Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Tzentleman Giannhs

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

TzentlemanGiannhs

# 1 στις 5/1/2015
author
Ανδρας / 54 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 83
'Aρεσαν+: 0%

Tzentleman Giannhs

Χαιρετώ!Όλοι κάτι ψάχνουμε εδώ μέσα κ αφού όλα έχουν δυσκολέψει τόσο..ίσως ο Έρωτας είναι η μόνη μας σωτηρία!!Έναν άνθρωπο δικό μας στα καλά..και στα ζόρια..Είμαι 46χρ.γλυκός..εμφανίσιμος και μένω Θεσσαλονίκη.Δε συχνάζω σε σχετικά μέρη αλλά θα ήθελα να συχνάζω μέσα στην καρδιά σου .Αν είσαι από 25-50χρ ισορροπημένη.. εμφανίσιμη... γλυκιά...χωρίς " Εγωισμούς κακίες μυστικά φαινόμενα του εγώ αλλά να λειτουργείς με το μας " και γυναίκα θηλυκιά (όχι νταλίκες κ τα συναφή)..θα χαρώ να δώσεις στίγμα.

Θέλω να μοιραστώ στιγμές.Αν διαθέτεις ποιότητα και δεν ψάχνεις ξεπέτες δεν έχεις παρά να μου κτυπήσεις την πόρτα σου δείχνω το τρόπο που θα με βρεις στο γνωστό βιβλίο  σαν Tzentleman Giannhs

Η...Χημεία είναι ένας γλυκός ..καταλύτης στις σχέσεις των ανθρώπων! Δεν είμαι χημικός αλλά τρελαίνομαι για δυνατές αντιδράσεις...!Αναζητώ την ποιότητα στην ζωή μου?και καμιά σημασία δεν δίνω στην ποσότητα?ΖΩ για την ουσία?Και όταν ο ρομαντισμός συνδυάζεται με το πάθος αυτό είναι το ιδανικό?

Όταν το πάθος συναντά την απόλυτη χαλάρωση τότε η γνωριμία μας γίνεται απολαυστική εμπειρία που απογειώνει τις αισθήσεις σου!!!

aladdin30

# 2 στις 5/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Η οικονομικη σου κατασταση πως ειναι?

Αρέσει στο μέλος hope_2015

jane_doe

# 3 στις 5/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από aladdin30

Η οικονομικη σου κατασταση πως ειναι?

pigassos71

# 4 στις 5/1/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

ισχύουν  τα χρονια που δήλωσες;

marthajenia

# 5 στις 5/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

γεια σου, με λενε νατασα και μενω στη βεροια. μου αρεσει ο τροπος που γραφεις (και που σκεφτεσαι), αν ολα αυτα βεβαια ειναι αληθινα. ειμαι χηρα και μεγαλωνω δυο παιδια μονη. θα ηθελα μια καλη σχεση (οχι γαμους και τετοια), μια σχεση περιπου οπως την περιγ

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από TzentlemanGiannhs

Tzentleman Giannhs

Χαιρετώ!Όλοι κάτι ψάχνουμε εδώ μέσα κ αφού όλα έχουν δυσκολέψει τόσο..ίσως ο Έρωτας είναι η μόνη μας σωτηρία!!Έναν άνθρωπο δικό μας στα καλά..και στα ζόρια..Είμαι 46χρ.γλυκός..εμφανίσιμος και μένω Θεσσαλονίκη.Δε συχνάζω σε σχετικά μέρη αλλά θα ήθελα να συχνάζω μέσα στην καρδιά σου .Αν είσαι από 25-50χρ ισορροπημένη.. εμφανίσιμη... γλυκιά...χωρίς " Εγωισμούς κακίες μυστικά φαινόμενα του εγώ αλλά να λειτουργείς με το μας " και γυναίκα θηλυκιά (όχι νταλίκες κ τα συναφή)..θα χαρώ να δώσεις στίγμα.

Θέλω να μοιραστώ στιγμές.Αν διαθέτεις ποιότητα και δεν ψάχνεις ξεπέτες δεν έχεις παρά να μου κτυπήσεις την πόρτα σου δείχνω το τρόπο που θα με βρεις στο γνωστό βιβλίο  σαν Tzentleman Giannhs

Η...Χημεία είναι ένας γλυκός ..καταλύτης στις σχέσεις των ανθρώπων! Δεν είμαι χημικός αλλά τρελαίνομαι για δυνατές αντιδράσεις...!Αναζητώ την ποιότητα στην ζωή μου?και καμιά σημασία δεν δίνω στην ποσότητα?ΖΩ για την ουσία?Και όταν ο ρομαντισμός συνδυάζεται με το πάθος αυτό είναι το ιδανικό?

Όταν το πάθος συναντά την απόλυτη χαλάρωση τότε η γνωριμία μας γίνεται απολαυστική εμπειρία που απογειώνει τις αισθήσεις σου!!!

Aggelo

# 6 στις 6/1/2015
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Tzentleman Giannhs  απο 25 χρονων την θες την κυρια και εσυ 47...μαλιστα...!!

τα φιογκακια,τα αρωματακια και το περιτυλιγμα που εβαλες σ ολο το θεμα δεν μπορω

να καταλαβω......μαλλον για αλλου το πας το πραγμα...

Titikaka38

# 7 στις 6/1/2015
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Δραπετσώνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.155

...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από TzentlemanGiannhs

Tzentleman Giannhs

...κοιτα...αγορι...γλυκο!!!

...δεν μενω Θεσσαλονικη...γμτη μ!...

...εχω λιγο νταλικα μεσα μου...δε λεω...

...επισης ε...ε...χμ...με τις...ξεπετες μια χαρα τα παω...μωρο......ολα καλα ε?...

...με τη...Χημεια-Φυσικη-Μαθηματικα...πειραζει που δεν τα πηγα ποτε καλα?...

...θες...γυμναστικη?...η...ενα διαλειμμα ρε αδερφε?...

...να σου πω?...μην με αποπαρεις...

...σ αυτα που σου ειπα...ημουν...απιαστη...

...επισης μολις τωρα μου φυγε το φιλτρακι απ το τσιγαρο και...νευριασα...

...κατα τ αλλα...

...σου ταιριαζω βρε!!!...

...Α!...και Χρονια σου πολλα Γιαννη...για αυριο!...στις 7...

...ξεχασα να σε ρωτησω ματια μου...γλυκα......απο...λεφτα πως πας???

ROCK-54

# 8 στις 6/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αγαπητε θεματοθετη,καλημερα,

Μεγαλωσα σπουδασα κ εζησα στην αγαπημενη μου Θεσσαλονικη,αλλα μου δινεις την εντυπωση πως θεσσαλονικιος βερος δεν εισαι. Ο γνησιος θεσσαλονικιος ειναι κιμπαρης,ηρεμος και χαΛΛΛαρος.

Συμπαθα με, αλλα το κειμενο σου αποπνεει αγχος,εχει λιγο απο κολωνια ιμιτασιον και απευθυνεται σε απελπισμενες του... περασμενου αιωνα. Με την σχεδον πενταχρονη εδω παρουσια μου φρονω πως οι περισσοτερες γυναικες εδω ειναι "ψαγμενες", ξερουν ακριβως τη θελουν κ το διεκδικουν κ μονες τους...Θα ελεγα να αλλαζες κειμενο και τις σαλτσες τις καρδες κ τις χημειες να τις αφησεις για τους μαγειρες,τους καρδιολογους κ τους χημικους.Με τοση ανεργια κλεφτες θα γινουν οι ανθρωποι?...αμαρτια δεν ειναι?..Χρονια πολλα για τις γιορτες που περασαν,για σημερα και για αυριο!!! 

inioxos52

# 9 στις 6/1/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από ROCK-54

Μεγαλωσα σπουδασα κ εζησα στην αγαπημενη μου Θεσσαλονικη,αλλα μου δινεις την εντυπωση πως θεσσαλονικιος βερος δεν εισαι. Ο γνησιος θεσσαλονικιος ειναι κιμπαρης,ηρεμος και χαΛΛΛαρος.

Εάν για κατι χαιρομαι παντοτε, είναι όταν διαπιστωνω το ποσο θετικα εχει επηρεασει η διαμονη στην πολη μου καποια παιδια που εγιναν αντρες.

Χαιρομαι επισης, που αυτοι οι αντρες φερουν ως τιτλο τιμης τα χρονια που εζησαν στην Θεσσαλονικη μας.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

marthajenia

# 10 στις 6/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

νατασα

(συνεχιζω) μια σχεση οπως περιπου την περιγραφεις. ειμαι πολιτικος μηχανικος, οχι ιδιαιτερα εμφανισημη (τα μαλλια μετα τις περιπετειες μεγαλωνουν γρηγορα). εχω γλυκο χαμογελο, μεγαλα γαλαζια ματια και ζεστο βλεμα. ομως απο επιπεδο, καλλιεργεια, μυαλο και χιουμορ (ααα, και μετρειοφροσυνη) ... να φαν κι οι κοτες (χα, χα). δε βιαζομαι να βρω το αλλο μου μισο, περασα πολλα και αξιζω να το συναντησω καποτε. για περισσοτερα (και για περισσοτερους) : [email protected]

[email protected]

tzoulia59

# 11 στις 6/1/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.513

πες μου οτι εισαι η κικη ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από marthajenia

νατασα

(συνεχιζω) μια σχεση οπως περιπου την περιγραφεις. ειμαι πολιτικος μηχανικος, οχι ιδιαιτερα εμφανισημη (τα μαλλια μετα τις περιπετειες μεγαλωνουν γρηγορα). εχω γλυκο χαμογελο, μεγαλα γαλαζια ματια και ζεστο βλεμα. ομως απο επιπεδο, καλλιεργεια, μυαλο και χιουμορ (ααα, και μετρειοφροσυνη) ... να φαν κι οι κοτες (χα, χα). δε βιαζομαι να βρω το αλλο μου μισο, περασα πολλα και αξιζω να το συναντησω καποτε. για περισσοτερα (και για περισσοτερους) : [email protected]

[email protected]

marthajenia

# 12 στις 6/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
ποια κικη? νατασα με λενε

TzentlemanGiannhs

# 13 στις 7/1/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

μου κάνει μεγάλη εντύπωση και για τα δυο φύλα

η πολύ μεγαλη κακή ποιότητα μέσα στα σαιτ αλλά και έξω από αυτά επίσης μου κανει μεγαλη εντύπωση πως αντι να ασχοληθείτε με το δικά σας προφίλ να τα κάνετε ποιοτικά μπαίνετε μέσα για το χαβαλέ σας να πείτε οτιδήποτε  μα...  κατεβεί στο κεφάλι σας... τώρα για όλους εσάς δεν αξίζει να ασχοληθώ η να σχολιάσω πάνω σε αυτές της χαζομάρες που γράψατε απλά   ασχοληθείτε ρε παιδιά με κάτι άλλο και φύγετε από τα θέματα μου και αφήστε να ενδιαφερθούν και να αφήσουν τα μηνύματα τούς αυτές που πραγματικά ενδιαφέρονται να γνωριστούν και δεν είναι μέσα για χαβαλέ.

TzentlemanGiannhs

# 14 στις 7/1/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Νατάσα σε ευχαριστώ για το μήνυμα σου

Αλλά  1ον Υπάρχουν κάποια εμπόδια λόγο της απόστασης και 2ον παίζει μεγάλο ρόλο να μου κάνει κλικ κάποια γυναίκα που θα θέλω να κάνω σχέση.Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου ευχομαι να το βρεις  

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από marthajenia

νατασα

[email protected]

TzentlemanGiannhs

# 15 στις 16/7/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Το μόνο που θέλει πραγματικά μια ποιοτική γυναίκα,είναι ένας άντρας ,που θα της αποδείξει πως δεν είναι όλοι ίδιοι... Το μόνο που θέλει πραγματικά ένας ποιοτικός άνδρας ,είναι μια γυναίκα ,που θα του αποδείξει πως δεν είναι όλες ίδιες.

Το μόνο που θέλει πραγματικά μια ποιοτική γυναίκα,είναι ένας άντρας ,που θα της αποδείξει πως δεν είναι όλοι ίδιοι...

Το μόνο που θέλει πραγματικά ένας ποιοτικός άνδρας ,είναι μια γυναίκα ,που θα του αποδείξει πως δεν είναι όλες ίδιες.

https://youtu.be/raNGeq3_DtM?list=PLD7541336B0EF26A9

https://youtu.be/raNGeq3_DtM?list=PLD7541336B0EF26A9

TzentlemanGiannhs

# 16 στις 16/7/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Μην ψάχνεις για σταθμούς στην ζωή σου. Ψάξε γι' αυτούς που θα εκτροχιάσουν τα συναισθήματα σου

Μην ψάχνεις για σταθμούς στην ζωή σου. Ψάξε γι' αυτούς που θα εκτροχιάσουν τα συναισθήματα σου

https://www.youtube.com/watch?v=yCC_b5WHLX0&index=12&list=PLD7541336B0EF26A9

TzentlemanGiannhs

# 17 στις 16/7/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

πόσες φορές θα σου το πω...πόσες φορές θα στο φωνάξω... εσύ είσαι ό,τι αγαπώ και το λιμάνι που θα αράξω...

πόσες φορές θα σου το πω...πόσες φορές θα στο φωνάξω... εσύ είσαι ό,τι αγαπώ και το λιμάνι που θα αράξω...

https://www.youtube.com/watch?v=3JWTaaS7LdU&index=15&list=PLD7541336B0EF26A9

TzentlemanGiannhs

# 18 στις 16/7/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Λατρεύω τους γάμους! Η νυφη το παίζει αθώα, ο γαμπρος ότι θα μείνει πιστός, τα πεθερικά ότι αγαπιούνται... Μόνο οι καλεσμένοι είναι ειλικρινείς. Ήρθαν για το φαϊ και πέφτουν με τα μούτρα

Λατρεύω τους γάμους! Η νυφη το παίζει αθώα, ο γαμπρος ότι θα μείνει πιστός, τα πεθερικά ότι αγαπιούνται... Μόνο οι καλεσμένοι είναι ειλικρινείς. Ήρθαν για το φαϊ και πέφτουν με τα μούτρα

https://www.youtube.com/watch?v=8SbUC-UaAxE&index=18&list=PLD7541336B0EF26A9

TzentlemanGiannhs

# 19 στις 16/7/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Ο άνθρωπος που σου θυμίζει να ονειρεύεσαι... Αξίζει πολύ περισσότερο από τα όνειρα σου

Ο άνθρωπος που σου θυμίζει να ονειρεύεσαι... Αξίζει πολύ περισσότερο από τα όνειρα σου

https://www.youtube.com/watch?v=yfg97-5uhFQ&index=26&list=PLD7541336B0EF26A9

TzentlemanGiannhs

# 20 στις 16/7/2015
author
Ν. Θεσσαλονίκης / Πυλαία

Ετσι είναι οι μεγάλοι έρωτες, πρώτα σε πάνε στο φεγγάρι και μετά σ'αφήνουν εκεί να ψάχνεις τρόπο να γυρίσεις

Ετσι είναι οι μεγάλοι έρωτες, πρώτα σε πάνε στο φεγγάρι και μετά σ'αφήνουν εκεί να ψάχνεις τρόπο να γυρίσεις

https://www.youtube.com/watch?v=Vt2YIpZWBqA&index=35&list=PLD7541336B0EF26A9

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε