Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μπλοκάρισμα ανεπιθύμητων μηνυμάτων.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

PetrosGym

# 21 στις 6/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Tonia35

...οποιος εχει την μυγα...μυγιαζεται..!

χαχα έτσι ακριβώς!!!

jane_doe

# 22 στις 6/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αυτό βλέπω...αλλά δεν ήταν θέμα υπομονής, θέμα μυαλού ήταν...στο συγκεκριμένο θέμα το μυαλό μου δεν λειτούργησε...μπροστά μου τον είχα τόσο καιρό τον τρόπο μπλοκαρίσματος και δεν τον έβρισκα!

Επίσης  να διευκρινίσω κάτι  για να μην δημιουργούνται παρεξηγήσεις: όταν αναφέρθηκα στα σούργελα δεν εννοούσα αυτούς που απλώς  στέλνουν μηνύματα για γνωριμίες κλπ, αυτά είναι αναμενόμενα(τα μηνύματα όχι τα σούργελα ) σε ένα σάιτ γνωριμιών.Αναφερόμουν σε  κάποιες ψυχοπαθολογικές,ίσως και επικίνδυνες περιπτώσεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Climentini

Α, ρε jane...

...λίγη υπομονή να είχες ακόμα στο ψάξιμο,

κι εσύ θα σωζόσουν

κι εμείς θα σωζόμασταν...

jane_doe

# 23 στις 6/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Mπα,δεν πρόκεται να μου στείλει ο ιντεράξιος,με έχει απορρίψει προ πολλού σαν γυναίκα  Δεν πληρώ τα υψηλά στάνταρς του...  Έχω αδειάσει 10 ταψιά με γαλακτομπούρεκο από τότε...δεν χωνεύεται με τίποτα τέτοια χυλόπιτα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από isixos_geroulis

Και τωρα Τζεην?.

...πως θα σου στειλει μηνυμα ο Ακσιος???!!!

methismeno_troufaki

# 24 στις 6/11/2014
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565
'Aρεσαν+: 0%

Άλλο ψώνιο με την έννοια πιστεύω στον εαυτό μου και το δείχνω κι άλλο σνομπαρία... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από PetrosGym

Ναι, και το μονο που καταφέρνουν είναι να δείχνουν ποσο μεγάλα σούργελα είναι. Δεν υπάρχει πιο αντιερωτικό από το να βλέπεις "γυναικα" να κάνει σαν μικρή χαζογκόμενα με τέτοιες δηλώσεις, μου έρχεται να ξεράσω και να την διαολοστειλω. Όσο ωραία και να είναι. Άμα δεν βλέπετε κι'ολας όπως έχω δει εδώ μέσα, α καλά μιλάμε για περιπτωσαρα ταλέντων τύπου Αννίτας Πάνιας.

Και υπάρχουν 2 ειδών ψώνια, εκείνα που σαν χαρακτήρες είναι ωραία τυπάκια, τους πάει, το υποστηρίζουν χωρίς να ενοχλείτε κανεις και δεν τους περνουν ψιλο γιατί ξέρουν τι κάνουν.

Μετά έχουμε και τα αλλα ψώνια τα οποια σου βγάζουν μια αλαζονεία, αρνητική ενέργεια, ξινάδα στα μούτρα να ψάχνουν με κάθε ευκαιρία να πετάξουν κάτι για το ανύπαρκτο εγώ τους. Ειδικά όταν τις βλέπεις να μιλάνε με το γνωστό ύφος που έχουν (λες και είναι όλα απο την ίδια ράτσα) λες από μέσα σου "στα @ρχίδι@ μου μωρή, δεν με ενδιαφέρουν οι μ@λ@κίες σου". Και εντελώς τυχαία όλες αυτές τις έχουν στο ψιλό και τις κοροιδεύουν. Και καλά τις κάνουν γιατί οι περισσότερες είναι μικρόψυχες, έχουν μάθει να λένε συνέχεια εγώ και όχι εμείς.

Leigh-Cheri

# 25 στις 6/11/2014
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από jane_doe

Mπα,δεν πρόκεται να μου στείλει ο ιντεράξιος,με έχει απορρίψει προ πολλού σαν γυναίκα  Δεν πληρώ τα υψηλά στάνταρς του...  Έχω αδειάσει 10 ταψιά με γαλακτομπούρεκο από τότε...δεν χωνεύεται με τίποτα τέτοια χυλόπιτα...

Ε και;

εσένα σε διάλεξε η Έλενα

δεν έχεις ανάγκη

Αρέσει στο μέλος pigassos71

methismeno_troufaki

# 26 στις 6/11/2014
author
Γυναίκα / 32 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Μπορείς να κάνεις και αναφορά νομίζω, πέρα από τον αποκλεισμό.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από jane_doe

Αναφερόμουν σε  κάποιες ψυχοπαθολογικές,ίσως και επικίνδυνες περιπτώσεις...

jane_doe

# 27 στις 6/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Έκανα ήδη

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από methismeno_troufaki

Μπορείς να κάνεις και αναφορά νομίζω, πέρα από τον αποκλεισμό.

jane_doe

# 28 στις 6/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Leigh-Cheri

Ε και;

εσένα σε διάλεξε η Έλενα

δεν έχεις ανάγκη

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Leigh-Cheri

Ε και;

εσένα σε διάλεξε η Έλενα

δεν έχεις ανάγκη

PetrosGym

# 29 στις 6/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από methismeno_troufaki

Άλλο ψώνιο με την έννοια πιστεύω στον εαυτό μου και το δείχνω κι άλλο σνομπαρία... 

Δεν έγραψα κάτι για το σνομπάρισμα. Είπα για την έπαρση που κάποιοι/κάποιες χρησιμοποιούν είτε με καλο με τρόπο είτε με άσχημο. αλλα σίγουρα μέσα στον άσχημο σίγουρα θα υπάρχει και αυτό του snob.

somebody961

# 30 στις 6/11/2014
author
Ανδρας / 61 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Εκανα Τζούλια λάικ για την έπαρση γενικώς που έθιξε ο Πέτρος. Το αν ο Πέτρος φωτογράφιζε εσένα δεν είναι κάτι που αφορά εμένα.

Αυτό δα έλειπε, να φοβάμαι να κάνω ένα λάικ επειδή κάποιο υπονοούμενο κάποιου, πήγαινε σε κάποιον άλλον!

Σε φανερές αντιπαραθέσεις δεν κάνω λάικ, παίρνοντας στην ουσία θέση. Η "δουλειά" μου εδώ μέσα δεν είναι αυτή.

sxeseis_support

# 31 στις 6/11/2014
author
Ανδρας / 54 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 377

Περάστε τώρα και οι δυο ξανά στην προέγκριση γιατί φαίνεται ότι κάποια πράγματα δεν τα εκτιμάτε.

Και μην σκεφτείτε καν να μου στείλετε προσωπικό μήνυμα γιατί θα μείνει αναπάντητο.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost