Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

γιατρος... :)

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Enikos

# 21 στις 23/5/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.755
'Aρεσαν+: 0%

https://www.youtube.com/watch?v=96smWHqHS30

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

flat_line

# 22 στις 23/5/2014
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 5.977

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Giolena

γιατρος...

Γεια σας... Θα ηθελα την γνωμη σας για ενα θεμα... Εχω παει σ εναν γιατρο δυο φορες.. μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη που τον ειδα... τωρα δεν ξερω ποτε θα τυχει να ξανα παω... θελω να του δειξω χωρις να του πω οτι μ αρεσει και ενδιαφερομαι, και χωρις να γινω ρεζιλι φυσικα... πως μπορει να γινει αυτο???

Συμβαίνει αυτό σε πολλές κοπέλες...

Πολλές φορές μπορεί να αναπτύξουμε συναισθήματα με τον γιατρό, διότι βρίσκεται σε θέση κύρους και εξουσίας, και επίσης υπάρχει και η σωματική επαφή με τον ασθενή, καθώς και το αίσθημα της ανάγκης. Και ακόμα είναι και η όμορφη συμπεριφορά που μπορεί να οδηγήσει στην δημιουργία θετικων συναισθημάτων.

Σκέψου αν αυτή την περίοδο είχες γενικά ανάγκη για επαφή και τρυφερότητα, για κάποιον που να νιώσεις κοντά σου, να σε προσέξει και να σε φροντίσει. Πιθανόν η συμπεριφορά του γιατρού να πάτησε πάνω σε κάποιες ακάλυπτες ανάγκες, όπως συνήθως συμβαίνει και να σου προκάλεσε την αναστάτωση.

Πρέπει να σκεφτείς πολύ καλά πριν κάνεις οτιδήποτε. Αυτό που ένιωσες για τον γιατρό μπορεί να το πάρεις και απο άλλους άνδρες που να είναι πιθανόν περισσότερο διαθέσιμοι για κάτι ουσιαστικό μαζί σου. Σκέψου αν έχεις στην ζωή σου άλλους ανθρώπους με τους οποίους συναναστρέφεσαι και νοιάζονται για εσένα.

avaftos

# 23 στις 23/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Giolena

γιατρος...

Γεια σας... Θα ηθελα την γνωμη σας για ενα θεμα... Εχω παει σ εναν γιατρο δυο φορες.. μου αρεσε απο την πρωτη στιγμη που τον ειδα... τωρα δεν ξερω ποτε θα τυχει να ξανα παω... θελω να του δειξω χωρις να του πω οτι μ αρεσει και ενδιαφερομαι, και χωρις να γινω ρεζιλι φυσικα... πως μπορει να γινει αυτο???

Λιποθύμα μπροστά του,δεν γίνεσαι ρεζίλι κι όλοι έχουν την βασική (αυτή) εκπαίδευση.

Αλλά θες "πέσε πίτα να σε φάω" μάλλον.

vassoulini

# 24 στις 23/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πρεπει να ειναι μεγαλη ηθοποιος για να το κανει αυτο χωρις να γελασει, ή να κοιτάξει  κάτω πριν πέσει και ρεζιλευτει στα μάτια του γιατρού...μονο σε ταινιες πετυχαινει.

Μπορει απλα να φλερταρει διακριτικα και να δει πως θα παει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από avaftos

Λιποθύμα μπροστά του,δεν γίνεσαι ρεζίλι κι όλοι έχουν την βασική (αυτή) εκπαίδευση.

Αλλά θες "πέσε πίτα να σε φάω" μάλλον.

Leigh-Cheri

# 25 στις 23/5/2014
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από vassoulini

Πρεπει να ειναι μεγαλη ηθοποιος για να το κανει αυτο χωρις να γελασει, ή να κοιτάξει  κάτω πριν πέσει και ρεζιλευτει στα μάτια του γιατρού...μονο σε ταινιες πετυχαινει.

Ναι καλά!

Εδώ κοτζάμ Αγγελόπουλος και την πάτησε έτσι, το γιατρουδάκι θα τη γλιτώσει;

nuvola

# 26 στις 23/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
αυτό με τους γιατρούς πως το παθαίνεται δε ξέρω...άμα ο άλλος με κοιτάει το έντερο  μπορώ εγώ να τον δω ερωτικά;
 με τίποτε...

ένας γιατρός μου είχε αρέσει κάποτε...
(και αυτό γιατί δεν τον είδα ποτέ με την  ποδιά του)

τον είχαμε στη σχολή...μάθημα παιδικές ασθένειες..
 μέχρι  ερυθρά έβγαλα στα 19 μου...

*να πεις στον γιατρουδάκο ότι κάνεις μια έρευνα για την ανεργία στον ιατρικό κλάδο
κάνε ενα ερωτηματολόγιο και ζήτησε  ραντεβού εκτός ιατρείου για να σου δώσει τις απαντήσεις.. 

μη κολλάς...οι περισσότεροι της δέσμης αυτής είναι αυτό που λένε ''καλά παιδιά''...  

avaftos

# 27 στις 23/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από vassoulini

Μπορει απλα να φλερταρει διακριτικα και να δει πως θα παει...

Μα γι'αυτό (και) κάνετε 20 χρόνια να πάρετε μια απόφαση.

faraday83_

# 28 στις 14/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Είναι πάντα δύσκολες οι ερωτικές σχέσεις κυρίως όταν έχουν να κάνουν με επαγγελματικές συναναστροφές. Το μόνο εύκολο είναι να γελοιοποιήσεις το πρόβλημα του άλλου και να αρχίσεις να περιπαίζεις μαζί του. 

Η κατάσταση είναι δύσκολη οπότε σου μένει ή να τον προσεγγίσεις πλαγίως στέλνοντας ένα αίτημα φιλίας ή να του μιλήσεις πιο ανοιχτά. Δεν μπορείς να χάνεις χρόνο καθώς υποθέτω οι επισκέψεις στο ιατρείο δεν θα είναι απεριόριστες. Μπορείς να τον ρωτήσεις διακριτικά αν έχει ελεύθερο χρόνο, αν βγαίνει, αν σχολάει αργά από τη δουλειά. Ανάλογα και με τις αντιδράσεις θα σου δοθεί η ευκαιρία να πετάξεις την ατάκα ή ακόμα καλύτερα να φέρεις την κουβέντα έτσι ώστε να σου προτείνει εκείνος κάτι. Ο αυτοσχεδιασμός είναι ο καλύτερος σου σύμβουλος μαζί με την άνεση.

ELIANA6

# 29 στις 14/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

συγνωμη ρε παιδια ...αν ο ανθρωπος ειναι σοβαρος και επαγγελματιας ...και οχι μπαγλαμας δεν προκειται ουτε να ανταποκριθει αλλα ουτε και να κανει την πρωτη κινηση τουλαχιστον στον επαγγελματικο του χωρο. ακομα περισσοτερο αν ειναι καινουριος.

longway

# 30 στις 27/1/2015
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Αγαθονήσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 88

τελικα τι εγινε με τον γιατρο? τα καταφερες και τον τυλιξες?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost