Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια !!

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Elpida_2

# 21 στις 22/2/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Lakis αυτα ειναι γυναικεια παιχνιδια.δυστυχως! Δυσκολο να την ξεπερασει σ'αυτο το στιβο! Ετσι Chris δυναμικα!!

aladdin30

# 22 στις 22/2/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292
'Aρεσαν+: 0%

Το συναδελφο τον ξερεις εσυ?

achinos

# 23 στις 22/2/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από aladdin30

Θα το ελεγα αχινε μου αλλα εδω δε θελει η τυπισσα να βρεθουνε σε καφε, στο σπιτι θα ρθει? μακαρι να ρχοτανε σπιτακι.

μπορεί ρε αλανττιν, γιαυτό να μην έρχεται,

γιατί θα τους πάρει κανα μάτι, 

μπορεί άμα της πει για πριβέ, να πάει

νοέμβριος ήταν κι έχουμε φλεβάρη...πόσο πια στη σαλαμούρα;

Αρέσει στο μέλος aladdin30

Chris-84

# 24 στις 22/2/2015
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8

Ρε παιδιά τι συνάδελφος . Ούτε κάν. Ο συνάδελφος της είχε πασάρει έναν φίλο του και τον απέρριψε . Τέλος πάντων σας ευχαριστώ όλους 

Paralia48

# 25 στις 22/2/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Ρε Χρήστο, παίξε κι εσύ λίγο. Της έχεις δείξει ξεκάθαρα το ενδιαφέρον σου και καλά έκανες. Αυτή μια σε γλυκαίνει και μια σε λέει σκέτο φίλο. Για κρύωσε λίγο (μην το παρακάνεις) , μπας και πιάσει.
Και αν ξαναβρεθείτε και τα ξαναπείτε έτσι καλά , προτεινέ της τριήμερο.

Chris-84

# 26 στις 23/2/2015
author
Ανδρας / 38 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Κηφισιά
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8

Ποσό να κρυώσω πια ; Ήμουνα 1 μήνα άφαντος με αναζήτησε αλλά πάλι τα ίδια άρχισε  μετά 

Paralia48

# 27 στις 23/2/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Chris-84

Ποσό να κρυώσω πια ; Ήμουνα 1 μήνα άφαντος με αναζήτησε αλλά πάλι τα ίδια άρχισε  μετά 

Δίκιο έχεις!

Αν περιμένει ένα μήνα για να σε αναζητήσει, μάλλον δε σε πολυθέλει.

lakis1993

# 28 στις 23/2/2015
author
Ανδρας / 28 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 4

Οταν σε ξανα αναζητησει τοτε αρχισε και εσυ το παιχνιδι

achinos

# 29 στις 23/2/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Chris-84

Δώσε το επόμενο ραντεβού σε σπίτι.

Το πολύ-πολύ να σου αστράψει καμιά μπούφλα κ να σου κλείσει την πόρτα στα μούτρα.

Τί είχες τί έχασες...

Κ τώρα πούχεις γίνει πινγκουίνος τί κατάλαβες;

τουλάχιστον μετά τη φάση

θα ξέρεις...

εσύ πως δεν πρόκειται ν γίνει τιποτα

κι αυτή

τί θκατά θένε τ αγόρια.

Χρήσιμες πληροφορίες για το μέλλον, έτσ κι αλλιώς

κ για τους δυό

Αρέσει στο μέλος aladdin30

silver80

# 30 στις 24/2/2015
author
Ανδρας / 42 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 1.322

Παιδιαρίσματα και ανώριμη συμπεριφορά από μέρους της...

Η κοπέλα δεν έχει ξεχάσει τον πρώην της, απλώς ως γυναίκα την κολακεύει το ενδιαφέρον σου και λογικά της αρέσεις ως άντρας. Θέλει να υπάρχει αυτό το παιχνίδι του φλερτ με τα μηνύματα, τα ερωτόλογα, τις εξόδους κτλ περισσότερο ως επιβεβαίωση προς τον θηλυκό της εγωισμό, παρά γιατί ενδιαφέρεται για εσένα.

Καταλαβαίνω ότι την γουστάρεις σαν τρελός αλλά η συμβουλή μου είναι να σταματήσεις κάθε επικοινωνία, να της ξεκαθαρίσεις πως δεν ενδιαφέρεσαι άλλο, διαφορετικά θα χάσεις όση αξιοπρέπεια σου απέμεινε και μαζί τον εαυτό σου...και που ξέρεις...ίσως αν κόψεις κάθε επαφή να αρχίσει να αναθεωρεί την άποψη της για εσένα.
Αρέσει στο μέλος Chris-84

longway

# 31 στις 24/2/2015
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Δωδεκανήσου / Αγαθονήσι
Απαντήσεις: 88

ερωτηση κρισεως!

εισαι 31 χρονων και ακομα ασχολεισαι με τετοιες μαλακιες και τετοια θηλυκα?

απο οτι φαινεται ακομα δεν εμαθες και βλεπω σκουρα τα πραγματα με αλλες που θα σου αρεσουν στο μελλον.

η συμπεριφορα σου ειναι σαν τα παιδακια του δημοτικου.

αλλαξε σταση ασε τα πολλα μηνυματακια και σαχλιτσες τυπου λακτα σοβαρεψου και θα την κανεις δικη σου.

αλλιως...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Chris-84

Πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια !!

Καλησπέρα σε όλους .

Έχω μια συνάδελφο από την δουλειά που χώρισε τον Σεπτέμβρη ύστερα από μακροχρόνια σχέση . Εκεί λοιπόν περίπου μέσα Νοεμβρίου στην πλάκα συζητάγαμε για σοκολάτες lacta . Την επόμενη μερα της άφησα στο γραφείο της μια σοκολάτα lacta με μήνυμα στο ωραιότερο πλάσμα . Μου στέλνει μετά στο viber σε ευχαριστώ  πολύ μου άρεσε .  Την επόμενη εβδομάδα της αφήνω άλλη μια LACTA στο γραφείο της με μήνυμα  ένα ποτό αποκλειστικά μαζί σου και τι στον κόσμο . Ενθουσιάστηκε μου λέει ότι θες και σινεμά να πάμε . Συνεχίζαμε μιλάγαμε στο viber κάθε μερα .καλημέρα καληνύχτα. Της προτείνω να βγούμε και αφού το κανονίσαμε Παρασκευή με παίρνει και μου λέει άκυρο πονάω πολύ έχω περίοδο . Να το κάνουμε Κυριακή . Μιλάμε την Κυριακή μου λέει έχω πει και σε έναν συνάδελφο από την δουλειά  που με πήρε τηλ .της λέω η σοκολάτα λέει αποκλειστικά μαζί σου . Μου λέει οκ του το ακυρώνω και βγαίνουμε . Στην έξοδο άρχισε να μου λέει μόλις χώρισα είμαι σε δύσκολη φάση και ποσό καλός φίλος είσαι . Της λέω φιλία μεταξύ άνδρας και γυναίκας δεν υπάρχει και μην το ξαναπείς .Φεύγουμε και μετά μέχρι τα Χριστούγεννα μιλάγαμε στο viber καλημέρες καλή νύχτες μωρό μου αγάπη μου  καρδιές κτλ  μου έλεγε και πολλές φορές η πρωτοβουλία να ξεκινήσει συζήτηση ήταν δίκη της . .επισης 2 3 φορές στην δουλειά της έστελνα μήνυμα να φύγουμε μαζί γιατί θέλω να σε πάρω αγκαλιά και τι όμορφη που είσαι και το δεχότανε χωρίς αντίρρηση .Τα Χριστούγεννα στην γιορτή μου έρχεται σε κάτι μπουζούκια που είχα κλείσει και της πέταγα πανέρια με λουλούδια . Την επόμενη μετά της στέλνω μήνυμα πως περασε και μου λέει σούπερ και κανονίσαμε για καφέ σ/κ. Την παίρνω τηλ Παρασκευή και Σάββατο και δεν το σήκωνε και μου λέει την Τρίτη  ότι ήταν άρρωστη . Από την πρώτο χρόνια κόβω τις γλυκες κτλ στα μηνύματα και εξαφανίζομαι. Μου στέλνει μήνυμα που χάθηκες κτλ γιατί σταματήσαμε οι καλημέρες καλή νύχτες κτλ . Της λέω τρέχω .  Να βγούμε για καφε της λέω και μου λέει την προσεχή Κυριακή . Μου το υπενθυμίζει το Σάββατο και μιλαμε την Κυριακή . Μου λέει μου έχει πει και ένας συνάδελφος από την δουλειά με πήρε τηλ . Της λέω όχι μόνο εσένα θέλω να δω . Μου λέει αυτή οκ αλλά μην πεις τίποτα .βγαινουμε κάθομαι απέναντι της και της λέω κάνε πιο μέσα να έρθω να κάτσω δίπλα σου να σε πάρω αγκαλιά . Μου λέει στο αυτοκίνητο όσες θες . Και πάλι με αποκαλούσε φίλο της . Φεύγουμε εξαφανίζοαι πάλι και ένα βράδυ που πάω με κάτι φίλες σε ένα κλαμπ την πετυχαίνω με παρέα . Κάνω ότι δεν την βλέπω και έρχεται να μου μιλήσει . Μιλάμε ,πάει στην παρέα της μου λέει αμα θες έλα από εκεί .επισης όλο το βράδυ κοίταζε σε εμάς και τις κοπέλες που χορευαμε. Φεύγουμε την χαιρετάω και οκ.Την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου της στέλνω μήνυμα τι κανείς; Για που είσαι σήμερα ; Ποιος είναι ο τυχερός ; Και μου απαντάει αστειοοο , κανένας ρε θα μείνω σπίτι έχω φοβερό πονοκέφαλο και είμαι χάλια .της στέλνω και της λέω θα έρθω να σε πάρω στις 8 για ποτό . Μου λέει είναι χάλια ειλικρινά ζαλίζομαι από το ξενύχτι θα μείνω σπίτι και μου στέλνει καρδιές .Πριν 3 ημέρες την στέλνω μήνυμα και μιλάγαμε για την δουλειά . Μου λέει θα σε πάρω σε λίγο . Δεν με παίρνει και μου στέλνει μήνυμα την επόμενη μέρα συγνώμη κτλ αλλά μια φίλη μου πήγε νοσοκομείο θα σε πάρω σήμερα . Με παίρνει μιλήσαμε για την δουλειά και οκΔεν αντέχω της στέλνω μήνυμα Παρασκευή η Κυριακή τελευταία σου ευκαιρία να βγούμε δεν θα ξαναβγώ μαζί σου τέλος .μου λέει μπορώ και Σάββατο . Μιλάμε σήμερα σαββατο πρωί μου λέει καλημέρα μωράκι ναι θα βγούμε το βράδυ . Θα σε πάρω πιο μετά γιατί περιμένω την μάνα μου να πάμε για ψώνια . Κατα τις 5 της στέλνω μήνυμα  τι θα γίνει γιατί θέλω να προγραμματίσω . Μου λέει δεν έχω γυρίσει ακόμη θα σου στείλω μπορούμε και συριο άμα θες . Μου στέλνει στις 7 αγάπη δεν θα προλάβω γυρίζω τώρα και θα πάω τζάμπο σοβαρά μην θυμώσεις δεν γινόταν να αφήσω την μάνα μου μόνη της και τώρα πρέπει να πάω τζάμπο γιατί έχω πάρτυ αύριο Ότι πείτε καλό θα είναι . Κουράστηκα και γουστάρω πολύ ρε γαμωτο 

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost