Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βοήθεια για να '' πάρω τα πάνω μου ''

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

KLELIA22

# 21 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
δεν εννοουσα... υπονοοουσα...

...σου πηρε ενα χρονο... για να ψυλλιαστεις... οτι σε γουσταρει...

( γιατι ακομη σιγουρος δεν εισαι...)
αν φας κι αλλα δυο χρονια... για να βεβαιωθεις.. οτι θελει να ολοκληρωσετε...θα  σπασουν τα νευρα της...

γενικα.. παντως... ωραια τα λες..."πας αργα... πας μακρια..."

IM____

# 22 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αγκαπουλχχς κάποιος από τους δυο σας πρέπει να πάρει την ευθύνη, για να γίνει η γνωριμία.

Πλησίασέ την και ρώτα την οτιδοίποτε. Κάτι για τη σχολή, για τον καιρό.

Συνήθως οι ντροπαλοί και άπειροι άντρες δεν έχουν πολλές ελπίδες. Όμως, έτσι όπως μας τα περιγράφεις, φαίνεται πως έχεις πιθανότητες.

ifigenia19

# 23 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν θελω να σε απογοητευσω,και μακαρι να κανω κ λαθος αλλα ολα αυτα μπορει να ναι κ τυχαια ...προσπαθησε να της πιασεις τη συζητηση να ξεκινησετε μια εποικινωνια κ βλεπεις π θα καταληξει

Agapoulhhs

# 24 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 26 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Βασικά, δεν ξέρω καν τι θα συμβεί. Απλά προσπαθώ να είμαι όσο πιο σίγουρος μπορώ πως όλα θα πάνε καλά... Εγώ όπως το σκέφτηκα ( με την βοήθεια σας φυσικά ) είναι : Θα της μιλήσω στην σχολή για ένα χ μάθημα και θα πιάσουμε την κουβέντα. Μετά, θα της προτείνω να πάμε για κανα καφε ( πχ το σάββατο, αν έχει χρόνο, σε ένα μαγαζί που ξέρω) για να συνεχίσουμε την κουβέντα που είχαμε αρχίσει. Άμα πει ναι, τότε θα πάμε . Όταν πάμε εκεί, εγώ θα προσπαθήσω να την κάνω να γελάσει όσο περισσότερο γίνεται, για να ανοιχτεί ακόμα περισσότερο... Μετά, παρατηρώντας την γλώσσα του σώματός της, θα την χαϊδέψω ξέρω γω στο χέρι ή στα μάλλια ( ή και στα δυο ) και μετά θα την φιλίσω απότομα. Αυτό ! Αν δεν θέλει να την φιλήσω, τότε, όταν θα φεύγουμε, στο δρόμο για το σπίτι της ( επειδή πιστεύω θα είναι καλύτερο να την συνοδέψω μέχρι εκεί ) , θα κάνω ό,τι μπορώ για να την φιλήσω εκεί. Απότομα πάλι... 

Εεε, δεν πιστεύω να μην πετύχει τίποτα από τα δύο. Αν δεν θέλει καθόλου, θα της προτείνω και για άλλο ένα ραντεβού, και αν πάλι δεν θέλει, τότε.. άκυρο!

Ναι, αν είναι θα της μιλάω και στη σχολή περισσότερο για να μάθω περισσότερα για αυτή τη φάση.

Αρέσει στο μέλος anemona_62

masgr1

# 25 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 610

Καταλαβα

και βρήκα την λύση για σένα

• Αναζητάς μια γκόμενα για να πηγαίνεις για καφέ
  • Για μια άλλη για ποτό
  • Ακόμα μια για να της λες τα προβλήματά σου
  • Πιάσε και καμιά για σινεμά & συναυλίες
  • Οπωσδήποτε και μια για να διαβάζετε
  • Υπεράνω όλων θα χρειαστείς και μια να ψευτομαγειρεύει
  • Λίαν συντόμως μια να σε ψευτοσιδερώνει
  • Η καλύτερη λύση και μια να σε πλένει
  • Στο τέλος,πάρε και μια φουσκωτή κούκλα για το sex...
Αρέσει στο μέλος longway

masgr1

# 26 στις 3/12/2014
author

Έλα

ρε,τρολλάρεις ε?

Όχι?

Ρε συ,αλλάζουμε σώμα?
Αρέσει στο μέλος longway

Petrova

# 27 στις 3/12/2014
author
Γυναίκα / 27 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 7
Πες της να πατε για καφε τι νωρις και κουραφεξαλα... αφου σ αρεσει και με αυτα που λες αρεσεις και συ στην βραση κολλαει τ σιδεροο
Αρέσει στο μέλος masgr1

aladdin30

# 28 στις 3/12/2014
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Την ωρα που ετριβε τον κwlo της πανω σου εσυ τι εκανες?

Αρέσει στο μέλος masgr1

masgr1

# 29 στις 3/12/2014
author

Χμ

κwλοσε...

Δεν μπορεί θα της έκανε ένα κοπλιμάν..."μάζεψε την κωλάρα σου ,με σπρώχνει... "

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από aladdin30

Την ωρα που ετριβε τον κwlo της πανω σου εσυ τι εκανες?

KOSTAS131

# 30 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και τρόλλ να είσαι ...χαλάλι σου βρε!!Βγάζεις γέλιο..!!!

Να σου δώσω και μια "σοβαρή" συμβουλή ...Εκείνο το "απότομα"...ξανασκέψου το...μην κατά λάθος την κουτουλήσεις την κοπέλα...!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Agapoulhhs

Βασικά, δεν ξέρω καν τι θα συμβεί. Απλά προσπαθώ να είμαι όσο πιο σίγουρος μπορώ πως όλα θα πάνε καλά... Εγώ όπως το σκέφτηκα ( με την βοήθεια σας φυσικά ) είναι : Θα της μιλήσω στην σχολή για ένα χ μάθημα και θα πιάσουμε την κουβέντα. Μετά, θα της προτείνω να πάμε για κανα καφε ( πχ το σάββατο, αν έχει χρόνο, σε ένα μαγαζί που ξέρω) για να συνεχίσουμε την κουβέντα που είχαμε αρχίσει. Άμα πει ναι, τότε θα πάμε . Όταν πάμε εκεί, εγώ θα προσπαθήσω να την κάνω να γελάσει όσο περισσότερο γίνεται, για να ανοιχτεί ακόμα περισσότερο... Μετά, παρατηρώντας την γλώσσα του σώματός της, θα την χαϊδέψω ξέρω γω στο χέρι ή στα μάλλια ( ή και στα δυο ) και μετά θα την φιλίσω απότομα. Αυτό ! Αν δεν θέλει να την φιλήσω, τότε, όταν θα φεύγουμε, στο δρόμο για το σπίτι της ( επειδή πιστεύω θα είναι καλύτερο να την συνοδέψω μέχρι εκεί ) , θα κάνω ό,τι μπορώ για να την φιλήσω εκεί. Απότομα πάλι... 

Εεε, δεν πιστεύω να μην πετύχει τίποτα από τα δύο. Αν δεν θέλει καθόλου, θα της προτείνω και για άλλο ένα ραντεβού, και αν πάλι δεν θέλει, τότε.. άκυρο!

Ναι, αν είναι θα της μιλάω και στη σχολή περισσότερο για να μάθω περισσότερα για αυτή τη φάση.

IM____

# 31 στις 3/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Agapoulhhs

Αγκαπουλχχς τι ψυχαναγκαστικά ειν' αυτά; Εντάξει, είπαμε να αναλάβεις δράση, αλλά όχι κι έτσι.

Τι σημάινει το «και μετά θα την φιλίσω απότομα»; Καλό θα είναι ν' αφήσεις τις αυτοματοποιημένες συμπεριφορές και να ενεργήσεις αναλόγως την περίσταση. Σκοπός είναι το φιλί να γίνει όταν πρέπει, σε ένα μέρος γραφικό, αφού θα είστε σε τρυφερή στιγμή και τέτοια.

Επίσης, αυτά που λες ότι θα προσπαθήσεις να την κάνεις να γελάσει, δεν το καταλαβαίνω. Τι είσαι; Κλόουν; Θα προσπαθήσεις να είσαι κανονικός, σαν να βγαίνεις με ένα φίλο. Όταν βγαίνεις με φίλους προσπαθείς να τους κάνεις να γελάσουν ή βγαίνει αβίαστα όλο αυτό;

god_ofwar

# 32 στις 4/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χουφτωστην ρε φιλε την ωρα που σακουμπαει..να δεις τι κουβεντα θα πιασετε μετα. ...να κοιταξεις νοικοκυρα να ειναι και να εχει και το κατι τις της...πανω απο ολα...

...να κοιταξεις νοικοκυρα να ειναι και να εχει και το κατι τις της...πανω απο ολα...

KLELIA22

# 33 στις 4/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ρε αγοργια...( κι εσενα βαζω μεσα μαρη Παβλοβα...) δεν εχω καταλαβει τι ακριβως σας αναψε τα λαμπακια...

που παρ'οτι ειναι γατουλης...   εχει σουξε...?ή που .. ενω  "το" εχει το πιατο...   αντεχει... να το παει αργα..΄και "βασανιστικα" μεχρι να χορτασει..?

masgr1

# 34 στις 4/12/2014
author

E

το έργο θα έχει κι άλλο σαξπένς,γι αυτό...

Μετά από λίγο,θα μας πει,ότι της πρότεινε να πάνε για καφέ και θα μας ρωτάει τί να παραγγείλει,φρέντο εσπρέσσο,ή φρέντο καπουτσίνο?γι αυτό...

KLELIA22

# 35 στις 4/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τελικα... εισαι αθωος...

δεν διαβαζεις... ? λειτουργει βασει σχεδιου...ο Γιοκοτσοκος!

την εχει ξελιγωσει... την χριστιανη...μολις τον ξεμοναχιασει.. δε θα μεινει κοκκαλο...

masgr1

# 36 στις 4/12/2014
author

του

κwλου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από god_ofwar

χουφτωστην ρε φιλε την ωρα που σακουμπαει..να δεις τι κουβεντα θα πιασετε μετα. .

τα είπαμε αυτά...

•  Αναζητάς μια γκόμενα για να πηγαίνεις για καφέ 
  •  Για μια άλλη για ποτό 
  •  Ακόμα μια για να της λες τα προβλήματά σου 
  •  Πιάσε και καμιά για σινεμά & συναυλίες 
  •  Οπωσδήποτε και μια για να διαβάζετε 
  •  Υπεράνω όλων θα χρειαστείς και μια να ψευτομαγειρεύει 
  •  Λίαν συντόμως μια να σε ψευτοσιδερώνει 
  •  Η καλύτερη λύση και μια να σε πλένει 
  •  Στο τέλος,πάρε και μια φουσκωτή κούκλα για το sex...

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από god_ofwar

...να κοιταξεις νοικοκυρα να ειναι και να εχει και το κατι τις της...πανω απο ολα...

masgr1

# 37 στις 5/12/2014
author

ποιός?

πού?

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από KLELIA22

τελικα... εισαι αθωος...

δεν διαβαζεις... ? λειτουργει βασει σχεδιου...ο Γιοκοτσοκος!

την εχει ξελιγωσει... την χριστιανη...μολις τον ξεμοναχιασει.. δε θα μεινει κοκκαλο...

longway

# 38 στις 6/12/2014
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Αγαθονήσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 88

αγαπουλη εμφανισιακα πως εισαι?αν καταλαβα απο τα λεγομενα σου πρεπει να εισαι εμφανισημος γιατι η κοπελα με βαση αυτα που εσυ μας λες φαινεται οτι γουσταρει και πολυ μαλιστα!τωρα θα σου εξηγησω τους λογους γιατι το λεω αυτο. με βαση την συμπεριφορα σου απεναντι της δειχνει ενα πολυ ντροπαλο αγορι.
1 ον αυτο ειναι πολυ κακο για εσενα στο να πλησιαζεις γυναικες και θα φανει και στην μετεπειτα πορεια σου.
2ον μαλλον εισαι ωραιος εμφανισιακα για να σε βλεπει ετσι η κοπελα και γιαυτο παραβλεπει που εισαι ντροπαλος! αλλα αυτο να ξερεις καποια στιγμη θα γυρισει μπουμερανγκ απανω σου!
ξεκινα και πολυ γρηγορα μαλιστα την αλλαγη συμπεριφορας σου απεναντι στις γυναικες! βλεπε πως αντιδρουν οταν εισαι πιο ανετος και χαλαρος μαζι τους και δες αποτελεσματα.
με την συγκεκριμενη εχεις αργησει παρα μα παρα πολυ να εκδηλωσεις το ενδιαφερον σου και πρεπει να το κανεις αμεσα! απορω πως ακομα δεν εχασε το ενδιαφερον της
αλλα ειπα ομως οτι μαλλον θα εισαι εμφανισιμος.
κανε την κινηση σου γρηγορα και μην πολυσκεφτεσαι το τι θα κανεις πως και που καο ποτε θα την φιλησεις!
κατσε πρωτα να σου πει το ναι και μετα βλεπεις! με το μυαλο σου μην κανεις υποθεσεις και διαφορα παιχνιδια! αν σου πει το ναι τοτε καλο σημαδι!απο εκει απλα φροντησε να ξερεις σε ποιο μερος θα πατε.
α μην ξεχασω! να εισαι αποφασιστικος και να πεις εσυ που θα καθησετε εκει που θα πατε για καφε!
μην κανεις καμια βλακεια και της πεις που σου αρεσει να καθησουμε .αυτη την αποφαση να την παρεις εσυ.
αυτο που σου λεω ειναι πολυ βασικο.οι κοπελες τους αρεσουν οι αποφασιστικοι ανδρες και που ξερουν τι θελουν χωρις να τις ρωτουν και να παιρνουν την αδεια τους.αυτα και καλη επιτυχια!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε