Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μήπως είμαι έγκυος...???

Σελίδα : 1

goann24

# 1 στην 1/11/2014
author
Γυναίκα / 33 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3
'Aρεσαν+: 0%

Μήπως είμαι έγκυος...???

Κορίτσια...κάθε φορά που έχω περίοδο πονάω τρομερά...Μερικές φορές χρειάζομαι και ένεση...αλλιώς χαπακώνομαι...Αυτήν την φορά ήταν πάρα πολύ  διαφορετικά...Πόνεσα λίγο στην αρχή και μετά μου ήρθε κανονικά (ήταν ίσως η μια και μοναδική φορά στην ζωή μου)...Έχει συμβεί σε καμία σας αυτό και να σχετίζεται με κάποια εγκυμοσύνη η οποιαδήποτε άλλη "πάθηση" η τέλος πάντων κάποια ανωμαλία...??? 

pigassos71

# 2 στην 1/11/2014
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

να δεις που σκονταψες

έπεσες

χτύπησες

πόνεσες λίγο στην αρχή

λιποθύμησες για 5-6 μέρες

και τώρα που συνήλθες

δεν πονάς καθόλου

για την υποψία εγκυμοσύνης

φταίει οτι πέφτοντας

βρήκες με το κεφάλι στο κομοδίνο.

Αρέσει στο μέλος Cruella-DeVil

Paralia48

# 3 στις 2/11/2014
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Ρε συ έγκυος και με κανονική περίοδο! Όταν έχουμε περίοδο ξέρουμε ότι δεν είμαστε έγκυοι.
Υπάρχει, λένε, κάποια τέτοια απειροελάχιστη πιθανότητα, αλλά όχι κανονική. Λίγο αιματάκι που μπορεί όπως λένε να ξεγελάσει τη γυναίκα.
Μεγαλώνοντας, αλλάζουν κάποια γυναικολογικά πράγματα προς το καλύτερο. Μάλλον από δω και πέρα δε θα χρειαζεται να χαπακώνεσαι!

aladdin30

# 4 στις 2/11/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Το κανες προσφατα με καποιον που να τελειωσε μεσα σου ή καπου εκει κοντα?

methismeno_troufaki

# 5 στις 2/11/2014
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Το αν υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσύνης εσύ το ξέρεις. Υπάρχουν περιπτώσεις γυναικών που έχουν ένα είδος περιόδου τους πρώτους μήνες της εγκυμοσύνης, συνήθως μέχρι τον τρίτο ή τον τέταρτο μήνα αλλά δεν έχει κανονική διάρκεια και (συγνώμη στους άντρες της παρέας ) θα διαφέρει ακόμη και στο χρώμα.

Ωστόσο, επειδή αντιμετωπίζω παρόμοια προβλήματα, είσαι σε μια ηλικία που μπορεί να συμβαίνουν κάποιες ορμονικές αλλαγές, οι οποίες ίσως δικαιολογούν κάτι τέτοιο.

Αν έχεις την υποψία εγκυμοσύνης γενικά, καλό θα ήταν να κάνεις κάποιο τεστ ή να επισκεφτείς τον γυναικολόγο σου και να συζητήσεις γενικά το θέμα μαζί του.

Αρέσει στο μέλος ari123
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost