Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απελπισμένη

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Stavros_7

# 61 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 59 από anonimi_15
Τον παρακάλεσα να κάνουμε έρωτα για τελευταία φορά ...

Μετά και από αυτό το μήνυμα νομίζω ότι έχω καλυφθεί πλήρως...

Mystik_Male

# 62 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 59 από anonimi_15
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας αν και σκληρές! Η αλήθεια είναι ότι έχουν περάσει πολλοί μήνες από τότε που έγινε αυτό το περιστατικό και έκτοτε δεν με ξαναπλησιασε ποτέ κόψαμε και τα μαθήματα και μου επέστρεψε τα λεφτά γιατί όπως είπε δεν ήθελε με τίποτα να με βλέπει!Τον παρακάλεσα να κάνουμε έρωτα για τελευταία φορά και μου είπε ότι η κοπέλα του είναι η μοναδική γυναίκα που έχει αγαπήσει πραγματικά και καμιά άλλη δεν μπορεί να την ανταγωνιστεί!Οποτε θα προσπαθήσω να απομακρυνθώ!

Νομίζω ότι το "θα προσπαθήσω να απομακρυνθώ" είναι ατυχής έκφραση.

Καλύτερα να πείτε "θα προσπαθήσω να τον ξεχάσω".

Γιατί δε θα απομακρυνθείτε.

Στην πρώτη ευκαιρία που θα ξαναμαλώσει με την κοπέλλα που αγαπά, θα σας ξανακαλέσει για ένα πλαδαρό σεξάκι εκδίκησης.

Και εσείς θα είστε εκεί... Γιατί τον αγαπάτε και τον παρακαλάτε για να γίνει (για μια τελευταία φορά).

Πού έχουν καταντήσει ορισμένες γυναίκες...

Αντί να βαφτίσουν το δονητή τους με το όνομα του 'σκοτεινού αντικειμένου του πόθου τους', κάθονται και παρακαλούν...

Και τα χρόνια περνάνε με το παρακάλι, για να βλέπουν χαρά στα σκέλια τους όταν Εκείνος μαλώνει με την Κοπέλλα του...

Κι όταν αρχίσουν να σπάνε στο πρόσωπο και στο σώμα λόγω ηλικίας, τότε Εκείνος θα ψάξει να βρει μια ομορφότερη γυναίκα μικρότερης ηλικίας για να εκδικείται την Κοπέλλα του... γιατί εκείνες θα είναι παροπλισμένες... σεξουαλικά ναυάγια...

...

...

Κάπου διάβασα ότι θέλετε, anonimi-15, να μιλήσετε στην κοπέλλα του 'αγαπημένου σας' για να τους χωρίσετε...

[Το ότι το σκηνικό έχει γίνει πριν από πολλούς μήνες δεν το εξετάζουμε εδώ.]

Ποιός σας είπε ότι θα γίνετε πιστευτή; Σ' αυτές τις περιπτώσεις, η 'γυναικεία αλληλεγγύη' λειτουργεί σπάνια έως καθόλου.

Χώρια ότι έτσι θα σας μισήσει περισσότερο και μπορεί να πέσουν και τίποτα σφαλιάρες... και μετά να κλαίτε... 

Κι επειδή ο γάμος σας είναι λευκός αλλά μάλλον σας προσφέρει άλλα πιο σημαντικά εφόδια που σας εμποδίζουν να προβείτε στην ενδεδειγμένη λύση του διαζυγίου, βρείτε άλλους εραστές, χωρίς απαραίτητα να τους αγαπάτε / ερωτεύεστε... μόνο να περνάτε καλά μαζί τους...οριζοντίως... γιατί αν τους αγαπάτε κιόλας... με τις χούφτες θα τα παίρνετε τα Lexotanil για να αποφύγετε την κατάθλιψη και για να κοιμάστε... όποτε θα μπορείτε...  

morgoth

# 63 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461

κριμα..
τι κανει ενας καλος λουτσος..

aleksandros_etsi

# 64 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 102

εγω καταλαβα οτι ακομα και ο γυμναστησ δεν μπορει να βρει ενα καλο γκομενακι...οταν και αν το βρει τρεχει απο πισω τησ σαν σκυλακι κ αυτος και οταν δεν βρισκει και τον πιανουν οι αγαμιες του πηδαει το καθε μπαζο που κυκλοφορει...ελλας το μεγαλειο σου!!! χαχαχαχχα

Titikaka38

# 65 στις 30/5/2014
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από Mystik_Male

Νομίζω ότι το "θα προσπαθήσω να απομακρυνθώ" είναι ατυχής έκφραση.

Καλύτερα να πείτε "θα προσπαθήσω να τον ξεχάσω".

Γιατί δε θα απομακρυνθείτε.

Στην πρώτη ευκαιρία που θα ξαναμαλώσει με την κοπέλλα που αγαπά, θα σας ξανακαλέσει για ένα πλαδαρό σεξάκι εκδίκησης.

Και εσείς θα είστε εκεί... Γιατί τον αγαπάτε και τον παρακαλάτε για να γίνει (για μια τελευταία φορά).

Πού έχουν καταντήσει ορισμένες γυναίκες...

Αντί να βαφτίσουν το δονητή τους με το όνομα του 'σκοτεινού αντικειμένου του πόθου τους', κάθονται και παρακαλούν...

Και τα χρόνια περνάνε με το παρακάλι, για να βλέπουν χαρά στα σκέλια τους όταν Εκείνος μαλώνει με την Κοπέλλα του...

Κι όταν αρχίσουν να σπάνε στο πρόσωπο και στο σώμα λόγω ηλικίας, τότε Εκείνος θα ψάξει να βρει μια ομορφότερη γυναίκα μικρότερης ηλικίας για να εκδικείται την Κοπέλλα του... γιατί εκείνες θα είναι παροπλισμένες... σεξουαλικά ναυάγια...

...

...

Κάπου διάβασα ότι θέλετε, anonimi-15, να μιλήσετε στην κοπέλλα του 'αγαπημένου σας' για να τους χωρίσετε...

[Το ότι το σκηνικό έχει γίνει πριν από πολλούς μήνες δεν το εξετάζουμε εδώ.]

Ποιός σας είπε ότι θα γίνετε πιστευτή; Σ' αυτές τις περιπτώσεις, η 'γυναικεία αλληλεγγύη' λειτουργεί σπάνια έως καθόλου.

Χώρια ότι έτσι θα σας μισήσει περισσότερο και μπορεί να πέσουν και τίποτα σφαλιάρες... και μετά να κλαίτε... 

Κι επειδή ο γάμος σας είναι λευκός αλλά μάλλον σας προσφέρει άλλα πιο σημαντικά εφόδια που σας εμποδίζουν να προβείτε στην ενδεδειγμένη λύση του διαζυγίου, βρείτε άλλους εραστές, χωρίς απαραίτητα να τους αγαπάτε / ερωτεύεστε... μόνο να περνάτε καλά μαζί τους...οριζοντίως... γιατί αν τους αγαπάτε κιόλας... με τις χούφτες θα τα παίρνετε τα Lexotanil για να αποφύγετε την κατάθλιψη και για να κοιμάστε... όποτε θα μπορείτε...  

...καυστικοτατος...και...ακριβως στο στοχο...Κοιτα να δεις που στο τελος θα ψηφισω και...Κωστακη...Ν.Δ...!!!...οοοχι...με τπτα!!!...

anonimi_15

# 66 στις 30/5/2014
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 31

Δεν νομίζω ότι έχει σκοπό να το επαναλάβει αυτό μαζί μου. Έχουν περάσει πολλοί μήνες από εκείνο το συμβάν. Τι να πω μπορεί όντως να έκανε μια βλακία πάνω στο θυμό του που τη μετάνιωσε και να κατάλαβε ότι αγαπάει πραγματικά την άλλη. Αυτό μου είπε άλλωστε κι ας μην ήθελα να το παραδεχτώ.
Μου είπε ότι συνειδητοποίησε πόσο πολύ την αγαπάει και ότι έκανε ένα λάθος.
Δεν ήταν όμως ανάγκη να μου φερθεί τόσο άσχημα. Δεν του έφταιγα εγώ σε κάτι. Αυτό ήταν που με πλήγωσε πιο πολύ.

morgoth

# 67 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος

ελα μωρε ανωνυμη. παρτο αλλιως. δεν εισαι παιδακι. κοιτα να ζησεις τη ζωή σου, εστω και σε συμβατικο γαμο. τι ηλικιες εχουν ταπαιδια σου. κοντευουν την ενηλικιωση?

Tonia35

# 68 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από PetrosGym

.Όταν πάνε στα μπαράκια και τις καφετεριες βρίσκουν τους γκόμενους όχι στα γυμναστήρια.

Α καλααα!!!...αυτο αμα το διαβασουν μερικοι εδω μεσα...θα εχουμε σύρραξη...!!!

anonimi_15

# 69 στις 30/5/2014
author

Είναι 21 και 19

morgoth

# 70 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από anonimi_15

Είναι 21 και 19

ακου. ειναι μεγαλα παιδια.

πως σκεφτεσαι το μελλον σου?

τα παιδια θα φυγουν να σπουδασουν, να δουλεψουν, να βρουν το δρομο τους. και συ πρεπει να τους προτρεψεις βεβαια γιαυτο.

τι θα κανεις? θα παραμεινεις με τον συζυγο που ζειτε συμβατικα?

μηπως να δεις λιγο τα επομενα βηματα σου? γιατι να μην στρωσεις ζωη εξαρχης μονη σου σε πρωτη φαση και υστερα βρισκεις καποιον συντροφο στα κυβικα σου.

anonimi_15

# 71 στις 30/5/2014
author

Δεν είναι εύκολο να χωρίσω. Βασικά ποτέ δεν μου είχε περάσει από το μυαλό να χωρίσω τον άντρα μου πριν γνωρίσω τον συγκεκριμένο. Κι επειδή πολλοί με ρωτήσατε για τη σχέση μου με το σύζυγό μου, σας πληροφορώ ότι δεν θα τον ένοιαζε. Εκείνος είχε αρχίσει πρώτος να με απατάει πολλά χρόνια πριν κι όταν εγώ το ανακάλυψα αποφασίσαμε να μείνουμε μαζί συμβατικά και να κάνει ο καθένας τη ζωή του. Ήταν κοινή απόφαση κι αυτή η κατάσταση υπάρχει μεταξύ μας εδώ και πολλά χρόνια. Οι λόγοι είναι κυρίως οικονομικοί μιας και οι δυο έχουμε περιουσία από την οικογένειά μας και κοινή περιουσία που δημιουργήσαμε μαζί.
Απλά έτυχε να ερωτευτώ πολύ κάποιον που όπως αποδείχτηκε δεν με ερωτεύτηκε ποτέ.
Πριν γνωρίσω τον συγκεκριμένο είχα κι άλλους περιστασιακούς εραστές αλλά δεν είχα ερωτευτεί.

morgoth

# 72 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος

ωραια. εχετε φραγκα. μοιραστε και τα κοινα. εαν υπαρχει καλη θεληση δεν ειναι δυσκολο.
κριμα ειναι. να χεις το τροπο σου και να μη μπορεις να χαρεις τη ζωη σου. πιστεψε με ετσι θα μενεις παντα με τη γευση του ανικανοποιητου. και οι περιστασιακοι που θα χεις δεν προκειται να σε βλεπουν με αλλο ματι πλην της ξεπετας.

ρωτα τον εαυτο σου και απαντησε με ειλικρινια αν ειναι μονο το οικονομικο που σας δενει. εγω σου λεω πως οχι. απλα εχεις συνηθισει απο μικρο κοριτσι να σαι μαζι του και φοβασαι το αγνωστο

Αρέσει στο μέλος somebody961

KLELIA22

# 73 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

...οπως εδειξε στον γυμναστη .. οτι μπορει να ειναι μιας χρησης...

ετσι θα δειξει και στον επομενο...  και στο μεθεπομενο...
και παντα θα νομιζει ..οτι εχει τον μαλακομαγνητη...

πρωτα να βρει τους λογους που την κανουν να εξαρταται... απο εναν αντρα... και μετα να τους περιορισει...

διαζυγιο αν θελει... οπως λεει... παιρνει αυριο το πρωι...

αν κι εγω πιστευω... πως και ο αντρας της... εχει βρει μιαν αλυσιδα και την κρατα δεμενη...

Enikos

# 74 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.248

Τι κραταει με την αλυσιδα, δεν καταλαβα!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από KLELIA22

...οπως εδειξε στον γυμναστη .. οτι μπορει να ειναι μιας χρησης...

ετσι θα δειξει και στον επομενο...  και στο μεθεπομενο...
και παντα θα νομιζει ..οτι εχει τον μαλακομαγνητη...

πρωτα να βρει τους λογους που την κανουν να εξαρταται... απο εναν αντρα... και μετα να τους περιορισει...

διαζυγιο αν θελει... οπως λεει... παιρνει αυριο το πρωι...

αν κι εγω πιστευω... πως και ο αντρας της... εχει βρει μιαν αλυσιδα και την κρατα δεμενη...

inioxos52

# 75 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Stavros_7

Μια στύση επουδενί,δεν νοείται να χάνεται!

Σωστα. Ας του τον τσιμενταρουμε λοιπον, για να λυθει το θεμα οριστικα.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

anonimi_15

# 76 στις 30/5/2014
author

Με κάνετε και γελάω με τα χάλια μου. Μου φαίνεται ότι η καλύτερη του χωριού είναι η κοπέλα του. Αυτή κατάφερε και τον καψούρεψε και τρέχει πίσω της...

KLELIA22

# 77 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από Enikos

Τι κραταει με την αλυσιδα, δεν καταλαβα!!

[/color]μεταφορικα μιλαω...

δεν σου κανει λιγο παραξενο... που ενω ο καθενας εχει προσωπικη ζωη...παραμενουν δεμενοι "νομικα"...?

ειναι δικαιολογια για μενα... το εχουμε οικονομικους λογους...ειναι απλα ενας συγκαλυμμενος λογος για να μη χασουν το σιγουρακι τους ... για τα γεραματα...

eva_eva

# 78 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τον καψουρεψε γλυκια μου γιατι του ταιριαζει...γιατι ειναι στην ηλικια του, ειναι free και μπορουν να εχουν μια υγιη σχεση...

ό,τι πρεπει να κανεις κ εσυ δηλαδη...κι οχι με τεκνάκι...αυτα ειναι για μια βραδια-αντε δυο,

μια υγιης σχεση σου λειπει ...απλα απ'οτι καταλαβα εχεις ψηλα τον πηχη στο θεμα της εμφανισης.

μαζί σου, υπάρχουν πολλοι σαρανταρηδες με ομορφα σωματα, γυμνασμενοι και ετοιμοι να δωσουν και να παρουν...

αν δεν παρεις διαζυγιο ομως, δεν προκειται ποτε κανενας να σε δει σοβαρα, παρα μονο για φλογερο σεξ και μετα να σε πεταξει σαν στιμενη λεμονοκουπα, γιατι κολλας κιολας βρε παιδι μου...

ξεκολλα λοιπον και αλλαξε ηλικιακο target group...

KLELIA22

# 79 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 76 από anonimi_15

Με κάνετε και γελάω με τα χάλια μου. Μου φαίνεται ότι η καλύτερη του χωριού είναι η κοπέλα του. Αυτή κατάφερε και τον καψούρεψε και τρέχει πίσω της...

... και για ποσο ακομη... θα νιωθεις λιγη... 

οταν απλα με εναν ανθρωπο... δεν "δουλευει"?

anonimi_15

# 80 στις 30/5/2014
author

Δεν μπορώ να ανακοινώσω ξαφνικά στους γιους μου ότι παίρνω διαζύγιο. Όλα αυτά τα χρόνια δεν έχουμε δώσει το παραμικρό δικαίωμα στα παιδιά να πιστέψουν ή έστω να υποψιαστούν ότι κάτι δεν πάει καλά μεταξύ μας. Αν λοιπόν ξαφνικά πάω και τους πω ότι χωρίζω λογικό είναι να με ρωτήσουν το λόγο.
Και τότε τι θα τους πω;Ξέρετε κάτι ο πατέρας σας με κεράτωνε επί χρόνια με περιστασιακές γκόμενες, εγώ το έμαθα, η σχέση μας διαλύθηκε και αποφασίσαμε να μείνουμε μαζί για χάρη σας;
Δεν λέγονται αυτά τα πράγματα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε