Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Την αποψή σας παρακαλώ

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

alexis9090

# 21 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 15
'Aρεσαν+: 0%

Ναι αυτο σκεφτομαι να κανω απλα μεσα μου νιωθω λιγο κοροιδο... καταλαβαινεις... απλα θελω μια οθησει για να κανω αυτο που σκεφτομαι. Σε ευχαριστω παντως!

KLELIA22

# 22 στις 13/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Κορόιδα φίλε.. Είναι αυτή η κοπέλα και αυτό το παιδί...Που τους είχατε για να παίζετε στα ρεπα σας! Όταν δεν ΜάΛ...αν μεταξύ σας!Τουλάχιστον είχατε το φιλότιμο όταν τους χωριζατε να τους ευχαριστησετε για τις υπηρεσίες που σας παρείχαν?

alexis9090

# 23 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Καταλαβαινω τι λες. Δεν ειναι οτι δεν ενιωσα ασχημα αλλα δεν μπορουσα να κανω κατι αλλο

KLELIA22

# 24 στις 13/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Π@Π@ριες... Μαριτσα μου...Πάντα μπορούμε να είμαστε ΑΝΘΡΩΠΟΙ...

Και οχι ζώα .. Που καθοδηγούνται απο την καυλα της στιγμής...Τεσπα... Ευτυχώς που υπάρχει Θεος.. Και δίνει στον καθένα ο.τι και οποία/ όποιον του αξίζει...

alexis9090

# 25 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Αυτο υποθετω παει σε μενα. Αλλα στην αλλη κοπελα δεν φερθηκα ασχημα

KLELIA22

# 26 στις 13/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Το καλά ή το άσχημα μπορεί να το ξέρει και να μας το πει μόνο αυτή.Όπως και να χει... Κι εσύ και η " αδυναμία" σου.. Παιζετε πουστικα και εις βάρος άλλων προκειμένου να ικανοποιησετε την ανάγκη σας για παλαμάκια και επιβεβαίωση!Ταιριαζετε! Και με το καλό τα στέφανα!

alexis9090

# 27 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Δεν μπορω να καταλαβω τον λογο της επιθεσης

god_ofwar

# 28 στις 13/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

δεν ειναι δυνατον αυτο που διαβαζω...ρε φιλε ειναι δυνατον να κανεις τετοιο πισωγυρισμα...τελος μαζι της και προχωρα ...ακου ηταν με αλλον χωρισε γιατι βαρεθηκε και σου λεει αφου εχω το συγουρακι ασ ξαναγυρισω...αλλα και συ αλλος που την δεχτηκες και μετα φιλιεται παλι μαζι του με την πρωτη ευκαιρια...ωραια θες να εισαι σε αυτη τη φαση καθε τρεις και λιγο να την περνεις τηλεφωνο να δεις τι κανει και που ειναι κατσε τι να σου πω...και δεν μπορω να ακουω βλακειες του τυπου δεν μπορω να χωρισω μαζι της και τι θα κανω και αλλα τετοια ...

Troulitsa

# 29 στις 13/1/2015
author
Γυναίκα / 50 / Παντρεμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 92

ολο αυτο ειναι αρρωστο
μια ζωη θα αποζητατε κατι καλυτερο
κ οταν τρωτε πορτα θα γυρνατε ο ενας στον αλλον
αυτο ειναι αρρωστια δεν ειναι αγαπη...
η αγαπη ειναι χαμογελο, εμπιστοσυνη κ χαρα!
μαλλον εισαι μικρος κ θα μαθεις..

Αρέσει στο μέλος somebody961

alexis9090

# 30 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Εγω πιστευω οτι εχω αγγιξει τα ορια μου οσον αφορα ποσα μπορω να συγχωρησω. Δεν πιστευα οτι θα μπορουσα να τα δεχτω αυτα και ομως το εκανα. Και δεν ξερω τον λογο που το εκανα. Οντως πρεπει να ειμαι αρρωστος

archagellos

# 31 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.549

Η τυπισσα ιδη ψαχνει τον επομενο . 

Σε λιγο που θα σε ξεκινησει ...δεν ενδιαφερεσαι και τετοια να ξερεις οτι τον εχει βρει ιδη .

Γι αυτο man στειλτη στο διαολο να παει να τον βρει ποιο γρηγορα .
Keep Wlaking

Keep Walking

giorgos_1965

# 32 στις 13/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από alexis9090

Εγω πιστευω οτι εχω αγγιξει τα ορια μου οσον αφορα ποσα μπορω να συγχωρησω. Δεν πιστευα οτι θα μπορουσα να τα δεχτω αυτα και ομως το εκανα. Και δεν ξερω τον λογο που το εκανα. Οντως πρεπει να ειμαι αρρωστος

Δεν είσαι άρρωστος..ερωτευμένος είσαι απλά!

alexis9090

# 33 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Ισως ειναι και ετσι! Δεν ξερω θα δω πως θα περασει ο καιρος και θα αποφασησω! Σας ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σας!

tzoulia59

# 34 στις 13/1/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.513

διαβασε με προσοχη αυτα τα σημεια και πιθανον να καταλαβεις ,,,

οτι η αρχη του κακου εγινε απο σενα ,,,

πραγμα που η συμπεριφορα σου την ωθησε να ψαχνεται αλλου ,,,

αυτο που εγω δεν καταλαβαινω πως ενω δειχνεις να εισαι τοσο κολλημενος μαζι της οταν εισαστε μαζι ησουν αδιαφορος κι εκανες οπως λες πολλα λαθη ...

τα λαθη σου τα αναγνωριζεις; 

παιρνεις πανω σου την ευθυνη αυτης της συμπεριφορας και κατα συνεπεια και του χωρισμου; 

η αντιδραση  της για μενα εχει μια συνοχη ,,,

αδιαφορουσες κι εκεινη παρ ολου οτι σ αγαπουσε πηγε παρακατω 

για να βρει αυτον που θα την καλυπτε συναισθηματικα ,,,

αλλα ενω βρηκε καποιον 

με το να σου τηλεφωνει εδειχνε οτι συνεχισε να σ αγαπαει και αποδειξη μετα απο ενα μηνα χωρισε τον αλλον ...

και ξαναγυρισε κοντα σου ...

κι ενω γυριζει και ειστε σε φαση να βελτιωθει η σχεση ...

εκεινη σου αποκαλυπτει οτι φιλιεται στο σπιτι με τον πρωην ,,,

αυτο μου δινει την εντυπωση η σου το λεει για να σε προκαλεσει ,,,

η σου το λεει γιατι εχει ενοχες ,,,

αλλα κατω απο ποια κατασταση εδωσε φιλι στον  πρωην φιλο της ;

ειναι ο τυπος που της αρεσει να παιζει παραλληλα ,,,; 

οπως και να χει και μονο οτι σου το ειπε δειχνει οτι θελει να υπαρχει ειλικρινεια μεταξυ σας ,,,

και μια σχεση με σταθεροτητα ...

3.5 χρονια δεν ειναι λιγα για μια σχεση ,,,

και εγω αυτο που θα σου ελεγα ειναι να χαλαρωσεις ,,,

μην νιωθεις ανασφαλεια και δωσε χρονο να την δοκιμασεις ,,,

ο χρονος θα τα δειξει ολα να εισαι σιγουρος ...

μην βιαστεις να την χωρισεις θεωρω οτι υπαρχουν συναισθηματα κι απο τους δυο σας ,,,

μηπως κανεις παλι τιποτα ιστοριες και την ωθεις παλι να ψαχνεται ; 

εχει επιπολαιο χαρακτηρα; 

εισαστε τοσο μεγαλο διαστημα μαζι ,,,δεν γνωριζεις με τι ατομο εχεις να κανεις; 

θεωρεις οτι ειναι ασταθης και δεν αξιζει εμπιστοσυνης; 

μην παρασυρεσαι απ αυτο το περιστατικο ,,,

αυτο απο μονο του μπορει να εχει καποιες εξηγησεις ,,,τις ανεφερα πιο πανω ...

γινε παρατηρητης ,,,κι αν πεσει σε ατοπημα να εισαι σιγουρος οτι ουδεν κρυπτον υπο τον ηλιον ,,,

ολο και κατι θα πεσει στην αντιληψη σου ,,,

γιατι αν με τον ανθρωπο σου εισαι συνεχεια στην μπριζα και τον παρακολουθεις κατα βημα αστο να παει στο διαολο ,,,

η σχεση πρεπει να βασιζεται σ αμοιβαια εμπιστοσυνη κι αγαπη ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από alexis9090

Την αποψή σας παρακαλώ

Λοιπον ειχα σχεση για 3 μιση χρονια οσπου χωρισαμε επειδη δεν της εδινα σημασια οπως ελεγε και οντως ειχα κανει και εγω λαθοι.

Εκεινη την εποχη ειχε γνωρισει εναν αλλον αντρα. 

Μετα απο 1μιση μηνα τον χωρισε και αρχησε να μου στελνει μηνυματα και να με παιρνει τηλεφωνα και να μου λεει οτι με θελει και τα λοιπα

(κατα τη διαρκεια που ειμασταν χωρισμενοι και παλι μου εστελνε). 

MiltosRNLI1930

# 35 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.429

Ο Ανεστης παιδικος φιλος στο Μπαρουταδικο του Αιγαλεω και Ποντιος αντιμετωπιζε το ιδιο προβλημα με την κορη του μπακαλη της γειτονιας η οποια ηταν κι'αυτη ατακτη σαν τη λεγαμενη  Παρα τις συμβουλες των φιλων αυτος ηταν σνενδοτος στον ερωτα του Σημερα μοιραζει μπουκαλες πετρογκαζ στα σπιτια μ'ενα αρχαιο ποδηλατο του μπακαλη παλαιας τεχνολογιας χωρις φρενα αλλα με κοντρα.

alexis9090

# 36 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 32 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια

Αποδεχομαι οτι εχω μεριδιο ευθυνης, το καταλαβαινω απολυτα γιατι οντως μετα τον χωρισμο μας εκατσα και σκεφτηκα τι ειχα κανει και που ηταν τα λαθοι μου. Ξερω τι χαρακτηρας ειναι και οτι θελει να νιωθει αυτα που αισθανομαι. Εγω θα της δωσω μια έσχατη ευκαιρία να μου αποδειξει τον εαυτο της. Tzoulia59 σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου με βοηθησε πολυ πιστευω. Και οχι δεν ειναι ανθρωπος που παιζει, τουλαχιστον τα χρονια που ειμασταν μαζι, δεν μου ειχε δωσει αφορμη να υποπτευθω κατι. 

MiltosRNLI1930

# 37 στις 13/1/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.429

Οταν γνωριζεις μια γυναικα δεν την πας στα μπιλιαρδα  της γειτονιας σου και στο Everest στα σκαλοπατια του Μετρο στην Πανορμου

Κανε ενα φοβερο introduction στου George's steak house στη Γλυφαδα οπου ετρωγε τα μπιφτεκια του ο Βασιλης Τσιτσανης με την κουστωδια του να την εντυπωσιασεις και μετα την πας στη Γερμανικη σκαλα στις λαντσες του Περαματος για ρομαντικη βολτα στα Παλουκια Σαλαμινας 

tzoulia59

# 38 στις 14/1/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.513

βεροια ειναι ο ανθρωπος μιστερ μιλτος ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από MiltosRNLI1930

Οταν γνωριζεις μια γυναικα δεν την πας στα μπιλιαρδα  της γειτονιας σου και στο Everest στα σκαλοπατια του Μετρο στην Πανορμου

Κανε ενα φοβερο introduction στου George's steak house στη Γλυφαδα οπου ετρωγε τα μπιφτεκια του ο Βασιλης Τσιτσανης με την κουστωδια του να την εντυπωσιασεις και μετα την πας στη Γερμανικη σκαλα στις λαντσες του Περαματος για ρομαντικη βολτα στα Παλουκια Σαλαμινας 

matakiamou0

# 39 στις 19/1/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ωχ ειχες μια τελεια σχεση...οκ με τα πανω της και τα κατω της..και την παρατησες για αυτην την αστατη..επειδη χωρισε τον αλλον και εμεινε ξεμπαρκη ειπε να σε παρει τηλ...και εσυ μετα να χωρισεις την δικια σου γιατι σε επιασε η κοπελιτσα να μπαλαμουτιαζεσαι...μιλαμε σε παιζει εντελως το ατομο..και δεν την εχεις στειλει αδιαβαστη..επισης εκανε σχεση...με τον αλλον και δεν ειχες λιγο αξιοπρεπεια πανω σου να μην απαντας στα μηνυματα της? ουτε καν στις κλησεις της..δε πα να σε παρακαλουσε...μαλλον αγορι θελεις και τα τραβας..

γνωμη μου την κοβεις αυτην την σχεση μαχαιρι...και τι σου λεει...οτι δεν του στελνει ξανα του αλλου κανενα μηνυματακι?επειδη σου λεει θα ναι τυπως και υπογραμμος και οκ ενα φιλακι ηταν...συνελθε και κουνα το κεφαλακι σου..οχι το κατω..το επανω...σιγουρακι οτι σε λιγες μερες αν οχι σε μηνες η κοπελια θα κανει στον αλλον τυπο οτι εκανε και εσενα..θα του στελνει κανενα μηνυματακι...(γιατι μην μου πεις οτι δεν μιλησαν να του πει οτι το φιλακι ηταν λαθος...) θυμησου τον εαυτο σου.την εποχη που τα ειχες με την αλλη..η κοπελα εχει θεμα με τον εαυτο της...εσυ γιατι θελεις να ταλαιπωρησε?τοσο αδεξια κι ολας...

δεν θελω να σου βαλω ιδεες οτι συμβαινει κατι με τον αλλον..πεες οτι δεν συνβενει αλλα εισαι τοσο...που πιστευεις οτι μια κοπελα που σε εχει στο πανε ελα..και σου διαλυει με το ετσι θελω τις σχεσεις σου...μπενει και τα κανει ολα π...τανα γιατι ετσι νιωθεις τωρα εσυ...νιωθεις οτι δεν μπορεις να ελενξεις την κατασταση..(γιατι οοκ σου ειχε μεινει αποθυμενο και ειπες να το ξανα ζησεις μαζι της..)που μονος σου σορρυ κι ολας δημηουργησες...αυτην την κατασταση...

επρεπε να την ξεκοψεις εξ αρχης...μεχρι και τηλ να αλλαξεις...θα σου πω το λογο...κατι τετοια κοριτσακια που θεωρουν τον εαυτο τους οτι μπορει να τα εχουν ολα και ολους...ειδου το θρασσος να σου στελνει μηνυματακια στην διαρκεια της σχεσης σου και της σχεσης της...(να φανταστω τα μηνυματακια τα εσβηνες εε? και αν ετυχε η αλλη κανενα  μηνυματακι σου..ευκολακι σου ερχοταν να την βγαζεις χαζη..) παρενθεση αυτο!

λοιπον στο θεματακι μας...ειχε και εξακολουθει να εχει μεγαλο θρασσος και να σε παιζει ετσι...και με αυτο το τροπο...εκτος και αν γουσταρεις οταν την βλεπεις τρελα οποτε ολα της τα συνχωρεις οταν σε αγγιζει και σε φιλαει τα ξεχνας ολα (αυτο λεγετε καψουρα απο την μερια σου..) ενω απο την δικια της( χα! τελεια τον εχω...στο τσεπακι μου)  ξερεις μπορει να σου τα  γραφω ετσι...αλλα  οταν βλεπω κοριτσακια που οκ για τον Α,Β λογο δεν εχουν τι να κανουν..και λενε ποιας θα διαλυσουμε την σχεση...γιατι την δικια σου την βλεπω αν της γυαλισει ακομη και παντρεμενος? αρραβωνιασμενος θες? πες το οπως θελεις...ειναι ικανη να διαλυσει τα παντα...μονο και μονο γιατι επιβεβαιωνεται και ετσι καλυπτει με αυτον τον τροπο τα κενα που εχει...και τετοια ατομα δεν τους νοιαζει τι θα χαλασουν..και τι θα χασουν...

στα λεω λιγο ωμα γιατι ετσι πιστευω οτι εχει η κατασταση σου...μπορει και να κανω λαθος...σιγουρακι θα ναι τρυφερη μαζι σου...αυτο δεν την εμποδιζει να μην ειναι τρυφερη μαζι σου...η να εχει αλλα καλα...οπως καλο σεξακι...αλλα για σκεψου...θα θελες να εισαι στην θεση της κοπελας που χωρισες..για ενα καπριτσιο...μιας πρωην?

σκεψου ποσο ασχημα ενιωσε και η αλλη η κοπελα..γιατι λιγο πολυ ηθελες και εσυ να την χωρισεις...μωλις εμαθες οτι η αλλη ηταν ελευθερη και σου εκανε συνιαλο...δεν εγινε σε μια μερα...και χωρισες την αλλη...αυτη η αλλη πως ενιωσε? μπηκες στην θεση της? οοοχι...
και θα πειτε μερικοι υπερασπιζομαι την αλλη...δεν ειναι αυτο...προσπαθω να του δωσω να καταλαβει οτι δεν παιζουν με συναισθηματα..γιατι θα βρεθει μια κοπελα που ισως κανει χειροτερα πραγματα και τον εκμεταλλευτει...χειροτερα απο οτι εδω η κοπελια...

οποτε τι πρωτιμα...για ενα διαστημα..την ηρεμια του( καλα αν την χωρισεις θα πισμωσει..και τοτε θα δεις τον πραγματικο της εαυτο...οτι κανεις δεν της λεει τελειωσαμε...ασε που θα σου κανει και την ζωη ποδηλατο..ηδη τωρα σου την κανει...φαντασου να την χωρισεις και να παει κατευθειαν με αλλον..και να το δεις εσυ σε κανενα κλαμπακι..για να δεις τι εχασες θα στο κανει...ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΜΑΣΙΣΕΙΣ...ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΧΙΛΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΡΕΙΣ..)

Λοιπον για μενα χαλαρωνεις και εσυ και το μυαλο σου...το μαζευεις...και μαζευεις τα πραγματακια σου και της λες...δεν ειχα καταλαβει ποσο εκμεταλλευεσαι τους ανθρωπους...τωρα ομως το καταλαβα...με αφηνεις με ερωτηματικα...και οκ δεν εκανα τιποτα ενα απλο φιλι...πες της και ποιος μου λεει οτι τωρα που εισαι με εμενα δεν θα κανεις στον αλλον ή ακομη καλυτερα δεν θα κανεις σε κανεναν καινουργιο τα ιδια..μηνυματακια καπου καπου θα βρησκοσαστε οπως εκανες με εμενα πες της...και αν αρχιζει τις ιστοριες θα αλλαξω και σε παρακαλω..και και...μεχρι και να σε απιλησει? μπορει να ναι ικανη και για αυτο...το παω πολυ μακρυα...απλα μπορει να σε βγαζει τρελο και ζηλειαρη..σιγουρακι το τελευταιο...πες της τωρα θα δεις ποιος θα ειναι ζηλιαρης...απο δω και περα..θα με βλεπεις και δεν θελω ουτε μια τριχα μου να ακουμπισεις..γιατι εσυ κοριτσι μου μπορει να εχεις ολη την πολη και τα περιχορα...ετσι πως πας..εγω πιονακι σου δεν γινομαι..

εσυ φιλε εψαξες να μαθεις τι στυλακι ειναι αυτη η κοπελα? δηλαδη την ζωη της...ακομη αν δεν θελεις να της πεις ολα αυτα γιατι πιστευεις οτι ακομη ειναι νωρις για τετοια θεματα...καποια στιγμη που θα σου πει ξερεις το βραδυ ειμαι κουρασμενη θα την πεσω για υπνο..εσυ μην μασισεις και παρε κανενα αμαξακι φιλου...για να μην σε καταλαβει και στηστεις κοντα στο σπιτι της...καντω για καμια βδομαδα..ισως κατι να βρεις..

ειναι κριμα να ξανα χωρισετε...και να μπενωβγαινει ετσι στην ζωη σου...με ενα μηνυματακι αραια και που...για να σου θυμιζει το ερωτικο σας θεμα..που ισως να ναι τελειο...αλλα οκ...ως εκει...γιατι εχεις και εσυ ζωη που πρεπει να φτιαξεις...και οχι να σε δυαλυει η σκεψη...καθε φορα μηπως? που ειναι?

σταματα τα τηλ...αυτο ηθελε να σε εχει στην μπριζα...αστο! χαλαρωσε...και αν θες να μαθεις για αυτην ρωτα καλυτερα πως συμπεριφεροταν πιο πριν...η βαλε φιλο να ψαρεψει καμια φιλη της με τροπο...και εννοειτε παρακολουθησε την...αν δεις οτι βγενει εξω ενω σου ειπε οτι θα μεινει μεσα..ΣΥΓΚΡΑΤΙΣΟΥ...ΑΠΛΑ ΣΥΓΚΡΑΤΙΣΟΥ..(ΕΧΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΕΙ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΛΛΟ ΑΜΑΞΙ..ΔΑΝΙΚΟ ΑΝ ΒΡΕΙΣ) αν τελικα παιξει κατι..και την δεις να φυγει...με καποιον...χαλαρα πες τον φιλο να οδηγησει μεχρι να δεις που θα πανε...πως θα ναι το κλιμα και μετα μπροστα της...πες ενα ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ..ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ...εννοειτε ετσι! αλλαξε νουμερο αλλαξε τα παντα..κοψε τις πολλες κοινες παρεες σας για να μην μαθαινει νεα σου..ουτε και εσυ φυσικα!

αγορι ελπιζω να σε βοηθησα..παιδια μπορει να κανω λαθος αλλα το κοριτσι τον παιζει..και ασχημα..δεν χρειαζεται να εχει και αλλον...αλλα μονο που δεν σεβαστηκε το γεγονος οτι τωρα παλι ειναι μαζι σου...και πηγε και φιλιθηκε...οοοκ!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost