Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απελπισμένη

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες Αρχική«3456789101112Τελ.»

eva_eva

# 141 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 134 από PetrosGym

petro πραγματι δεν εχω κατι μαζι σου

και δεν ηθελα να σε προσβαλω...συγγνωμη αν ακουστηκε ετσι..

το επαγγελμα που κανω αλλοι το βριζουν, άλλοι το θεωρουν ακατανοητο, εγω ομως το λατρευω κι εχω χιλιους 2 λογους για να το υποστηριξω...

κατι τετοιο περιμενα κι απο σενα... σε ολους τους τομεις του και τις εκδοχες του...

εγω οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω στον personal trainer μου και γραφω στα παλια μου τα παπουτσια τα γκομενιλικια ...μελημα μου ειναι η υγεια μου και η εμφανιση μου στα οποια εχει συμβαλλει απιστευτα γιατι δε νομιζω οτι θα τα καταφερνα χωρις αυτον...

τεσπα ειναι μεγαλο θεμα για αναλυσεις εδω

επαναλαμβανω δεν ηθελα επουδενι να σε θιξω

eva_eva

# 142 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 138 από Enikos

Τι σου βαζει?

τι θελεις ν'ακουσεις???

με ποια απάντηση θα εισαι ικανοποιημένος???

aleksandros_etsi

# 143 στις 30/5/2014
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 102
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 112 από psaromallis

Τ' ακούς...

...Σώτο;   
          Τ' ακούς aidiothir;
          Τ' ακούτε κάποιοι άλλοι εδώ μέσα;

Για να πάψετε πια να γίνεστε
           μονότονα και επαναλαμβανόμενα
           αστείοι, υποστηρίζοντας πως

οι (ελληνίδες κυρίως) γυναίκες
            είναι δύσκολες και απλησίαστες!

¶ϊντε...

γαμια μου αν την γυναικα δεν μπορεις να την παιξεισ λεκτικα στα δαχτυλα ουτε την πιο ευκολη δεν προκειτε να πηδηξεις!!!εγω παντωσ συνεχιζω να υποστηριζω οτι ο συγκεκριμενος γυμναστης δεν εχει τον τροπο να παιζει με τα καλα γκομενακια και πηδαει οτι να ναι!!! ακου εκει λεει η αλλη για εκδικηση!!!τα καλα γκομενακια ανωνιμη με καλα γκομενακια τα αντικαθιστας και ειδικα σε περιπτωσεις barman gymnastis ktl ειναι το πιο ευκολο...ο συγκεκριμενος γυμναστης ομως ειναι στοκος δεν πειραζει θα μαθει!!! βασικα τι να μαθει πανε τα ψωμια του αν ειναι 37 χρονον

anonimi_15

# 144 στις 30/5/2014
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 31
Το θέμα δεν είναι αν είμαι καλό γκομενακι εγώ η η άλλη!Απλα τον ερωτεύτηκα χωρίς να καταλάβω πως κι αυτός αγαπάει μια άλλη!Δεν θέλω να υποτιμησω την κοπέλα!Τη ζηλεύω που είναι μαζί του και θα ήθελα να είμαι εγώ στη θέση της αλλά δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι είναι πολύ όμορφη και σοβαρή από όσο δείχνει μέσα στο γυμναστήριο γιατί δεν την έχω συναναστραφει!Ειχα ρωτήσει για εκείνη από περιέργεια και όλοι μού είχαν πει τα καλύτερα για αυτήν!Πως να την ανταγωνιστεί κάνεις!Δεν κάνω κάτι απλά επειδή είμαστε στον ίδιο χώρο και τη βλέπω συνέχεια μαζί του πληγώνομαι!

danah_40

# 145 στις 30/5/2014
author
Γυναίκα / 49 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 128
Ωραια, τον ερωτευτηκες, το καταλαβαινω...Ηταν ξεκαθαρος απ την αρχη πως ηθελε μονο σεξ, οχι κατι παραπανω... Δες το σαν μια πολυ ομορφη εμπειρια που ομως τελειωσε...Κρατας τις ομορφες στιγμες κι αποχωρεις με αξιοπρέπεια...Δε σε βοηθα φυσικά να εισαι στον ιδιο χώρο με αυτον η την κοπελια...και να ηταν η δουλεια που σε αναγκαζει, να το καταλαβω...Συνηθως ο αντρας που εχει μια σχεση μονο για σεξ, η ερωτευεται, η σιγα σιγα ψαχνει κατι καινουργιο...που θα τον ανανεώσει...Το απολαυσες οσο κρατησε, ομως τελειωσε..Το να διεκδικεις την ευχαριστηση απο εναν αντρα που εχει ξενερωσει, σου κανει κακο κ σε μειωνει.Βρες αλλες δραστηριότητες να γεμισεις τη ζωη σου... Και μην ψαχνεις τι παραπανω εχει η κοπελια απο σενα, οι συγκρισεις δεν εχουν κανενα οφελος και καθε άνθρωπος ειναι μοναδικος...

Stavros_7

# 146 στις 30/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ανώνυμη15 βασικά έχω σκεφτεί τι μπορεί να σε κάνει να ξεκολλήσεις!!
Σκέψου ότι αυτή η χαμένη στύση του γυμναστή μπορεί να ήταν η απαρχή ενός σοβαρού σεξουαλικού προβλήματος που ενδεχομένως να αντιμετωπίζει!
Συνεπώς,θα τον απομυθοποιήσεις ερωτικά and you'll keep going on!!! 

anonimi_15

# 147 στις 30/5/2014
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Αγίος Ιωάννης Ρέντης
Απαντήσεις: 31
Δεν είναι έτσι!Σκεφτοταν την άλλη!Πεταχτηκε από το κρεβάτι κι άρχισε να ντύνεται και να μονολογεί "τι έκανα ο μαλάκας τι δουλειά έχω εγώ εδώ" όλο αυτό έλεγε και μου είπε ντύσου να φύγουμε ή σε παρατάω και φεύγω μόνος μου

Mystik_Male

# 148 στις 31/5/2014
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παραμένω αναγνώστης του θέματος - όχι γιατί έχω κάτι να προσθέσω, εξάντλησα παραπάνω τις σκέψεις μου και θα ήταν λάθος μου να επαναληφθώ, αλλά γιατί θέλω να δω την κατάληξή του.

Έχω μεγάλη περιέργεια γι' αυτό...

Αρέσει στο μέλος Enikos

sweetsin_

# 149 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από PetrosGym

Αν είσαι παντρεμένη ναι.

πλακα κανεις?!?!

ποιος φταιει οταν ερχεστε στο gym με τη λευκη φορμα και διαγραφονται τα κολασμενα σας οπισθια?

ποιος φταιει οταν για20η φορα μας δειχνετε πόσο ίσιο πρέπει να κρατάμε τον κορμό στη συγκεκριμένη άσκηση κολλώντας στην πλάτη μας?

ποιος φταιει οταν μας δειχνετε διατασεις  ανοιγοντας μας τεζα το ποδι εως πισω απο το κεφαλι κρατωντας το αλλο σταθερα στο στρώμα??

νομιζεις οτι εμεις ειμαστε φτιαγμενες απο μαρμαρο?

απλα τελειωνοντας το ολο σκηνικό φευγουμε δηθεν αταραχες, πετωντας μια αδιαφορη καληνυχτα μαζευοντας τις φαντασιωσεις μας και το μυαλο μας μαζι.

PetrosGym

# 150 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 141 από eva_eva

petro πραγματι δεν εχω κατι μαζι σου

και δεν ηθελα να σε προσβαλω...συγγνωμη αν ακουστηκε ετσι..

το επαγγελμα που κανω αλλοι το βριζουν, άλλοι το θεωρουν ακατανοητο, εγω ομως το λατρευω κι εχω χιλιους 2 λογους για να το υποστηριξω...

κατι τετοιο περιμενα κι απο σενα... σε ολους τους τομεις του και τις εκδοχες του...

εγω οφειλω ενα μεγαλο ευχαριστω στον personal trainer μου και γραφω στα παλια μου τα παπουτσια τα γκομενιλικια ...μελημα μου ειναι η υγεια μου και η εμφανιση μου στα οποια εχει συμβαλλει απιστευτα γιατι δε νομιζω οτι θα τα καταφερνα χωρις αυτον...

τεσπα ειναι μεγαλο θεμα για αναλυσεις εδω

επαναλαμβανω δεν ηθελα επουδενι να σε θιξω

Τέλος καλο όλα καλά. Και μονο που απάντησες έτσι μου έδειξες κάποια πράγματα. ¶λλες λογικά θα είχαν ξεφύγει. 

Εντάξει το υποστηρίζω, έχω πει κάποια πράγματα σε αλλα θέματα απλώς τώρα έτυχε να πω και μια άλλη πλευρά, ποσο μάλλον σε ένα forum που είναι πιο ελευθερα, γιατί σε πελάτισσα δεν μπορώ να τα πω εννοείτε αυτό. Τέλος πάντων ο καθένας κάνει ότι θέλει με τα λεφτά του απλώς εξήγησα κάποια πράγματα. 

Εσένα πάντως μπράβο σου που αθλείσαι γιατί αυτό είναι το σημαντικότερο. Η άθληση σε κάνει πραγματικά άλλον άνθρωπο! Εκτος από την ομορφιά σε σώμα, πρόσωπο, έχεις ενέργεια και ζωντάνια όλη μέρα! Φυσική κατάσταση, δεν κουράζεσαι και θες να κανεις διαφορα πράγματα. Και αυτά τα έχουν όλοι αν ξεκινήσουν, δεν χρειάζεσαι κάποιον personal. Απλώς εκεί πας σε ποιο ειδική κατάσταση. Όλα αυτά βεβαια αν έχεις χρόνο, γιατί υπάρχουν και πολλοί που θέλουν αλλα λόγο υποχρεώσεων δεν τα καταφέρουν, αδικία.  

Καλά κανεις και τους γραφεις, όπως υπάρχουν και εντάξει γυμναστές που είναι τύπος και υπογραμμός πάνω στην δουλειά.

PetrosGym

# 151 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 149 από sweetsin_

πλακα κανεις?!?!

ποιος φταιει οταν ερχεστε στο gym με τη λευκη φορμα και διαγραφονται τα κολασμενα σας οπισθια?

ποιος φταιει οταν για20η φορα μας δειχνετε πόσο ίσιο πρέπει να κρατάμε τον κορμό στη συγκεκριμένη άσκηση κολλώντας στην πλάτη μας?

ποιος φταιει οταν μας δειχνετε διατασεις  ανοιγοντας μας τεζα το ποδι εως πισω απο το κεφαλι κρατωντας το αλλο σταθερα στο στρώμα??

νομιζεις οτι εμεις ειμαστε φτιαγμενες απο μαρμαρο?

απλα τελειωνοντας το ολο σκηνικό φευγουμε δηθεν αταραχες, πετωντας μια αδιαφορη καληνυχτα μαζευοντας τις φαντασιωσεις μας και το μυαλο μας μαζι.

Είναι απολύτως φυσιολογικό όταν πας σε γυμναστήριο να βλέπεις λίγα ρούχα. Εδώ ακόμα και τον Δεκέμβριο είσαι έξω με μπουφάν και μόλις μπεις μέσα τα βγάζεις και μένεις μονο με τα απαραίτητα γιατί θα ιδρώσεις θες δεν θες! Συν της άλλης τα φαρδιά και μεγάλα ρούχα δεν βοηθάνε τόσο πολύ οποτε δικαιολογούνται κάποιες "κολασμένες" ενδυμασίες. Τώρα αν κάποιοι κλαρινογαμπροί πάνε στο γυμναστήριο μονο για επίδειξη ε νομίζω και εσείς δεν πάτε πίσω, όχι πως δεν μου αρέσει ισα ισα μου φτιάχνεται την διάθεση. Αλλα με τρελαίνουν κάποιες που πχ κάνουν διάδρομο (περπάτημα) και έχουν το cosmopolitan στα χέρια, συνεχεια μιλάνε στο κινητό ή όταν πάνε παρέες πιάνουν πολλά όργανα και απλά κάθονται, συζητάνε ενώ περιμένει κόσμος για να αθληθεί. 

Όσο για την επαφή που έχει ο συγκεκριμένος γυμναστής, αυτά για μένα είναι υπερβάλλον ζήλος! Δεν είναι ανάγκη να "κολλήσει" πάνω σου για να σου δείξει μια άσκηση, μάλλον του αρέσει για αυτο το κάνει. Τώρα αν στο λέει 20 φορες για να το κανεις σωστά, ε και εσύ 20 φορες και ακόμα δεν την έμαθες? Πρόσεχε και λίγο. 

KLELIA22

# 152 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από anonimi_15
 μου είπε ντύσου να φύγουμε ή σε παρατάω και φεύγω μόνος μου

... τι gentleman...

εκβιασε μια γυναικα.. γυμνη και ευαλωτη...

λες και τον"ξεμοναχιασες".. με την απειλη οπλου...

εφοσον αντεχεις... μια στο εκατομμυριο.. να ξαναπερασεις κατι παρομοιο...

προτεινω... να σου δινει τα μισα λεφτα μπροστα...

johnn1984

# 153 στις 31/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 108

Την Λουκριτία του Αρκά την ξέρεις?   Θα ορκιζόμουν οτι είσαι η μετενσάρκωση της..

sugarbaby42

# 154 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κατσε ρε ανωνυμη εσυ θα μας τρελλανεις...Μετα το τελευταιο σου σχολιο, που σε παρατησε συξυλη, δεν ενιωσες την απολυτη σιχασια για αυτο τον ανδρα???Και αντι να σκεφθεις κι εσυ το ιδιο τοσο για τον εαυτο σου οσο και για τον ιδιο, ανεβαζεις το θεμα στο φορουμ για να ακουσεις γνωμες???Το "Χ" σαν γραμμα δεν το ξερεις???Το βαζεις πανω σ' αυτη την ιστορια και πας παρακατω!!!Ταφοπλακα, λεμεεε!!!Δεν αξιζει να σπαταλας ουτε το σαλιο σου πλεον, οχι να του αφιερωνεις και τη σκεψη σου!!!Βιωσες τον εξευτελισμο, τι αλλο περιμενεις???

KLELIA22

# 155 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από johnn1984

Την Λουκριτία του Αρκά την ξέρεις?   Θα ορκιζόμουν οτι είσαι η μετενσάρκωση της..

στην Ανωνυμη παει  ?

johnn1984

# 156 στις 31/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

Ναι !

Παράθεση:
Σχόλιο # 155 από KLELIA22

στην Ανωνυμη παει  ?

johnn1984

# 157 στις 31/5/2014
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος

Υπαρχουν και καποιες κατηγοριες ανθρωπων οπου γουστάρουν τέτοια σαδομαζοχιστικά '' παιγνίδια'' . Ξερεις αυτά με σκλάβους, λουριά και τα συναφή.  Ισως να ανοικει σε μια απο αυτές τις κατηγορίες,οπου νιώθει λίμπιντο μέσα απο τον εξευτελισμό.  

Παράθεση:
Σχόλιο # 154 από sugarbaby42
Κατσε ρε ανωνυμη εσυ θα μας τρελλανεις...Μετα το τελευταιο σου σχολιο, που σε παρατησε συξυλη, δεν ενιωσες την απολυτη σιχασια για αυτο τον ανδρα???Και αντι να σκεφθεις κι εσυ το ιδιο τοσο για τον εαυτο σου οσο και για τον ιδιο, ανεβαζεις το θεμα στο φορουμ για να ακουσεις γνωμες???Το "Χ" σαν γραμμα δεν το ξερεις???Το βαζεις πανω σ' αυτη την ιστορια και πας παρακατω!!!Ταφοπλακα, λεμεεε!!!Δεν αξιζει να σπαταλας ουτε το σαλιο σου πλεον, οχι να του αφιερωνεις και τη σκεψη σου!!!Βιωσες τον εξευτελισμο, τι αλλο περιμενεις???

Αρέσει στο μέλος Enikos

sugarbaby42

# 158 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
John...Καλα το ειπες, εκει μιλαμε για παιχνιδι, που συμμετεχουν και οι δυο μετα απο συνεννοηση..."Δεσε με, χτυπα με, κλωτησε με, εξευτελισε με..."Ενω τωρα, εκεινη αλλα πιστευε και ηθελε, και οχι αυτη την αποτομη και ανωμαλη προσγειωση!!!Αλλο το ενα, αλλο το αλλο...Μην τα συγχεουμε...

anemona_62

# 159 στις 31/5/2014
author
Γυναίκα / 60 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 25
Απαντήσεις: 5.218

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από anonimi_15
Δεν είναι έτσι!Σκεφτοταν την άλλη!Πεταχτηκε από το κρεβάτι κι άρχισε να ντύνεται και να μονολογεί "τι έκανα ο μαλάκας τι δουλειά έχω εγώ εδώ" όλο αυτό έλεγε και μου είπε ντύσου να φύγουμε ή σε παρατάω και φεύγω μόνος μου

Υπάρχει πιο κάτω βρε ανώνυμη? Υπάρχει?

Έκανες ένα προφορικό συμβόλαιο αρχικά με τον γυμναστή, "να περνάτε καλά" και τίποτα περισσότερο.
Την συμφωνία αυτή εσύ την έσπασες, με το που τον καψουρεύτηκες (εσύ λες ερωτεύθηκες).
Του πρότεινες να χωρίσεις τον σύζυγό σου, σου είπε όχι, δεν ενδιαφέρεται για σένα περισσότερο από το κομμάτι του σεξ και συνεχίσατε έτσι ώσπου εκείνος γνώρισε και ερωτεύθηκε μια νεώτερη κι ελεύθερη γυναίκα και διέκοψε από σένα και από μιαν άλλη που είχε παράλληλα με σένα εκείνο το διάστημα.
Μέχρι στιγμής εγώ βλέπω ότι ο γυμναστής είναι ειλικρινής κι έντιμος, σαφέστατος ως προς τα θέλω του. Επίσης έκανε τον κόπο να σου το ανακοινώσει δια ζώσης, δεν σε αγνόησε, ούτε σου έστειλε ένα κρύο μήνυμα στο κινητό πχ.

Όλο αυτό κράτησε 4 μήνες. Τέσσερις μήνες καλού σεξ. Κι έρχεσαι τώρα, 4 χρόνια μετά και είσαι κολλημένη σε αυτούς τους 4 μήνες. Που τους έχεις θεοποιήσει, που τους έχεις χρίσει την χαμένη Γη της Επαγγελίας. Κανείς θεός όμως, και σίγουρα όχι ο γυμναστής, δεν σου υπαγόρευσε κάτι τετοιο. Μόνο η στερημένη από έρωτα και σεξ ζωή σου. Λες και δεν υπάρχουν άλλοι άντρες να γεμίσουν αυτό το κενό.

Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τα όρια. Έχεις ήδη ένα συμβόλαιο με τον άντρα σου "δεν χωρίζουμε αλλά ο καθένας κάνει την ζωή του". Ξέρεις όμως κάτι? Όποιος υπογράφει τέτοια συμβόλαια, δεν έχει το δικαίωμα να απαιτεί έρωτα από τον εκάστοτε σεξουαλικό παρτενέρ. Μόνο καλό σεξ, μόνο "να περνάει καλά", για όσο κρατήσει, όχι εφ' όρου ζωής.

Έχεις αποδυθει σε ένα ταξίδι μαζοχισμού. Πας και κάνεις νέα συμφωνία με τον γυμναστή, να τον έχεις ΙΧ για εκγύμναση, την οποία σύντομα πάλι σπας και ζητάς κι άλλα, αφού έτσι κι αλλιώς αυτή ήταν αρχικά η πρόθεσή σου και το χρησιμοποίησες ως πρόφαση. Πάλι ο γυμναστής σου αρνείται και ξακαθαρίζει άλλη μια φορά τις προθέσεις του και δεν ψεύδεται, στ' αλήθεια είναι ερωτευμένος με την άλλη και σκοπεύει να την παντρευτεί. Αλλά εσύ εκεί! Να τον βλέπεις, να βλέπεις και την άλλη και να μαζοχίσεσαι, να υποφέρεις και να δηλητηριάζεσαι.

Φτάνει κάποια στιγμή που ο γυμναστής κάνει ένα λάθος. Κάνει μια απόπειρα να σε χρησιμοποιήσει για να εκδικηθεί την άλλη. Αλλά δεν του βγαίνει! Στη μέση της διαδικασίας του πέφτει η στύση, τα μαζεύει και φεύγει. Πάλι δεν σου είπε ψέμματα! Πάλι ξεκάθαρα σου μίλησε. Πρώτος δήλωσε πως αυτό που πήγε να κάνει ήταν λάθος και το διέκοψε.

Εν τω μεταξύ με όλα αυτά, η γνώμη του για σένα είναι πιο κάτω από το ναδίρ και ο πόθος του ανύπαρκτος, όπως πολύ σαφώς ένιωσες.

Είσαι ακόμα νέα γυναίκα και βλέπεσαι εμφανισιακά, μας λες. Γιατί δεν αφήνεις τον άνθρωπο ήσυχο να φτιάξει την ζωή του με την γυναίκα της καρδιάς του που διάλεξε, να πάρεις κι εσύ τον δρόμο σου?
Πόσο για φτύσιμο πια θεωρείς τον εαυτό σου? Αυτό δεν είναι έρωτας, είναι αρρώστεια. Μάζεψέ τα και φύγε από το συγκεκριμένο γυμναστήριο. Ξεκόλα παιδί μου, η ζωή είναι λίγη, μην την σπαταλάς σε ανερμάτιστες και κατάπτυστες καταστάσεις.

Δες το σαν μια αφορμή για πλήρη επαναπροσδιορισμό εφ' όλης της ύλης.
Για 4 μήνες που είναι παρελθόν, μην χαλάς άλλο το παρόν και το μέλλον σου.

Αρέσει στο μέλος danah_40

sotos-1

# 160 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 112 από psaromallis

Τ' ακούς...

...Σώτο;   
          Τ' ακούς aidiothir;
          Τ' ακούτε κάποιοι άλλοι εδώ μέσα;

Για να πάψετε πια να γίνεστε
           μονότονα και επαναλαμβανόμενα
           αστείοι, υποστηρίζοντας πως

οι (ελληνίδες κυρίως) γυναίκες
            είναι δύσκολες και απλησίαστες!

¶ϊντε...

Ρε ψαρομάλη,δεν ξέρω τί λένε και τί γράφουν τα άλλα (αστεία) μέλη,αλλά επειδή ανέφερες εμένα ξαναλέω ότι θεωρώ τις ελληνίδες πολύ δύσκολες όσον αφορά την προσέγγιση από άγνωστους.Αν εσύ διαπιστώνεις κάτι διαφορετικό,οκ.

Μέσω παρέας,εργασιακού χώρου,σχολής,γυμναστηρίου κλπ.είναι πιο δεκτικές,δε λέει κανεις το αντίθετο.

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες Αρχική«3456789101112Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε