Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σπυρακια στους γοφους..?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Soniaa_7

# 21 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

να τον ρωτησεις αν εχει τυχει σε αλλες αυτο το προβλημα (παραξενα σπυρια στους γλουτους που πονανε) και αν ναι τι θα μπορουσα να κανω :|

naughtyM

# 22 στις 20/5/2014
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097
'Aρεσαν+: 0%

Αναρωτιόμουν...μήπως το θέμα σου με τα σπυράκια είναι ορμονικό...της εφηβείας ρε παιδί μου.
Οπως κ να έχει να πας σε γιατρό.

(Ασε τι λέει ο Αλλαντίν...)-sorry 

Αν ο γιατρος δε σε δει δε μπορεί να ξέρει. Πόσο μάλλον κάποιος "άσχετος" με την ειδικότητα, με τον οποίο μιλάς μεσω ενός φόρουμ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Soniaa_7

ειμαι 18~!

aladdin30

# 23 στις 20/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Σοβαρολογω νοτη, μη κοιτας που κανουνε το σοβαρο εκεινη την ωρα. Για συζητα αν εχεις καποιο φιλο σου που θα σου πει πως σε βλεπει ο γιατρος και τι σκεπτεται. Δηλαδη ο γιατρος δεν ειναι αντρας? δεν ξερεις οτι ο αντρας ειναι οπτικος τυπος και αναβει με το που σε βλεπει? Ξερεις τι προσπαθεια κανουνε οι γιατροι να κρατηθουνε σοβαροι ή σε αλλες περιπτωσεις να μη γελασουνε? αλλο που δε το δειχνουν. Μπορεις βεβαια να πηγαινεις σε γυναικα γιατρο.

Soniaa_7

# 24 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χααχα αχχ τι τραβαωωω..  δ νομιζω να ειναι εφηβικο.. τι να πω..

Soniaa_7

# 25 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλαντιν θα ρωτησεις παντως; ετσι απλα για να δω αν ειναι κατι εστω συνηθες... στειλε μηνυμα αν μπορεις!

aladdin30

# 26 στις 20/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Mε το αγορι σου τι θα κανεις? μηπως να το κανετε να εκτονωθουν οι ορμονες σου για να δεις αν εχει διαφορα μετα στα σπυρια?

Soniaa_7

# 27 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ειμαι βιρτζιννν ;ρ

aladdin30

# 28 στις 20/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Ισως αυτο να φταιει. Θα ρωτησω ομως κ θα σου στειλω.

naughtyM

# 29 στις 20/5/2014
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 19
Απαντήσεις: 19.097

Omg σοβαρολογεί.

Ναι βρε αλλαντιν... Αντε κ έχεις φίλο γιατρό που σου λέει για τις σκοτεινές σκέψεις του ίδιου κ των συναδέλφων του...

Γυρνάς κ το λες σε ένα κοριτσάκι (που ελπίζουμε να μην είναι ακόμα ένα troll) που εχει δερματικό πρόβλημα κ φοβάται να πάει σε γιατρό;

Μπορώ να καταλάβω πως ένας γιατρός μπορεί να "δει" πονηρά όπως κάθε άντρας...αλλά δε θα το σφηνώσω κ στο μυαλό μου γιατι...βλέπω τους άντρες γιατρούς να περάσουν στην ανεργία.

Δε θεωρώ (θελω να ελπίζω δλδ) ότι αποτελεί κανόνα...
Ακόμα κ ο γυναικολόγος (προσπαθώ να το φανταστώ δλδ) με τόσα @ουνια που βλέπει καθημερινά...θα έχει σιχαθεί ο άνθρωπος.

Δε νομίζω να βλέπει τη καθεμιά πονηρα, "διαστροφικά" ΄΄η όπως αλλιως μπορεί να τη βλέπει τελοσπάντων.

What can I say?

Επίσης... δε πιστεύω ότι ένας γιατρός, ένας επιστήμονας θα θεωρήσει "αστεία" οποιαδήποτε ιατρική κατάσταση σχετική με την ειδικότητα του.
Για εμάς μπορεί κάποια να φαίνονται αστεία... Των ανθρώπων αυτών όμως είναι η δουλεια τους.

Τι να πω; 

**Πάντα βέβαια υπάρχουν ΚΑΙ ανώμαλοι, ΚΑΙ εξαιρεσεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από aladdin30

Σοβαρολογω νοτη, μη κοιτας που κανουνε το σοβαρο εκεινη την ωρα. Για συζητα αν εχεις καποιο φιλο σου που θα σου πει πως σε βλεπει ο γιατρος και τι σκεπτεται. Δηλαδη ο γιατρος δεν ειναι αντρας? δεν ξερεις οτι ο αντρας ειναι οπτικος τυπος και αναβει με το που σε βλεπει? Ξερεις τι προσπαθεια κανουνε οι γιατροι να κρατηθουνε σοβαροι ή σε αλλες περιπτωσεις να μη γελασουνε? αλλο που δε το δειχνουν. Μπορεις βεβαια να πηγαινεις σε γυναικα γιατρο.

Αρέσει στο μέλος anemona_62

Soniaa_7

# 30 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χαχα μην ανησυχεις δεν ειναι τρολλ.. μακαρι να ηταν αλλα συμφωνω.. αλαντιν ρωτα και πες μου φχαριστω πολυ.. και ισως να το ξανασκεφτω και να κλεισω ενα ραντεβου :/

anemona_62

# 31 στις 20/5/2014
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218

Παιδάκι μου πήγαινε σε γιατρό. Σαν ασθενή θα σε δει, όπως και οι 99,999% των γιατρών.
Αλλά εν πάση περιπτώσει υπάρχουν και γυναίκες δερματολόγοι.
Μην ντρέπεσαι, δουλειά τους είναι.

(Σχετικό-άσχετο. Μία συνάδελφός μου, και μάλιστα μεγάλη γυναίκα και μορφωμένη, όχι πιτσιρίκα, ντρεπότανε να πάει σε γιατρό γιατί είχε αίμα από κάτω, και τελικά πέθανε πριν την ώρα της. Φυσικά τα σπυράκια δεν είναι κάτι τόσο σοβαρό, αλλά το ζήτημα είναι όταν έχουμε ένα θέμα υγείας να πηγαίνουμε σε γιατρό κι όχι να βάζουμε έμπλαστρα μόνοι μας) 

Seahorse-and-Bliss

# 32 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

είπα δεν θα ξαναγραψω εδω...

αλλά δεν μπορώ να διαβάζω ασυναρτησίες , μίλτο μου!

αυτά ή τα έχεις ή δεν τα έχεις...και αν τα εχεις  χρήζουν δερματολογικής θεραπείας

αυτά...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από MiltosRNLI1930

Στα Αγγλικα λεγεται Brewer's yeast ,στα Ελληνικα Μαγια της μπυρας.

Θα πας στο φαρμακειο και θα ζητησεις της Lanes .4 χαπακια την ημερα καθαριζει το αιμα και θα εχεις και αστραφτερο προσωπο Να τρως φρουτα και λιγη εκλεκτη τροφη Μακρυα απο Εβερεστ και σουβλατζιδικα Καλη επιτυχια

wish_

# 33 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλό μου  κορίτσι αν δεν νιώθεις καλά και έχεις πρόβλημα άσε το τι λέμε όλοι εμείς εδώ γιατί μπορείς ν΄ακούσεις τα χίλια δυο ή ψάχνοντας στο γοογλε επίσης να προβληματίστεις περισσότερο,γι΄αυτό φώναξε τη μανούλα σου να της μιλήσεις και να πεις ότι τα σπυράκια σου σ΄ενοχλούν..ότι ερχεται καλοκαιρι και δε νιώθεις καλα.

Δεν εχεις δα και κάτι τρομερό ή που δεν ιατρεύεται φαντάζομαι.Υπόμονη θα θέλει γι΄αυτό μην απελπίζεσαι και ψάχνεις να βρεις λύσεις.Και λύση να βρεις όλα θέλουν τον χρόνο τους.Και τη σωστή λύση θα στη δώσει ο ιατρός.

MiltosRNLI1930

# 34 στις 20/5/2014
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.430

Εχεις απολυτο δικηο γλυκια  μου Τι θελω εγω ο ηλιθιος και ανακατευομαι με εποχες "σκοταδισμου "

Ακου να σβυσει τα φωτα ! Τελικα αυτος ο" Αλατινος" οπως τον αποκαλει καποια παχουλη του φορουμ εχει ευρειας σπουδας και σατανικες γνωσεις.

Σε φιλω

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Seahorse-and-Bliss

είπα δεν θα ξαναγραψω εδω...

αλλά δεν μπορώ να διαβάζω ασυναρτησίες , μίλτο μου!

αυτά ή τα έχεις ή δεν τα έχεις...και αν τα εχεις  χρήζουν δερματολογικής θεραπείας

αυτά...

ROCK-54

# 35 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μ'αρεσουν οι πλακιτσες,αλλα...

...εστω κ μια στο εκατομμυριο να μην τρολλαρεις,θα σου πω  μερικα πραγματα κ καλο θα ηταν να τα  επαιρνες 

στα σοβαρα

Τα σπυρια στους γλουτους, οπως τα περιγραφεις στη λαϊκη γλωσσα τα λεμε καλογερους η δοθιηνες. Τα "βγαζουν" ατομα υπερβαρα με αρκετο υποδοριο λιπος ,ατομα με αρκετη τριχοφυια, διαβητικοι κλπ κ οφειλονται σε μικροβιακη μολυνση του θυλακα της τριχας απο σταφυλοκοκκο η στρεπτοκοκκο που δημιουργει φλεγμονη με πονο - σκληρο κοκκινο σπυρι
Ιατρικα το προβλημα αντιμετωπιζεται με αντιβιωτικα απο το στομα κ αλοιφες κορτιζονης κ αντιβιωτικου τοπικα.Καμμια φορα αν ο ιατροπς το κρινει,γινονται κ μικρες επεμβασεις.Σου το ειπαν οι περισσοτεροι,θα το επαναλαβω και'γω...να πας οπωσδηποτε σε δερματολογο,για να κανει σωστη διαγνωση κ να σου δωση την απαιτουμενη αγωγη κ να τελειωνεις.Ισως για καποιο διαστημα πρεπει να κανεις καποια διαιτα
Τελος,αφησε τις αβασιμες κ παιδιαριστικες δικαιολογιες, κ αν πραγματικα αντιμετωπιζεις αυτα που γραφεις,πηγαινε στον δερματολογο,διαφορετικα μονο ενας καλος ψυχιατρος μπορει να σε βοηθησει,και αν...

MiltosRNLI1930

# 36 στις 20/5/2014
author

Φιλε Ροκ Καλημερα

Εχω μια απορια !Αφου εμεις ειμαστε πλασμενοι για θεματα τυπου "Τα λερωμενα τ'απλυτα " τι θελουμε κι'ανακατευομαστε με τα σπυρακια στους γλουτους?

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από ROCK-54

Μ'αρεσουν οι πλακιτσες,αλλα...

...εστω κ μια στο εκατομμυριο να μην τρολλαρεις,θα σου πω  μερικα πραγματα κ καλο θα ηταν να τα  επαιρνες 

στα σοβαρα

Τα σπυρια στους γλουτους, οπως τα περιγραφεις στη λαϊκη γλωσσα τα λεμε καλογερους η δοθιηνες. Τα "βγαζουν" ατομα υπερβαρα με αρκετο υποδοριο λιπος ,ατομα με αρκετη τριχοφυια, διαβητικοι κλπ κ οφειλονται σε μικροβιακη μολυνση του θυλακα της τριχας απο σταφυλοκοκκο η στρεπτοκοκκο που δημιουργει φλεγμονη με πονο - σκληρο κοκκινο σπυρι
Ιατρικα το προβλημα αντιμετωπιζεται με αντιβιωτικα απο το στομα κ αλοιφες κορτιζονης κ αντιβιωτικου τοπικα.Καμμια φορα αν ο ιατροπς το κρινει,γινονται κ μικρες επεμβασεις.Σου το ειπαν οι περισσοτεροι,θα το επαναλαβω και'γω...να πας οπωσδηποτε σε δερματολογο,για να κανει σωστη διαγνωση κ να σου δωση την απαιτουμενη αγωγη κ να τελειωνεις.Ισως για καποιο διαστημα πρεπει να κανεις καποια διαιτα
Τελος,αφησε τις αβασιμες κ παιδιαριστικες δικαιολογιες, κ αν πραγματικα αντιμετωπιζεις αυτα που γραφεις,πηγαινε στον δερματολογο,διαφορετικα μονο ενας καλος ψυχιατρος μπορει να σε βοηθησει,και αν...

ROCK-54

# 37 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εχεις δικαιο Μιλτο μου αλλα,...

...τα σπυρακια στους γλουτους καμμια φορα κ απο λερωμενα κ απλυτα (.εσωρουχα) γινονται 

Χαιρομαι που επανηλθες μετα απο συντομη απουσια και εχεις την καλημερα μου!

MiltosRNLI1930

# 38 στις 20/5/2014
author

Κι'εγω χαιρομαι που σε διαβαζω οταν μπορω !

Μαγος δεν ειμαι ! Μηχανικος ειμαι αλλα παω στοιχημα οτι τα "Σπυρακια " η θα κλειδωθουν σαν Θεμα η θα φτασουν το ρεκορ σελιδων του " Μα τι ανθρωποι υπαρχουν "

Τι ωραιες εποχες τοτε !

Ειδικα αν αποφασισει να διανθισει "τα σπυρακια " η Bliss plus αλογο τοτε κερδισα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από ROCK-54

Εχεις δικαιο Μιλτο μου αλλα,...

...τα σπυρακια στους γλουτους καμμια φορα κ απο λερωμενα κ απλυτα (.εσωρουχα) γινονται 

Χαιρομαι που επανηλθες μετα απο συντομη απουσια και εχεις την καλημερα μου!

KLELIA22

# 39 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Soniaa_7

Ειμαι βιρτζιννν ;ρ

κοιτα κατι συμπτωσεις!!

λογικα και πρωτη φορα ψηφισες προχτες!

κι επισης πρωτη φορα θα ψηφισεις σε  Ευρωεκλογες!

μην το σκεφτεσαι!!

Να σε παρει το ποταμι!!

http://www.youtube.com/watch?v=qDrkhRsmAKg

sofoula12

# 40 στις 20/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγω πιο πολυ ντρεπομαι για τα παχακια μου , και το φως να κλεισουμε με τα χερια τα καταλαβενει σιγουρα

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε