Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έλα ξανά...

Σελίδα : 1

blue_wave

# 1 στις 7/2/2015
author
Γυναίκα / 55 / Διαζευγμένη
Γερμανία
Θέματα: 14
Απαντήσεις: 559
'Aρεσαν+: 0%

Έλα ξανά...

Πόσα χρόνια πέρασαν;;; Έλα ξανά να μιλήσουμε, ψάξε, βρες τρόπο... Δώσε ένα σήμα δυνατό τόσο που θα φτάσει μέχρι εδώ... τόλμα... Πέρασαν τα χρόνια κι ακόμη είσαι σταθερός... 

σε περιμένω
Αρέσει στα μέλη pythagoras, aladdin30

freeman21

# 2 στις 7/2/2015
author
Ανδρας / 34 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 2.604
Μπορεί να μην έχει σήμα κάνε λίγο υπομονή..
Αρέσει στα μέλη otinanai26, longway και σε ακόμα 1 μέλος.

Madame_Sousou

# 3 στις 8/2/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Προφανώς για να είναι εκεί ακόμα που βρίσκεται μάλλον

δεν τον νοιάζει και ιδιαίτερα.Όταν θέλει κάποιος κάτι, γυρίζει τον κόσμο ανάποδα για να τα καταφέρει.
Και όπως διάβασα κάπου:
Η αγάπη βρίσκει τρόπους και η αδιαφορία δικαιολογίες...

blue_wave

# 4 στις 8/2/2015
author
Γερμανία

Οχι ξέρω ότι νοιάζεται

Ακριβώς επειδή νοιάζεται είναι ακόμη εκεί σταθερός, ενώ εγώ έχτιζα επί χρόνια οδοφράγματα ή απουσίαζα προκλητικά... Το σάϊτ αυτό κάποτε διευκόλυνε την επικοινωνία στο έπακρο... μετά ήρθε ο όλεθρος λόγω του ότι κάποιοι παραγνωρίστηκαν,...και μετά μπήκε πλαφόν... εάν δεν πληρώσεις δεν επικοινωνείς ούτε καν με ένα απλό μήνυμα...Αυτό όλο όμως σαν δυσκολία κανει τα πράγματα πολύ πιο μαγικά, αν θέλεις αν το δεις έτσι... 

achinos

# 5 στις 8/2/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

K γιατί δεν μπαίνετε στο τσατ;

Αρέσει στο μέλος blue_wave

blue_wave

# 6 στις 8/2/2015
author
Γερμανία

Ωραία.

Να πούμε όμως κάποιες συγκεκριμένες ώρες : 10-11 κάθε βράδυ και θα φανεί πότε θα πετύχει το πρότζεκτ... χαχαχαχαχα Αγαπητή φίλη ευχαριστώ για την πάσα...

: 10-11 κάθε βράδυ και θα φανεί πότε θα πετύχει το πρότζεκτ... χαχαχαχαχα Αγαπητή φίλη ευχαριστώ για την πάσα...

Madame_Sousou

# 7 στις 9/2/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Κορίτσι μου θα μιλήσω σκληρά..

Αυτά είναι (όπως λέει και ο πατέρας μου) προφάσεις αμαρτιών.
Επιπλέον δες και το μερίδιο της δικής σου ευθύνης...
Μόνη σου είπες πως του γκρέμιζες τις γέφυρες πόσο θα άντεχε ο άνθρωπος;;
Μήπως απογοητεύτηκε;;;

blue_wave

# 8 στις 9/2/2015
author
Γερμανία

πολυ σοβαρότητα...

Δεν υφίσταται το θέμα έτσι όπως το εκλαμβάνεις... Αυτή τη στιγμή ένας τρόπος υπάρχει μόνο, κι αυτός υποδείχθηκε πιο πάνω... Δεν είναι κανείς στα πατώματα να χτυπιέται, ούτε και έπεσε η ζάχαρη στο νερό... Απλώς αποθύμησα έναν παλιό πολύ καλό φίλο... χάσαμε τα τηλ. με τα χρόνια ο ένας του άλλου, επίθετα δεν θυμόμαστε, μόνο εδώ βλεπόμαστε και μέχρι στιγμής το μόνο που μπορέσαμε να κάνουμε είναι να στέλνουμε χαμόγελα ο ένας στον άλλο... Ο ένας είναι βόρεια Ελλάδα, ο άλλος στα μέσα... 

Η Αχινός μου βρήκε τη λύση... Θα μπαίνω στο τσατ και θα περιμένω, κι αν δει τα γραφόμενα, θα καταλάβει αυτός και θα μπει κι αυτός... γιατί ποιός τολμάει αλλιώς να γράψει κινητά ή διευθύνσεις ε-μαιλ δημόσια??? 
Με λίγα λόγια  και για τα πω ξεκάθαρα με τόλμη, ναι χρησιμοποίησα το φόρουμ για να μπορέσουμε να βρούμε μια λύση σε ένα τεχνικό πρόβλημα... γι αυτό μην μου αγχώνεστε... φιλιά κι ευχαριστώ για το ενδιαφέρον
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε