Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αποτρίχωση

Επιλέξτε σελίδα: (1-17)
Σελίδες Αρχική«6789101112131415Τελ.»

Climentini

# 201 στις 15/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τώρα που πιάσαμε τους πασάδες, σε συνδυασμό με τα ξυρίσματα, νομίζω οτι το παρακάτω κολλάει αβίαστα στη ροή της συζήτησης

Αυτή μέχρι μουστάκι θα σε βάλει να ξυρίσεις

Paralia48

# 202 στις 15/7/2014
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.841
'Aρεσαν+: 0%

Λοιπόν να πού καταλήγω απ΄όσα ακούστηκαν εδώ για την αποτρίχωση:.
Είναι μόδα
Αποσκοπεί κυρίως στην ομορφιά , (η καθαριότητα τέθηκε υπό αμφισβήτηση)
Επίσης αποσκοπεί στην ευχαρίστηση της αφής (για τον άντρα φαντάζομαι κυρίως) και της όσφρησης (επίσης για τον άντρα αυτό).
Όσον αφορά το ερωτικό μέρος:
Προσφέρει ευχαρίστηση στον άντρα κατά το στοματικό σεξ γιατί αποφεύγονται οι μικρές κατσαρές τριχούλες στο λαρύγγι.
Κατα το καθαυτό σεξ, καμία διαφορά για κανέναν!
Επομένως αυτός που κυρίως βγαίνει κερδισμένος είναι ο άντρας και αυτή που ζορίζεται, με κεριά , λέιζερ κ.λ.π. είναι η γυναίκα!!!
Όχι ρε κορίτσια!! Πολύ χάρη τους κάνουμε! Θάμνος και πάλι θάμνος! Στο κάτω κάτω αν θέλει να βρει to θησαυρό, πρέπει να τον ψάξει μέσα στους θάμνους!
Το επιχείρημα που βρίσκω ισχυρό, είναι της αλλαγής. Αυτό μάλιστα!

SunshineJn

# 203 στις 15/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν...

θεωρούμε οτι κρύβουμε

θησαυρό ανάμεσα στα πόδια μας...

δεν ξέρω τι θα με τρόμαζε πιο πολύ...

το οτι το κοστολογούμε ως θησαυρό

ή το οτι τον κρύβουμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 202 από Paralia48

θησαυρό, πρέπει να τον ψάξει μέσα στους θάμνους!

hns1602

# 204 στις 15/7/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.719

Noμίζω πως κάποια μέλη λέμε τα ίδια πράγματα, με άλλα λόγια! Και δυστυχώς, βλέπω πως αντί να εστιάζουμε στην ουσία, κολλάμε στις λέξεις!

Φαίνεται, πως ο φεμινισμός (ή μήπως ο εγωισμός) επιτάσσει πως είναι υποτιμητικό να θέλει μια γυναίκα να είναι αρεστή στον άντρα της και να κάνει πράγματα που τον ευχαριστούν!

Με συγχωρείτε, αλλά ειδικά σε τέτοια ζητήματα, θα λάμβανα σοβαρά υπόψη την άποψη του καλού μου... 

Αν π.χ. εγώ το θέλω σαν τσιγκελωτό μουστάκι, ο άλλος είναι υποχρεωμένος να μασάει τις τρίχες μου; 

Ή μήπως θα βγω έξω με ντουντούκα να φωνάζω "ζητάω άντρα που να του αρέσει το μουστακλίδικο μνι;" 

Μην τρελαθούμε κιόλας...

Μετά μη ρωτάμε πού πήγανε οι άντρες... 

Αρέσει στο μέλος naughtyM

mi9mix

# 205 στις 15/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εχεις δικιο τελος!!

tzoulia59

# 206 στις 15/7/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.558

καλα ναι αν πιστευουμε οτι οι αντρες χανονται επειδη δεν  ξυριζουμε το νινι  μας  γουλι ...

το λυσαμε το προβλημα ...

πως θα  εβλεπες αν το αγορι σου σ εγκατελειπε για  μια αλλη επειδη το ειχες αξυριστο ;
εχεις ρωτησει τον εαυτο σου τι ειναι αυτο που ευχαριστει εσενα; 
αν ειναι να ευχαριστεις τον αλλον και νιωθεις ετσι ολοκληρωμενη καντο ...
εγω δεν το κανω ...γιατι επιθυμω κατω απο αλλες διεργασιες ...
μ οσους αντρες ημουν ποτε κανενας δεν μου ζητησε να διορθωσω κατι στην εμφανιση μου ...
ουτε ενας μου ειπε ποτε γιατι δεν το ξυριζω ...

μ επιθυμουσαν και με αποδεχοντουσαν οπως ημουν ...
επισκευες δεν χρειαζομαι ...
φροντιζω τον εαυτο μου ειτε ειμαι σε σχεση ειτε οχι ...

hns1602

# 207 στις 15/7/2014
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 7.719

Τζούλια, ούτε είπα, ούτε υπονόησα τίποτα για το γουλί... και σε πολλά πράγματα συμφωνώ μαζί σου, όπως και σε αυτό το θέμα... 

Αν το εκάστοτε αγόρι μου με εγκατέλειπε επειδή δεν του άρεσα χαμηλά, τότε καλύτερα που θα ερχόντουσαν έτσι τα πράγματα, επειδή τότε θα μου αποδείκνυε ότι δεν κάνει για εμένα...

Δε θεωρώ κακό να μου πει ένας άντρας τι του αρέσει... ούτε μου έχουν πει ποτέ ότι κάτι δεν τους αρέσει... καμιά φορά και εγώ η ίδια ρωτάω τη γνώμη τους... θέλω να ξέρω τι τους αρέσει οπτικά... και αν αυτό συμφωνεί με το δικό μου γούστο, δεν έχω πρόβλημα... αυτό είπα...

Στάθηκα στο πώς ερμηνεύουμε/παρερμηνεύουμε τα πράγματα και στο ότι ο εγωισμός, απομακρύνει τους άντρες!

Το να πει ένας άντρας τη γνώμη του (είτε τη ζητήσεις, είτε όχι), δε σημαίνει ότι δε σε αποδέχεται όπως είσαι!

Leigh-Cheri

# 208 στις 15/7/2014
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:

Επομένως αυτός που κυρίως βγαίνει κερδισμένος είναι ο άντρας και αυτή που ζορίζεται, με κεριά , λέιζερ κ.λ.π. είναι η γυναίκα!!!
Όχι ρε κορίτσια!! Πολύ χάρη τους κάνουμε! Θάμνος και πάλι θάμνος! 

Παραλία, κάνουμε ένα πείραμα;

Βάλε τον άντρα σου να σε φιλήσει στο μάγουλο.

Στη συνέχεια, κάλυψε το μάγουλό σου με τα μαλλιά σου,

και ζήτησέ του να σε φιλήσει πάλι στο ίδιο σημείο.

Μετά έλα να μας πεις πάλι, ποιο από τα δύο φιλιά ευχαριστήθηκες περισσότερο.

Το πρώτο που ένιωσες απευθείας το γλυκό άγγιγμα των χειλιών του

ή το δεύτερο που δεν θα έρθουν άμεσα σε επαφή τα χείλη του με το μάγουλό σου;

(είπαμε, θα παρεμβάλλονται τα μαλλιά σου) 

και θα δούμε ποιος τελικά βγαίνει κερδισμένος

Αρέσει στο μέλος Paralia48

SunshineJn

# 209 στις 15/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θε ποιό μάγουλο?

(θόρι...)

*θα μου άξιζε να μου απαντήσεις "δεξί-αριστερό" αλλά δεν είναι αυτός ο θτόχος μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 208 από Leigh-Cheri

Παραλία, κάνουμε ένα πείραμα;

Βάλε τον άντρα σου να σε φιλήσει στο μάγουλο.

Στη συνέχεια, κάλυψε το μάγουλό σου με τα μαλλιά σου,

και ζήτησέ του να σε φιλήσει πάλι.

Μετά έλα να μας πεις πάλι, ποιο από τα δύο φιλιά ευχαριστήθηκες περισσότερο.

Το πρώτο που ένιωσες απευθείας το γλυκό άγγιγμα των χειλιών του

ή το δεύτερο που δεν θα έρθουν σε επαφή τα χείλη του με το μάγουλό σου,

(είπαμε, θα παρεμβάλλονται τα μαλλιά σου) 

και θα δούμε ποιος τελικά βγαίνει κερδισμένος

Leigh-Cheri

# 210 στις 15/7/2014
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:
Σχόλιο # 209 από SunshineJn

Θε ποιό μάγουλο?

(θόρι...)

Υποθέτω πως είναι λίγες εκείνες που διαθέτουν την ανάλογη κόμη

η οποία είναι ικανή να καλύψει όλα τα μάγουλα  

Οπότε ας μείνουμε στο πρόσωπο

pigassos71

# 211 στις 15/7/2014
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

γιατί να ρίξει τα μαλλιά της στο μάγουλο;

ας μείνει 3 μέρες αξύριστη

Mystik_Male

# 212 στις 15/7/2014
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Σχόλιο # 209 από SunshineJn

Θε ποιό μάγουλο?

(θόρι...)

*θα μου άξιζε να μου απαντήσεις "δεξί-αριστερό" αλλά δεν είναι αυτός ο θτόχος μου

Η πονηρή σου σκέψη μ' έκανε και γέλασα... (ζητώ συγνώμη από την Paralia48, αλλά ήταν πολύ πετυχημένο...)

Να' σαι καλά...!

Paralia48

# 213 στις 16/7/2014
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.841

Παράθεση:
Σχόλιο # 204 από hns1602

Noμίζω πως κάποια μέλη λέμε τα ίδια πράγματα, με άλλα λόγια! Και δυστυχώς, βλέπω πως αντί να εστιάζουμε στην ουσία, κολλάμε στις λέξεις!

Φαίνεται, πως ο φεμινισμός (ή μήπως ο εγωισμός) επιτάσσει πως είναι υποτιμητικό να θέλει μια γυναίκα να είναι αρεστή στον άντρα της και να κάνει πράγματα που τον ευχαριστούν!

Με συγχωρείτε, αλλά ειδικά σε τέτοια ζητήματα, θα λάμβανα σοβαρά υπόψη την άποψη του καλού μου... 

Αν π.χ. εγώ το θέλω σαν τσιγκελωτό μουστάκι, ο άλλος είναι υποχρεωμένος να μασάει τις τρίχες μου; 

Ή μήπως θα βγω έξω με ντουντούκα να φωνάζω "ζητάω άντρα που να του αρέσει το μουστακλίδικο μνι;" 

Μην τρελαθούμε κιόλας...

Μετά μη ρωτάμε πού πήγανε οι άντρες... 

Δε διαφωνούμε hns1602, η διαφωνία μας εστιάζεται στο κατά πόσο μπορείς να υποχωρήσεις, προκειμένου να αρέσεις στο σύντροφο. Δηλαδή συμφωνώ ότι θέλεις να είσαι αρεστή και να τον ευχαριστείς όπως αυτός εσένα. Μέχρι κάποιου ορίου.

Θα σου αντιστρέψω λίγο το σκεπτικό. Ζω στη Γερμανία, όπου οι γυναίκες , έχουν σχεδόν "ευνουχίσει" τους άντρες με τις απαιτήσεις τους. Έχω ακούσει περιπτώσεις (1 την ξέρω προσωπικά) που τους <<υποχρέωσαν>> να κάνουν περιτομή, προκειμένου αυτές να έχουν μεγαλύτερη ευχαρίστηση στο σεξ (περιτομή = μεγαλύτερη διάρκεια). Για μένα αυτό είναι πέρα από τα επιτρεπόμενα όρια. Εγώ δε θα το ζητούσα ποτέ!

Βέβαια μια αποτρίχωση είναι λιγότερο επώδυνη από μια περιτομή, αλλά πάλι μπαίνει σ΄ένα όριο πέρα από το επιτρεπόμενο κατά τη γνώμη μου. Βέβαια , αν μια γυναίκα αποτριχώνεται έτσι κι αλλοιώς , δεν της κάνει κόπο να το κάνει μια φορά επιπλέον.

Η δική μου η ένσταση εντοπίζεται κυρίως, στο γιατί να το κάνουμε κανόνα ή μόδα , και επομένως οι όχι αποτριχωμένες να 'εχουν πρόβλημα. Μήπως με τη συνολική στάση μας κάνουμε τα χατήρια των αντρών και καταλήγει το σεξ ανδροκρατούμενο! Δεν το λέω από φεμινιστική άποψη, κι εγώ υποχωρώ πολύ συχνά στο γάμο μου. Κάπου όμως πρέπει να λέμε και <<όχι>>. Έτσι δυσκολεύουμε τα νέα κορίτσια στο ερωτικό παιχνίδι. Δημιουργούμε ένα κακό πρωιγούμενο, κατάλαβες;

Βέβαια και καθαρά σεξουαλικά, αν του άντρα σου του φεύγει η διάθεση μόλις το αντικρύζει μαλιαρό, και εσύ θέλεις ..κοκό, τότε το καταλαβαίνω ότι προσπαθείς να τον ...φτιάξεις και κάνεις πολλά. 

Πάντως ο δικός μου δεν έχει πρόβλημα, παρ΄όλα αυτά  ξεκίνησα εχθές με ταινίες όχι ολικά. Τα ζεστά κεριά δεν τα ξέρω, άσε μην καώ. Πείραμα!

sugarbaby42

# 214 στις 16/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ρε κοριτσια 

Μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας...

Στο οτι κρυβουμε θησαυρο αναμεσα στα ποδια μας...

Τοτε αντιστοιχως, και οι αντρες εχουν τον ανιχνευτη του θησαυρου αναμεσα στα δικα τους ποδια!!!

Αυτο με παει στην εποχη των Σταυροφοριων, τουλαχιστον, με τις ζωνες αγνοτητας!!!

Δεν χρειαζεται τοσο παινεμα!!!

Κακο κανει!!!

SunshineJn

# 215 στις 16/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε ναι...

γιατί πες πες πες για θησαυρούς...

έτσι και κάνει και ξυπνήσει το φιλάργυρο θεργιό

τ' αντρός...

έχεις βάλει τα χέρια σου να βγάλεις τα μάτια σου...

Βλέπεις...θησαυρός εδώ...

αλλά θησαυρός και κει...

και παραπέρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 214 από sugarbaby42

Ρε κοριτσια 

Μην κοροιδευομαστε και μεταξυ μας...

Στο οτι κρυβουμε θησαυρο αναμεσα στα ποδια μας...

Τοτε αντιστοιχως, και οι αντρες εχουν τον ανιχνευτη του θησαυρου αναμεσα στα δικα τους ποδια!!!

Αυτο με παει στην εποχη των Σταυροφοριων, τουλαχιστον, με τις ζωνες αγνοτητας!!!

Δεν χρειαζεται τοσο παινεμα!!!

Κακο κανει!!!

karamelitsameli

# 216 στις 21/7/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 152 από inioxos52

Μή μας τρελαίνεις ρε κοπελλιά. Εάν ίσχυε επιστημονικά αυτο το περί γιατρών, δέν θα το υποστήριζαν όλοι οι γιατροί, και δέν θα το ακολουθούσαν όλες οι γυναίκες, μιάς και ο μόνος γιατρός που εμπιστεύονται και υπακούουν τυφλά είναι ο γυναικολόγος τους?

Και εν πάση περιπτώσει, εαν η τρίχα στο αιδοίο δέν είναι αντιαισθητική, τότε γιατί δεν την αφήνετε στο φυσικό της μέγεθος, αλλά αντιθέτως κάνετε όλες σαν τρελές μή και ξεφύγει καμμιά τριχουλίτσα απο το μαγιό σας το καλοκαίρι?

Για να μην αναφερθω και στην πλάκα που παθαίνετε όλες σας με τα σπυράκια που προκαλεί το ξουράφι στήν προσπάθεια που κάνετε να εξαφανίσετε κάθε εμφανή υποψία τρίχας. Γιατί τα κάνετε όλα αυτά τα επώδυνα, στην ευαίσθητη σας  περιοχή, και δεν τίς αφήνετε τις καυμένες να σας προστατεύουν με την ησυχία τους?

Έχεις κάποια απάντηση που να στέκει, η μόνο θεωρίες πετατε οι τριχωτές για δημιουργία εντυπώσεων?

Eγω προσωπικα δεν εχω ακουσει κανενα γυναικολογο να συνιστα στις γυναικες αποτριχωση αιδοιου. Αυτο που συνιστουν όλοι είναι καθημερινο πλυσιμο με απαλό σαπούνι ή με αφέψημα χαμομηλιου!

Ολες το κανουμε για λογους ομορφιας. Κανενας γιατρος που ξερω δεν το συνιστα. Μονο στον τοκετο! Και σε επεμβασεις που γινονται χαμηλα στην κοιλια.

Σε ενα ξυρισμενο δερμα μεταδίδονται πολύ πιο εύκολα δερματικες μολύνσεις όμως ο έρπης, τα κονδυλωματα, η τέρμινθος, και αλλα πολλα! Βοηθούν και οι μικρο-αμυχές που δημιουργόυνται ακόμα και στην πιο προσεκτικη αποτριχωση.

inioxos52

# 217 στις 21/7/2014
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.281

Παράθεση:
Σχόλιο # 216 από karamelitsameli

Eγω προσωπικα δεν εχω ακουσει κανενα γυναικολογο να συνιστα στις γυναικες αποτριχωση αιδοιου. Αυτο που συνιστουν όλοι είναι καθημερινο πλυσιμο με απαλό σαπούνι ή με αφέψημα χαμομηλιου!

Ολες το κανουμε για λογους ομορφιας. Κανενας γιατρος που ξερω δεν το συνιστα. Μονο στον τοκετο! Και σε επεμβασεις που γινονται χαμηλα στην κοιλια.

Σε ενα ξυρισμενο δερμα μεταδίδονται πολύ πιο εύκολα δερματικες μολύνσεις όμως ο έρπης, τα κονδυλωματα, η τέρμινθος, και αλλα πολλα! Βοηθούν και οι μικρο-αμυχές που δημιουργόυνται ακόμα και στην πιο προσεκτικη αποτριχωση.

Δεν ξέρεις κανέναν γιατρό που να το συνιστά, δεν ξέρεις όμως και κανέναν που να είναι κάθετα αρνητικός στο θέμα. Γιατί εαν όντως υπήρχαν ιατρικά λόγοι σοβαροί, νάσαι βέβαιη πως κανένας γυναικολόγος οχι μονο δεν θα το επέτρεπε, αλλα ούτε καν θα το συζητούσε. Ομως κάτι τέτοιο δεν συμβαίνει. Ετσι δέν είναι?

Συμπερασματικά λοιπόν, κάτι που σε σένα δεν αρέσει και δεν θέλεις να το κάνεις, δεν ειναι δυνατόν να το απαξιώνεις με τον εκφοβιστικό τρόπο που το κάνεις εσύ, Μην ξεχνάς, πως οι "άλλες", είναι κατά πολύ περισσότερες απο "εσάς" τις λίγες πλέον.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

tzoulia59

# 218 στις 21/7/2014
author

καλα τι ασταθεια και τι ασυνεπεια ειναι αυτη παραλια ;

εσυ δεν μας ελιωσες εδω να σου απανταμε ...

κατεληξες να  αποτριχωνεσαι  με κατι ταινιες κατα λωριδες ...

και μετα; 

αναθεωρησες και κατεληξες στο δασος;

και να πω και λιγο για την μυρωδια ...

η μυρωδια αγαπητοι φιλοι συνδικτυοι ...ανδρες ...

εξυπηρετει για ...να προσελκυσει το αρσενικο ...

οποτε και μες τη βρωμα να ναι και να μυριζει ...

ο αντρας αν ειναι να ελχθει  (καλα το πα αυτο)  γι αυτο μυριζει κι ολας ...ας ειναι καλα οι ορμονες ...

θα παει και θα το βρει και μοσχοβολιστο ...και μυρωδατο ...

Παράθεση:

Λοιπόν να πού καταλήγω απ΄όσα ακούστηκαν εδώ για την αποτρίχωση:.
Είναι μόδα
Αποσκοπεί κυρίως στην ομορφιά , (η καθαριότητα τέθηκε υπό αμφισβήτηση)
Επίσης αποσκοπεί στην ευχαρίστηση της αφής (για τον άντρα φαντάζομαι κυρίως) και της όσφρησης (επίσης για τον άντρα αυτό).
Όσον αφορά το ερωτικό μέρος:
Προσφέρει ευχαρίστηση στον άντρα κατά το στοματικό σεξ γιατί αποφεύγονται οι μικρές κατσαρές τριχούλες στο λαρύγγι.
Κατα το καθαυτό σεξ, καμία διαφορά για κανέναν!
Όχι ρε κορίτσια!! Πολύ χάρη τους κάνουμε! Θάμνος και πάλι θάμνος! Στο κάτω κάτω αν θέλει να βρει to θησαυρό, πρέπει να τον ψάξει μέσα στους θάμνους!

isixos_geroulis

# 219 στις 21/7/2014
author
Ανδρας / 63 / Παντρεμένος
Ν. Αργολίδας / Νέα Κίος
Θέματα: 44
Απαντήσεις: 7.996

Καλα τοπα αυτο...

...ρωτατε?...η απλα το δηλωνετε?...

Το χειροτερο σε μια τραγωδια ειναι οι γνωμες που ακολουθουν...

tzoulia59

# 220 στις 21/7/2014
author

ρωταω ...γερουλη ...

κοντρα σ αυτο που πιστευετε για μενα παντα μου αρεσει να μαθαινω ...
μην κοιτας που αλλο φαινεται ,,,
τα φαινομενα καμια φορα απατουν ...
εχω κι εγω τα τρωτα μου σημεια ...
Επιλέξτε σελίδα: (1-17)
Σελίδες Αρχική«6789101112131415Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.