Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Επιδοτηση εσπα 2014

Σελίδα : 1

elena_1983

# 1 στις 23/11/2014
author
Γυναίκα / 36 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγιος Δημήτριος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Επιδοτηση εσπα 2014

Καλησπέρα,

Με ενδιαφέρει η επιδότηση που πρόκειται να δημοσιευτει την ερχόμενη εβδομάδα. Προς το παρόν, έχει γίνει μια προδημοσίευση στην οποία αναφέρονται οι επιχειρήσεις που μάλλον θα είναι αποδεκτές για πιθανή έγκριση. Συγκεκριμένα, αναφέρει:Οι ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις θα πρέπει να εντάσσονται σε έναν από τους παρακάτω κλάδους δραστηριότητας: αγροδιατροφή, εφοδιαστική αλυσίδα, περιβάλλον, υγεία-φαρμακευτική βιομηχανία, ενέργεια, υλικά-κατασκευές, τεχνολογίες πληροφορικής και επικοινωνιών και δημιουργικές και πολιτιστικές βιομηχανίες (έτοιμο ένδυμα, χειροτεχνία, αλλά και εκδόσεις βιβλίων, κινηματογράφος κλπ).Εγώ θέλω να ιδρύσω ένα κέντρο μελέτης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών στο οποίο θα διδάσκεται και πληροφορική. Μπορεί να υπαχθεί λέτε σε κάποια από τις παραπάνω κατηγορίες;; τεχνολογίες πληροφορικής και επικοινωνιών π.χ.; Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας.. Ευχαριστω

achinos

# 2 στις 23/11/2014
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.424

Εσυ μπορεί να θέλεις, ό, τι θέλεις...

γνωστούς έχεις πουθενά;

elena_1983

# 3 στις 23/11/2014
author

Εννοείς μέσο; Όχι δεν έχω αλλά έχω γνωστούς που πήραν επιδότηση χωρίς μέσο..

Η ερώτηση ήταν άλλη πάντως.. Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει. Ευχαριστώ!

aladdin30

# 4 στις 23/11/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Ουσιαστικα θες ν ανοιξεις φροντιστηριο. Το εσπα τι να σου κανει? να σου πληρωσει τα κομπιουτερ κ το ενοικιο του χωρου?

deepblue_88

# 5 στις 23/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Νομίζω ότι υπάρχουν προγράμματα για νέους επιχειρηματίες, ρώτησε στον οαεδ.

elena_1983

# 6 στις 23/11/2014
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από aladdin30

Ουσιαστικα θες ν ανοιξεις φροντιστηριο. Το εσπα τι να σου κανει? να σου πληρωσει τα κομπιουτερ κ το ενοικιο του χωρου?

Δε φτάνει που δεν ξέρεις τί διαβάζεις, κάνεις και τον έξυπνο..

elena_1983

# 7 στις 23/11/2014
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από deepblue_88

Νομίζω ότι υπάρχουν προγράμματα για νέους επιχειρηματίες, ρώτησε στον οαεδ.

Σ'ευχαριστώ πολύ!

Octopussy

# 8 στις 23/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Συγγνώμη

αν γίνομαι αγενής, αλλά...

θες να ανοίξεις κέντρο μελέτης και ψάχνεις απαντήσεις σε φόρουμ γνωριμιών;

Πήγαινε παιδί μου σε κανα λογιστή να βρείτε τους Κ.Α.Δ, να σου πει αν υπάγονται 

οι ήδη υπάρχουσες επιχειρήσεις ή αν "σε παίρνει" για καινούρια  και άλλα πολλά...

Κλέφτες θα γίνουν οι άνθρωποι;

Εμείς εδώ μόνο τη δουλειά των "σεξο-ψυχολόγων" κλέβουμε.

Για τα άλλα προσέχουμε...είναι πολλά τα λεφτά, Έλενα

p.s : καλή τύχη

p.s 1: ξέχασα ...και στην χειροτεχνία, ένα χεράκι το βάζουμε... 

Παράθεση: 
Σχόλιο # 1 από elena_1983

Επιδοτηση εσπα 2014

Καλησπέρα,

Με ενδιαφέρει η επιδότηση που πρόκειται να δημοσιευτει την ερχόμενη εβδομάδα. Προς το παρόν, έχει γίνει μια προδημοσίευση στην οποία αναφέρονται οι επιχειρήσεις που μάλλον θα είναι αποδεκτές για πιθανή έγκριση. Συγκεκριμένα, αναφέρει:

Οι ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις θα πρέπει να εντάσσονται σε έναν από τους παρακάτω κλάδους δραστηριότητας: αγροδιατροφή, εφοδιαστική αλυσίδα, περιβάλλον, υγεία-φαρμακευτική βιομηχανία, ενέργεια, υλικά-κατασκευές, τεχνολογίες πληροφορικής και επικοινωνιών και δημιουργικές και πολιτιστικές βιομηχανίες (έτοιμο ένδυμα, χειροτεχνία, αλλά και εκδόσεις βιβλίων, κινηματογράφος κλπ).Εγώ θέλω να ιδρύσω ένα κέντρο μελέτης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών στο οποίο θα διδάσκεται και πληροφορική. Μπορεί να υπαχθεί λέτε σε κάποια από τις παραπάνω κατηγορίες;; τεχνολογίες πληροφορικής και επικοινωνιών π.χ.; Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας.. Ευχαριστω

elena_1983

# 9 στις 23/11/2014
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Octopussy

Συγγνώμη

αν γίνομαι αγενής, αλλά...

θες να ανοίξεις κέντρο μελέτης και ψάχνεις απαντήσεις σε φόρουμ γνωριμιών;

Πήγαινε παιδί μου σε κανα λογιστή να βρείτε τους Κ.Α.Δ, να σου πει αν υπάγονται 

οι ήδη υπάρχουσες επιχειρήσεις ή αν "σε παίρνει" για καινούρια  και άλλα πολλά...

Κλέφτες θα γίνουν οι άνθρωποι;

Εμείς εδώ μόνο τη δουλειά των "σεξο-ψυχολόγων" κλέβουμε.

Για τα άλλα προσέχουμε...είναι πολλά τα λεφτά, Έλενα

p.s : καλή τύχη

p.s 1: ξέχασα ...και στην χειροτεχνία, ένα χεράκι το βάζουμε... 

Παράθεση: 
Σχόλιο # 1 από elena_1983

Επιδοτηση εσπα 2014

Καλησπέρα,

Με ενδιαφέρει η επιδότηση που πρόκειται να δημοσιευτει την ερχόμενη εβδομάδα. Προς το παρόν, έχει γίνει μια προδημοσίευση στην οποία αναφέρονται οι επιχειρήσεις που μάλλον θα είναι αποδεκτές για πιθανή έγκριση. Συγκεκριμένα, αναφέρει:

Οι ενδιαφερόμενες επιχειρήσεις θα πρέπει να εντάσσονται σε έναν από τους παρακάτω κλάδους δραστηριότητας: αγροδιατροφή, εφοδιαστική αλυσίδα, περιβάλλον, υγεία-φαρμακευτική βιομηχανία, ενέργεια, υλικά-κατασκευές, τεχνολογίες πληροφορικής και επικοινωνιών και δημιουργικές και πολιτιστικές βιομηχανίες (έτοιμο ένδυμα, χειροτεχνία, αλλά και εκδόσεις βιβλίων, κινηματογράφος κλπ).Εγώ θέλω να ιδρύσω ένα κέντρο μελέτης και δημιουργικής απασχόλησης παιδιών στο οποίο θα διδάσκεται και πληροφορική. Μπορεί να υπαχθεί λέτε σε κάποια από τις παραπάνω κατηγορίες;; τεχνολογίες πληροφορικής και επικοινωνιών π.χ.; Θα ήθελα πολύ τη γνώμη σας.. Ευχαριστω

Ναι, μάλλον έχεις δίκιο αλλά είπα μήπως εκτός από σεξο-συζητήσεις, συζητούν και για άλλα θέματα! 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Το πολλά τα λεφτά δεν κατάλαβα. αν πάρω επιδότηση δε θα βάλω λεφτά...δικά μου εννοώ. Αν εννοείς για το απο κει και πέρα, θα πετύχει!! Αν μπορέσω και το ανοίξω, θα πετύχει σίγουρα! η αισιοδοξία, δε μου λείπει πάντως.. χα!

Octopussy

# 10 στις 23/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βρε συζητάμε

και για άλλα, αλλά καίμε κόσμο 

Εκεί κολλάνε τα "πολλά λεφτά"...μη μας εμπιστεύεσαι!

Αν το θες και το "προχωρήσεις" σωστά, θα πετύχει.

Αυτό σου είπα και αυτό να κάνεις...καλή τύχη σε όλα να έχεις 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από elena_1983

Ναι, μάλλον έχεις δίκιο αλλά είπα μήπως εκτός από σεξο-συζητήσεις, συζητούν και για άλλα θέματα! 

Σ'ευχαριστώ για την απάντηση. Το πολλά τα λεφτά δεν κατάλαβα. αν πάρω επιδότηση δε θα βάλω λεφτά...δικά μου εννοώ. Αν εννοείς για το απο κει και πέρα, θα πετύχει!! Αν μπορέσω και το ανοίξω, θα πετύχει σίγουρα! η αισιοδοξία, δε μου λείπει πάντως.. χα!

elena_1983

# 11 στις 23/11/2014
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Octopussy

Βρε συζητάμε

και για άλλα, αλλά καίμε κόσμο 

Εκεί κολλάνε τα "πολλά λεφτά"...μη μας εμπιστεύεσαι!

Αν το θες και το "προχωρήσεις" σωστά, θα πετύχει.

Αυτό σου είπα και αυτό να κάνεις...καλή τύχη σε όλα να έχεις 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Octopussy

# 12 στις 23/11/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Α, και που'σαι!

στις επιδοτήσεις τύπου ΕΣΠΑ  , βάζεις και δικά σου χρήματα.

Μόνο για τους νέους επιχειρηματίες δίνουν (δίναν τουλάχιστον, εγώ τα πήρα όταν ήμουν νέα και ωραία)

κάτι ψίχουλα...

Ψάξε το καλά, πάντως...και μετά κάνε το μετέωρο βήμα του πελαργού...σκούρα τα πράγματα 

στις εποχές αυτές...

μήτε η ενάτη δε μας σώζει...μου το έλεγε και η μαίρη, που ξέρει κόλπα μαγικά 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από elena_1983

Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost