Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δείκτης προστασίας. ?

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

VLEMMA

# 61 στις 6/8/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

καραβανας:
κοινωνικος  αυτοκαθορισμος του εργαζομενου

πως αντεξε:
υπαρχει αραγε ορθολογικη ρυθμιση της σεξουαλικής οικονομίας σε σχεση με το επαγγελμα;;

και τι να γινεται αραγε με τους πειρατες;;;

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από peiratis--

πως αντεξε ο καραβανας 25 χρονια μαζι της ειναι αξιον αποριας.τωρα ουτε αρσενικο κουνουπι δεν παει να την τσιμπησει.φοβαται το ερμο.

sotos-1

# 62 στις 6/8/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από tzoulia59

σωτο αγορι μου...

με ρωτησες αν αυτους που εβλεπα εκει ηταν το επιθυμητο μου; 
να σου πω οτι δεν ηταν για να ησυχασουμε ...
ειχαν τα χαλια τους ...
σπανιως βλεπω ωραιους αντρες ...
κι αυτο μονο σε καμια ηλικια μεταξυ 30-40 ...
τι μου συμβαινει ;
θα ζησω ...; 

Ακόμα και αν κάποιος ήταν το 'επιθυμητό' σου,θα έκανες κίνηση να τον γνωρίσεις?

Aggelo

# 63 στις 6/8/2014
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από inioxos52

O σωστος κυριος, αφου διαπιστωσει πως η κυρια ειναι ασυνοδευτη, και πραγματικα μονη, την πλησιαζει με χαμογελο, και της λεει αποφασιστικα. "Δωσε μου βρε κοπελλα μου το γαλακτωμα να σε βοηθησω που σε ΒΛΕΠΩ να παιδευεσαι τοση ωρα".

Βαζει λοιπον γαλακτωμα στην χουφτα του, και αρχιζει την επαλειψη δεξιοστροφα, αργα και ηδονικα, εχοντας σε επαφη με την επιδερμιδα της συνεχως και αδιαλειπτως, ολη την επιφανεια του χεριου του, ξεκινωντας απο τον λαιμο της, και καταληγοντας οσο χαμηλοτερα του επιτρεπει η ακινησια της κυριας.

Οταν τελειωσει με το μασαζ της πλατης μετα απο κανενα τεταρτακι, ξαναβαζει γαλακτωμα στην τεραστια χουφτα του, -αρεσουν οι μεγαλες χουφτες και τα χοντρα δαχτυλα στις γυναικες, βοηθανε στους συνειρμους τους- και αρχιζει να κανει επαλειψη στο πισω μερος των μηρων της, επιμενοντας στην εσωτερικη τους πλευρα, και απο το πισω μερος του γονατου, εως οσο ψηλοτερα του επιτρεψει η κυρια μενοντας ακινητη. Αλλο ενα τεταρτακι στα ποδια.

Οταν τελειωσει η διαδικασια, η κυρια αισθανεται πως θελει οπωσδηποτε να πιει κατι δροσερο, γιαυτο ο κυριος, παραγγελει στην διερχομενη σερβιτορα ενα παγωμενο και μοσχομυρωδατο Μοχιτο για την κυρια, και το συνηθισμενο του J&B ανευ παγου και με εξτρα παγωμενο νερο για τον εαυτο του.

Μεχρι ναρθουν τα ποτα, η κουβεντα κυλαει αναλαφρα, ωστε να κρατιεται απαραιτητως το χαμογελο της κυριας στην θεση του. 

Ερχονται τα ποτα, πινονται αργα και νωχελικα, γινεται και μια βουτια στο δροσερο νερο να κατακατσει η καψα, και αρχιζουν οι προτασεις εκ μερους του κυριου για φαγητο και καφε.

Νομιζω πως απο κει και περα, το νερο εχει ηδη μπει στο αυλακι, οποτε καντε ο καθενας οτι νομιζει καλυτερο.

Υ.Γ
Να μη ξεχασω το κυριοτερο. Λιγο πριν χωρισετε, πες τε της. Λοιπον Μαρια. Εδωσα 20 ευρα στα ποτα, 50 στο φαγητο, και 10 στους καφεδες. Συνολο 80. Μου δινεις 40, και ειμαστε οκ.

Ηνι μην βλεπεις πολλες Ελληνικες ταινιες με τον Κωστανταρα...γιατι εχεις παρει απο τη...λαμψη του...

Ενω το πας καλα σ ολη τη διαδρομη στο τελος γινεσαι τσιπης, αρα κοκκινο πανι για τις γυναικες......

εμ! τι τα θελες τα λαδια και τα ξυδια Καραμητρο δεν το ξερες οτι εχουν και αντιτιμο......

tzoulia59

# 64 στις 6/8/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.517

θελω να ειμαι ειλικρινης ...

στα νιατα μου το κανα ...

δηλαδη ...

εριχνα πρασινα φωτα ...

τωρα δεν το κανω ,,,

εχω γινει πολυ εγωιστρια ,,,προς εκπληξη μου ...

θελω ο αντρας να με κυνηγησει ...κι αυτο μεχρι τελικης πτωσεως ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από sotos-1

Ακόμα και αν κάποιος ήταν το 'επιθυμητό' σου,θα έκανες κίνηση να τον γνωρίσεις?

tzoulia59

# 65 στις 6/8/2014
author

πειρατη ...

θαβεις που θαβεις καντο σωστα ...
25 χρονια ηταν ο γαμος ...μου ...
και δεν ηταν καραβανας ...

inioxos52

# 66 στις 6/8/2014
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Tonia35

Οχι δεν ειναι..!!!

."..και αρχιζει να κανει επαλειψη στο πισω μερος των μηρων της, επιμενοντας στην εσωτερικη τους πλευρα...

Αντε παλι. Με την ανοχη της υπενοησα, αλλα και ειπα ρε κοπελλια. Με την ΑΝΟΧΗ της. Εφοσον δεν αντιδρασει κινουμενη και δυσφορωντας. Τοσο δυσκολη η συλληψη του νοηματος πια? ΤΟΣΟ δυσκολη? Μηπως το κανεις ιξιπιτιδης?

Μαστρο Αγγελε, παλι τις κατεβαζαμε τις μπυρες με το κασονι? Που ειπα ρε φιλε πως μιλαω για μενα προσωπικα, και το τι και το πως θακανα ΕΓΩ?  Εκεινο που εκανα, ηταν να μιλησω για εναν κυριο, και μια κυρια, σε ηλικιες που ακομη εχουν τα κοτσια και την διαθεση να παιζουν τετοια καλοκαιρινα παραλιακα παιχνιδια. 

Παιχνιδια που πολλοι  παραιτημενοι αμα και γεροντες ηδη οπως εγω, οχι μονο δεν επαιξαν ποτε φοβαμαι, αλλα κι αν τα επαιξαν, ηταν καποτε. Οταν ηταν εκτος ολων των αλλων, και ευγαμισημοι-ες, και οχι τριφυλλες ντουλαπες κλεισμενες στο σπιτι μπρος σε μια οθονη ολημερις, μη σε πω δε και  ολονυχτις, να πουλανε "εξυπναδα" "κουτσουλωντας" τρεχατες καθε μα καθε θεμα, μη τυχον και χασουν.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

Tonia35

# 67 στις 7/8/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οχι...
δεν ειναι δυσκολη η συλληψη του νοηματος...

Καταλαβα...οτι:
Αλλα λεω εγω..αλλα σχολιαζω...
και σε αααλλα...απαντας εσυ...!!!

Enikos

# 68 στις 7/8/2014
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.828

Γεροντιο, συνελληφθη διοτι χουφτωσε κοπελια, στην παραλια...

Στην απολογια του ειπε οτι, τον προκαλεσε το οτι η κοπελια ηταν γυμνη...

Μαντεψε!

Απλα δεν εβλεπε καλα ο ερμος...φοραγε μαγιω η κοπελα...

Και ειναι αληθεια! Στην Πατρα εγινε...

thalassa27

# 69 στις 7/8/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ουάου      και    ματά    ξανά     ουάου           

Τόση    μύγα   που    μυγιάζει    τον    κοσμάκη    τσίμπησε   και    μένα   ...

Αλήθεια    ο    Ηνίοχος    των    Δελφών    είναι   απαράμιλλης   ομορφιάς   ...

μίλησα    για   τους   δειλούς   και    άτολμους    μιας    και   υπάρχουν    και    αυτοί ...

και   τις   δειλές   και   άτολμες     "αξιοπρεπείς"   σαν   την   αφεντομουτσουνάραμου ...

ευτυχώς   όμως    είμαι    καθ'  όλα    καλυμμένη  και   καθόλου    χοντρή    κάποιοι   από 

εδώ   με   γνωρίζουν    προσωπικά    ...   

μην   τσιμπάτε    αστειευόμαστε    γιατί    ευτυχώς     έχουμε    λίγο    μυαλουδάκι   

να   φτάνει    μέχρι    εκεί   ...  δεν   έχουμε   πρόθεση    να     σας   προσβάλλουμε   μια  

χαρά   τα   πάτε    απλά    τα   νομίσματα     έχουν     πολλές     όψεις    και   μ'   αρέσει

να   γράφω    για   τις    άλλες    .

Ευχαριστώ    για   τη    διαπίστωση    της    εξυπνάδας    στα   υπόλοιπα    είστε    εκτός   

και    στο    κατούρημα  ... 

Να   είστε    σίγουρος    αν    θελήσω    κάτι   τέτοιο    θα   το   μάθετε    ευθέως   !

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από inioxos52

Αντε παλι. Με την ανοχη της υπενοησα, αλλα και ειπα ρε κοπελλια. Με την ΑΝΟΧΗ της. Εφοσον δεν αντιδρασει κινουμενη και δυσφορωντας. Τοσο δυσκολη η συλληψη του νοηματος πια? ΤΟΣΟ δυσκολη? Μηπως το κανεις ιξιπιτιδης?

Μαστρο Αγγελε, παλι τις κατεβαζαμε τις μπυρες με το κασονι? Που ειπα ρε φιλε πως μιλαω για μενα προσωπικα, και το τι και το πως θακανα ΕΓΩ?  Εκεινο που εκανα, ηταν να μιλησω για εναν κυριο, και μια κυρια, σε ηλικιες που ακομη εχουν τα κοτσια και την διαθεση να παιζουν τετοια καλοκαιρινα παραλιακα παιχνιδια. 

Παιχνιδια που πολλοι  παραιτημενοι αμα και γεροντες ηδη οπως εγω, οχι μονο δεν επαιξαν ποτε φοβαμαι, αλλα κι αν τα επαιξαν, ηταν καποτε. Οταν ηταν εκτος ολων των αλλων, και ευγαμισημοι-ες, και οχι τριφυλλες ντουλαπες κλεισμενες στο σπιτι μπρος σε μια οθονη ολημερις, μη σε πω δε και  ολονυχτις, να πουλανε "εξυπναδα" "κουτσουλωντας" τρεχατες καθε μα καθε θεμα, μη τυχον και χασουν.

tzoulia59

# 70 στις 7/8/2014
author

υπαρχει και στο φορουμ και στην κοινωνια εξω ...

ενα μοτο και μια αντιληψη ...
οτι οσοι ανθρωποι μεγαλωνουν και καβατζωνουν τα 50+   ειναι χοντροι ...ξοφλημενοι ...ασχημοι ..και γεροι ...
αλλα επειδη κανεις δεν θελει να καταταξει συνειδητα τον εαυτο του σ αυτη την κατηγορια ...
νομιζοντας οτι αποκαλωντας  τον εαυτο του γερο ...
εξορκιζει το κακο και αποτασσει την εικονα απο πανω του του χοντρου του γερου και του ασχημου ,,,
κανενος δεν του αρεσει να τον λενε  γερο  ξοφλημενο  χοντρο κι ασχημο ...
γιατι σονι και ντε ενας 60 ρης να αυτοονομαζεται γερος ...
το πιστευει στ αληθεια ...
η ετσι εξιλεωνεται ...;
ο ανθρωπος γερναει οταν παυει να δραστηριοποιειται ...
ξερω πολυ νεοτερες και νεοτερους οι οποιοι δεν φτουρανε μια μπροστα σε μεγαλυτερες ηλικιες αντρων και γυναικων ...
αλλα επειδη το στατιστικο δειγμα βγαινει αναλογικα με την πλειοψηφια ...
ας αντισταθουμε ολοι εμεις που μεγαλωνουμε ,,,
κι ας αποδειξουμε οτι ο ανθρωπος δεν αξιζει μονο οσο εχει κρουστο δερμα ...
οποιος ξερει τι του γινεται και ειναι συνειδητοποιημενος ...
δεν ζηταει στα 60 του να τριψει πλατες 35 χρονης ...
να τριψει  πλατη 60 χρονης ...που θα τον ελξει ...παρακαλω ...

για να αναφερθουμε στα τριψιματα ..μια και το θεμα το απαιτει ...
οι ανθρωποι οσο μεγαλωνουν παχαινουν ...παθαινουν ...κολανε ...
αλλα συσωρευουν αλλα εξ ισου πολυ σημαντικα ...
κατι κωτσιλιες και κατι κατουρηματα ...και κατι γεροντομπεμπεκες ...που γερνανε  με κατεβασμενες μουρες και γερασμενα στηθη και πισινο ...
ειναι για ξεκουτιασμενους πραγματικους γερους ...
που δεν ξερουν τι τους γινεται ...
και που οι γυναικες τους εχουν για κλωτσοπατιναδα ...

macbook

# 71 στις 3/9/2014
author
Ανδρας / 53 / Παντρεμένος
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.590

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Cruella-DeVil

Δείκτης προστασίας. ?

Είσαι στην παραλία και λιάζεσαι, κύριος, ελεύθερος, ευγενής και καθωσπρέπει...

Βλέπεις σε μικρή απόσταση κυρία μόνη, ελκυστική που έχει "ψιλοαρπάξει" από

τον ήλιο και προσπαθεί απεγνωσμένα να καλύψει με αντηλιακό στην πλάτη της...

Τι κάνεις???

(έτσι ρωτάω βρε, για τη στατιστική μου...)

Δεν ξέρω αν πληρώ τις προϋποθέσεις της δημοσκόπησης, αφού δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς σημαίνει το "καθωσπρέπει" εδώ, ούτε πηγαίνω στην παραλία.

Αλλά ας πούμε ότι για κάποιο λόγο βρέθηκα σ' αυτές τις συνθήκες. Η απάντησή μου είναι ότι δε θα έκανα τίποτα απολύτως και θα έστρεφα την προσοχή μου σε άλλα πιο ενδιαφέροντα πράγματα (άμμο, βράχια, νερό, θαλάσσια ζωή).

Tzitzikis

# 72 στις 14/9/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πάω στα Media Markt...

... και φωνάζω το τζάμπα... 
... αυτόν δεν πρόκειται να τον παρεξηγήσουν...
 ...κι'αυτός θα έχει χέρια σα βελούδο για τις επόμενες μέρες...

...κι'αυτός θα έχει χέρια σα βελούδο για τις επόμενες μέρες...

Cruella-DeVil

# 73 στις 14/9/2014
author
Γυναίκα / 53 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αγιος Κωνσταντίνος
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 303

Με υποχρεώσατε...!

Εξωτερικώς, κάηκα...
Εσωτερικώς... μαύρισα!

(κι εκείνος ο καφές, Τζιτζι... κόκαλα έχει?)

Tzitzikis

# 74 στις 15/9/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καφές 99%

...Πρέπει να σ'αρέσουν οι καφέδες Cruela και μάλιστα οι γρήγοροι... Μήπως πρέπει να προσθέσεις και ένα  καφετζή δίπλα στον κηπουρο και στον άνθρωπο των γενικών καθηκόντων... 

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε