Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

τοσο ατυχη

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Titikaka38

# 21 στις 7/10/2014
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155
'Aρεσαν+: 0%

...

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από wanna_live

σας ευχαριστω ολους κ ολες
εκτος απο τον παλιογερο τον ινιοχο.δε πεθανε ακομα αυτος?
τοσα χρονια σερνεται δω μεσα
και τη αλλη τη γελοια τη ρενα πειραια.που λεει μπουρδες που δεν θα ακολουθησω.
οσον αφορα τη τζουλια και μορφωση εχω κ γνωσεις.
θα κοινωνικοποιηθω αρχικα και ολα θα ερθουν πιστευω.σας ευχαριστω

θα κοινωνικοποιηθω αρχικα και ολα θα ερθουν πιστευω.σας ευχαριστω

...μ αρεσεις!!!...

...γιατι εισαι μικρο κι ΑΤΙΘΑΣΟ!!!...

...αλλα?...

...που θα πας?...κι εσυ ιδιο θα γινεις!

...βρισε οσο σε παιρνεις βρε...

...γιατι κι εσυ...μουστογρια θα γινεις στο τελος!...

...φιλια...τιτι-σκατα στο στομα μου...!

---magissoula---

# 22 στις 7/10/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Enikos

Αργια, μητηρ πασης κακιας...

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

johnn1984

# 23 στις 8/10/2014
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 108

Πρωτον. Δεν ηρθε το τέλος του κόσμου. Πάψε να ζεις σαν ζομπι στο land of the dead.
Δευτερον, βρες δουλειά. Για αρχη, μη δινεις σημασια στις απολαβές, απλα..βρες δουλεια. Κανε τον εαυτο σου να νιωθει χρησιμος μεσα στο κοινωνικο συνολο.

Οταν το κανεις αυτο το βήμα, θα δεις πως ολα θα μπουν στο αυλάκι και θα δεις την ζωή σου να αλλάζει δραματικά. Προς το καλύτερο.  Τα drama queen άστα για τα έργα. Την τύχη σου εσυ την ορίζεις.

tzoulia59

# 24 στις 8/10/2014
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 7.516

και δεν μας λες βρε κυρια ρενα εκ πειραιως ,,,

για να εχουμε και καλο ερωτημα ...

εσυ  μ ολους αυτους τους εναλλασσομενους εραστες που αναφερεις  θες να μας πεις οτι  εχεις τονωμενο ηθικο ,,,;

και περνας ωραια; 

γιατι 

αν οντως συμβαινει αυτο ,,,

να το υιοθετησουμε κι εμεις βρε αδερφε 

κι αν μεινω μονη μου μετα και γερασω εγω και το κουνελι μου παρεα ...

παρε κι εσυ τον σκυλο σου κι ελα να ειμαστε μια χαρουμενη μπακουροπαρεα ,,,

και να κλαιμε τα περασμενα μεγαλεια ,...

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Rena_Piraeus

Η κοπελλα τζουλια ειναι εγκλωβισμενη σε ενα τροπο ζωης που δυσκολα αλλαζει!!

Το εχεις αντιληφθει αυτο?

Μιλας για προβλημα βασης και συμφωνω!!

Πιστεψε με,οι τροποι αλλαγης της ζωης της και οι ενεργειες που θα της προτεινουν,και πιθανον να δοκιμασει και να δουλεψει πανω σε αυτους δεν θα εχουν...διαρκεια

Θα ξανακυλισει στο ιδιο τροπο ζωης.

Πρεπει να αρχισει να εργαζεται!!

Αμα βρει μια δουλεια,θα βελτιωθει καπως η κατασταση,με την εννοια οτι στο ολο αυτο σκηνικο (που επι της ουσιας δεν θα αλλαξει) θα βγουν 10 ωρες που θα ειναι εκτος σπιτιου!!

Πιστεψε με ο τροπος που της προτεινω ειδικα αμα βρει και μια δουλεια,εχει παρα πολλα ατου!!

Αν δεν μπορει να βρει μια δουλεια,που ειναι το ιδανικο,ας το συνδιασει με ενα γυμναστηριο.

Θα γεμισει και θα γλυκανει λιγο η ζωη της που τωρα ειναι τελειως αδεια!!

Μιλας για κενο!Ναι θα το νιωσει τις πρωτες φορες.Αλλα θα φυγει χωρις να το παρει χαμπαρι,και θα περναει καλα.

Και καποια στιγμη θα νιωσει την αναγκη για κατι πιο σταθερο.

Και της εδωσα συμβουλες πανω σε αυτο.

Σε παρακαλω τζουλια  μην επικαλεισαι...ηθικη.

Η κοπελλα δεν εχει νιωσει ουτε το ανδρικο αγγιγμα για καιρο.

Ελεος τα εχει ακουσει σιγουρα τοσες φορες!!Και ειναι ενας απο τους λογους που ειναι σε αυτη τη κατασταση σημερα!!

Αρέσει στο μέλος masgr1

morgoth

# 25 στις 9/10/2014
author
Ανδρας / 45 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 3.461

για τα γεραματα τζουλια υπαρχουν και τα καπη. ανετιλα. εκδρομες, μπανια κτλ.

KOSTAS131

# 26 στις 11/10/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλά το πόστ 18 ποιός το έγραψε ρε παιδιά..?

matiamou0

# 27 στις 12/10/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κατα την γνωμη μου κοριτσι μου μονη σου επιλεγεις την λεξη...Ατυχη...Ολο αυτο που συμβενει εσυ το επελεξες...Και το γουσταρεις...Να εισαι ατυχη.

Και πριν μου πεις οτι δεν ξερω τιποτα για την ζωη σου...Και οτι ειμαι σκληρη...Και μου πεις ολα τα τραγικα που μπορει να περασες...Οπως ολοι μας... Που περναμε καποιες φασεις και καταστασεις...

Σου λεω οτι μονη σου το ειπες...Τζαμπα ο κοπος δηλαδη...Ειπες κριμα το ποτο...Και ολοι τους ηταν χαλια...

Εγω βλεπω ενα κοριτσι 24 χρονων που εχει πολυ υψιλα στανταρ και προσδοκιες για τον εαυτο του..(Και ολα αυτα κριβωνται πισω απο μια μασκα σε εισαγωγικα μετριοπαθειας...)Δεν ειναι κακο μερικοι ανθρωποι τρεφονται  τα συναισθηματα τους απο αυτο το συναισθημα...
Και λεγοντας υψιλα στανταρ τι εννοω...Ηθελες εκεινο το βραδυ φλερτ...Αλλα οι περισσοτεροι ηταν οχι και τοσο των προσδοκιων σου...Ασε δε και πολλες γυναικες... Αντι να βγεις να περασεις καλα..Να χαλαρωσεις...Προσεξε τι λεω να χαλαρωσεις...Και να απολαυσεις την παρεα της γνωστης σου...Η οποια μπορει να σου φερει παρεα...Δηλαδη να γνωρισεις και αλλα ατομα...Καθεσαι και μας μιζεριαζεις...Σιγα το προβλημα...

Γινε πιο κοινωνικη και ξανα παρε τηλ την φιλη σου...Για ακομη ενα ποτο...! Αν δεν εχεις λεφτα οπως λες και καλα κανεις και μας το λες...!!!Υπαρχει και αλλος τροπος...Την περνεις ενα τηλ...Και λες ερχομαι σπιτι σου για καφε...Ή ακομη το βραδυ για ποτο...Να την περασουμε μεσα...Αν δεν θελεις να ξοδευτεις...Γιατι δεν φτανουν...

Μην περιμενεις τον γαμπρο τον πλουσιο...Και τον ωραιο...Ολοι δηλαδη να ειναι ωραιοι...Γιατι φιλεναδα...

Οι ωραιοι εχουν χρεη και πληρωνουν με φιλια...Λεει το ασμα...

KOSTAS131

# 28 στις 12/10/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Titikaka38

...

...μ αρεσεις!!!...

...γιατι εισαι μικρο κι ΑΤΙΘΑΣΟ!!!...

...αλλα?...

...που θα πας?...κι εσυ ιδιο θα γινεις!

...βρισε οσο σε παιρνεις βρε...

...γιατι κι εσυ...μουστογρια θα γινεις στο τελος!...

...φιλια...τιτι-σκατα στο στομα μου...!

Αυτό το 18 γράφτηκε και σβήστηκε..?

Δέν πάει καλά...κι άλλοι να δίνουν με το χέρι στην καρδιά συμβουλές..?

tzoulia59

# 29 στις 12/10/2014
author

ματια λιγο λιγο ε ,,,

με το μαλακο ..

tzoulia59

# 30 στις 12/10/2014
author

μοργκοτ στα καπη να πας εσυ ,,,

και να κανεις και αμμολουτρα και ιαματικα λουτρα ,,,

σου ταιριαζει πιο πολυ σαν φυσιογνωμια ,,,

δραττομαι της ευκαιριας ,,,

γιατι επιμενουν να μου στελνουν ολοι οι ευκαιριακοι ,,παντρεμενοι ,,μομολα και υποδελοιπα ,,,

γραφει πουθενα στο κουτελο μου οτι ειμαι της ευκαιριας;

πρεπει να κατσω να σκεφτω γιατι στελνω σε λαθος ατομα μηνυματα ,,,

η εξηγηση μαλλον ειναι σ αυτο που εχει πει η κικη ,,,

αλλα ειναι που δεν εχω και σχεση με την κικη ,,,καταλαβα ειμαι μια διχασμενη ,,τελος,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από morgoth

για τα γεραματα τζουλια υπαρχουν και τα καπη. ανετιλα. εκδρομες, μπανια κτλ.

_skia_

# 31 στις 21/10/2014
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 145

Καλα βρε κουκλα εισαι 24 και μιζεριαζεις ετσι ?/??/ Αντε γραψου σε κανενα γυμναστηριο ή κανε μαθηματα χορου και οτι αλλο μπορεις να βρεις ,ακομα και δωρεαν υπαρχουν πετρα που κυλλα ποτε δεν χορταριαζει  

george1414

# 32 στις 22/10/2014
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Απαντήσεις: 35

Καταρχην δεν πιστευω οτι εισαι ατυχη,εσυ προκαλεις την ατυχια στην ζωη σου κ την μιζερια.Οπως μας αναφερεις,εργαζεσαι,εχεις ενα εισοδημα κ ας μην ειναι κ το καλυτερο,ζεις μονη σου..Λοιπον ξυπνααα...ΑΝ δεν πληρωνεις ενοικιο ακομη καλυτερα,κανε καλυτερο κουμαντο στα οικονομικα σου κ προσπαθησε να κανεις καινουριες γνωριμιες ωστε να εχεις παρεες για να μπορεις να βγεις εστω κ για καφε.Εκτος αυτου στην πορεια θα μπορεις να καλεσεις τιην παρεα σου στο σπιτι αφου εισαι δυσκολα οικονομικα.Στην συνεχεια αφου εσυ θα νιωθεις καλυτερα θα δεις οτι θα αρχισεις να ελκυεις αντρες που θα ενδιαφερονται για εσενα..Αλλιως αν το θεμα σου ειναι μονο το σεξ κ δεν μπορεις να βγανεις η δεν θελεις,τι να πω...βαλε καμια αγγελια(πλακα κανω)..Σιγουρα το σεξ παιζει πολυ μεγαλο ρολο στην ζωη μας κ κυριως στην ψυχολογια μας,αλλα ξεκινα με αυτα που σου ειπα κ τα υπολοιπα ερχονται σιγα σιγα.Ολοι μας εχουμε περασει παρομοιες καταστασεις μιζεριας κ καταθλιψης,ασχετα που μερικοι απο εδω μεσα μπορει να τα διακωμωδουν ολα.Πρεπει να παρεις την αποφαση να αλλαξεις την ζωη σου..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από wanna_live

τοσο ατυχη

ειμαι νεα κοπελα και ζω σαν γρια.δεν βγαινω δεν διασκεδαζω.η ζωη μου ειναι μια ρουτινα.σουπερ μαρκετ σπιτι υπολογιστης.

δεν δουλευω δεν σπουδαζω δεν εχω φιλες και παρεες. δεν εχω σχεση.δεν εχω τιποτα.

εχω 1 γνωστη βγηκαμε τις προαλλες για ποτο.που χα να βγω πολλους μηνες.ειχα φτιαχτει στολιστει και ειχα τη ελπιδα να γνωρισω καποιο καλο.το χω αναγκη.ειμαι χρονια μονη.δε χω τη αγαπη το ερωτα το σεξ.πραγματα μιας νεας γυναικας.κ τοσο ατυχη.βγηκα μετα απο πολλους μηνες και χαλια κοσμος στο μαγαζι.μονο γυναικες και πολυ  λιγοι αντρες μεγαλης ηλικιας και καποιοι κακασχημοι.μηδεν γνωριμια παιχνιδι φλερτ.ξενερωσα.σπαστηκα. με πηρε πολυ απο κατω.κριμα και τα λεφτα του ποτου που δεν μου περισευουν.και γυρισα μιζεριασμενη 4 το πρωι με τα ποδια στο σπιτι για να γλυτωσω τα λεφτα του ταξι περπατωντας μιση ωρα.ακουω γνωμες συμβουλες.εσεις στη θεση μου πως θα νιωθατε τι θα κανατε.

masgr1

# 33 στις 31/10/2014
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 610

Μην το βάζεις κάτω

την άλλη φορά,να αλλάζεις μαγαζί,επίσης,να μην κοιτάς 3 και λίγο το κινητό,να έχεις αυτοπεποίθηση και να βγαίνεις πιο συχνά,έστω μια βόλτα,χωρίς να ξοδέψεις,κατέβα στα μαγαζιά,δες κόσμο,πιάσε κουβέντα με τον κόσμο,τις/τους υπαλλήλους ,χάζευε από εδώ κι από κει,έχεις χρόνο,άσε λίγη ώρα το ίντερνετ δε θα χάσεις τίποτα,όταν γυρίσεις,όλα εδώ θα είναι,δεν θα λείψει τίποτα,σαν να μην πέρασε μια μέρα,στο ίντερνετ ο χρόνος είναι σταματημένος

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από wanna_live

τοσο ατυχη

masgr1

# 34 στις 31/10/2014
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 610

σκιά

δεν έχει χρήματα το παιδί...

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από _skia_

Καλα βρε κουκλα εισαι 24 και μιζεριαζεις ετσι ?/??/ Αντε γραψου σε κανενα γυμναστηριο ή κανε μαθηματα χορου και οτι αλλο μπορεις να βρεις ,ακομα και δωρεαν υπαρχουν πετρα που κυλλα ποτε δεν χορταριαζει  

_skia_

# 35 στις 31/10/2014
author

υπαρχουν δωρεαν σε ολους τους δημους 

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από masgr1

σκιά

δεν έχει χρήματα το παιδί...

Αρέσει στο μέλος masgr1

_skia_

# 36 στις 31/10/2014
author

https://www.youtube.com/watch?v=GbsUUyCpnMs

Αρωματίζω τη μιζέρια μου με βόταναγια να την κάνω ευτυχία να μυρίζεισαν το ζωγράφο που εστέρεψε απότομακαι το πινέλο του αντίγραφα σκαλίζει.Αρωματίζω τη μιζέρια μου με βότανακαι αποστηθίζω τα στιχάκια των μεγάλωνόταν αρχίζουν να χτυπιούνται όλα τα όργανακι ο μπαρμπα Νιόνιος να σαλτάρει μ`έναν μπάλο.Έρχονται πάνω μου του Παύλου τα φαντάσματασαν χορωδία παιδική μου τραγουδάνε"Δεν έχεις τίποτα να πεις που δεν το είπαμεκανείς δεν έχει να σου πει πολλά, λυπάμαι".Αρωματίζω τη μιζέρια μου με βόταναγια να την κάνω ευτυχία να μυρίζεισαν το ζωγράφο που εστέρεψε απότομακαι το πινέλο του αντίγραφα σκαλίζει.Βάζω το ράδιο, ο Χάρης φανερώνεταινα καλοπιάνει της αγάπης τα μαχαίριαμ`ένα πρόστυχο σινιάλο απογειώνεταικαι με οδηγεί σε περιπέτειες δίχως τέρμα.Έρχονται πάνω μου του Παύλου τα φαντάσματασαν χορωδία παιδική μου τραγουδάνε"Δεν έχεις τίποτα να πεις που δεν το είπαμεκανείς δεν έχει να σου πει πολλά, λυπάμαι".
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε