Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ξεκίνημα σχέσης, και οικονομικά προβλήματα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

SunshineJn

# 61 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Και συ κακοφτιαγμένη και σε σχέση "συμβιβασμού" ε?

Και γω ρεσυ! Άστα! 

Καλημέρα βρε κοπελιά!

*μη τους πεις την αλήθεια...εγω δεν θα το κάνω...

μη χαλάμε χατήρια Δευτεριάτικο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από athina1975

Συμφωνω..καλη σου μερα...

aladdin30

# 62 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
'Aρεσαν+: 0%

Στο 4 ειμαστε ακομα, αλλα εχουμε ολη μερα μπροστα μας να το παμε το θεματακι σε εναν αξιοπρεπη αριθμο...!

pigassos71

# 63 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

την αδικια μου μεσα!!!

ρε ξεφτιλα θεματοθετη

τωρα που εχω να συναρμολογισω 150 τεμαχια μου βαζεις τετοιο θεμα;

Leigh-Cheri

# 64 στις 7/4/2014
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

155 για την ακρίβεια

Βρε δούλευε μπας και βγάλεις κανα φράγκο παραπάνω

μου θες και γυναίκα

Αρέσει στο μέλος pigassos71

Tonia35

# 65 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 64 από Leigh-Cheri

Βρε δούλευε μπας και βγάλεις κανα φράγκο παραπάνω

μου θες και γυναίκα

...

pigassos71

# 66 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

απο το πρωι το αιδοιο μου χορευει κλακετες σαν τον φρεντ αστερ

ουτε Μ Δευτερα τοση δουλεια

για να καταλαβεις

αν ειχα τον τιμοκαταλογο της χασαπισσας

και 2500 να ειχε συνταξη

ουτε το προφιλ μου δε θα της επετρεπα να κοιταξει

Αρέσει στο μέλος Leigh-Cheri

athina1975

# 67 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από pigassos71

αν ειχα τον τιμοκαταλογο της χασαπισσας

και 2500 να ειχε συνταξη

ουτε το προφιλ μου δε θα της επετρεπα να κοιταξει

τον τιμοκαταλογο της χασαπισσας..χαχαχαχαχαχαχαχχαχααχα ελιωσα σου λεω...χαχαχαχαχαχαχαχα

Leigh-Cheri

# 68 στις 7/4/2014
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

α τόση δουλειά έχεις ε; 

κόσμος μπαίνει, κόσμος βγαίνει;

χμμ...

βρε Πήγασσε,

σαν να ομόρφυνες τελευταία ή μου φαίνεται;

pigassos71

# 69 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

και μεχρι το βραδυ θα γινω αδωνις

(οχι Γεωργιαδης γερουλη)

inioxos52

# 70 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281

Παράθεση:
Σχόλιο # 58 από athina1975

Αγαπητε μου Ηνιοχε,επειδη προφανως αναφερεσαι σε μενα..κι εγω ευθεως απαντησα στα γραφομενα σου και δεν το φερα πλαγιως..σε πληροφορω ουτε συμβιβασμενη ειμαι..ουτε καημενος ειναι αυτος που αγαπαω...οσο για την συμβουλη σου να ¨΄διαβασω¨΄καποιες ψυχρεμοτερες κυριες εδω μεσα..θα σου απαντησω οτι εχω τις δικες μου αποψεις...τα δικα μου πιστευω και δεν εχω καμια μα καμια απολυτη αναγκη να συμφωνει κανενας με αυτα που λεω ουτε να συμβουλευτω αλλες κυριες..Κυρια ειμαι απο μονη μου...εγω γνωριζω την αξια μου και δεν μου την στερει κανενας..οφειλεις να σεβεσαι τις αποψεις..και εκεινο που με ενοχλησε ειναι οτι τοποθετεις ολες τις γυναικες στο ιδιο τσουβαλι..και προσπαθεις να περασεις ενα μοντελο γυναικων που δεν μας αντικατοπτριζει ολες...εγω σεβομαι απολυτα του καθενος την αποψη ειτε μου αρεσει ειτε οχι..αλλα δεν θα πω ποτε οτι ολοι οι αντρες ειναι γουρουνια πχ..γιατι εγω εχω καποιο απωθημενο...υπαρχουν και σωστοι ανδρες με ηθικες αρχες και μορφωση κλπ κλπ κλπ...

Κοπελλια, το γεγονος πως κανω παραθεση στο κειμενο σου, σημαινει πως σε αυτο κυριως απαντω, αλλα και σε ολα τα υπολοιπα κειμενα τα οποια απαντησαν στην πρωτη τοποθετηση μου. Αρα ευθεως απαντω στα γραφομενα σου , και καθολου πλαγιως. Εαν δεν παρεθετα το κειμενο σου, τοτε θα μπορουσες να ισχυριστεις πως σου απαντω εμμεσως, οπως κανω εν προκειμενω για τις υπολοιπες.

Το γεγονος οτι ΕΣΥ δεν εισαι συμβιβασμενη ουδολως με αφορα, διοτι δεν αναφερθηκα στην προσωπικη σου περιπτωση. Πως θα μπορουσα αλλωστε αφου ουτε σε γνωριζω, ουτε και προκειται ποτε να σε γνωρισω. Η προτροπη μου να διαβασεις καποιες ψυχραιμοτερες εσου κυριες, εχουν να κανουν με την πεποιθηση μου πως η αντιδραση σου ηταν υπερβολικη, και πως πρεπει νασαι αντικειμενικοτερη και ψυχραιμοτερη, οπως οι κυριες των οποιων τις θεσεις σου  προτεινα να διαβασεις.

Και αποδειξη πως δεν εισαι αντικειμενικη, ειναι το οτι θεωρεις πως τσουβαλιαζω ολες τις γυναικες. Πραγμα που σαφεστατα δεν κανω. Οτι διαχωριζω τις γυναικες ανα κατηγοριες στο συγκεκριμενο θεμα, ναι το κανω. Αποψη μου ειναι, μπορω να την αποδειξω ανα πασα στιγμη εξω απο εδω, και θα την διατυπωσω ειτε σου αρεσει, ειτε οχι. Επιπλεον δε θα σου πω, πως οσο σε φουντωνουν  και εσενα και τις αλλες ομοιδεατισες σου οι θεσεις μου αυτες, τοσο δικαιωνομαι.  Γελαω δε με την πολιτικοαμπελοφιλοσοφικη διαθεση και τοποθετηση ορισμενων εξ αυτων σε ενα τοσο απλο θεμα. 

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

SunshineJn

# 71 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στον κόσμο που ζείτε εσείς Ηνίοχε,

δεν υπάρχει ούτε Πολιτική 
ούτε Φιλοσοφία?
Υπάρχουν μόνο γκομενικά,
πορτοφόλια,
φαλλικά σύμβολα
και προεκτάσεις των?
Αυτό και αν προκαλεί γέλιο.
Ή και θλίψη...

bellezza

# 72 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

SunshineJn  

είσαι μία από τις πιο ενδιαφέρουσες προσωπικότητες εδώ μέσα!

pigassos71

# 73 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Εγώ είμαι 42

Και μέχρι τα 50 φευγα μου έχω πολλά ακόμα να μάθω

Αλλά μέχρι σήμερα

Όλες μα όλες οι γυναίκες

(γυναίκες, όχι κρεοπώλες)

Που είχαν τον πιο άσχημο

χοντρό

Άφραγκο άντρα

Στην ερώτηση, γιατί είσαι μαζί του

Η απάντηση είναι πάντα η ίδια
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
 «με κάνει και γελώ»

Αρέσει στα μέλη hns1602, tanton- και σε ακόμα 1 μέλος.

freeman21

# 74 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604

Πολύ  θα ήθελα να δω στην πράξη, στον "αληθινό κόσμο", όλα αυτά τα επαναστατικά που διαβάζω από γυναίκες εδώ μέσα, αλλά δυστυχώς με τις μέχρι τώρα εμπειρίες μου και από αυτά που βλέπω γύρω μου με κάνουν να συμφωνώ μέχρι τελείας με τον ηνίοχο, ειδικά όσον αφορά αυτές τις ηλικίες όπως του θεματοθέτη... 

SunshineJn

# 75 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οι εμπειρίες του καθενός, δεν συνιστούν την πραγματικότητα

αλλά μέρος της.

Όταν τα επαναστατικά-όπως τα λες-γίνονται πράξη

απο κάποιους εξ ημών, τότε παίρνουν κι αυτά θέση

στην πραγματικότητα και αποτελούν μέρος της.

Αν δεν τα έχεις ζήσει ακόμα...

στο εύχομαι ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από freeman21

Πολύ  θα ήθελα να δω στην πράξη, στον "αληθινό κόσμο", όλα αυτά τα επαναστατικά που διαβάζω από γυναίκες εδώ μέσα, αλλά δυστυχώς με τις μέχρι τώρα εμπειρίες μου και από αυτά που βλέπω γύρω μου με κάνουν να συμφωνώ μέχρι τελείας με τον ηνίοχο, ειδικά όσον αφορά αυτές τις ηλικίες όπως του θεματοθέτη... 

freeman21

# 76 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Δεν διαφωνώ στο ότι οι εμπειρίες του καθενός δεν είναι και η πραγματικότητα, αλλά μην ξεχνάς το ίδιο ισχύει και με σένα...

Και εγώ εύχομαι στον έξω κόσμο να είσαι όντως όπως δείχνεις εδώ μέσα και ας μην "σε" γνωρίσω ποτέ..

SunshineJn

# 77 στις 7/4/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο κόσμος φίλε Freeman έχει ενα κακό:

δεν φτιάχνεται ούτε εξελίσσεται με ευχές...

ό,τι και να μαι εγω
ο,τι και να 'σαι εσυ
το ρεζουμέ είναι να μη μένει κανείς σε όσα βρήκε.
Να τα αλλάζει κάνοντας την άποψή του-εν προκειμένω-
πραγματικότητα.
Έτσι αλλάζουν τα πράγματα και ζούμε καλύτερα 
και μεις και οι επόμενοι.

Σε όλες τις συζητήσεις, με το που ακούγονται φωνές που μιλούν για το Σωστό, 

(γιατί είναι αρκετές, άλλο που επιλέγουμε αυτές που δικαιώνουν τις επιλογές μας), βλέπω οτι ξυπνάει κάτι σαν άγριο θηρίο μέσα σε συνομιλητές, έτοιμο να υπερασπιστεί -δυστυχώς- τα άσχημα, τα σαθρά, τα άδεια. 

Το ίδιο θηρίο πάει να καταδείξει και να καγχάσει αυτές τις φωνές, μη και διαταραχτεί η μέχρι τώρα θεωρία του...Άσχημο. Και ζημιογόνο.

Με διαγνώσεις και αναλύσεις της ήδη υπάρχουσας κατάστασης- σε όλα τα θέματα-
το μόνο που πετυχαίνουμε είναι ο μηρυκασμός και το κόλλημα στη λάσπη.
Δεν αρνείται κανείς οτι πάντα υπήρχαν και θα υπάρχουν άνθρωποι και Άνθρωποι.
Οι επιλογές είναι πάντα δύο και η καλύτερη πάντα Μία.

tzoulia59

# 78 στις 7/4/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.558

συμφωνω με τον ηνιοχο στα παντα ...

ενοειται ...
κι επειδη αντρας που σεβεται τον εαυτο   του πρωτα βρισκει δουλεια και μετα γκομενα ...
μην το παραξεχειλωσουμε το θεμα ...τα πα και πιο πανω ...
ουτε ρομαντισμοι χωρανε στην εποχη μας ουτε ψυχρη λογικη ...
υπαρχει συνειδητοποιηση της πραγματικοτητος απο συνειδητοποιημενα και σοβαρα ατομα ...
και για ποιες ηλικιες μιλαμε
για τα παιδακια ;
που ζουν με τους γονεις τον παππου και την γιαγια και ολοι βαζουν ρεφενε τον μισθο και αλληλοσυντηρουνται ...
και οι νεοι γυριζουν ασκοπα στους δρομους  μ εναν καφε στο χερι απο φτηνοκαφετερια σε φτηνοκαφετερια ;
και βρισκουν μια 30-35 η οποια μπαινοβγαινει στο ζαρα ...και χαλαει τη συνταξη της γιαγιας ;
αυτο  λεγεται αξιοπρεπεια ενος αντρα 35 ρη; 
  αυτοι οι αντρες παιρνουν την κοπελλα την πανε στο μικε την κερνουν ενα φτηνο καφεδακι απο χαρτζιλικι που τους εδωσε ο παππους ...και τερμα ...
και παραπονιουνται οι γυναικες γιατι οι αντρες εχουν χαθει ...γιατι μπαινουν στο ιντερνετ ...γιατι δεν κανουν σεξ κι ολα αυτα που ακουμε κατα καιρους ...για τις σχεσεις ...
οι σχεσεις βαλονται απο παντου ...ψυχολογικα ...ηθικα ...υλιστικα ...και φθειρονται και χαλανε και ερχεται η μοναξια με φορα μεγατονων κι ολας στο μελλον ...
τα βλεπω πολυ πιο μπροστα εγω και εχω εντελως αλλη προσεγγιση στο θεμα ...
κι ολοι οι αντρες δεν ειναι 25 ρηδες 35 ρηδες ...
υπαρχουν και μεγαλυτερες ηλικιες που εχουν γαλουχηθει μ αλλες αξιες ...και ντρεπονται ...
με σεβασμο μ αξιοπρεπεια με υπερηφανεια με αξιες ...το ιδιο και γυναικες ...
στην αθηνα ζω και μαλιστα στο κεντρο ...
εχω ματια και βλεπω ...το τι κυκλοφορει ...και με τι τροπο ...
κι ολοι οσοι συμετεχετε στο θεμα δεν ειναι τυχαιο που ειστε κατω απο 40 ...ζωντας την νεα πραγματικοτητα σαν κανωνα ...
αυτο δεν ειναι η πραγματικοτητα ειναι η καταντια ...
τα χουμε παρερμηνευσει μαλλον τα πραγματα ...
ειναι η καταντια κι ο  ολεθρος της ανθρωπινης αξιοπρεπειας ...
οπου εχει χαθει η ελληνικη πραγματικοτητα των νεων ...η κοπελλιτσα βολευεται με το φτηνο καφεδακι φτηνο σουβλακι αλλα η σχεση ειναι βραχειας διαρκειας ...
και σχεση ταχυτητος και μιας χρησεως ...οπως ολα ...
και μετα μπαινει εδω να βαλαντωνει στο κλαμα γιατι ο τυπος την παρατησε την κερατωσε την γειωσε κι ολα αυτα ...
κι ο νεος δεν εχει καταλαβει οτι στα 30 του στα 35 του στα 40 του ειναι απαραδεκτο να ζει με τους δικους του και οφειλε  απο   τα 22 του να ζει μονος του ...
αντε τωρα να του ερθει του αντρα που ειναι πληρως ανεξαρτητος και ζει μονος ...εχει να πληρωσει το νοικι το ρευμα το χαρατσι την εφορια ...ο οποιος αμοιβεται με 450 ευρω η εχει μεινει ανεργος η ζει με τιποτα δανεικα απο γυρω γυρω ...
ευφορια και ψυχικη διαθεση για συνευρεση οταν εχει κερασει πριν ηλιοσπορο και βρωμικο στην παραλια ...
και ποσες φορες θα γινει αυτο; 
μια φορα τη βδομαδα ;  μια φορα στις 15 ;μια φορα το μηνα ;
το αυτοκινητο θελει βενζινη ...τελη ...συντηρηση ...
αν δεν υπαρχει χωρος το ξενοδοχειο θελει πληρωμη ...
ακομη και χωρος να υπαρχει το ντελιβερι πληρωνεται νομιζω ...
ποσες φορες ;
μιλαμε για ουαν ναιτ σταντ; 
ε αυτο ειναι πανευκολο ...
οποτε πληρωνεσαι καλεις το κολ γκερλ που ανεφερε ο μυστικ και καθαριζεις ...
κι εισαι κι αρχοντας ...
νομιζω οτι ο θεματοθετης ανεφερε κατι για κλικ ...
που σημαινει σχεση ...
και κανενας δεν μιλαει ψαρομαλλη για ρεστοραν πολυτελειας κι ολες αυτες τις χαζομαρες ...
μπορω ανετα να σου προτεινω οικονομικες και ευχαριστες λυσεις για να περασει καποιος την εξοδο του ...
στην ιδια πολη ζουμε και θα γνωριζεις σιγουρα ...αλλα ολα θελουν χρηματα πως να το κανουμε τωρα ...
απο την βενζινη ..τον καφε ...το σουβλακι ...το ξενοδοχειο ...και μη μου πειτε οτι ολοι εχετε χωρο για ιδιαιτερες συνευρεσεις; ...

διαπιστωνω οτι ο καθενας τα κρινει εξ ιδιων ...η πραγματικοτητα του καθενος δεν ειναι και η πραγματικη ...
κι οχι γιατι εγω (να μιλησω για μενα )ειμαι καμια θεογκομενα και εχω επιλογες και επιλεγω ...
αλλα το σιγουρο ειναι οτι επιλεγω αξιοπρεπεια ...
κι αν εγω περναω χαλια και οταν βγαινω μια βολτα ξερω κι οτι τον αντρα τον αγχωνω και μετα τη βολτα μπορει να μην εχει να παρει  τσιγαρα ...
αστο καλυτερα θα μου βγει ξυνη και η βολτα θα μου φυγει και το κεφι ...θα γεμισω και ενοχες ...κι ολα αυτα ...
κι ουτε θελω να παω να φαω ψαρι οπου σκαει το κυμα ...καθε απογευμα ...τα παρεξηγησατε ...
μου αρκει και μια φορα  ... το 6 μηνο να μη σου πω ...και καθολου αν το εισοδημα  εχει στερεψει ...
την βγαζω και σε σουβλατζιδικο ...
πληρωνω κι εγω βρε αδερφε οταν ειναι σχεση διαρκειας κι αξιζει  ...κι εκεινος ξεμεινε ...
εχω επιγνωση ασχετως αν καποιοι ηλιθιοι εδω μεσα μ εχουν καταταξει σε γυναικα που βολιδοσκοπω στα πορτοφολια αντρων ...
σιγα μην το αναλυσω τωρα ...
κατηγορια γυναικων που κοιταζει πορτοφολια ειναι αλλη με την οποια δεν εχω καμια σχεση ...
εγω εχω κατοικημενο εγκεφαλο ...ευτυχως δεν χρειαζεται να εξαγοραζω πορτοφολια με τα θελγητρα μου τα οποια εχουν παραοριμασει ...

βαριεμαι να τα ξαναλεω τα θεωρω αυτονοητα ...
παρ ολα αυτα το παραξεχειλωσα ...

freeman21

# 79 στις 7/4/2014
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα

Άρα ο καθένας σύμφωνα με την άποψή του φτιάχνει την πραγματικότητά του και προσπαθεί να βρει και να κολλήσει με ανθρώπους που έχουν την ίδια κοσμοθεωρία..

Άρα κάπως έτσι καταλήγουμε να ζούμε σε μικρόκοσμους ο καθένας σε αυτόν που έχει φτιάξει για την πάρτι του..
Άρα...

σωτηρία υπάρχει??

naughtyM

# 80 στις 7/4/2014
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Freeman...δε νομίζω όλοι οι άνθρωποι με τους οποίους μοιραζόμαστε τη ζωή μας κ συμπορευόμαστε...να ταιριάζουν 100% στη δική μας κοσμοθεωρία.

Πολλα (ακόμα κ αν είναι μικρα) πραγματάκια θα διαφέρουν...

Οποιος είναι αρκετα δεκτικός κ διαλλακτικός...ωστε να μπει στη διαδικασία να δει, βιώσει αυτό το "αλλο" θα βγει απο το μικρόκοσμο.

Οι υπόλοιποι ναι, θα ζουν ο καθένας στη γυάλα του. Και αυτό σίγουρα...είναι κάτι λυπηρό.

Ο πειραματισμός, η προσπαθεια (η συνεχής βεβαίως) και η δράση θα σε κινητοποιήσουν.

Η γυάλα μπορεί να σε περιορίζει... αλλά είναι απο γυαλί. Και το γυαλί όπως ξέρουμε, αν θέλουμε με λίγη δύναμη παραπάνω (συχνά με πολύ λιγότερη απο όσο νομίζουμε) σπάει...

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.