Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοήθεια για να '' πάρω τα πάνω μου ''

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Agapoulhhs

# 1 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Βοήθεια για να '' πάρω τα πάνω μου ''

Γεια σας ! Στην σχολή μου είναι μια κοπέλα η οποία, από αυτά που βλέπω, με γουστάρει από πέρυσι, αλλά δεν μου έχει πει τίποτα. Και εγώ την γούσταρα κάπως, αλλά όχι σε τέτοιο επίπεδο όπως αυτή. Μερικά παραδείγματα : Πάντα όταν με βλέπει, αμέσως χαμογελάει και μου λέει καλημέρα, πως είσαι κτλ. Επίσης, όσο γίνεται το μάθημα, τις περισσότερες φορές με κοιτάει για 2-3 δεύτερα και μετά κοιτάζει αλλού. Επιπλέον, πέρυσι, συζητούσε με ένα άλλο αγόρι ( το οποίο ξέρει από σχέσεις, δλδ είναι έμπειρος ) και του έλεγε αυτή η κοπέλα '' Προσπαθώ να του δείξω πως τον αγαπάω, αλλά αυτός τίποτα δεν καταλαβαίνει... '' ( και άλλα τέτοια παρόμοια ). Όμως, τόσο καιρό που το σκεφτόμουνα, κατέληξα στο ότι όλο αυτό γινόταν για εμένα! ( Για να πιάσω το υπονοούμενο. ) Επειδή αυτή δεν είχε καμία σχέση, οπότε αυτό το γεγονός είχε γίνει για εμένα. ( Ήταν μια μέρα που ήμασταν και οι δυο στην τάξη, αλλά εγώ δεν έδωσα σημασία τότε... ) 

Τέλος πάντων, αρχίζει να μου αρέσει πολύ τώρα τελευταία και από αυτά που σας είπα, πιστέυω πως και αυτή με γουστάρει, αλλά περιμένει εμένα να κάνω την πρώτη κίνηση ( το οποίο είναι και λογικό... επειδή άμα περιμένω να κάνει κάτι αυτή, τότε... ) Ααα, ξέχασα να προσθέσω και κάτι άλλο. Σήμερα, σε μια φάση ήμασταν δίπλα-δίπλα με γυρισμένη την πλάτη και αυτή κάπως προσπαθούσε να με ακουμπήσει με τα οπίσθια της και το κατάφερε φυσικά. Δεν κράτησε πολύ ώρα. Απλά το έκανε για να μου δείξει τι θέλει από εμένα. Μετά από αυτά που σας είπα, πιστεύετε πως πραγματικά με γουστάρει ; Και κάτι άλλο... Αν όντως με γουστάρει, τότε πως θα μπορούσα να της πιάσω την συζήτηση ; Εγώ, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να της λέω και εγώ καλημέρα και μετά να αρχίζουμε να μιλάμε ( πχ... διάβασες σήμερα ; κτλ ) . Όμως, εκτός από αυτά, άμα την πετύχω καμιά μέρα έτσι με τις φίλες της να κάθονται, εγώ τι να της πω ; Απλά να την χαιρετήσω ;Τέλος, έχουμε το ίδιο στυλ και σίγουρα αν τα φτιάξουμε, αυτή η σχέση θα κρατήσει για πολύ ακόμα. Οπότε, θέλω να με βοηθήσετε όσο μπορείτε Ευχαριστώ !

KLELIA22

# 2 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

φφφ... θα τα σκεφτω τα ερωτηματα...και θα σε πω...

για αρχη.. για ενα μονο μπορουμε συσσωμοι να σε διαβεβαιωσουμε...

την τρωει ο κwλ0ς.. της...

Agapoulhhs

# 3 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

Επίσης, αν περνάει από δίπλα μου, να της λέω, ξέρω γω : '' Επ! τι κάνουμε εδώ πέρα ; '' Και άλλα τέτοια παρόμοια, απλά για να πιάνουμε την συζήτηση και να την κάνω να γελάει.

KLELIA22

# 4 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

υγ.  κι εκει που παιρνει το ματι μου την Αγαπουλα... και λεω.. 

αντε να δουμε τι μπουρδα εκανε  παλι...

τσααακ... σκας εσυ...

εισαι του σογιου?

Tonia35

# 5 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Agapoulhhs

Σήμερα, σε μια φάση ήμασταν δίπλα-δίπλα με γυρισμένη την πλάτη και αυτή κάπως προσπαθούσε να με ακουμπήσει με τα οπίσθια της και το κατάφερε φυσικάΑπλά το έκανε για να μου δείξει τι θέλει από εμένα.
Αν όντως με γουστάρει, τότε πως θα μπορούσα να της πιάσω την συζήτηση ;

Αθωο μου παιδι...!!!

Δεν  αφηνεις τις συζητησεις...να πιασεις τιποτα αλλο...λεω εγω...

Το πολυ-πολυ...να φας... καμια αναποδη...

Agapoulhhs

# 6 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

Ρε παιδιά Δεν καταλαβαίνω για ποιο λόγο να φάω ανάποδες Μπορείτε να με βοηθήσετε ; Πραγματικά...

Επίσης, πρώτη φορά γράφω δεν θέλω να φανώ αγενής. Άντε... και με ακούμπησε με τον κώλο της

Tonia35

# 7 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Agapoulhhs

Εγώ, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να της λέω και εγώ καλημέρα και μετά να αρχίζουμε να μιλάμε ( πχ... διάβασες σήμερα ; κτλ ) .

Ναι...

ολα αυτα καλα ειναι...

αλλα..δεν προχωρας και στο παρασυνθημα...σιγα-σιγα;;;

Γιατι εκτος απο Αγαπουλη ...βλεπω οτι καις καρβουνο...

Να της πεις να πατε για ενα καφε...ενα σινεμα...κανε της και κανενα κοπλιμεντο...!

https://www.youtube.com/watch?v=IHIcF-5zj1E

Agapoulhhs

# 8 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

Βασικά... είναι σίγουρο πως με γουστάρει και αυτή ;

2. Δεν είναι λίγο νωρίς για καφέδες κτλ;Επίσης, επειδή νομίζω πως καταλάβατε λάθος, δεν την θέλω μόνο για να κάνουμε sex. Αντιθέτως, θέλω να τα φτιάξουμε για αρχή , να φασωνόμαστε σιγά σιγά και μετά Ό,ΤΙ έρθει. Δηλαδή, και 2 χρόνια να πάρει μέχρι να το κάνουμε, αν περνάω καλά και μου αρέσει αυτή η σχέση, γιατί να μην περιμένω ; Ξέχασα και κάτι άλλο ( ένα-ένα σας τα λέω ) . Μου κάνει συνήθως αυτή κοπλιμέντα Είναι αρκετά θετικό αυτό εε ;

sugarbaby42

# 9 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τονια

...μεχρι να της πει αυτος:" ομορφη εισαι ομορφη...κλπ"θα ' χει γεμισει τρεις κουβαδες ιδρωτα!!!

Αμ! Το αλλο???

" αυτη η σχεση θα κρατησει για πολυ ακομα"...

Ακομα δεν το ειδαμε Γιαννη το φωναξαμε!!!

Αγαπουλη,αν θελεις σχεση ξεκινα να μιλας γιατι,η κοπελα θα σκυλοβαρεθει μεχρι να πιασεις εσυ το υποννοουμενο!!!

Tonia35

# 10 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σχόλιο # 8 από Agapoulhhs

1) Βασικά... είναι σίγουρο πως με γουστάρει και αυτή ;
Ε...ετσι οπως τα λες.....!

2) Δηλαδή, και 2 χρόνια να πάρει μέχρι να το κάνουμε, αν περνάω καλά και μου αρέσει αυτή η σχέση, γιατί να μην περιμένω ;
Φυσικα και να  περιμενεις...Ετσι κανουν οι σωστοι αντρες..!!!

3) Ξέχασα και κάτι άλλο  . Μου κάνει συνήθως αυτή κοπλιμέντα Είναι αρκετά θετικό αυτό εε ;

Θετικοτατο...!
Το οτι δεν κανεις εσυ τιποτα ειναι το αρνητικο...!

Tonia35

# 11 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από sugarbaby42

" αυτη η σχεση θα κρατησει για πολυ ακομα"...

Ακομα δεν το ειδαμε Γιαννη το φωναξαμε!!!

Το αθωο μου παιδι...για  αυτο πηγαινε..!!!

Agapoulhhs

# 12 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

Εντάξει... τι να πω και εγώ. Τώρα το συνειδητοποίησα και σκέφτηκα να ξεκινήσω Τέλος πάντων, δεν νιώθω και ΤΟΣΟ άβολα να της μιλάω ( και γενικότερα με τις περισσότερες κοπέλες ) . Πιστεύω πως σίγουρα θα έχω άγχος, αλλά όχι και τόσο πολύ.  

Οπότε, να της μιλήσω πάλι και να της πω ξέρω γω να πάμε λίγο πιο πέρα επειδή θέλω να της πω κάτι και μετά να της τα ζητήσω, έτσι ; Όμως, αν την κατάλληλη στιγμή, κάνω την κίνησή μου και αυτή διστάσει;

sugarbaby42

# 13 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ειναι λιγο νωρις για καφεδες ε???

Αατον τον καφε,μετα το τριτο ετος...

Να ωριμασετε πρωτα...

Αφου την κοπελα δεν τη θελεις μονο για σεξ, το φασωμα τι το θελεις???

Σε ποιο νηπιαγωγειο πατε???

Χριστε μου τι ακουω, και δεν καηκε ακομα ο εγκεφαλος!!!

Agapoulhhs

# 14 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

sugarbaby42 Σου λέω είμαι συντεττριμένος Φοβάμαι μην κάνω κάτι λάθος και μετά καταλάβει άλλα :/ Απλά, πιστεύω πως θα ήταν πιο εύκολο να της τα πω μια και έξω στη σχολή και μετά, αναλόγως το τι θα γίνει, να της πω να πάμε για καφέ, βόλτα κτλ

Θέλω όλα να είναι στην εντέλεια

Tonia35

# 15 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από sugarbaby42

Σε ποιο νηπιαγωγειο πατε???

Χριστε μου τι ακουω, και δεν καηκε ακομα ο εγκεφαλος!!!

Συνιστω ψυχραιμια...!

Και εμεις περασαμε καποτε απο τα 18...!!!

sugarbaby42

# 16 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αγαπουλη.

Συνεσταλμανος εισαι,ντροπαλος???

Συντετριμμενος γιατι???

Τι σοι λαθος θα κανεις ρε πουλακι μου???

Δεν θελει πολυ επεξεργασια αυτο!!!

Ρωτησε την κατι σχετικα με το μαθημα, να ξεκινησει η συζητηση, και μεσα στην κουβεντα της πετας κι ενα κοπλιμεντο...

Μετα τη ρωτας αν θα ηθελε να συνεχισετε την κουβεντα πινοντας καφε...κλπ...

Εν πασει περιπτωσει,κανε ενα βημα ωστε να καταλαβει και η κοπελα το ενδιαφερον σου...

Ουφφφ!!!Κουραση ρε παιδια!!!

Αυτη η νεα γενια...

Πολυ αναλυση, της αναλυσεως,την αναλυση μου, μεσα!!!

Agapoulhhs

# 17 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

ΟΚ ευχαριστώ Θα πάνε όλα μια χαρά είμαι σίγουρος .

sugarbaby42

# 18 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Σου το ευχομαι ολοψυχα!!!

Αντε και καλο βολι!!!

KLELIA22

# 19 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Agapoulhhs

2 χρόνια να πάρει μέχρι να το κάνουμε, 

.. συν ενα... που σε γυροφερνει... 

πες τρια...

δεν τη βλεπω και πολυ καλα την κοπιλιτσα...

Agapoulhhs

# 20 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος

Τι εννοείς με αυτό ;  Τέλος πάντων, εγώ απλά έδωσα ένα παράδειγμα. Δηλαδή, εγώ όποτε και αν θέλει ( μέσα σε ένα λογικό χρονικό διάστημα πάντα ) δεν θα πω '' όχι! '' . Θέλει την πρώτη μέρα ; Οκ... Θέλει μετά από κανα μήνα; Οκ... Θέλει μετά από κανένα χρόνο ; Πάλι Οκ... Αν όμως ξέρω γω έχουν περάσει 5 χρόνια και όλο '' τσινάει '' όποτε της το λέω, τότε ... 'ντάξει !  ( Φυσικά και αν όλα πάνε καλά... ) Με αυτό, θέλω να δείξω πως δεν θα είναι το σκυλάκι μου... Ούτε, επειδή '' και καλά '' είναι γυναίκα, θα πρέπει να της συμπεριφερθώ με τον πιο άκυρο τρόπο. Άμα γουστάρει και αυτή την όλη φάση, τότε θα δείξει...

Όμως πες μου.. Τι εννοείς με αυτό ;
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε