να κάνεις λάθος με το σωστό τρόπο!

aristogata

# 38 στις 17/5/2003
author
Γυναίκα / 64 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 4
Παιδιά να μην ξεχνάμε ότι τελευταίως είναι της μόδας και τα παντός είδους τρίγωνα... ισοσκελή, Πανοράματος, των Βερμούδων κλπ. Κι αυτά μια ευτυχία είναι για ορισμένους !

gloss

# 39 στις 2/7/2003
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 17

Παράθεση:
Originally posted by LIMAX
Απλα ρωτησε αυτον που εχει περιπετειουλες, αν θα ηθελε να κανει το ιδιο το ετερο ημιση.απο την απαντηση θα δεις οτι δεν υπαρχει τετοια ευτυχια. Ποτε δεν κανουμε οτι δεν θελουμε να μας κανουν!!!!

Άρα θα μπορούσαμε να αλλάξουμε τον τίτλο του thread: Υπάρχει ευτυχία για 4?

costas1976

# 40 στις 2/7/2003
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Νίκαια
Απαντήσεις: 6
Re paidia,mi stravonete!To "Yparxei eytuxia pou na kovetai sta 3",einai i diafimistiki kampania tou ouzou 12!Pera ap ti plaka,nomizo oti i authentiki sxesi-opos ti fantazomai toulaxiston-xoraei mono 2.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε