Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απόλυση = χάος;

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

sotos-1

# 41 στις 2/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από soulmemory

Το ιδανικό θα ήταν να καταφέρναμε όλοι μας να πετύχουμε μια αξιόλογη εργασία που να μας αποφέρει τόσο ψυχολογικό υπόβαθρο όσο και οικονομική άνεση ώστε να κάνουμε διαρκώς ταξίδια (έχοντας τη βάση μας εδώ).

Ε προφανώς είναι αυτό το ιδανικό.Όλοι αυτοί που ξενιτεύονται νομίζεις ότι τους αρέσει η μαυρίλα και η μπίχλα των βορειοευρωπαίων λαών?Για τα λεφτά πηγαίνουν.Θεωρώ ότι ένας Έλληνας δύσκολα προσαρμόζεται σ'αυτές τις χώρες,ακόμα και αν δεν είναι ο 'ελληναράς' που λέμε.

Τώρα για την ιδεολογία σου περί γάμου τί να σου πω,πρέπει να είσαι η μοναδική Ελληνίδα που την ασπάζεται.

Red_Alert

# 42 στις 2/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από sotos-1

Τώρα για την ιδεολογία σου περί γάμου τί να σου πω,πρέπει να είσαι η μοναδική Ελληνίδα που την ασπάζεται.

Δε νομίζω Τάκη

sotos-1

# 43 στις 3/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να νομίζεις Τάκη!

__mikeman

# 44 στις 26/4/2014
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 1.991
'Aρεσαν+: 0%
Και γράφουν και τα...οικονομικά τζιμάνια στις εφημερίδες ότι, για να ανταγωνιστούμε αγορές σαν την Κίνα και για να πέσει και η ανεργία, πρέπει δυστυχώς να...ελαστικοποιηθούν περισσότερο οι σχέσεις εργασίας...

Σαν να λέμε, θα έχει πέσει η ανεργία, αλλά θα μαζεύονται 5 άνθρωποι και θα βάζουν όλα τα λεφτά στο τραπέζι για να βγεί ένας μισθός των 600 ευρώ...ενώ μάλλον κάθε μέρα στην δουλειά θα παίζει ο κάθε εργαζόμενος ρώσικη ρουλέτα για να δει αν θα πληρωθεί ή όχι.

Ασε που, να ανταγωνιστείς την Κίνα ρίχνοντας μισθούς και "ελαστικοποιώντας" τις σχέσεις εργασίας είναι άτοπο έτσι κι αλλιώς, γιατί να τους νικήσεις σ'αυτόν το παιχνίδι ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ. 

Και μετά, μου λέτε εμένα, οτι λέει ο σοσιαλισμός και ο κομμουνισμός είναι κακός, γιατί ο Σταλιν έσφαζε κόσμο, και ας κάτσουμε να μας κυβερνήσει τώρα ο Σαμαράς, ο Βενιζέλος και ο...Πρετεντέρης, που είναι...μετριοπαθείς.

Ε ας κάνουμε εμείς έναν σοσιαλισμό δημοκρατικό(όχι σοσιαλδημοκρατία ούτε...πασοκοσοσιαλισμό) που η ΕΡΓΑΣΙΑ(και όχι "απασχόληση) είναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ και όχι δώρο που το κερδίζει ο ένας στους πέντε υπερτυχερούς.

Αντε, κοράκια του κερατά, που στηριγμένοι στα υπαρκτά λάθη και προβλήματα των συνδικάτων και σωματείων, τα κατασυκοφαντήσατε, όχι γιατί θέλατε να τα φτιάξετε σωστά, αλλά γιατί θέλατε να τα γκρεμίσετε, ώστε κάθε φασίστας να συμπεριφέρεται στους υπαλλήλους του λες και είναι οι σκλάβοι που χτίζουν τις πυραμίδες.

Πραγματικά στο τωρινό σημείο, εύχομαι να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ, έστω και για 3 μήνες, για να ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ λίγο μερικοί.

__mikeman

# 45 στην 1/5/2014
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Σουηδία

Εστω λοιπόν ότι όντως το εθνικό νόμισμα είναι "ιερό και όσιο", κατά τον Στουρνάρα...ας δεχτώ ότι το εννοούσε ως "ιερό και όσιο της οικονομίας", ως σχεδόν σχήμα λόγου δηλαδή. 

Οι μισθοί και οι συντάξεις με τις οποίες ζουν οι άνθρωποι(ή μάλλον, με αυτές των 500 ευρώ δεν ζουν, οπως είχε παραδεχτεί ο ίδιος ο Στουρνάρας), το δικαίωμα στην εργασία, το οχτάωρο, η ασφάλιση ενάντια στις αυθαίρετες απολύσεις και παντός είδους ασυδοσίες της εργοδοσίας, υπάγονται στα "ιερά και όσια" με τα οποία δεν παίζουμε, ή περιλαμβάνονται στον άλλον τομέα, αυτόν της "ελαστικοποίησης"? 

Γιατί δηλαδή δεν έχω ακούσει απο το στόμα του το αντίστοιχο "θα υπερασπιστούμε πάση θυσία την παραμονή στο οχτάωρο"? Μήπως μπορώ να μάθω τα κριτήρια με τα οποία γίνεται ο διαχωρισμός στα όσια και στα μη-όσια, σ'αυτά που δεν παίζουμε και σ'αυτά στα οποία, ε, λίγο παιχνίδι μας παίρνει να κάνουμε, για να μην μπερδεύομαι? 

Επειδή λοιπόν κι εγώ λατρεύω τους αριθμούς σχεδόν οσο κι ο κύριος Στουρνάρας, και λίγο με συγκινούν οι ρήσεις τυπου "αφήστε κάτω τα μολύβια, εδώ μιλάμε για ανθρώπους", οχι, εγώ λέω, ας πιάσουμε τα μολύβια και τα χαρτιά, και να υπολογίσουμε με ακρίβεια δεκάτου δεκαδικού ψηφίου πόσα χρειάζεται κάθε σπιτικό για να επιβιώσει, πόσα κάθε νέος ή συνταξιούχος, πόσα τα ασφαλιστικά ταμεία, πόσα η Υγεία και η Παιδεία, και να δούμε αν πιάνουμε αυτούς τους δείκτες - εκτός και αν αυτοί δεν θεωρούνται "ιεροί και όσιοι".

sugarbaby42

# 46 στην 1/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μαικ...Μακαρι να βγει ο Συριζα...Και να γινει κυβερνηση αυτονομη χωρις δεκανικια...Ξερεις ομως τι δεν γουσταρω???Που θα κουβαλαει μαζι του και ολους αυτους τους χλεμπουρες που επι 25ετιας διακυβερνησης του ΠΑΣΟΚ ετρωγαν με 200 μασελες...απο παντου...Αν στηριχθει μονο στις αριστερες δυναμεις μπραβο του...

georgecv

# 47 στην 1/5/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 7

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από ClaymoreGirl

Σαφέστατα κι επιθυμώ/οραματίζομαι το δικό μου άνοιγμα. Ποιός άλλωστε φιλότιμος άνθρωπος με όνειρα δεν το κάνει;

Μα είναι τόσο εύκολο; 2 φορές έχω προσπαθήσει να πάρω Εσπα (που πραγματικά θα το αξιοποιούσα και θα βοηθούσα και την τοπική αγορά[img]http://cdncache-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png" style="background-color:transparent;border:none;float:none;font-style:normal;font-variant:normal;font-weight:normal;font-size:14px;line-height:normal;font-family:'Open Sans', Arial, sans-serif;height:10px;margin:0px 0px 0px 3px;padding:0px;vertical-align:super;width:10px;" alt="arrow-10x10.png[/img]) και δεν απέδωσε η προσπάθεια. Δάνεια να μου εγκρίνουν αποκλείεται, κεφάλαιο δεν υπάρχει. Πως; Τόσο εύκολο είναι;

Δε θεωρώ πως κλαιγόμαστε, αγαπητέ. Οι εργασιακές συνθήκες και τα χαρακτηριστικά πιέζουν τον εργαζόμενο κι ο εργαζόμενος καλείται να βγάλει λαγούς απ'το καπέλο. Αμ δεν πληρώνομαι για να ζήσω, αμ πρέπει να "πετάω" όπως μου λένε. (ούτε "sm", ούτε καφέ ούτε άλλες τζιριτζάντζουλες)

Εάν θες να κάνεις κάτι δικό σου πρέπει να επιλέξεις με τι θες να ασχοληθείς επάνω στο επάγγελμα που σπούδασες και είχες όνειρα όταν σπούδαζες.

Στην συνέχεια να φροντίσεις να μάθεις πολύ καλά το αντικείμενο που θες να ασχοληθείς καταναλώνοντας αρκετό από τον ελεύθερο χρόνο σου και μετά να ασχοληθείς με τις απαραίτητες δημόσιες σχέσεις και να γίνεις γνωστή στον χώρο σου. 

Μετά μπορείς να αρχίσεις να δουλεύεις από το σπίτι παράλληλα με την πρωινή σου εργασία και σιγά σιγά θα έρθουν όλα.

Αλλά μην περιμένεις από το ΕΣΠΑ ή από οποιοδήποτε άλλο να σε βοηθήσει, ότι καταφέρεις θα το καταφέρεις μόνη σου 

Είσαι μικρή ακόμα χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις οπότε μπορείς να ασχοληθείς με την επαγγελματική σου εξέλιξη.

Επίσης όσα περισσότερα μαθαίνεις τόσα ποιο πολλά λεφτά θα παίρνεις στην πρωινή δουλειά γιατί θα πρέπει να τους γίνεις απαραίτητη. Δεν υπάρχει εργοδότης που να μη θέλει δίπλα του ανθρώπους που του κάνουν τη δουλειά του σωστά και έαν είναι ικανοποιημένος θα μπορείς και εσύ να διεκδικήσεις περισσότερες απολαβές.

__mikeman

# 48 στην 1/5/2014
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Σουηδία

Παιδιά, το να κάνεις "κάτι δικό σου" στην Ελλάδα έχει μερικούς τόνους δυσκολιών ακόμη εκτός των παντού υπαρχόντων...

Ακόμα δεν έχουν αποφασίσει, οι ανίδεοι και ανίκανοι, πως θα καταφέρουν να κάνουν δυνατό να ανοίγεις εταιρία στο όνομα σου μέσα σε λίγα 24ωρα, οπως παντού στο εξωτερικό. Ειχαν πει για έναν νόμο πριν απο κάτι μήνες, ο οποίος όμως έπρεπε πρώτα να υπογραφεί απο 28 υπουργούς, 132 υφυπουργούς και 1453 γραμματείς...δεν ξέρω σε ποιο στάδιο βρίσκονται τώρα...

Οι ψιλικατζήδες, οι πιτσαδόροι με την εικονίτσα της Παναγίτσας στο πέτο, που θέλουν να μου το παίξουν και καπιταλίστες, τρομάρα τους!

Θέλετε άλλο κουφο? Ας πούμε είναι ενας νέος Ελληνας φοιτητής ή επιστήμονας και θέλει να πουλήσει μια χρήσιμη εφαρμογή ή παιχνίδι στο Google Play, την αγορά για Android συσκευές δηλαδή.

Το πιστεύετε οτι ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ?? Η Google απλώς δεν έχει ασχοληθεί με το να προσθέσει την δυνατότητα να πωλείς μέσω Ελληνικού λογιαριασμού!

Το έμαθα κι εγώ πρόσφατα, σε συνέλευση του HGDA που είμαι μέλος (σύλλογος δημιουργού βιντεοπαιχνιδιών) και που συζητούσαμε 2 ώρες πως θα γινόταν να βρούμε άκρη - να κάνουμε μέσω εικονικού λογαριασμού στο Λονδίνο, κι άλλα τέτοια...

(αλλά έχουμε δωρεάν wi-fi).

Ευτυχώς δηλαδή που το δικό μου παιχνίδι θα το βγάλουμε μέσω του λογαριασμού του συνεργάτη μου στις ΗΠΑ, γιατί αν περίμενα απο δω...

Εντωμεταξύ, περίπου ένα χρόνο μετά, κι ενώ έχω τελειώσει το έργο που παρέλαβα και ετοιμάζομαι να ξεκινήσω άλλο (ευτυχώς να λέω πάντως, δεν ντρέπομαι να το πω ότι τα τελευταία δύο χρόνια έχω σταθεί απίστευτα κωλόφαρδος ενώ άλλοι πιο ικανοί και μυαλά και επιστήμονες δουλεύουν ντιλίβερι - αλλά δεν είμαι εγώ που πρέπει να ντρέπομαι γι'αυτό), ακόμα λοιπόν ρωτάμε σε εφορίες και παρα-εφορίες τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να θεωρηθώ νέος ελεύθερος επαγγελματίας και να πληρώσω 13% φόρο αντί για 26% - πρέπει να μεταφράσω το συμβόλαιο εγώ, να το μεταφράσει η υπηρεσία, αλλά δεν μπορεί γιατί δεν είναι δημόσιο έγγραφο, πόσο να πληρώσουμε για να μεταφραστεί, να το μεταφράσει η θεία μου, η γάτα μου, να το μεταφράσουμε στα Σουαχίλι...θα δούμε...υποθέτω ότι βρίσκονται μπροστά σε κοσμοιστορικό και πρωτοφανές περιστατικό, Ελληνας αυτο-απασχολούμενος να έχει συμβόλαιο απο ξένη εταιρία που να πρέπει να μεταφραστεί - και λογικά τα έχουν χάσει οι άνθρωποι βρε παιδί μου, δεν το έχουν αντιμετωπίσει ξανά!

Για διαβάστε κι αυτό...

http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.article&id=33522

Αρέσει στο μέλος anemona_62

tanton-

# 49 στην 1/5/2014
author
Ανδρας / 64 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 1.862

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από __mikeman

, ή περιλαμβάνονται στον άλλον τομέα, αυτόν της "ελαστικοποίησης"? 

Και η άχρηστη πληροφορία

Ξέρεις Μιχάλη ποια χώρα του κόσμου έχει τις πιο "ελαστικοποιημένες" σχέσεις εργασίας;

Αυτή πρώτη τις επέβαλε στην Ευρώπη  και τις εφαρμόζει φανατικά

Η Ολλανδία

Δεν τα πάει και άσχημα,

( αν βρεθείς κάποτε ξημερώματα στο Άμστερνταμ στην αγορά και χρηματιστήριο λουλουδιών  και δεις τα δεκάδες αεροπλάνα για όλο τον κόσμο να φεύγουν το ένα πίσω από το άλλο, μόλις καθοριστούν οι τιμές, ίσως καταλάβεις ότι το πρόβλημά μας είναι αλλού... Χώρια που θα απολαύσεις ένα από τα πιο όμορφα θεάματα στον κόσμο )

Ελαστικότητα και κινητικότητα είναι δυο από τα πιο  δυναμικά παραγωγικά εργαλεία. 

( και στο λέει αυτό κάποιος που στην ζωή του έχει αλλάξει 20 εργοδότες και δέκα επαγγέλματα. Και ποτέ του δεν έχει δουλέψει οκτάωρο )

__mikeman

# 50 στην 1/5/2014
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Σουηδία

Τάντονα, αν είναι να συγκρίνουμε τα ανόμοια, τότε και το Ηνωμένο Βασίλειο δεν είναι στο ευρώ...και ούτε και αυτό τα πάει άσχημα, έτσι δεν είναι??

Πώς ακριβώς την εννοούμε την "ελαστικότητα"?

Ενας αμερικάνος μου περιέγραφε τις προάλλες πως οι πολυεθνικές το έχουν σύστημα να απολύουν κόσμο πριν την εξαμηνιαία αναφορά στους μετόχους - έτσι ώστε να παρουσιάζουν πολύ καλύτερη εικόνα - και μετά να ξαναπροσλαμβάνουν με χαμηλότερους μισθούς και προνόμια.

Αυτό είναι "ελαστικότητα", σωστά? Σ'αρέσει??

"Ελαστικότητα" των σχέσεων εργασίας ΕΔΩ, απλώς σημαίνει ότι οι εργοδότες θα απολύουν ευκολότερα, και οι εργαζόμενοι δεν θα ξέρουν αν θα έχουν δουλειά το επόμενο μήνα ή όχι...πιθανόν να μειωθεί η ανεργία, αλλά με βασικό μισθό με τον οποίο άνθρωπος δεν ζει, πόσο μάλλον οικογένεια. Δεν σημαίνει τίποτε άλλο. Δεν παίρνεις ένα κομματάκι απο το όλον και το εφαρμόζεις στην τύχη λέγοντας "έτσι κάνει η Ολλανδία". Η Ολλανδία κάνει και ΠΟΛΛΑ άλλα, για να μπορεί να διαχειρίζεται την ελαστικότητα με μικρή ανεργία ΚΑΙ με μεγάλο κατα κεφαλήν εισόδημα(ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ). To ότι η Όλλανδία έχει, οπως βλέπω, κατώτατο μισθό 1485 ευρώ, κι εμείς 586, γιατί δεν το αναφέρεις?

Τώρα πες μας εμάς πως ακριβώς θα αλλάξουμε 20 εργοδότες όταν κάνουμε 20 μήνες να μας καλέσουν για συνέντευξη για θέση υπαλλήλου πρατηρίου βενζίνης.

Και ακόμα...εγώ πάλι θέλω να δουλεύω οχτάωρο, πειράζει?? Οχτώ ώρες να δουλεύω, οχτώ να κοιμάμαι, και οχτώ να διαβάζω Στίβεν Κινγκ, να βλέπω Game of Thrones και να παίζω Call of Duty. Για μας αυτά είναι τα "ιερά και τα όσια". Τι να γίνει...

Αρέσει στο μέλος anemona_62

flat_line

# 51 στην 1/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 5.945

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από __mikeman

Πραγματικά στο τωρινό σημείο, εύχομαι να βγει ο ΣΥΡΙΖΑ, έστω και για 3 μήνες, για να ΤΡΟΜΑΞΟΥΝ λίγο μερικοί.

Νομίζω ότι αυτό το διάστημα είναι αρκετό για να αποτελειώσουν την χώρα, χωρίς να είμαι σίγουρος.

Μια κινεζική παροιμία, αν θυμάμαι καλά, λεει να προσέχεις τι εύχεσαι κάθε φορά...

Απο όσο έχω καταλάβει αυτη την στιγμή η χώρα έχει ανάγκη απο σταθεροτητα, και όχι μαγκιές εφηβικού τύπου, η ψεκασμένα κόμματα σαν αυτά που στέλνουν οι νεοέλληνες στην βουλή.

foteini1962

# 52 στις 23/6/2014
author
Γυναίκα / 56 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βουλιαγμένη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3

παιδιά πιστεύετε ότι θα γίνει ποτέ κάτι διαφορετικό 16 χρόνια ελεύθερος επαγγελματίας δεν πήρα ούτε μισό ευρώ επιδότησης λόγω έλλειψης γνωριμιών και λαδιού πριν 5 χρόνια υποχρεωτικά έκλεισα και κάνω μία δουλειά που συχαίνομαι και μου λένε ότι είμαι και τυχερή ...

foteini1962

# 53 στις 23/6/2014
author
Γυναίκα / 56 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βουλιαγμένη
Απαντήσεις: 3

ελαστικότητα είναι να σε αποσχολούν και Σάββατο χωρίς προσαύξηση στις 40 ώρες και τις παραπάνω σιγά μη τις πληρώσουν.Η επιθεώρηση εργ. είναι εξαφανισμένη έτσι και αλλώς .Όταν θα μπεί και η Κυριακή θα αντιδράσουμε άραγε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από __mikeman

Τάντονα, αν είναι να συγκρίνουμε τα ανόμοια, τότε και το Ηνωμένο Βασίλειο δεν είναι στο ευρώ...και ούτε και αυτό τα πάει άσχημα, έτσι δεν είναι??

Πώς ακριβώς την εννοούμε την "ελαστικότητα"?

Ενας αμερικάνος μου περιέγραφε τις προάλλες πως οι πολυεθνικές το έχουν σύστημα να απολύουν κόσμο πριν την εξαμηνιαία αναφορά στους μετόχους - έτσι ώστε να παρουσιάζουν πολύ καλύτερη εικόνα - και μετά να ξαναπροσλαμβάνουν με χαμηλότερους μισθούς και προνόμια.

Αυτό είναι "ελαστικότητα", σωστά? Σ'αρέσει??

"Ελαστικότητα" των σχέσεων εργασίας ΕΔΩ, απλώς σημαίνει ότι οι εργοδότες θα απολύουν ευκολότερα, και οι εργαζόμενοι δεν θα ξέρουν αν θα έχουν δουλειά το επόμενο μήνα ή όχι...πιθανόν να μειωθεί η ανεργία, αλλά με βασικό μισθό με τον οποίο άνθρωπος δεν ζει, πόσο μάλλον οικογένεια. Δεν σημαίνει τίποτε άλλο. Δεν παίρνεις ένα κομματάκι απο το όλον και το εφαρμόζεις στην τύχη λέγοντας "έτσι κάνει η Ολλανδία". Η Ολλανδία κάνει και ΠΟΛΛΑ άλλα, για να μπορεί να διαχειρίζεται την ελαστικότητα με μικρή ανεργία ΚΑΙ με μεγάλο κατα κεφαλήν εισόδημα(ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ). To ότι η Όλλανδία έχει, οπως βλέπω, κατώτατο μισθό 1485 ευρώ, κι εμείς 586, γιατί δεν το αναφέρεις?

Τώρα πες μας εμάς πως ακριβώς θα αλλάξουμε 20 εργοδότες όταν κάνουμε 20 μήνες να μας καλέσουν για συνέντευξη για θέση υπαλλήλου πρατηρίου βενζίνης.

Και ακόμα...εγώ πάλι θέλω να δουλεύω οχτάωρο, πειράζει?? Οχτώ ώρες να δουλεύω, οχτώ να κοιμάμαι, και οχτώ να διαβάζω Στίβεν Κινγκ, να βλέπω Game of Thrones και να παίζω Call of Duty. Για μας αυτά είναι τα "ιερά και τα όσια". Τι να γίνει...

achilleas_75

# 54 στις 24/8/2014
author
Ανδρας / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πετρούπολη
Απαντήσεις: 27

υπομονή

Να κάνεις υπομονή μέχρι να βρείς κάτι καλύτερο

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123