Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Νεα γνωριμία

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

MiltosRNLI1930

# 21 στις 8/1/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.429
'Aρεσαν+: 0%

Ρε Συ Αλαττινε μου θυμιζειςμια ασπρομαυρη Ελληνικη ταινια που ο Θανασης Βεγγος ειχε στο περιπτερο τηλεφωνο με 100 μετρα καλωδιο και το πηγαινε στο παραθυρο της καθε κοπελας που τη ζητουσαν στη γειτονια 

Και σε ειχα για μαγγιτη !Εκτος αν μας δουλευεις με το παρδον !

ornela24

# 22 στις 8/1/2015
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αιγάλεω
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 77

μηπως η κοπελα δε εχει προβλημα με γονεις (λογω οτι ειναι ενηλικη) κ βαζει τους γονεις μπροστα για καποιο αλλο λογο?

aladdin30

# 23 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από ornela24

μηπως η κοπελα δε εχει προβλημα με γονεις (λογω οτι ειναι ενηλικη) κ βαζει τους γονεις μπροστα για καποιο αλλο λογο?

Ορνελα μου δεν πιστευω να ειναι αυτο γιατι βλεπω θετικη ανταποκριση απο την κοπελα. Απλα ξερει οτι αν πεις πως μιλαει με καποιον που γνωρισε στο ιντερνετ θα ειναι πολυ αρνητικοι οι γονεις της.

aladdin30

# 24 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από hopito

Γονείς είναι κ ανησυχούνε κ άδικο δεν έχουνε!! Πάντως για δολοφόνος δεν μου κάνεις...

Γιαυτό σου λέω πως δεν είναι ανάγκη προτού καν αποφασίσετε ότι όντως ταιριάζετε κ θα είστε μαζί να τους πει κάτι. Κ μετά δεν είναι καν ανάγκη να πει πως σε γνώρισε διαδικτυακά. Ας πει ότι της την έπεσες ενώ είχε πάει για καφέ. Δε νομίζω πως υπάρχει λόγος να τους ανησυχήσει για το τίποτα! Εκτός κ αν είναι πολύ ειλικρινής κ δεν μπορεί να πει ψέματα.

Πάω για νάνι. Καληνύχτα Αλλαντίν!

Χοπιτα δεν θελω να προδικασω την εξελιξη της γνωριμιας, ακομα ειμαστε στην αρχη, οποτε παω ανιχνευτικα. Κατανοω τους φοβους των γονιων και γι αυτο κλεινω προς το να εμφανιστω σ αυτους καποια στιγμη συντομα σχετικα, για να ξερουν με ποιον μιλαει η κοπελα. Τωρα πως θα τα παμε παρακατω δεν ξερω απο τωρα, τα πρωτα δειγματα ειναι θετικα. Θελω ομως να μην υπαρχει αυτη η προκαταληψη.

aladdin30

# 25 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από somebody961

Οι γονείς της από σεξ πώς πάνε;

Πέρα από τη πλάκα (όχι και τόσο), γιατί θα πρέπει να πείτε ότι γνωριστήκατε μέσα από μια ιστοσελίδα;
(μερικοί άνθρωποι τα ζητάνε τα ψέματα...)

Γνωριστήκατε σε μια δημοτική βιβλιοθήκη και - ω τι έκπληξη - έχετε και οι δύο σύνδεση στο ιντερνετ!

Και, να πει η κοπέλα: - Ευτυχώς βρε μπαμπά, γιατί μπορώ μέσα από εκεί να βλέπω τις κινήσεις του, να τον παρακολουθώ πού συχνάζει.. ξέρω τι άνθρωπος είναι.
(αν ήξεραν ότι δεν μπορείς, θα γνωρίζανε το μέσο, και δεν θα είχαν εξαρχής πρόβλημα με τον τρόπο γνωριμίας).

Λες και άμα τον γνωρίσεις στο λεωφορείο ξέρεις τι είναι ο άλλος! Αλλά στο ίντερνετ; Πωωω πωωω!!! Δολοφόνοι και σχιζοφρενείς ΟΛΟΙ!

Αφήνω και μια πιθανότητα να είναι δικαιολογίες της κοπελιάς.
Να κρατάει μια "πισινή" ώστε αν της στραβώσει κάτι,
να 'χει έτοιμο το :"δε φταίω εγώ, οι γονείς μου"..

Ευχαριστω για την γνωμη σας κυριε σαμβοδυ! Μπορει να γινει κι ετσι. Μ αρεσει που τα σκεφτεστε ολα, βλεπω ομως θετικη ανταποκριση απο την κοπελα οποτε αποκλειω να ειναι προφαση. Να σας πω κι εγω επειδη ειμαι παραδοσιακος αντρας, αν ημουν γονιος θα ηθελα να ξερω με ποιον βγαινει η κορη μου, οποτε σκεφομαι συντομα να γνωστοποιησω την ταυτοτητα μου για να ξερουν οι ανθρωποι.

aladdin30

# 26 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από inioxos52

Περαν του γεγονότος πως σε πρωτη φαση τις γκομενικες αναφορες προς τους γονεις τα κορίτσια τις αποφευγουν, θα μπορουσε να πει όταν ερθει η ωρα, πως σε γνωρισε σε καποια παρεα κοινων γνωστων.

Αλλου είναι το θεμα αγαπητε. Το μωρο είναι μικρο ηλικιακα για αντρα 31 ετων. Και πολύ φοβάμαι πως εάν επιλεξεις να μπλέξεις μαζι της θα την πληρωσεις, μιας και σε αυτές τις ηλικιες τα κορίτσια αλλου πατανε, και αλλου βρίσκονται, γενικως.

Αφησε λοιπον τα πιτσιρικια στην ησυχια τους, και κοιτα να μπλέξεις με καμμια κοπελλια περι την ηλικια σου, η λιγο παρακατω, ώστε τουλάχιστον να μπορεις να συνεννοηθεις στοιχειωδώς εστω. 

Ετσι λεω εγω...

Ηνιοχε δεν θεωρω οτι μια διαφορα οπου ο αντρας ειναι 10 χρονια μεγαλυτερος ειναι επιληψιμη ή απαγορευτικη. Ουτε υιοθετω a priori το στερεοτυπο οτι ο νεος ή η νεα ειναι ανωριμη. Γενικοτερα συναναστρεφομαι με μεγαλο φασμα ηλικιακο και δεν εχω συναντησει προβληματα.

aladdin30

# 27 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Tonia35

Να τους βαλεις να διαβασουν αυτα που γραφεις εδω μεσα...

Ουτε ζωγραφιστη δεν θα την ξαναβλεπες!!!

Αλλαδινε...δεν βλεπω πουθενα προβλημα...

εκτος... αν εκεινη σε μπαρουφιαζει...

η εσυ ...εμας...!

Κι εγω σ αγαπω!

Troulitsa

# 28 στις 9/1/2015
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 92

αμα εχεις κορη ειναι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Jon_Snow

Δηλάδη για να καταλάβω...31 (άνδρας) με 21 (γυναίκα) είναι μεγάλη διαφορά;

Αρέσει στο μέλος longway

aladdin30

# 29 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Mileni

Καλή σου μέρα!

Το πρόβλημα σου, μήπως έχει σχέση με το βιβλίο?

Μήπως είναι του μπαμπά της και αφορά κάποια πικάντικα θέματα... από αυτά, που σε ενδιαφέρουν?

Από την ηλικία της, καταλαβαίνω, πως οι γονείς της είναι νέοι άνθρωποι, που ξέρουν πολύ καλά τι γίνεται στο κόσμο, αλλά δεν ξέρουν τι γίνεται με την κόρη τους.

Εσύ, γιατί φοβάσαι την αλήθεια και γιατί ξαφνιάζεσαι, πως είναι κατά τον αυτόν τον τρόπο γνωριμίας?

Ξαναδιάβασε εκεί, που γράφεις για τον εύκολο τρόπο να βγάλεις λεφτά από το ίντερνετ

Οπότε καλά κάνουν και ανησυχούν.

Και εγώ ανησυχώ για την κοπέλα...αν και δεν είμαι μάνα της

Ισως ειναι καιρος να αναθεωρησεις την ηθικη σου ή να αποδεχτεις τη διαφορετικοτητα και τον σχετικισμο στην ηθικη. Δεν ειμαι αντιθετος να κανει καμ σοου μια κοπελα για τα λεφτα, εφοσον το κανει με τη θεληση της. Ακομα και το ακραιο για σενα ενδεχομενο της πορνειας, δε το θεωρω επιληψιμο εφοσον παλι γινεται χωρις να την αναγκαζει καποιος αλλος. Αν δεν υπηρχε ο αγοραιος ερωτας θα ειχαμε πολλους περισσοτερους βιασμους και δε θα εβρισκαν διεξοδο ατομα οπως αμεα, ασχημοι κλπ. Δε βρισκω κανενα κακο ουτε στις τσοντες, ουτε στο στριπτιζ, ουτε στους οικους ανοχης, παρα μονο υπογραμμιζω οταν γινεται χωρις την ελευθερη βουληση. Εισαι πουριτανη και συντηρητικη.

tzoulia59

# 30 στις 9/1/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.513

ακου και τους μεγαλυτερους αλαντιν ,,,

μολις αρχισει τα σπαστικα τα νιαουρισματα και αρχισουν και οι ομηρικοι καυγαδες ,,,

θα νομιζεις οτι φταινε οι χαρακτηρες ,,,

προσεχε και δωσε χρονο αν δεν μας τρολαρεις ε ,,,

γονεις και τα τοιαυτα ,,,

σαν πολυ βιαστικος δεν εισαι με ενα κοριτσι που ανταλλαξες μολις δυο χαμογελα ,,,

υγ ,,,

ο σφακιανακης εδειρε εναν υποψηφιο γαμπρο της κορης του ,,,

προσεχε ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από aladdin30

Ηνιοχε δεν θεωρω οτι μια διαφορα οπου ο αντρας ειναι 10 χρονια μεγαλυτερος ειναι επιληψιμη ή απαγορευτικη. Ουτε υιοθετω a priori το στερεοτυπο οτι ο νεος ή η νεα ειναι ανωριμη. Γενικοτερα συναναστρεφομαι με μεγαλο φασμα ηλικιακο και δεν εχω συναντησει προβληματα.

Αρέσει στο μέλος longway

aladdin30

# 31 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από anemona_62

Μα το βιβλίο είναι από μόνο του μια πολύ καλή δικαιολογία (εδώ μάλιστα και αληθινή) για γνωριμία με "σοβαρό" άτομο!

Μέσω της αναζήτησης για το βιβλίο σε γνώρισε, όχι από ιστότοπο γνωριμιών!
Θεωρώ ότι για τους γονείς αυτό δείχνει μια ποιότητα στην γνωριμία.

Αλλά η κοπέλα είναι μικρούλα, σχεδόν παιδί ακόμα. Αυτό, ως γονέα, θα με προβλημάτιζε, δεδομένου ότι εσύ είσαι 31.

Ανεμωνα σ ευχαριστω που το θεωρεις ενδειξη ποιοτητας το βιβλιο. Προσωπικα ειμαι συλλεκτης απο χομπυ και σε καποιο συγκεκριμενο θεμα πιστευω οτι ειμαι ο μονος στην Ελλαδα που εχω ολη τη βιβλιογραφια ελληνικη και ξενη, την ξενη στο βαθμο που μπορω φυσικα. Τα περισσοτερα βιβλια ομως πανω σ αυτο το θεμα κυκλοφορουσαν σε μια περιοδο που εγω ημουν αγεννητος, οποτε μεσα απο παλιοτερους ηρθα σ επαφη με το χωρο. Ειχα βαλει λοιπον μια αγγελια ας πουμε οτι ψαχνω βιβλια πανω σ αυτο το θεμα και ετυχε η κοπελα να εχει προσβαση σε συγγενεις της που ειχαν το βιβλιο. 

Οσο για τη διαφορα δε την θεωρω απαγορευτικη, δεν πιστευω στα στερεοτυπα του τυπου ειμαστε σε αλλες φασεις αν εννοεις αυτο. Εγω κοιταω να μ αρεσει εμφανισιακα και να ταιριαζουμε σαν χαρακτηρες. Αν ικανοποιουνται αυτα δε μ απασχολει η  ηλικια στα χαρτια, γιατι στο μεταξυ μας δεν βγαινει κατι που να μην επιτρεπει να συμπλευσουμε.

aladdin30

# 32 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από god_ofwar

και για πιο λογο πρεπει να μαθουν οτι γνωριστηκατε μεσω διαδυκτιου...και οχι καπου εξω ασ πουμε η κοπελα δεν βγαινει εξω δεν εχει παρεες...

Πολυ πιθανο να γινει ετσι.

aladdin30

# 33 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από hopito

Χαχαχαχ για προαγωγός θα μου έκανε λιγάκι κ.Τζούλια... Χωρίς παρεξήγηση Αλλαντίν στο έχω ξαναδηλώσει άλλωστε...

Εικάζω
ότι το "βιβλίο" για το οποίο μιλάμε δεν είναι βιβλίο. Είναι κόμιξ. Πριν από ένα-ενάμιση χρόνο δεν θυμάμαι καλά, έκλεισαν οι εκδόσεις τερζόπουλος. Καταλαβαίνετε το μέγα δράμα κάθε συλλέκτη κ τη μελλοντική αξία των κόμιξ... Είδα να πουλάνε στο ι-μπέι 1000 (δεκα χιλιάδες αλλά μ κόβει το 0 το σάιτ) ευρώ συλλογή 200 τευχών.. Άντε να βρεις μεμονωμένο ένα τεύχος που σου λείπει..

Οχι χοπιτα μου ειναι επιστημονικο βιβλιο κι εχω γραψει κι εγω σχετικα βιβλια πανω στο θεμα και ερευνητικες εργασιες. Απλα τα βιβλια αυτα κυκλοφορουσαν σε παλιοτερες δεκαετιες, οποτε δεν τα βρισκεις στο εμποριο πλεον. Ειμαι ομως υπερηφανος που εχω πλεον ολη την ελληνικη βιβλιογραφια στο θεμα. Πιστευω οτι δεν υπαρχει αλλος συλλεκτης στην Ελλαδα.

aladdin30

# 34 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Troulitsa

αμα εχεις κορη ειναι...

Λιτσα μου τα χω φτιαξει και με μαθητρια και δεν συναντησα κανενα προβλημα. Ισα ισα σκεφτομαι επειδη η κοπελα σπουδαζει κατι σχετικο με τα δικα μου να τη βοηθησω κ στις σπουδες της. Πιστευω θα το εκτιμησουν κ οι γονεις της αυτο. Οπως τα χω φτιαξει και με μεγαλυτερη απο μενα παλι χωρις κανενα προβλημα.

aladdin30

# 35 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από tzoulia59

ακου και τους μεγαλυτερους αλαντιν ,,,

μολις αρχισει τα σπαστικα τα νιαουρισματα και αρχισουν και οι ομηρικοι καυγαδες ,,,

θα νομιζεις οτι φταινε οι χαρακτηρες ,,,

προσεχε και δωσε χρονο αν δεν μας τρολαρεις ε ,,,

γονεις και τα τοιαυτα ,,,

σαν πολυ βιαστικος δεν εισαι με ενα κοριτσι που ανταλλαξες μολις δυο χαμογελα ,,,

υγ ,,,

ο σφακιανακης εδειρε εναν υποψηφιο γαμπρο της κορης του ,,,

προσεχε ,,,

Τα χω φτιαξει κ με μαθητρια κυρια Τζουλια και δεν αντιμετωπισα προβλημα. Νομιζω ειναι προκαταλειψη και τσουβαλιασα να λεμε οι ολοι οι νεοι ειναι ανωριμοι.

Tonia35

# 36 στις 9/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από aladdin30

Τελικα...εισαι μεγαλο αλανι...!!!

Παμε παρακατω...

για την διαφορα ηλικιας...εγω δεν βλεπω κανενα προβλημα...
βλεπεις στην πορεια πως θα παει το πραγμα και αναλογως πραττεις...

Προβλημα ειναι αυτο που σου ειπε...χαζη δικαιολογια δηλαδη...δεν χρειαζεται να αναφερει στους γονεις της...οτι σε γνωρισε με αυτον τον τροπο...τοσο πολυ σκεψη χρειαζεται αυτο..;;;
και στην τελικη ρε Αλλαδινε...οι γονεις της καθε κοπελιας...μπορει να εχουν προκαταληψεις για πολλα αλλα θεματα...
τι θα κανεις εσυ ..;;
Θα καθεσαι καθε φορα να τους τα λυνεις..;;;

Αμα αυτη θελει...ολα τα αλλα βρισκονται...!!!

Climentini

# 37 στις 9/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Λοιπον παιδια, κατα καιρους συμμετεχω σε ενα σαιτ για βιβλια και εκει γνωρισα μια κοπελα που με βοηθησε να βρω

ενα παλιο βιβλιο που εψαχνα.

Ειχα βαλει λοιπον μια αγγελια ας πουμε οτι ψαχνω βιβλια πανω σ αυτο το θεμα και ετυχε η κοπελα να εχει προσβαση σε συγγενεις της που ειχαν το βιβλιο.

Μιλουσαμε για ενα διαστημα μεσω των μηνυματων της σελιδας μεχρι να βρεθουμε απο κοντα, για να αγορασω το βιβλιο απο αυτην.

Το προβλημα ειναι οτι οι γονεις της ειναι τελειως αντιθετοι με τις γνωριμιες απο ιντερνετ με τα γνωστα επιχειρηματα ποιος ειναι αυτος, δεν τον ξερεις, μπορει να σε σκοτωσει κλπ

Συνοψίζοντας: η κοπελιά παίρνει το υπερ-σπάνιο βιβλίο από τη θεία Μαριγούλα, και έρχεται και σου το πουλάει.

Μετά έρχεται ο έρωτας, αλλά έτσι και σε γνωρίσει στους γονείς της και βγει στη φόρα η ιστορία της γνωριμίας σας, πώς θα εξηγήσει στη θεία Μαριγούλα ότι έχει αρχίσει και σκοτώνει τη βιβλιοθήκη της κάτω από τη μύτη της;

Το κατάλαβα σωστά το πρόβλημα, ή μπα?

tzoulia59

# 38 στις 9/1/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.513

εσυ παιδι μου εισαι σουπερ πουμα ..παντος καιρου ,,,

καλα παιζει και ποσο ανωριμος εισαι κι εσυ ,,,χωρις να υπαινισσομαι κατι ,,,για σενα ,,,γενικα το λεω ,,,

αλλα ολα ειναι σχετικα ,,,

μπορω να σου φερω κι εγω παραδειγματα σχεσεων με μεγαλες διαφορες ,,,

το θεμα ειναι αν αυτες οι σχεσεις ειναι υγιεις και βιωσιμες ..

βλεπουμε στον αλλον αυτο που θελουμε να δουμε ...στις αρχες που η σχεση ειναι στα μελια ,,,

για οσο παει ,,,

και  μετα παυει να πηγαινει ,,,

και αναρωτιομαστε τι να εφταιξε τι να εφταιξε ,,,

και πανευκολα τα ριχνουμε στον αλλον ...

τελος παντων ...προσεχε ,,,μην παρεις πολλη  φορα .,,,

κι ο χρονος θα δειξει ,,,

οι μεγαλυτερες και οι μικροτερες που λες οδηγηθηκαν στο παρελθον ,,,

αρα ατοπον το παραδειγμα ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από aladdin30

Τα χω φτιαξει κ με μαθητρια κυρια Τζουλια και δεν αντιμετωπισα προβλημα. Νομιζω ειναι προκαταλειψη και τσουβαλιασα να λεμε οι ολοι οι νεοι ειναι ανωριμοι.

inioxos52

# 39 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από aladdin30

Ολες οι θεωριες φιλε μου είναι καλες, μεχρι να ερθει η ωρα των πραξεων.

Εδώ δεν μιλαμε απλως για μια διαφορα 10 ετων που στις μεγαλύτερες ηλικιες είναι μια χαρα. Εδώ μιλαμε για έναν αντρα 31, που τα μπλεκει με μια εφηβη 21.

Και βεβαια γεγονος είναι πως ο αντρας στα 31 του, συνηθως αλλα όχι παντοτε, είναι σοβαρος και κατασταλαγμένος στα θελω του και στα μη θελω του.

Το ότι δεν εχεις μεχρις στιγμης συναντησει προβλήματα στο ηλικιακο φασμα που συναναστρέφεσαι, σε καμμια περιπτωση δεν σε κανει ειδικο στον ερωτικα ρευστο και πολλες φορες αναπαντεχο τροπο που σκεπτονται δρουν και αντιδρουν τα κορίτσια σε αυτές τις ηλικιες.

Και σε ερωτω. Εάν σπασει ο διαολος το ποδαρι του και την ερωτευτείς, και η κοπελλια ανταποκριθεί στην αρχη, αλλα μετα βαρεθεί όπως πολλακις συμβαινει γιατι θα θελησει όπως όλα τα κορίτσια να δοκιμασει και άλλες γευσεις, είσαι σιγουρος πως θα αντιμετωπίσεις το γεγονος ψυχραιμα και χωρις να σε παρει από κατω?

Η μηπως λογω του ευρεως φασματος συναναστροφών σου, θεωρεις πως θαναι ευκολακι για σενα να την ξεπεράσεις σαν να μην συνεβει ποτε να την ερωτευτείς?

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

aladdin30

# 40 στις 9/1/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση

Hnioxe θελεις να μου πεις τι πιστευεις οτι ισχυει σ αυτες τις ηλικιες, πως σκεφτονται και λειτουργουν συνηθως οι κοπελες? Για να καταλαβω τι εννοεις.

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε