Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

δεν εχω λογια μ αυτο που μου συμβαινει

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

IM____

# 41 στις 17/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από lia1010

δεν εχω λογια μ αυτο που μου συμβαινει

καλησπερα σας ονομαζομαι Λια ειμαι 19 οταν τελειωσα τ σχολειο δεν εδωσα πανελληνιες, απο δικη μ επιλογη .ο πατερας μ διατηρει μοα επιχειρηση οποτε και μ ειπε να παω εκει περα αφου υπαρχει δουλεθα να τον βοηθησω κιολας λοιπον ετσι κ εγινε ωστοσο εχω κ μια σχεση εδω και 3 χρονια και οταν πηγα 18 θελαμε να συζησουμε εκεινος ειναι 24 και τ καναμε αφου κ εγω θα δουλευα ωσο να ναι θα ειχα καποιες απολαβες μια χαρα θα ειμαστα...και δυο τρομαρες δηλαδη αφου στην τελικη ουτε φραγκο δεν ειδα απο την επιχειρηση του πατερα μ λογω τ οτι ελεγε οτι πρεπει να επενδυαω σ αυτη την δουλεια και οτι δεν ςιμαι υπαλληλος για να πςρνω μηνιατικο τελοαπαντων εμεις κουτσα στραβα με το αγορι μ τα βγαζαμε περα εκτος απο αυτο ο πατερας μ εχει εναν πολυ πςριεργο χαρακτηρα οποτε νευριαζει η τσαντιζεται ξεσπαει πανω στους ανθρωπους κατα βαση σ εμενα και μ αρχιζει τα λιμανιατικα βρισιδια..εκτος απο αυτα εχουν συμβει παρα πολλα μεταξυ μας αλλα ολα αυτα λεει ειναι πανω ατον θυμο του και μετα τ ξεχναει ωστοσο τ αγορι μ ολο αυτο τ διαστημα με πολυ υπομονη και επιμονη τα καταφερναμε νωσπου πριν 2 μηνες αξιωθηκε να μ δωσει 400 ευρω τι να πω τα σχολια δικα σας.το προβλημα μου ςιναι η σχεση μ με τον πατερα μ αυτη ο υπαρχει και το οτι ανακαλυψα πριν κατι μερες οτι ειχε πει στην μανα μ οτι οσο ειμαι με το αγορι μ παραπανω φραγκα δεν θα δω.. Τι κεραυνος ηταν αυτος τι λετε ρε παιδια να τα παρατησω ολα και να παω να βρω αλλου δουλιτσα? Η να κανω κ αλλη υπομονη? Πως τα βλεπετε εσει;? Κοιταξτε προβλημα με το αγορι μ δεν εχουν αλλα μεταξυ τους τον βριζουν πειτε μ τι κανουμε???

Όπως είχα καταλάβει από πριν, αλλά δεν διευκρίνιζες το αν πληρώνουν τα νοικια οι γωνείς, τώρα που το ξεκαθάρισες, νομίζω πως ο πατέρας σου χαλάστηκε που σε χάνει και γι' αυτό πιστεύω υπάρχει αυτή η συμπεριφορά. Πιστεύω πως η δίθεν επένδυση είναι άλοθι.

Καλό είναι να αναζητήσεις μια εργασία, μακριά από την επιρροή του πατέρα σου.

aladdin30

# 42 στις 17/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
'Aρεσαν+: 0%

Eγω λεω να πας για δουλεια στον ανταγωνιστη του μπαμπα σου.

Αρέσει στο μέλος Antre84

methismeno_troufaki

# 43 στις 17/12/2014
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.540

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από kritikos_1984

Προφανώς αν θεωρείς ότι θα βρεις αλλού δουλειά θα πρεπε ήδη να είχες αρχίσει να ψάχνεις. Το να είσαι εξαρτημένη για πάντα απο τον πατέρα σου και την επιχείρηση του δεν το βρίσκω τόσο καλή ιδέα. Υποτίθεται ότι δεν έδωσες πανελλήνιες για να είσαι αυτόνομη απο τα 19 σου αλλά έτσι όπως πάει μάλλον όποτε τα φτιάχνεις με κάποιον μέχρι να παντρευτείς δεν θα παίρνεις μισθό.. Σου είπε ότι "έχει δουλειά και μέλλον" η επιχείρηση αλλά δεν του περισσεύει ούτε ο κατώτατος μισθός για τους κάτω των 25 για την κόρη του?  

Τέλος πάντων μακάρι να βρεις κάτι άλλο αλλά τα πράγματα είναι ακόμα πιο δύσκολα όταν δεν έχεις καμία εξειδίκευση. 

Ή όταν τα φτιάχνει με κάποιον που δεν εγκρίνει ο πατέρας της.

aladdin30

# 44 στις 17/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από methismeno_troufaki

Ή όταν τα φτιάχνει με κάποιον που δεν εγκρίνει ο πατέρας της.

Τρουφακι τι κανεις? χαιρομαι που σε ξαναβλεπω!

methismeno_troufaki

# 45 στις 18/12/2014
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από aladdin30

Τρουφακι τι κανεις? χαιρομαι που σε ξαναβλεπω!

Did you miss me? 

aladdin30

# 46 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από methismeno_troufaki

Did you miss me? 

Aνοιξα μια σοκολατα με φουντουκια και σε θυμηθηκα!

lia1010

# 47 στις 18/12/2014
author
Γυναίκα / 24 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χολαργός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 24
Κοιτα το ξερω οτι ειναι δυσκολο να βρω καπου αλλου δουλεια ομως θα εχω ησυχο το κεφαλι μ ετσι πιστευω τουλαχιστον.το αγορι μ το γνωριζουν και υποτιθεται οτι τον συμπαθουν πολυ αλλα πριν ενα χρονο του ειχε δανεισει καποια χρηματα για να τον βοηθησει και τωρα που τα εχει αναγκη ο πατερας μ τον βριζει (αυτο υποτιθεται οτι δεν το ξερω) και ανακαλυψα και το αλλο οτι ωσο ειμαι μαζι του Ειπε δεν θα παρω τιποτα παραπανω απο αυτο που περνω δεν ξερω νιωθω μπερδεμενη ετσι μ ερχεται να του πω οτι τα γνωριζω ολα και οτι μ ολα αυτα που λεει δεν θα ξαναπαω στην δουλεια για τον ακριβως προηγουμενο λογο που ανεφερα

lia1010

# 48 στις 18/12/2014
author
Επισης η καλη μου η μανουλα του ειπε οτι δεν αξιζω να μου προσφερει κατι και οτι ειναι καλυτερο για ολους να φυγω απο την δουλεια.εγω εδω στην δουλεια τα κανω ολα δηλαδη ολη την χαρτουρα κλπ κλπ τα παντα.η απαντηση του πατερα μ ειναι οτι ωσο μ βγαζει δουλεια θα την κραταω.δεν ξερω νιωθω πολυ μπερδεμενη ισως εχουν καθυαυχαστει επειδη τ αγορι μ περνει εναν πολυ ικανοποιητικο μισθο και λενε εχει αυτος.αλλα αυτο δεν ειναι σωστο δεν υπαρχει η αξιοπρεπεια σε μια τετοια ιδεα.δεν ξερω τι να κανω.ωστοσο πιστευω οτι αμα του πω οτι ολα αυτα τ γνωριζω ισως να μην μ επιτρεψει να ξαναδω τα αδερφια μ κ ανησυχω πολυ γτ στο παρελθον με ειχε απειλεισει με αυτον τον τροπο ...οι γονεις μ δεν ειναι και γεροι ο πατερας μ δεν εχει πατησει καν τα σαραντα για να πεις δικαιολογημενα οτι λογω ηλικιας εχει τετοιες ιδεες και σκεψεις

aladdin30

# 49 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση

E τοτε γι αυτο δε σε πληρωνει, κραταει για τα δανεικα που εδωσε στο φιλο σου. Τι τα ηθελε αυτος τα λεφτα?

lia1010

# 50 στις 18/12/2014
author
Ποιος τι τα ηθελε αλλαντιν?

aladdin30

# 51 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση

Ο φιλος σου.

MiltosRNLI1930

# 52 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.777

Εφ'οσον δανειστηκε λεφτα απο τον πατερα σου επρεπε να τα επιστρεψει Δεν ηταν αναγκη να βαλει στο Datsun καινουργια λαστιχα 

methismeno_troufaki

# 53 στις 18/12/2014
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από aladdin30

Aνοιξα μια σοκολατα με φουντουκια και σε θυμηθηκα!

Τι κακός που είσαι...

Antre84

# 54 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 58

Εγω να κανω μια ερωτηση. Αφου σε όλα έχεις απαντησεις μονη σου και διαφωνεις με όλους,ποιος ο λογος του όλου αρθρου; Ακομα δεν εχω καταλαβει τι ρωτας .

aladdin30

# 55 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από methismeno_troufaki

Τι κακός που είσαι...

Γιατι βρε? η καλυτερη απολαυση! Τοσες συζητησεις εχουμε κανει για σοκολατες!

Sophia-A

# 56 στις 18/12/2014
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

πες στο αγόρι σου να επιστρέψει τα δανεικά με τόκο και να ζητήσει και συγνώμη για τη καθυστέρηση...

lia1010

# 57 στις 18/12/2014
author
Οπα οπα ρε παιδια με φαγατε ο φιλος μου δανεισε στον πατερα μου καποια χιλιαδες χρηματα γιατι τα ειχε αναγκη αμαννν αμεσως συμπερασματααα

MiltosRNLI1930

# 58 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 57 / Χήρος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 4.777

Δεν τα γραφεις Αγγλικα να βγαλουμε νοημα !

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από lia1010
Οπα οπα ρε παιδια με φαγατε ο φιλος μου δανεισε στον πατερα μου καποια χιλιαδες χρηματα γιατι τα ειχε αναγκη αμαννν αμεσως συμπερασματααα

aladdin30

# 59 στις 18/12/2014
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση

Τι μαγαζι εχει ο μπαμπας σου?

methismeno_troufaki

# 60 στις 18/12/2014
author
Γυναίκα / 29 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από Antre84

Εγω να κανω μια ερωτηση. Αφου σε όλα έχεις απαντησεις μονη σου και διαφωνεις με όλους,ποιος ο λογος του όλου αρθρου; Ακομα δεν εχω καταλαβει τι ρωτας .

Φαντάσου ότι τώρα δεν έχει και λόγια! 

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε