Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απελπισμένη

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες Αρχική«234567891011Τελ.»

johnn1984

# 121 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 108
'Aρεσαν+: 0%

Οσο για το τι να κάνεις, ?  Εγώ θα σου απαντήσω , Τίποτα.    Εισαι στην μεγάλη κατηγορία γυναικών που επιβεβαιώνει και τον κανόνα, το καλό κρεβάτι κάνει την γυναίκα κουτάβι.  Στανταράκι σου ρίχνει και καμια ψιλή,κι ας μη το λες εδω.  Κριμα που εκλεισε το αλτερ , ειχε πληθωρα εκπομπων ,οπου ατομα σαν εσενα τα έκανε πλούσια.

xalasmeno-thimiato

# 122 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ευα μπορεις να μου διευρυνεις το επιπεδο μου οσο αφορα τον ορο περσοναλ;
Ευχαριστω

Παράθεση:
Σχόλιο # 103 από eva_eva

μην αρπαζεσαι κοριτσι,

συνηθως οι γυμναστες ειναι νεαροι...
εγω κανω personal 6 χρονια και δεν μου εχει τυχει ποτε κανενας πανω απο 30...γιαυτο το ειπα!

xalasmeno-thimiato

# 123 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και συνεχιζω ...

Οσο λες ναι, εισπρατεις οχι.  Οταν λες οχι σε παρακαλουν για να πεις ναι.
Και μολις πεις ναι μετα σε αφηνουν, γιατι πουλησες τον ανδρισμο σου.

Η εκδικηση των γυμναστων συνδεεται απαραιτητα με προχειρο σεξακι.
Το συναισθηματικο τεστ των γυμναστων ειναι αναλογο της στυσης 
Οσοι λενε οι γυναικες ειναι απλησιαστες να εγραφουν σε γυμναστηριο
Μπορεις να απολαμβανεις ελευθερια ακομα και στο γαμο σου
Καθε βλακας νομιζει οτι ειναι μοναδικος

Mystik_Male

# 124 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Σχόλιο # 119 από Zentina

anonimi,   η λύση στο πρόβλημά σου είναι να ψάξεις και να βρεις τον επόμενο.

Θα σου περάσουν όλα μεμιάς.
Και συμφωνώ με τον κάποιον, δεν είσαι καθόλου απελπισμένη.Έχεις οικονομική άνεση, έχεις παιδιά μεγάλα που δεν σε ταλαιπωρούν, έχεις τον αντρούλη σου που στην ανάγκη είναι εκεί, έχεις να παρουσιάζεις έξω και στα παιδιά σου μια ωραιοποιημένη εικόνα ευτυχισμένης οικογένειας,έχεις γυμνασμένο σώμα, ομορφιά και μικροδείχνεις.
Δεν είσαι καθόλου απελπισμένη.

Μα πού να ψάξει να βρει τον επόμενο...

Έχουν όλα τα γυμναστήρια 37άρηδες σαν τον συγκεκριμένο;

Και είπαμε: Αν ο άλλος δεν είναι εμφανισιακά όπως ο συγκεκριμένος, δεν τον θέλει.

Άσχετα αν υπάρχουν πολλοί που θα την έκαναν να τον ξεχάσει στο λεπτό, όχι τόσο γυμνασμένοι, και πιο  διαθέσιμοι...

Αρέσει στο μέλος Zentina

eva_eva

# 125 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από xalasmeno-thimiato

Ευα μπορεις να μου διευρυνεις το επιπεδο μου οσο αφορα τον ορο περσοναλ;
Ευχαριστω

Παράθεση:
Σχόλιο # 103 από eva_eva

μην αρπαζεσαι κοριτσι,

συνηθως οι γυμναστες ειναι νεαροι...
εγω κανω personal 6 χρονια και δεν μου εχει τυχει ποτε κανενας πανω απο 30...γιαυτο το ειπα!

να στο διευρυνω το πεδιο...

φανταζομαι λοιπον οτι εχεις ακούσει για τους personal trainers 

πληρωνεις αρκετα παραπανω, αλλα πραγματικα κανεις δουλεια αφού ο γυμναστης προσαρμοζει το προγραμμα στις αναγκες σου, στα θελω σου, ειναι ανελιπως διπλα σου, σου βαζει στοχους, σου κανει λιπομετρηση  κλπ κλπ

δεν ειναι απλοι παρατηρητές αλλά αποφοιτοι ΤΕΦΑΑ οποτε εχεις κι εμπιστοσυνη

για περισσότερες πληροφορίες μπορει να σε φωτισει ο PetrosGym φανταζομαι.

sugarbaby42

# 126 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Psaromallis...Συγνωμη αλλα σε λαθος θεμα αναρτησες το τραγουδι της Γλυκεριας..." με λεηλατησες"...Εδω ηταν ο καταλληλος χωρος...Εδω που εχουμε απ' ολα...Ερωτα???, πονο, δακρυα,λεηλατημενα κορμια, και μια ακορεστη διψα για εκδικηση!!!Και πολυ σουρσιμο στα πατωματα...Ουτε η Κατερινα Χελμη στα "Κοκκινα Φαναρια" τετοιο πραγμα...

inioxos52

# 127 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 113 από anonimi_15

Το ότι έκανα εγώ μια βλακία δεν σημαίνει ότι όλες οι γυναίκες είναι ίδιες.

Και ομως. Τελικα ολες οι γυναικες ειστε ιδιες.

Μηπως φανταζεσαι πως εισαι η μονη με αυτου του ειδους την σχεση? Οχι βεβαια. Εισαι μια απο τις πολλες χιλιαδες εαν αυτο κατι σου λεει.

Κατα την αποψη μου, εκανες πολυ καλα και το χαρηκες για οσο κρατησε, ασχετα εαν στο τελος τα ψιλοσκατωσες με το ανακατεμα και των  συναισθηματικων στην ολη και εξαρχης ελαφρα φαση.

Καλυψες για 4 μηνες την απολυτα φυσικολογικη σου αναγκη για σεχ, μονο που δεν σκεφτηκες να βαλεις και ορια στα θελω σου. Δεν με εκπλησσει ομως ουτε αυτο το γεγονος, μιας και σπανιως θα βρεις σκεπτομενη γυναικα να το δινει οπου και σε οποιον ναναι.

Πρεπει ο ανθρωπος στον οποιο δινεται η γυναικα, να της κανει ενα καποιο συναισθηματικο κλικ ρε αδελφε. Δεν ειναι μονο ο πηδουλος για την γυναικα οπως ειναι για τον αντρα. Ειναι και καποιο παραπανω ζητουμενο, που βεβαιως δεν ομολογειται ποτε, και μαλιστα δημοσια. Μεσα στο μυαλο της γυναικας ομως, στο βαθος, παντοτε ενυπαρχει το ονειρο και η ελπιδα για κατι παραπανω. Για κατι κοινωνικα αποδεκτο, και ως εκ τουτου σοβαροτερο.

Να ανηκει δηλαδη σε εναν αντρα. Εναν αντρα που θα τον εχει μονο δικο της μεχρι τα γεραματα, και ο οποιος θα την λατρευει, και δεν θαχει ματια για καμμια αλλη. Για να σκανε και οι αλλες που τον χαζευουν.

Οποτε αγαπητη μου, να χαιρεσαι που το εζησες οσο κρατησε, μονο που τωρα πρεπει να φερθεις ως κυρια που σιγουρα εισαι οταν δεν εισαι καψουρεμενη και ως εκ τουτου τρωτη.

Οι κυριες λοιπον, αποχωρουν με ψηλα το κεφαλι, αλλαζουν περιβαλλον, κοβουν μαχαιρι καθε επαφη με κοινους χωρους, και φυσικα συμπεριφερονται εαν τυχει να συναντηθουν με το πρωην παθος, εντελως τυπικα, για να μην πω το αγνοουν σαν να μην υπηρξε ποτε. Ακομη και εαν αυτος επιδιωξει επαφη οιουδηποτε ειδους.

Οσο λοιπον ο γαμος σου παραμενει λευκος, και οσο ισχυει η συμφωνια με τον τυποις συζυγο σου, θα βρεις αλλον για να περνας καλα αυτην την γενικοτερα "φουντωμενη" προκλιμακτηριακη περιοδο της ζωης σου.

Τωρα οσον αφορα το εαν θα ειναι τεκνο γραμμωμενο και ατριχο, η αρκουδος τριχωτος και αντρας βαρυς και ασηκωτος, το αφηνω στην κριση σου. Αρκει που θα τον γουσταρεις. Σε καθε περιπτωση ομως, κρατα τα μυαλα σου στην θεση τους, και πασει θυσια κοψε μαχαιρι τα ονειρα που αφορουν στην ερωτικη σου ζωη. Το καθε μερα να ζεις, χωρις βαθυτερες σκεψεις. Ασε που σε λιγο θα γινεις και γιαγια. Σεξυ μεν και εμφανισιμη, αλλα γιαγια θα σε φωναζουν τα εγγονια σου.

Αντε, και καλη συνεχεια σε ευχομαι.

Και ευχαριστη βεβαιως σε καθε περιπτωση.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

PetrosGym

# 128 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από eva_eva

πληρωνεις αρκετα παραπανω, αλλα πραγματικα κανεις δουλεια αφού ο γυμναστης προσαρμοζει το προγραμμα στις αναγκες σου, στα θελω σου, ειναι ανελιπως διπλα σου, σου βαζει στοχους, σου κανει λιπομετρηση  κλπ κλπ

χαχαχα

Ας πούμε τα πράγματα ως έχουν. Ένας personal δεν χρειάζεται σε καμια γυναικα παραπάνω από 1 μηνα! Ας αφήσουμε έξω την λιπομέτρηση και τα σχετικά που μπορεί να τα κάνει ο καθένας. Ουσιαστικά γιατί έχεις έναν personal? Μα για να σου διδάξει ακριβώς πως πρέπει να κανεις μια άσκηση, να την κανεις 100% σωστά, έχει μεγάλη σημασία γιατί αυτή η διαφορά είναι που τα κάνει όλα. Ποσο καιρό θα σε πάρει να μάθεις τις ασκήσεις? 4-5 φορες?  
Και στην ουσία μετά από τις πρώτες μέρες που μπαίνεις χαλαρά ακολουθείς ένα πρόγραμμα... πρέπει να έχεις κάθε φορα έναν personal για να στο θυμίζει?  

Η κάθε γυναικα μπορεί να αθληθεί μονη της χωρίς αυτούς.Ιδιωτικό γυμναστή έχουν μονο όσες έχουν φράγκα, και δεν πληρώνεις μονο αρκετά παραπάνω όπως λέει η eva_eva αλλα τρελα λεφτά... ανάλογα με πόσες φορες τον μηνα και την τιμή του καθενός είναιι 600-900+ (εκτος αν τώρα λόγο κρίσης κάνουν ψυχικά).Κάποιοι από αυτούς εκτός ότι πληρώνονται καλά  "τρώνε" και καλά. Ότι ζητήσει η πελάτισσα, και για ποιον λόγο να πεις όχι αφού θα περάσεις και εσύ καλά.  

Κάποιες μπορεί να πούνε ότι κάτσε δεν είναι μονο αυτά που αναφέρεις, σου δίνει την "κατάλληλη" διατροφή, δίαιτα και καλές συμβουλές! Μα έχετε καταλάβει ότι αυτά είναι μπαρούφες? Πως αλλιώς θα δικαιολογήσει τα λεφτά του? Άνετα η κάθε μια μπορεί να βγάλει δικό της διαιτολόγιο. Το κλειδί είναι να μάθεις τις ασκήσεις, μετά ακολουθείς μόνη σου το πρόγραμμα. Αλλά σιγά μην κάνουν μονες τους θα βαρεθούν για αυτο και θέλουν και ένα επιπλέον ενδιαφέρον. Στην συντριπτική πλειοψηφία δεν γουστάρετε τον αθλητισμό, πάτε μονο για νά χάσετε κάνα κιλό, και μονο λίγες συνεχίζουν στην πίεση. Και μη πει καμιά πως δεν έχει ερεθιστεί ποτέ με έναν personal γιατί θα είναι μεγάλη ψεύτρα. Άσχετα αν έγινε τίποτα ή όχι.

xalasmeno-thimiato

# 129 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ευα μετα τα σχολια του γυμναστη Πετρου μια ευλογη απορια με κυριαρχει:
6 χρονια δεν ειναι πολλα;
Πετρο νασαι καλα για τις πληροφοριες.  Διαβασα πολλες εξηγησεις στις αποριες μου..

Παράθεση:
Σχόλιο # 128 από PetrosGym

χαχαχα

Ας πούμε τα πράγματα ως έχουν. Ένας personal δεν χρειάζεται σε καμια γυναικα παραπάνω από 1 μηνα! Ας αφήσουμε έξω την λιπομέτρηση και τα σχετικά που μπορεί να τα κάνει ο καθένας. Ουσιαστικά γιατί έχεις έναν personal? Μα για να σου διδάξει ακριβώς πως πρέπει να κανεις μια άσκηση, να την κανεις 100% σωστά, έχει μεγάλη σημασία γιατί αυτή η διαφορά είναι που τα κάνει όλα. Ποσο καιρό θα σε πάρει να μάθεις τις ασκήσεις? 4-5 φορες?  
Και στην ουσία μετά από τις πρώτες μέρες που μπαίνεις χαλαρά ακολουθείς ένα πρόγραμμα... πρέπει να έχεις κάθε φορα έναν personal για να στο θυμίζει?  

Η κάθε γυναικα μπορεί να αθληθεί μονη της χωρίς αυτούς.Ιδιωτικό γυμναστή έχουν μονο όσες έχουν φράγκα, και δεν πληρώνεις μονο αρκετά παραπάνω όπως λέει η eva_eva αλλα τρελα λεφτά... ανάλογα με πόσες φορες τον μηνα και την τιμή του καθενός είναιι 600-900+ (εκτος αν τώρα λόγο κρίσης κάνουν ψυχικά).Κάποιοι από αυτούς εκτός ότι πληρώνονται καλά  "τρώνε" και καλά. Ότι ζητήσει η πελάτισσα, και για ποιον λόγο να πεις όχι αφού θα περάσεις και εσύ καλά.  

Κάποιες μπορεί να πούνε ότι κάτσε δεν είναι μονο αυτά που αναφέρεις, σου δίνει την "κατάλληλη" διατροφή, δίαιτα και καλές συμβουλές! Μα έχετε καταλάβει ότι αυτά είναι μπαρούφες? Πως αλλιώς θα δικαιολογήσει τα λεφτά του? Άνετα η κάθε μια μπορεί να βγάλει δικό της διαιτολόγιο. Το κλειδί είναι να μάθεις τις ασκήσεις, μετά ακολουθείς μόνη σου το πρόγραμμα. Αλλά σιγά μην κάνουν μονες τους θα βαρεθούν για αυτο και θέλουν και ένα επιπλέον ενδιαφέρον. Στην συντριπτική πλειοψηφία δεν γουστάρετε τον αθλητισμό, πάτε μονο για νά χάσετε κάνα κιλό, και μονο λίγες συνεχίζουν στην πίεση. Και μη πει καμιά πως δεν έχει ερεθιστεί ποτέ με έναν personal γιατί θα είναι μεγάλη ψεύτρα. Άσχετα αν έγινε τίποτα ή όχι.

eva_eva

# 130 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 129 από xalasmeno-thimiato

Ευα μετα τα σχολια του γυμναστη Πετρου μια ευλογη απορια με κυριαρχει:
6 χρονια δεν ειναι πολλα;
Πετρο νασαι καλα για τις πληροφοριες.  Διαβασα πολλες εξηγησεις στις αποριες μου..

Παράθεση:

χαχαχα

η αληθεια ειναι οτι απορω με τον Πετρο και την απαντηση που εδωσε.

ο personal trainer ειναι μια πολυτελεια που αν γουσταρεις και μπορεις την απολαμβανεις

εγω θελω καθε ασκηση που κανω να ξερω ΓΙΑΤΙ την κανω, ΠΩΣ την κανω για να λειτουργησει σωστα, ΠΟΙΟΝ μυ ακριβως γυμναζει, αν ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ για την περιπτωση μου - ( σπονδυλολισθηση - ολικη ρηξη αχιλλειου ), ΠΟΣΕΣ επαναληψεις πρεπει να κανω για να δουλεψει, ΠΟΣΑ κιλα να βαλω, καθε ΠΟΤΕ να αλλαζω προγραμμα, ΠΟΤΕ κολλησα και πρεπει να δουλεψω αλλη μυικη ομαδα, και με αλλον τροπο, ΠΟΣΟ αεροβιο προγραμμα χρειαζεται και εεενα κατεβατο ακομα... που στην παρουσα δεν ενδιαφερει κανεναν.

αυτα δεν θα στα δωσει κανενα γυμναστηριο με 199 ετησια συνδρομη!

Petro εύχομαι να μην ησουν ποτε γυμναστης εκει που πηγαινω, αν και θα το ειχα καταλαβει γιατι θα ειχε κλεισει...

anonimi, συγγνωμη που σου χαλασαμε το θεμα!!

eva_eva

# 131 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:

Και μη πει καμιά πως δεν έχει ερεθιστεί ποτέ με έναν personal γιατί θα είναι μεγάλη ψεύτρα

κακο ειναι?

somebody961

# 132 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Από τις 1 παρά 10 το μεσημέρι αυτή είναι στο γυμναστήριο
και εμείς ακόμα εδώ καθόμαστε και σχολιάζουμε!

KLELIA22

# 133 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από eva_eva

ο personal trainer ειναι μια πολυτελεια που αν γουσταρεις και μπορεις την απολαμβανεις

εγω θελω καθε ασκηση που κανω να ξερω ΓΙΑΤΙ την κανω, ΠΩΣ την κανω για να λειτουργησει σωστα, ΠΟΙΟΝ μυ ακριβως γυμναζει, αν ΕΝΔΕΙΚΝΥΤΑΙ για την περιπτωση μου - ( σπονδυλολισθηση - ολικη ρηξη αχιλλειου ), ΠΟΣΕΣ επαναληψεις πρεπει να κανω για να δουλεψει, ΠΟΣΑ κιλα να βαλω, καθε ΠΟΤΕ να αλλαζω προγραμμα, ΠΟΤΕ κολλησα και πρεπει να δουλεψω αλλη μυικη ομαδα, και με αλλον τροπο, ΠΟΣΟ αεροβιο προγραμμα χρειαζεται και εεενα κατεβατο ακομα... που στην παρουσα δεν ενδιαφερει κανεναν.

Petro εύχομαι να μην ησουν ποτε γυμναστης εκει που πηγαινω, αν και θα το ειχα καταλαβει γιατι θα ειχε κλεισει...

anonimi, συγγνωμη που σου χαλασαμε το θεμα!!

δεν παθαινει τιποτα το θεμα της... οσο τη βρισαμε... τη βρισαμε...

ρε συ Ευα... αλλο ειναι το ερωτημα...

αυτος καλα τα λεει ...

πως τα κανεις... ειναι το θεμα...

κι εμενα ... που δνε ειναι περσοναλ..ειναι τζενεραλ.. ειπε 45 λεπτα διαδρομο...

ε στα 20 λεπτα... εχω γινει καπνος.. 

βρασ'τα...

σας καμαρωνω παντως εσας που χετε πεισμα... 

PetrosGym

# 134 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από eva_eva

Τώρα θα δεις, θα σου λυθούν όλες οι απορίες. Και πολύ άσχημο από μεριάς σου που στο τέλος με πρόσβαλες, ίσως δεν σου έχουν μάθει τι σημαίνει σεβασμός και ευγένεια. Αυτά βλέπεις δεν αποκτιούνται όσα λεφτά και να διαθέτεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από eva_eva

Καταρχάς δεν χρειάζεται να βάζεις κεφαλαια για να μου τονίσεις κάτι σε ένα θέμα που το κατέχω παρα μα παρα πολύ καλύτερα από εσένα και σε γνώσεις και σε εμπειρία, μπροστά μου είσαι πολύ μικρή. 

Είσαι συγκεντρωμένη? Γιατί εγώ είπα κάτι διαφορετικό? Το ίδιο έγραψα, για να σου δείξει ακριβώς τι και πως, μέχρι εκεί όμως. Ασφαλώς και όταν κάποιος δεν ξέρει κάτι του το μαθαίνει εκείνος που γνωρίζει. Και στο συγκεκριμένο θέμα μέσα σε 1 μηνα στα έχει εξηγήσει όλα πάνω από 30 φορες! Και είναι τόσο εύκολα! Το να έχει κάποια έναν γυμναστή για να τις εξηγεί κάθε μέρα τα ίδια και τα ίδια είναι αφύσικο το επιχείρημα "για να μου δείχνει τι και πως".  Τώρα αν η πελάτισσα, της είναι τόσο δύσκολο να συγκεντρωθεί και να καταλάβει κάποια εύκολα πράγματα τότε πρέπει να έχει έναν γυμναστή διπλα της. Γιατί μπορεί να κάνει χερια με τα βαράκια και να νομίζει πως γυμνάζει γάμπες, οποτε ναι συμφωνώ, ο γυμναστής θα της λύσει την απορία! Όχι καλή μου τώρα γυμνάζεις χεράκια!  Οποιαδήποτε άσκηση και να κανεις όπου νιώθεις τσιμπηματάκια και πόνο εκεί ακριβώς γυμνάζεις! Είναι πολύ απλά τα πράγματα. Και δεν υπάρχει κανένα κατεβατό, το ξέρεις μη τρελαθούμε. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από eva_eva

Το θέμα δεν είναι τα λεφτά, είσαι πολύ λάθος. Ο γυμναστής του εκάστοτε γυμναστηρίου όταν έχει διάθεση και γνώσεις κάνει ακριβώς την ίδια δουλειά με τον δικό σου, με την μονη διαφορα πως εσύ τον χρυσοπληρώνεις. Και επίσης κανεις δεν σου εγγυάται ένα A σώμα ή οτιδήποτε αλλο διότι αυτό που παίζει ρολο είσαι εσύ! Ποσο θέληση έχεις, όχι ποσα λεφτά διαθέτεις, ακόμα και μια κοπέλα σε ένα απλό γυμναστήριο μπορεί να καταφέρει πολλά περισσότερα από εσένα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από eva_eva

Καταρχάς είναι πανηγυρικά άκυρη η προσβολή σου, διότι δεν με ξέρεις προσωπικά, δεν γνωρίζεις καν τι γνώσεις έχω, τι εμπειρίες (έχω κάνει και personal στο εξωτερικό) για να βγάλεις άποψη για το αν θα έκλεινε ένα γυμναστήριο. Μη πετάς λοιπόν πράγματα που δεν στέκουν διότι θα μπορούσα κάλλιστα να πω,  ότι μιλάς εσύ? που έχεις personal και τον πληρώνεις  για να σου θυμίζει τα ίδια και τα ίδια επειδή ξεχνάς?  Δεν το κάνω όμως.

PetrosGym

# 135 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 131 από eva_eva

κακο ειναι?

Αν είσαι παντρεμένη ναι.

somesoul

# 136 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 132 από somebody961

Από τις 1 παρά 10 το μεσημέρι αυτή είναι στο γυμναστήριο
και εμείς ακόμα εδώ καθόμαστε και σχολιάζουμε!

Τίποτε δεν δίνει μεγαλύτερη ευχαριστηση στους ανθρωπους ,

απο το να συζητούν τα προσωπικά θέματα των άλλων.

Μένανδρος.

Enikos

# 137 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Εμενα μου λες!!

Μεχρι οτι δεν σου εκατσε μπορει να πει, για να γελαει η κοινωνια με σενανε οτι την επεφτες σε δαυτην.

Παράθεση:
Σχόλιο # 107 από KLELIA22

...  κοιτα τωρα...

και  ερωτευμενο.. και ζευγαρωμενο... να σε δει..

ειναι να μην εχει πεισμωσει η αλλη... στο "δεν τελειωσαμε"...

Enikos

# 138 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τι σου βαζει?

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από eva_eva

Enikos

# 139 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Γιατι, οι παντρεμενες το εχουν με συμβαση?

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από PetrosGym

Αν είσαι παντρεμένη ναι.

VLEMMA

# 140 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από anonimi_15

Απελπισμένη

Θα ήθελα τη συμβουλή σας και τη γνώμη σας.

Είμαι παντρεμένη με δυο  μεγάλους γιους. Με τον άντρα μου ζούμε συμβατικά εδώ και πολλά χρόνια κι έχουμε συμφωνήσει να κάνει ο καθένας της ζωή του αλλά να παραμείνουμε μαζί για χάρη των παιδιών.

...

ΔΕΝ διαβασα παρακάτω...
οτι και να πεις
θα ειναι το ι δ ι ο μπλιαααχχχ...

αυτο βεβαια
που θα περιγραφεις παρακατω
θα ειναι ταχα
διαφορα παθη -πονοι- σου κτλ. κτλ. κτλ.
που θα εχεις
υποστει
προς χαριν των παιδιων
που ειναι και μεγαλα οπως ειπες