Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δεν εχω λογια μ αυτο που μου συμβαινει

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

lia1010

# 1 στις 16/12/2014
author
Γυναίκα / 24 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 24
'Aρεσαν+: 0%

καλησπερα σας ονομαζομαι Λια ειμαι 19 οταν τελειωσα τ σχολειο δεν εδωσα πανελληνιες, απο δικη μ επιλογη .ο πατερας μ διατηρει μοα επιχειρηση οποτε και μ ειπε να παω εκει περα αφου υπαρχει δουλεθα να τον βοηθησω κιολας λοιπον ετσι κ εγινε ωστοσο εχω κ μια σχεση εδω και 3 χρονια και οταν πηγα 18 θελαμε να συζησουμε εκεινος ειναι 24 και τ καναμε αφου κ εγω θα δουλευα ωσο να ναι θα ειχα καποιες απολαβες μια χαρα θα ειμαστα...και δυο τρομαρες δηλαδη αφου στην τελικη ουτε φραγκο δεν ειδα απο την επιχειρηση του πατερα μ λογω τ οτι ελεγε οτι πρεπει να επενδυαω σ αυτη την δουλεια και οτι δεν ςιμαι υπαλληλος για να πςρνω μηνιατικο τελοαπαντων εμεις κουτσα στραβα με το αγορι μ τα βγαζαμε περα εκτος απο αυτο ο πατερας μ εχει εναν πολυ πςριεργο χαρακτηρα οποτε νευριαζει η τσαντιζεται ξεσπαει πανω στους ανθρωπους κατα βαση σ εμενα και μ αρχιζει τα λιμανιατικα βρισιδια..εκτος απο αυτα εχουν συμβει παρα πολλα μεταξυ μας αλλα ολα αυτα λεει ειναι πανω ατον θυμο του και μετα τ ξεχναει ωστοσο τ αγορι μ ολο αυτο τ διαστημα με πολυ υπομονη και επιμονη τα καταφερναμε νωσπου πριν 2 μηνες αξιωθηκε να μ δωσει 400 ευρω τι να πω τα σχολια δικα σας.το προβλημα μου ςιναι η σχεση μ με τον πατερα μ αυτη ο υπαρχει και το οτι ανακαλυψα πριν κατι μερες οτι ειχε πει στην μανα μ οτι οσο ειμαι με το αγορι μ παραπανω φραγκα δεν θα δω.. Τι κεραυνος ηταν αυτος τι λετε ρε παιδια να τα παρατησω ολα και να παω να βρω αλλου δουλιτσα? Η να κανω κ αλλη υπομονη? Πως τα βλεπετε εσει;? Κοιταξτε προβλημα με το αγορι μ δεν εχουν αλλα μεταξυ τους τον βριζουν πειτε μ τι κανουμε???

pigassos71

# 2 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από lia1010

λογω τ οτι ελεγε οτι πρεπει να επενδυαω σ αυτη την δουλεια

να συνεχίσεις να επενδυας

lia1010

# 3 στις 16/12/2014
author
Ενταξει ρε φιλε ενα λαθος καναμε πανω στην βιασυνη σ εσυ δεν εχεις κανει αντι ν κοκορευεσαι ελα κ απαντα

lia1010

# 4 στις 16/12/2014
author
Και ενταξει αφου βρηκες αυτο τ λαθος πρεπει να εχω κανει κ αλλα τετοια λαθη γιατι δεν μ επισημαινεις κ τα υπολοιπα?

pigassos71

# 5 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

φτυστή ο πατέρας σου είσαι

Αρέσει στα μέλη thanos293, methismeno_troufaki και σε ακόμα 1 μέλος.

pigassos71

# 6 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από lia1010

Κοιταξτε προβλημα με το αγορι μ δεν εχουν αλλα μεταξυ τους τον βριζουν πειτε μ τι κανουμε???

να πάρουν μια απόφαση

έχουν ή δεν έχουν πρόβλημα με το αγόρι σ...

lia1010

# 7 στις 16/12/2014
author
Χαχαχα ελα μου ντε σωστο κ αυτο εχουν η δεν εχουν τελικα.απο εξω ολα καλα απο μεσα ολη η βρωμα και το κακο το ματι..

pigassos71

# 8 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από lia1010
Χαχαχα ελα μου ντε σωστο κ αυτο εχουν η δεν εχουν τελικα.απο εξω ολα καλα απο μεσα ολη η βρωμα και το κακο το ματι..

να κάτσεις εκεί που είσαι

μάθε τη δουλειά καλά

αν η σχέση σου γίνει πιο σοβαρή και πάει για μόνιμη τότε τι θα κάνει ο πατέρας σου;

θα μπαρκάρει;

θα το καταπιεί και όλα καλά.

jane_doe

# 9 στις 16/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Κοπέλα μου πώς πας από σεξ με το αγόρι σου;

pigassos71

# 10 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από jane_doe

εχει κανει σχολη ο αλαντιν;

Αρέσει στα μέλη methismeno_troufaki, Enikos

nuvola

# 11 στις 16/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από jane_doe

Αλαντίν εσύ είσαι ;;;

jane_doe

# 12 στις 16/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Είπα να κάνω τη βάρδια του.

pigassos71

# 13 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 48 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από nuvola

Αλαντίν εσύ είσαι ;;;

φαστερ δαν μαη σαντοου

KOSTAS131

# 14 στις 16/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Στα τρία χρόνια που έχετε σχέση έχουν συναντηθεί καθόλου με τον πατέρα σου..?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από lia1010

καλησπερα σας ονομαζομαι Λια ειμαι 19 οταν τελειωσα τ σχολειο δεν εδωσα πανελληνιες, απο δικη μ επιλογη .ο πατερας μ διατηρει μοα επιχειρηση οποτε και μ ειπε να παω εκει περα αφου υπαρχει δουλεθα να τον βοηθησω κιολας λοιπον ετσι κ εγινε ωστοσο εχω κ μια σχεση εδω και 3 χρονια και οταν πηγα 18 θελαμε να συζησουμε εκεινος ειναι 24 και τ καναμε αφου κ εγω θα δουλευα ωσο να ναι θα ειχα καποιες απολαβες μια χαρα θα ειμαστα...και δυο τρομαρες δηλαδη αφου στην τελικη ουτε φραγκο δεν ειδα απο την επιχειρηση του πατερα μ λογω τ οτι ελεγε οτι πρεπει να επενδυαω σ αυτη την δουλεια και οτι δεν ςιμαι υπαλληλος για να πςρνω μηνιατικο τελοαπαντων εμεις κουτσα στραβα με το αγορι μ τα βγαζαμε περα εκτος απο αυτο ο πατερας μ εχει εναν πολυ πςριεργο χαρακτηρα οποτε νευριαζει η τσαντιζεται ξεσπαει πανω στους ανθρωπους κατα βαση σ εμενα και μ αρχιζει τα λιμανιατικα βρισιδια..εκτος απο αυτα εχουν συμβει παρα πολλα μεταξυ μας αλλα ολα αυτα λεει ειναι πανω ατον θυμο του και μετα τ ξεχναει ωστοσο τ αγορι μ ολο αυτο τ διαστημα με πολυ υπομονη και επιμονη τα καταφερναμε νωσπου πριν 2 μηνες αξιωθηκε να μ δωσει 400 ευρω τι να πω τα σχολια δικα σας.το προβλημα μου ςιναι η σχεση μ με τον πατερα μ αυτη ο υπαρχει και το οτι ανακαλυψα πριν κατι μερες οτι ειχε πει στην μανα μ οτι οσο ειμαι με το αγορι μ παραπανω φραγκα δεν θα δω.. Τι κεραυνος ηταν αυτος τι λετε ρε παιδια να τα παρατησω ολα και να παω να βρω αλλου δουλιτσα? Η να κανω κ αλλη υπομονη? Πως τα βλεπετε εσει;? Κοιταξτε προβλημα με το αγορι μ δεν εχουν αλλα μεταξυ τους τον βριζουν πειτε μ τι κανουμε???

inioxos52

# 15 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 64 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.275

Παντοτε ειχα και συνεχιζω να εχω την αποψη πως οι εφηβοι ακομη και οταν σπουδαζουν, πρεπει να δουλευουν στα κενα των σπουδων τους, και να αμοιβονται οπως καθε εργαζομενος η εστω λιγο παρακατω ως ανειδικευτοι. Ακομη και οταν εργαζονται στην οικογενειακη επιχειρηση. Ενας λογος παραπανω για τα παιδια τα οποια δεν σπουδαζουν η εργασια, αλλα και συνακολουθα η αμοιβη, αφου δουλεια χωρις αμοιβη ΔΕΝ υπαρχει.

Ετσι λοιπον κοπελλια, εφοσον πλεον κλεισεις τα 18, και εφοσον σταθμισεις τις δυναμεις σου και την αποφασιστικοτητα σου, θα μιλησεις στους γονεις σου καθαρα και ξαστερα, απαιτωντας την δεουσα αμοιβη για την εργασια που προσφερεις, ξεκαθαριζοντας τους πως σε αντιθετη περιπτωση θα ψαξεις αλλου για δουλεια. Οποιαδηποτε δουλεια, αφου δεν ειναι η δουλεια ντροπη, αρκει να εισαι καλα με την συνειδηση σου.

Τα προσωπικα σου σε αυτο το θεμα μην τα ανακατευεις. Προεχει το να γινεις ανεξαρτητη και αυτεξουσια οικονομικα. Και ειμαι σιγουρος, πως εφοσον ασχοληθεις ζεστα και με παθος με οτι επιλεξεις να κανεις, και δεδομενης της μικρης σου ηλικιας, θα εξελιχθεις με τα χρονια σε αναντικαταστατο στελεχος των επιχειρησεων οπου θα εργαζεσαι αμοιβομενη  ικανοποιητικα, παρα τις για αρκετα ακομη χρονια στριμοκωλες οικονομικες συνθηκες.

Αρέσει στα μέλη lia1010, sissy108 και σε ακόμα 2 μέλη.
...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

IM____

# 16 στις 16/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από nuvola

Αλαντίν εσύ είσαι ;;;

Όχι, αυτή είναι η Αλαμουντίν.

jane_doe

# 17 στις 16/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το εκλαμβάνω ως φιλοφρόνηση.

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από IM___

Όχι, αυτή είναι η Αλαμουντίν.

aladdin30

# 18 στις 16/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Κοπελα μου στο σπιτι του μπαμπα σου δε μενεις? Τοφαι τηςμαμας σου δεν τρως? Ενοικια, ρευματα, κλπ ποιος τα πληρωνει? Λοιπον ας μην ειμαστε κ αχαριστοι. Αν ειναι τοσο μανγκας ο φιλος σου να σε παρει να μεινετε μαζι!

Αρέσει στο μέλος Antre84

jane_doe

# 19 στις 17/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλέ πώς άλλαξες έτσι;Φτου, δεν σε προλαβαίνω

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από aladdin30

Κοπελα μου στο σπιτι του μπαμπα σου δε μενεις? Τοφαι τηςμαμας σου δεν τρως? Ενοικια, ρευματα, κλπ ποιος τα πληρωνει? Λοιπον ας μην ειμαστε κ αχαριστοι. Αν ειναι τοσο μανγκας ο φιλος σου να σε παρει να μεινετε μαζι!

aladdin30

# 20 στις 17/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

ζε σου μιλαω ετσενα!

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε