Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ο πρώην εργοδότης μου με εμποδίζει...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Loulis2015

# 21 στις 17/3/2015
author
Ανδρας / 43 / Σε σχέση
Καναδάς
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 397
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kostasss_90

Ο πρώην εργοδότης μου με εμποδίζει...

...να βρω δουλειά. Τώρα θα μου πείτε πως.. Ήμουν σε μια απαίσια δουλειά για δυο χρόνια , άθλια συμπεριφορά εργοδότη,δεν με πλήρωνε όπου στο τέλος τσακωθήκαμε και με έδιωξε. Τώρα που ψάχνω δουλειά και μου ζητάνε συστατική επιστολή από αυτή την δουλειά, δεν μου δίνει και το χειρότερο είναι πως ξέρω ότι άν έρθουν σε επικοινωνία μαζί του θα με θάψει, ενώ αυτός μου έκανε την ζωή δύσκολη.Το ερώτημα είναι μήπως πρέπει να την αποκρύψω από το βιογραφικό μου και να πω ότι δούλευα σε ένα κατάστημα πχ που έχει κλείσει ώστε να δικαιολογηθούν τα ένσημα που έχω και να δικαιολογήσω την έλλειψη συστατικής επιστολής? Υπάρχει τρόπος να ανακαλύψουν το ψέμα οι πιθανοί μελλοντικοί εργοδότες μου; Βέβαια είναι η πρώτη σοβαρή και καλά δουλειά που είχα.. θα ήθελα πολύ να ακούσω την γνώμη σας  Κώστας 24 ετών

σιγα μην κατσει κανεις να ψαξει που δουλευες και γιατι εφυγες,μην πεις τιποτα κι αν βρουν κατι

πες οτι καλο ειναι να σε κρινουν μονοι τους κι οχι με επιστολες που δεν ασποδεικνυουν τιποτα.

λεςκι αν σε βγλαει καλο ενας εργοδοτης,θα σε παρουν ολοι για δουλεια,ζουμε στον μεσαιωνα ξερω.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost