Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απελπισμένη

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες Αρχική«45678910111213Τελ.»

Stavros_7

# 161 στις 31/5/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Από Anemona:''Φτάνει κάποια στιγμή που ο γυμναστής κάνει ένα λάθος. Κάνει μια απόπειρα να σε χρησιμοποιήσει για να εκδικηθεί την άλλη. Αλλά δεν του βγαίνει! Στη μέση της διαδικασίας του πέφτει η στύση, τα μαζεύει και φεύγει.''

Έτσι!Να επαναφέρουμε το θέμα στην σωστή του διάσταση!

tzoulia59

# 162 στην 1/6/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490
'Aρεσαν+: 0%

βρε sweet θα μας τρελανεις ;

φταιει ο γυμναστης που φοραει φορμα ο ανθρωπος να παει να κανει τη δουλεια του και επειδη τεντωνει μαζευει ορθωνει ...και θελει να ειναι και επιθυμητος γιατι οχι (γουστο του θα γινουμε)
κι εσυ  διεγειρεσαι ,...
αυτος πρεπει να φοραει κελεμπια για να μη σε ερεθιζει ; 
κι εσυ να μας  πεις γιατι διεγειρεσαι ;
μηπως ψαχνεσαι γενικως και ειδικως ;
γιατι εγω ξερω  οτι οι γυναικες αρεσκονται μεν να χαζευουν το ωραιο αλλα αυτες που επικεντρωνουν ενω ο αλλος δεν δινει δικαιωμα ειναι κατι χαζογκομενες ...
γιατι εγω απ οτι ξερω η γυναικα διεγειρεται κι απο αλλα ...
μυαλο ...χαρακτηρα ...και λιγοτερο απο τα μουσκουλα ...
και δεν περιμενει να παει στο γυμναστηριο να την πεσει στον γυμναστη που της τριβεται ...
κι εγω πηγαινα γυμναστηριο πριν καμια 4 ετια αλλα εκτος απο το να θαυμαζω το ωραιο σωμα του γυμναστη τιποτε αλλο δεν ενιωθα ...
οι διαθεσεις μου ηταν τελειως φιλικες και διαθεσεις συνεργασιας ...
αν και εδω το θεμα ειναι αλλο ...
υπαρχει αυτη η νοοτροπια στα γυμναστηρια ...απο τις γυναικες ...εξου και οι ηλιθιες περισσευουν ...
σορυ αν βγηκε προσωπικο αλλα κι εσενα οι προθεσεις σου προς το γυμναστη ηταν προσωπικες ...
πραγμα που δεν ισχυει ...βεβαια στην πραγματικοτητα ...

Αρέσει στο μέλος Enikos

sweetsin_

# 163 στην 1/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλημερα τζουλια,

μη φοβασαι δεν παρεξηγουμαι και δεν δινω εξηγησεις σε κανεναν...

αλλα οταν ο γυμναστης ερχεται ...προσεξε...δεν μιλησα για μουσκουλα, αλλα με την κολλητη λευκη φορμα, και φαινεται ο υπεροχος πισινος του...εεε κολαζεσαι...μην κρυβομαστε!!κι ανεφερα κι αλλα τοσα προκλητικα...

ισως να ειμαι λιγο παραπανω θερμη φαινεται...

AGAPH-70

# 164 στην 1/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΟΝ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ ΣΟΥ,,,ΟΤΑΝ ΛΑΜΠΟΥΜΕ Κ ΟΤΑΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟΜΑΣ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ,,,ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ,,,ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥ ΕΙΔΩΛΟ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΦΤΗ,,ΟΣΟ ΟΜΟΡΦΗ Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ,,,Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,,ΑΠΟ ΠΕΙΡΑ,,,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΖΕΙΣ ΝΑ ΤΡΩΣ ΜΑΖΙ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ,,,ΞΕΚΙΝΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΣΕΒΑΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΟΥ,,,ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από tzoulia59

να χωρισεις τον αντρα σου και να τον αφησεις ησυχο ...

αυτο να κανεις,...
και να πας παρακατω να βρεις καποιον αλλον που θα χτισεις μια νεα πραγματικοτητα για την ζωη σου ...με εντιμοτητα αξιοπρεπεια και σεβασμο ...
και φυσικα δεν ενοω προς τον γκομενο αλλα προς τον εαυτο σου και την οικογενεια σου ...
λυπαμαι που τελικα οι αντρες εχουν δικιο οταν λενε οτι ολες οι γυναικες ειναι ουτανες ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από anonimi_15

Απελπισμένη

Θα ήθελα τη συμβουλή σας και τη γνώμη σας.

Είμαι παντρεμένη με δυο  μεγάλους γιους. Με τον άντρα μου ζούμε συμβατικά εδώ και πολλά χρόνια κι έχουμε συμφωνήσει να κάνει ο καθένας της ζωή του αλλά να παραμείνουμε μαζί για χάρη των παιδιών.

Πρίν τέσσερα χρόνια γνώρισα έναν άντρα μερικά χρόνια μικρότερό μου (γυμναστή στο επάγγελμα). Εκείνος τότε διατηρούσε μια σχέση με μια κοπέλα πολύ μικρότερή του, με την οποία όμως δεν είχε κάτι το σοβαρό αλλά περνούσε τον καιρό του. Ξεκινήσαμε μια ελεύθερου τύπου σχέση και είχαμε ξεκαθαρίαει ότι απλά περνούσαμε καλά μιας κι εγώ ήμουν παντρεμένη κι αυτός είχε κοπέλα. Το σεξ μαζί του ήταν καταπληκτικό και χωρίς να το καταλάβω τον ερωτεύτηκα πολύ. Κάποια στιγμή του πρότεινα ακόμα και να χωρίσω για να είμαστε μαζί όμως εκείνος μου είπε να μην κάνω κάτι τέτοιο γιατί εκείνος δεν ήθελε κάτι μόνιμο μαζί μου. Πληγώθηκα πολύ αλλά δεν το έδειξα. Μετά από λίγο καιρό μου ζήτησε να βγούμε για να μιλήσουμε γιατί είχε να μου πει κάτι σοβαρό. Εγώ χάρηκα γιατί πίστεψα ότι θα μου ζητούσε να είμαστε μαζί όμως αυτός μου ανακοίνωσε ότι εδώ και λίγο καιρό έχει γνωρίσει μια κοπέλα που την έχει ερωτευτεί και ότι θέλει να διακόψουμε. Μου είπε μάλιστα ότι διέκοψε και με την άλλη κοπέλα που είχε όσο ήταν μαζί μου. Ήταν απόλυτος ότι δεν ήθελε να τον ενοχλήσω ξανά και ότι ήθελε να συνεχίσει σοβαρά με την άλλη. Μου κόπηκαν τα πόδια αλλά για λίγους μήνες τον άφησα ήσυχο. Είχα την ελπίδα ότι θα έπαιζε με την καινούρια και μετά θα ξαναγυρνούσε σε εμένα. Όμως πέρασαν τρεις μήνες χωρίς να δώσει σημεία ζωής. Εγώ στο μεταξύ πήγα και γράφτηκα στο γυμναστήριο που εργαζόταν και γνώρισα από μακριά και την κοπέλα που είχε. Το έκανα για να τον βλέπω έστω και λίγο.

Αποφάσισα να τον διεκδικήσω κι έτσι τον προσέγγισα με πρόσχημα κάποια μαθήματα γυμναστικής που ήθελα να κάνω και του έδωσα χρήματα μπροστά για κάποιους μήνες μαθημάτων. Εκείνος μου ξεκαθάρισε ότι θα μου έκανε τα μαθήματά αλλά να μην περιμένω τίποτα από εκείνον γιατί είχε σχέση.

Εγώ υποκρίθηκα ότι τον έβλεπα μόνο φιλικά κι έτσι ξεκινήσαμε. Όμως μετά από λίγο καιρό δεν άντεξα και άρχισα να εκδηλώνω τα συναισθήματά μου. Εκείνος πάντα με απέρριπτε και μου έλεγε ότι είμαι κουραστική.

Ένα βράδυ μετά από πολλούς μήνες μαθημάτων και συνεχών απορρίψεων από πλευράς του μου έστειλε μήνυμα να βρεθούμε. Εγώ έτρεξα αμέσως. Κάναμε σεξ όμως ήταν πολύ διαφορετικός από τις άλλες φορές. Όταν τελειώσαμε ντύθηκε κατευθείαν και μου είπε να ξεχάσω αυτό που έγινε. Μου μίλησε πολύ υποτιμητικά και με πρόσβαλε λέγοντας μου ότι έκανε ένα λάθος.

Την άλλη μέρα τον ρώτησα να μου εξηγήσει κι αυτός μου είπε ότι έκανε σεξ μαζί μου επειδή ήθελε να εκδικηθεί την κοπέλα του. Το προηγούμενο βράδυ πριν μου ζητήσει να βρεθούμε είχαν τσακωθεί πολύ άσχημα και είχαν χωρίσει. Μου είπε ότι όταν ήταν μαζί μου σκεφτόταν εκείνη και ότι δεν μπορεί μακριά της. Ξαναγύρισε σε εκείνη κι εγώ πληγώθηκα για άλλη μια φορά. Συνέχεισα να τον ενοχλώ με μηνύματα και να τον παρακαλάω κι εκείνος με έβρισε λέγοντάς μου ότι είμαι ηλίθια και δεν έχω αξιοπρέπεια. Όμως γώ τον αγαπάω...Τι να κάνω;;;

psaromallis

# 165 στην 1/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να σας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 149 από sweetsin_

πλακα κανεις?!?!

ποιος φταιει οταν ερχεστε στο gym με τη λευκη φορμα και διαγραφονται τα κολασμενα σας οπισθια?

ποιος φταιει οταν για20η φορα μας δειχνετε πόσο ίσιο πρέπει να κρατάμε τον κορμό στη συγκεκριμένη άσκηση κολλώντας στην πλάτη μας?

ποιος φταιει οταν μας δειχνετε διατασεις  ανοιγοντας μας τεζα το ποδι εως πισω απο το κεφαλι κρατωντας το αλλο σταθερα στο στρώμα??

νομιζεις οτι εμεις ειμαστε φτιαγμενες απο μαρμαρο?

απλα τελειωνοντας το ολο σκηνικό φευγουμε δηθεν αταραχες, πετωντας μια αδιαφορη καληνυχτα μαζευοντας τις φαντασιωσεις μας και το μυαλο μας μαζι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 163 από sweetsin_

καλημερα τζουλια,

μη φοβασαι δεν παρεξηγουμαι και δεν δινω εξηγησεις σε κανεναν...

αλλα οταν ο γυμναστης ερχεται ...προσεξε...δεν μιλησα για μουσκουλα, αλλα με την κολλητη λευκη φορμα, και φαινεται ο υπεροχος πισινος του...εεε κολαζεσαι...μην κρυβομαστε!!κι ανεφερα κι αλλα τοσα προκλητικα...

ισως να ειμαι λιγο παραπανω θερμη φαινεται...

...χαίρεται ο τάρανδ... εεε... ο σύζυγός σας ήθελα να πω.
    (Εφόσον δηλώνετε παντρεμένη. Εμένα επιτρέψτε μου
    να έχω τις αμφιβολίες μου ότι με τον τρόπο που σκέφτεστε
    -έστω και αν υπήρξατε- εξακολουθείτε να είστε ακόμη).

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι είστε.
    Θα θέλατε να μου λύσετε μια απορία;

Στο σπίτι σας, οι πόρτες, τι ύψος έχουν;;;

sweetsin_

# 166 στην 1/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

αχ...κυριε ψαρομαλλη μου...

νομιζα πως τα ψαρα μαλλια ειναι δειγμα σοφιας...αλλα επεσα εξω...

οι πρωτες ανασκευες λοιπον ξεκινησαν οταν ημουν πιτσιρικα και μεγαλωνα ως υποδειγμα μανας τα αγγελουδια μου...καθε μηνα κι εναν ποντο...        οταν λοιπον τ αγγελουδια πεταξαν με τα δικα τους φτερα μακρια, εεε να μην δοκιμασω λοιπον κ εγω αυτον τον απαγορευμενο καρπο???γλυκαθηκα λοιπον απο τη δοκιμη, μονο που εγω εφυγα την καταλληλη στιγμη...οταν πια δεν επαιρνε αλλη ανασκευη...και τις βγαλαμε τελειως!

ετσι ...για να σας φυγει η απορια

cidimad

# 167 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 32 /
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 50

εχεις δυο μεγαλους γιους

το παντρεμενη το αφηνω στην ακρη
δεν μπορω να φανταστω  ''μανα'' που  αναφερει
την υπαρξη των παιδιων της σε 9σελιδο εξευτελισμο
φαντασου να ειμαι ο ενας απο τους δυο
εκτος αν κανεις την πλακα σου οποτε πασο

Enikos

# 168 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Ε και? Τι θες να πεις? Εμεις πηγαμε στο σπιτι της κοπελιας και βαλαμε κοριο, για να μαθουμε τα προσωπικα της?

Δρ Ενικος ο Αλφα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 136 από somesoul

Τίποτε δεν δίνει μεγαλύτερη ευχαριστηση στους ανθρωπους ,

απο το να συζητούν τα προσωπικά θέματα των άλλων.

Μένανδρος.

Enikos

# 169 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εχω ξεχασει το ερεθισμα της ερωτησης βρε!

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από eva_eva

τι θελεις ν'ακουσεις???

με ποια απάντηση θα εισαι ικανοποιημένος???

Enikos

# 170 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Α! Ειναι και θκληρος, μετα το θεξ! Κανει αφτοκριτικεθ!

Εχειθ δικιο που ειθαι κολλημενη. Δεν βριθκεις εφκολα τοθο θυνηδητοποιημενουθ ανηρεθ!

Ολο αυτο τωρα, για να καταλαβω, το περιγραφεις απο πονο η απο βαρεμαρα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από anonimi_15
Δεν είναι έτσι!Σκεφτοταν την άλλη!Πεταχτηκε από το κρεβάτι κι άρχισε να ντύνεται και να μονολογεί "τι έκανα ο μαλάκας τι δουλειά έχω εγώ εδώ" όλο αυτό έλεγε και μου είπε ντύσου να φύγουμε ή σε παρατάω και φεύγω μόνος μου

Enikos

# 171 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σκιστε με ν' αλλαξω ραφτη κι ετσι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από johnn1984

Υπαρχουν και καποιες κατηγοριες ανθρωπων οπου γουστάρουν τέτοια σαδομαζοχιστικά '' παιγνίδια'' . Ξερεις αυτά με σκλάβους, λουριά και τα συναφή.  Ισως να ανοικει σε μια απο αυτές τις κατηγορίες,οπου νιώθει λίμπιντο μέσα απο τον εξευτελισμό.  

Enikos

# 172 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σκεφτηκες οτι μπορει, να πλητει η Ανωνυμη? Οτι θεωρει πως εχει την πολυτελεια, να εχει και εγωισμο, μετα απ' ολα οσα περιγραφει? Ισως ειναι μαθημενη ετσι.

Προσωπικα δεν νομιζω οτι σεβεται τον εαυτο της, για να ανεχεται οσα λεει. Διοτι προκειται περι ανοχης, τη ελλειψη αυτοσεβασμου και οχι περι χριστιανικων ιδεωδων η περι της σημασιας του ερωτα.

Και να ξερεις οτι ενας ανθρωπος που δεν σεβεται τον εαυτο του, δεν σεβεται ουτε οσα επικαλειται ως αλλοθι, περι αναγκαστικης συμβιωσης, λογω παιδιων, περιουσιακων στοιχειων κλπ.

Ταπεινη μου αποψη, περα απο την αναγκαστικη ελαφρυτητα που δινω στο υφος μου, για να μην με πιασει το νεβρικο μου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από anemona_62

Υπάρχει πιο κάτω βρε ανώνυμη? Υπάρχει?

Έκανες ένα προφορικό συμβόλαιο αρχικά με τον γυμναστή, "να περνάτε καλά" και τίποτα περισσότερο.
Την συμφωνία αυτή εσύ την έσπασες, με το που τον καψουρεύτηκες (εσύ λες ερωτεύθηκες).
Του πρότεινες να χωρίσεις τον σύζυγό σου, σου είπε όχι, δεν ενδιαφέρεται για σένα περισσότερο από το κομμάτι του σεξ και συνεχίσατε έτσι ώσπου εκείνος γνώρισε και ερωτεύθηκε μια νεώτερη κι ελεύθερη γυναίκα και διέκοψε από σένα και από μιαν άλλη που είχε παράλληλα με σένα εκείνο το διάστημα.
Μέχρι στιγμής εγώ βλέπω ότι ο γυμναστής είναι ειλικρινής κι έντιμος, σαφέστατος ως προς τα θέλω του. Επίσης έκανε τον κόπο να σου το ανακοινώσει δια ζώσης, δεν σε αγνόησε, ούτε σου έστειλε ένα κρύο μήνυμα στο κινητό πχ.

Όλο αυτό κράτησε 4 μήνες. Τέσσερις μήνες καλού σεξ. Κι έρχεσαι τώρα, 4 χρόνια μετά και είσαι κολλημένη σε αυτούς τους 4 μήνες. Που τους έχεις θεοποιήσει, που τους έχεις χρίσει την χαμένη Γη της Επαγγελίας. Κανείς θεός όμως, και σίγουρα όχι ο γυμναστής, δεν σου υπαγόρευσε κάτι τετοιο. Μόνο η στερημένη από έρωτα και σεξ ζωή σου. Λες και δεν υπάρχουν άλλοι άντρες να γεμίσουν αυτό το κενό.

Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις τα όρια. Έχεις ήδη ένα συμβόλαιο με τον άντρα σου "δεν χωρίζουμε αλλά ο καθένας κάνει την ζωή του". Ξέρεις όμως κάτι? Όποιος υπογράφει τέτοια συμβόλαια, δεν έχει το δικαίωμα να απαιτεί έρωτα από τον εκάστοτε σεξουαλικό παρτενέρ. Μόνο καλό σεξ, μόνο "να περνάει καλά", για όσο κρατήσει, όχι εφ' όρου ζωής.

Έχεις αποδυθει σε ένα ταξίδι μαζοχισμού. Πας και κάνεις νέα συμφωνία με τον γυμναστή, να τον έχεις ΙΧ για εκγύμναση, την οποία σύντομα πάλι σπας και ζητάς κι άλλα, αφού έτσι κι αλλιώς αυτή ήταν αρχικά η πρόθεσή σου και το χρησιμοποίησες ως πρόφαση. Πάλι ο γυμναστής σου αρνείται και ξακαθαρίζει άλλη μια φορά τις προθέσεις του και δεν ψεύδεται, στ' αλήθεια είναι ερωτευμένος με την άλλη και σκοπεύει να την παντρευτεί. Αλλά εσύ εκεί! Να τον βλέπεις, να βλέπεις και την άλλη και να μαζοχίσεσαι, να υποφέρεις και να δηλητηριάζεσαι.

Φτάνει κάποια στιγμή που ο γυμναστής κάνει ένα λάθος. Κάνει μια απόπειρα να σε χρησιμοποιήσει για να εκδικηθεί την άλλη. Αλλά δεν του βγαίνει! Στη μέση της διαδικασίας του πέφτει η στύση, τα μαζεύει και φεύγει. Πάλι δεν σου είπε ψέμματα! Πάλι ξεκάθαρα σου μίλησε. Πρώτος δήλωσε πως αυτό που πήγε να κάνει ήταν λάθος και το διέκοψε.

Εν τω μεταξύ με όλα αυτά, η γνώμη του για σένα είναι πιο κάτω από το ναδίρ και ο πόθος του ανύπαρκτος, όπως πολύ σαφώς ένιωσες.

Είσαι ακόμα νέα γυναίκα και βλέπεσαι εμφανισιακά, μας λες. Γιατί δεν αφήνεις τον άνθρωπο ήσυχο να φτιάξει την ζωή του με την γυναίκα της καρδιάς του που διάλεξε, να πάρεις κι εσύ τον δρόμο σου?
Πόσο για φτύσιμο πια θεωρείς τον εαυτό σου? Αυτό δεν είναι έρωτας, είναι αρρώστεια. Μάζεψέ τα και φύγε από το συγκεκριμένο γυμναστήριο. Ξεκόλα παιδί μου, η ζωή είναι λίγη, μην την σπαταλάς σε ανερμάτιστες και κατάπτυστες καταστάσεις.

Δες το σαν μια αφορμή για πλήρη επαναπροσδιορισμό εφ' όλης της ύλης.
Για 4 μήνες που είναι παρελθόν, μην χαλάς άλλο το παρόν και το μέλλον σου.

Enikos

# 173 στις 2/6/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σωτο, Θεε, παρε την Π.Α.Ε. (προστασια, ακατανοητων, ελληνιδων).

Παράθεση:
Σχόλιο # 160 από sotos-1

Ρε ψαρομάλη,δεν ξέρω τί λένε και τί γράφουν τα άλλα (αστεία) μέλη,αλλά επειδή ανέφερες εμένα ξαναλέω ότι θεωρώ τις ελληνίδες πολύ δύσκολες όσον αφορά την προσέγγιση από άγνωστους.Αν εσύ διαπιστώνεις κάτι διαφορετικό,οκ.

Μέσω παρέας,εργασιακού χώρου,σχολής,γυμναστηρίου κλπ.είναι πιο δεκτικές,δε λέει κανεις το αντίθετο.

Titikaka38

# 174 στις 2/6/2014
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

Παράθεση:
Σχόλιο # 167 από cidimad

εχεις δυο μεγαλους γιους

το παντρεμενη το αφηνω στην ακρη
δεν μπορω να φανταστω  ''μανα'' που  αναφερει
την υπαρξη των παιδιων της σε 9σελιδο εξευτελισμο
φαντασου να ειμαι ο ενας απο τους δυο
εκτος αν κανεις την πλακα σου οποτε πασο

...νατα και τα...κλαματα...!!!...για τη μαμα...παντα...!..περιεργο...!

psaromallis

# 175 στις 2/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Να υποθέσει...

Παράθεση:
Σχόλιο # 174 από Titikaka38

...νατα και τα...κλαματα...!!!...για τη μαμα...παντα...!..περιεργο...!

...κανείς, ότι
    τα δικά σας  "βλαστάρια "
    ξεφαντώνουν κάθε φορά
    που μετακομίζετε
    από αγκαλιά σε αγκαλιά, ναι;

(Τα αρσενικάδ ε ν  θέλουν
    ούτε τη μαμά τους,
    ούτε τη γυναίκα-τ α ί ρ ι  τους
    "περιπλανώμενη ερωμένη").

eva_eva

# 176 στις 2/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 169 από Enikos

Εχω ξεχασει το ερεθισμα της ερωτησης βρε!

χαχαχαχααχα !!! 

eva_eva

# 177 στις 2/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από psaromallis

Να υποθέσει...

...κανείς, ότι
    τα δικά σας  "βλαστάρια "
    ξεφαντώνουν κάθε φορά
    που μετακομίζετε
    από αγκαλιά σε αγκαλιά, ναι;

ούτε τη μαμά τους,

ηθελα να ξερα γιατι εισαι ''επιθετικος'' και δεικτικος στις πλειστες των περιπτωσεων και βγαζεις ''αυθαιρετα'' συμπερασματα για τις συμμετεχουσες στις συζητήσεις??

θα μπορουσες να γραψεις την άποψή σου η οποία αναφερεται στη δεύτερη παραγραφο, και είναι ακρως αληθινη, παραλειποντας την πρωτη, η οποία λιγο μας χαλαει!!  

KLELIA22

# 178 στις 2/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από psaromallis

ούτε τη μαμά τους,

.. δεν υπαρχει λογος να ξερουν τα παιδια ακριβως τις "περιπετειες" .. των γονιων τους.

αυτο ειναι πιο δικαιο νομιζω.

γιατι... και μια μαμα δεν θελει ενα γιο..ή μια κορη συνεχεια σε αναζητηση...

αλλα... αν τολμησει να επεμβει στην προσωπικη του ζωη ..ακομη και λεκτικα...

θα την παρει και θα την σηκωσει.

δεν ειναι καλος μπουσουλας... μια ζωη με βαση τις επιταγες..επιθυμιες  ( τους φοβους .. την αναγκη για ελεγχο) των αλλων.

achinos

# 179 στις 2/6/2014
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Και βέβαια το τι κάνει στο κρεβάτι του καθένας κ καθεμία είναι δική του κ μόνο δική του δουλειά, παιδιά, μεγάλα, μικρα κ μεσαία, θείοι, εξαδέλφες, μπατζανάκηδες κ λοιποί συγγενείς, καθώς κ γείτονες κ συνάδελφοι κ λοιποί...δεν έχουν κανένα δικαίωμα για κρίσεις...εκτός κι αν ρωτηθούν

Αυτονόητο είναι, μην τα ξαναλέω...

Ασχετο, μόνο εμένα μου φαίνεται μούφα, η προ τετραετίας, τετράμηνη ρομαντική ιστορία;

Σα πολλά δε πέσαν μαζεμένα;

Κάποιος βαριέται πολύ ε;

Αρέσει στο μέλος Enikos

KLELIA22

# 180 στις 2/6/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 179 από achinos

Κάποιος βαριέται πολύ ε;

ή σε καποιον..καποια...  θελει να πει κατι...

Επιλέξτε σελίδα: (1-15)
Σελίδες Αρχική«45678910111213Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε