Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα εχω κανει Θαλασσα υπαρχει ελπιδα???

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

BillCast

# 61 στις 20/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

εγω παντως ρε παιδες που εχω διαβασει ενα σωρο θεματα εδω μεσα κατα καιρους (ενεκα που περναω πολυ χρονο ξαπλα κατα περιοδους) πρωτη φορα βλεπω τυπο σαυτην την ηλικια και καραβανα κιολας -sorry φιλε αλλα εχεις επαγγελμα φετιχ με πολυ σκ@χαρακτηρες κατα κανονα- να τα λεει ετσι ξηγημενα και να θελει να αλλαξει πραγματα. οκ ειναι λιγο παθετικ γιατι ακουγονται λιγο υπερβολικα αλλα ρε σεις εχετε δει πολλους σε αυτες τις ηλικιες να ξηγιουνται ετσι? cool people  στο κατω κατω ο τυπος ειπε οτι περασε τη ζωη του με λαθος αντιληψεις και το αιτιολογησε κιολας. ε νταξει shit happens . εγω δεν εχω συμβουλη να σου δωσω μαν γιατι ειμαι απο αλλη εποχη αλλα μπραβο που ξηγιεσαι ετσι και σου ευχομαι τα καλυτερα.

στο κατω κατω ο τυπος ειπε οτι περασε τη ζωη του με λαθος αντιληψεις και το αιτιολογησε κιολας. ε νταξει shit happens . εγω δεν εχω συμβουλη να σου δωσω μαν γιατι ειμαι απο αλλη εποχη αλλα μπραβο που ξηγιεσαι ετσι και σου ευχομαι τα καλυτερα.

BillCast

# 62 στις 20/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

τωρα που το ξανασκεφτομαι θα σου πω και γω μια γνωμη που θα εκανα εγω δηλαδη αμα ειχα φαει τοσο ακυρο (οκ καμια σχεση με γαμο 30 χρονια αλλα μπορει και να πιασει). κατσε και ξηγησου στη γυναικα σου ετσι οπως μας τα ειπες εδω πριν: το και το. μια φορα ομως και οχι συνεχεια γιατι οι ανθρωποι δεν αποθηκευουμε καλα τις πληροφοριες που επαναλαμβανονται κ γινονται βαρετες. μια φορα και με ειλικρινεια καθαρα και σταρατα. προτεινε της να πατε διακοπες ετσι κι αλλιως δεν δουλευετε ετσι σαν honeymoon φαση και αμα ξαναδεσει το γλυκο οκ. αμα δεν...ε το δεχεστε και προχωρατε παρακατω χωριστα. (αυτο που εχεις πολλες κορες παντως μην το πολυ λες εδω μεσα γιατι εχει κατι λιγουρια πρωτης κατηγοριας κ θα σου σκασουν προξενια για τις κορες σου 

Alex_63

# 63 στις 20/4/2015
author
Ανδρας / 58 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 42
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Alex_63

Μην γινεσαι εξαλλη κοπελλα μου εγω πηγα σχεδον μωρο στο Αρμυ στα 16,5 ισα 17 το καιρο που αλλοι φιλοι μου επιναν καφε στις καφετεριες και γυρνουσαν ξημερωματα εγω ετρεχα και μεκαψωναριζαν οι εκπαιδευτες μας ισως και εκει να δημιουργησα τον χαρακτηρα του ζαμανφουτισμου οσον αφορα τις σχεσεις με το αλλο φυλλο και να τα αποτελεσματα ...Ναι και εμενα προσωπικα δεν ηθελα να βγω σαυτη την ηλικια απο τον Στρατο αλλα οι καταστασεις με οδηγησαν να φυγω νωρις ...καλα και απο συνταξη ...μην περιμενεις πολλα μας εχουν ριμαξει στις περικοπες και αγωνιοδως εδω και 5 χρονια περιπου ψαχνω για μια αλλη δευτερη απασχοληση χωρις επιτυχια φτασαμε να ψωμοζουμε κοριτσι μου πολυ χαλι μεγαλο κακο μας εκανε η κριση τι να σου λεω τωρα,,, ευχαριστω παντως που εκανες το κοπο να διαβασεις την ιστορια μου ηθελα να γραψω περισσοτερα αλλα ειναι πολλα και προσπαθησα μεσες ακρες να δωσω τι μου συμβαινει... ξερω παντως οτι δεν ημουν και πολυ κυριος απεναντι της...δυστυχως για μενα και λυπουμαι για αυτο

Alex_63

# 64 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από thalassa27

Άλλο   διεκδικώ  και   άλλο  πιέζω  

Θα   σου   πω  και  κάτι  ακόμα  που μπορεί  να  βοηθήσει  τη  σκέψη  και   τη συμπεριφορά  σου .

Δεν  σημαίνει   ότι  επειδή  έτσι  λειτούργησε   με   εμένα  όμως,  έτσι  θα  λειτουργήσει   με   άλλα   άτομα  

να  το  ξεκαθαρίσω.

Εγώ   , όταν   είπαμε  να  το παλέψουμε , ήμουν  κακιά  και   όσο  προσπαθούσε  τόσο   απομακρυνόμουν

ίσως  επειδή  πίεζε  ...

Το   άλλο , όσο  προσπαθούσα  να  τον  ξυπνήσω πριν  φτάσουμε  στο  σημείο  αυτό ,δεν   καταλάβαινε  τίποτα  

Δεν    ΈΒΛΕΠΕ ΤΊΠΟΤΑ  και  όταν   έμαθα   να  ΖΩ    ΧΩΡΊΣ   ΑΥΤΌΝ  μου   ΕΠΕΒΑΛΕ   την  παρουσία  του 

και   καλά  , με    φλερτ   από  τη  αρχή  , "κλάμα "  , απειλές  .

Αυτό  λες  να   κάνεις   ?

Μα   δεν   έβλεπα   πλέον   τι   έκανε  ...

Ήταν   σαν   ενοχλητική   μύγα   

Μακάρι  να   βοήθησα.

Ετσι ακριβως εχουν τα πραγματα το βλεπω καθημερινα στο βλεμμα της την ματια της που τοσο υπεραγαπω γιατι ειναι γαλανα και απο κει ηταν που ξεκινησε το αισθημα μου για αυτη η λατρεια μου στα ματια της με οδηγησαν σε ωκεανους αγαπης γιαυτη...τι να πω σαυτα που μου εγραψες μια πεταλουδιτσα ειναι οπου θελει παει κιας παει οπου θελει στο κατω κατω εγω ειμαι ο φταιχτης αλλα δεν μπορω εφοσον αυτη δεν θελει να μην αγαπω τα παιδια μου που εχουν ολες τους μα ολες τους τα ματια της ...απιστευτο ετσι ???ομως εγω το ηθελα να εχουν το χρωμα των ματιων της γιατι ακομα και σημερα τα λατρευω...

Alex_63

# 65 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από thalassa27

και   οι  ηλικίες  μας  ίδιες  

και   τα   επιχειρήματά    σας  (κλάψες)   ίδια !

Και   η   "ζωή"  που   προσφέρατε   επίσης    ...  

φρόντισε    να   απολαύσετε   τη   ΖΩΉ  έστω   κατά   μόνας   αν    σου   ζητηθεί   ... 

όπως    στρώνουμε   θα  κοιμηθούμε   !

δικιο εχεις ξερω εγω αν μου περασει ποτε ομως γιατι εζησα σε οικογενεια που ηταν ενωμενη και δεν αισθανομαι στην ιδεα να νοιωσουν τα παιδια μου κατι αλλο απο αυτο και μιλω για τα μικροτερα

achinos

# 66 στις 20/4/2015
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.764

Διακοπές μόνοι  τους;

Ούτε με σφαίρες, εντελώς ακατάλληλη πρόταση.
εδώ τώρα, της τη δίνει και να τον βλέπει να τριγυρνάει στο σαλόνι.ναι, μπορεί να γίνει κι αυτό
τον ίδιο άνθρωπο, που αιώνες πριν
ήθελες να τον αρπάξεις κ να τον παρασύρεις
σ ένα έρημο νησί

για άγνωστο χρόνο...

δεν μπορείς τώρα, ούτε να τον ανεχτείς ν αναπνέει δίπλα σου.
Πολύ συνηθισμένη ιστορία,
την αναπλάθω διαρκώς
βλέποντας πώς επικοινωνούν μεταξύ τους
μεγαλύτερα ζευγάρια κυρίως

συζητώντας για μικροπράγματα,

ακόμα κ κείνη  την ώρα που κάθονται σ ένα παγκάκι στο πάρκο
κ μιλούν σα να μην μπορεί ν τους ακούσει κανείς,

ακόμα κι αν συζητάνε για το ποιος ξέχασε να πάρει μαζί του κ γιατί

το μπουκαλάκι με το νερό...

Τόσο καλά κρυμμένη, μεταμφιεσμένη έχθρα, απελπισία,

απογοήτευση...δεν πίστευα πως μπορούσε να εμφανιστεί μέσα

από ένα ξεχασμένο μπουκάλι νερό...

Δε ξέρω ποιος φταίει...η ατολμία της γυναίκας;
(αν όλο αυτό γινόταν νωρίτερα, μπορεί να είχε περισσότερα θύματα)

ο ζαμανφουτισμός του κυρίου;
(είναι κανόνας, άμα ο άλλος μπορεί να σε πατρονάρει το κάνει...επειδή μπορεί κ μόνο).

Εμ τις παίρνετε κ μικρές, τις μαντρώνετε...κ μοιραία κάποια μέρα, όταν έχουν τελειώσει με τα βασικά...

βγάζουν το κεφάλι πάνω από το νερό.

Κ τότε γνωρίζετε, με ποιον ακριβώς άνθρωπο έχετε να κάνετε.

Που έχει αλλάξει ασφαλώς, όπως εσείς.

Η μόνη σας διαφορά, είναι πως όλο αυτό γίνεται ερήμην σας...ούτε που πέρνετε χαμπάρι.

Αντιθέτως, τις δικές σου αλλαγές, τις είχατε πρώτες στη λίστα, όλη η οικογένεια, τις υπολογίζει

κ τις σέβεται...

ε, φυσικό είναι, σ αυτή τη χώρα, είμαστε στο σύνορο...

με τόνα πόδι στην ανατολή κ τ άλλο στη δύση...

Δε σε πυροβολάνε κιόλας, άμα βγεις στο δρόμο με την παντόφλα

κ φανεί ο αστράγαλός σου...

Κ επειδή πιστεύω πως οι προθέσεις σου έχουν γίνει εμφανείς...
με όλους τους τρόπους

κ με το καλό κ με το στανιό κ με τη βία κ με το συναισθηματικό χειρισμό...

νομίζω πως ήρθε η ώρα να σταματήσεις

κ να κάτσεις ήσυχα-ήσυχα στη γωνιά σου

περιμένοντας να δεις τί θα αποφασίσει
αυτός ο άνθρωπος που ουσιαστικά

δε γνωρίζεις. 
Αυτή η ξένη που έγινε χωρίς να πάρεις είδηση το παραμικρό.

Αν συνεχίσεις να της δυσκολεύεις τη ζωή, με απαιτήσεις κ κλάμα

τόχασες...
κ χωρίς παπάδες, χαρτούρα κ δικηγόρους...

αυτό θαναι ένα συνηθισμένο διαζύγιο
γιατί είναι ένας λόγος σοβαρός απ αυτούς που χωρίζουν οι άνθρωποι,
στις ψυχές τους, όχι στην απογευματινή τους βόλτα στο πάρκο.

Μα πού είναι κι αυτός ο φλατ, να πει για τον ειδικό;

όταν τον χρειάζεσαι λείπει.

αμα την ψήσεις να πάτε μαζί...ίσως πάρεις παράταση, δεν ξέρω...

Τελικά είναι μια συνηθισμένη ιστορία αποχωρισμού, 

τόσες κ τόσες οικογένειες...σαν τη δική σας
ισορροπούν πάνω στα στερεότυπα των κοινωνικών συμβάσεων...

"μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος"

Αρέσει στο μέλος Alex_63

Alex_63

# 67 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Cynicality
Δεν σε εκρινα. Μονος σου εγραψες ποσο σκατα κι αδιαφορα της φεροσουν για 30 χρονια. Αυτο σημαινει βγαζω το λαδι σε καποιον. Δε μπορει να περιμενεις μετα απο 30 χρονια που την εκανες σιγα σιγα να αδειασει εντελως, να αλλαξουν ολα μεσα σε μια στιγμη επειδη εσυ απλα ειπες οτι μετανιωσες και καταλαβες. Και να σου πω και κατι, δεν ξερω αν θα μπορεσεις ποτε πια να γυρισεις το παιχνιδι υπερ σου. Θεωρω οτι σε σωζει το γεγονος οτι εχετε ακομα δυο παιδια στο σπιτι κι οτι δεν ειναι οικονομικα ανεξαρτητη, αλλιως οχι απλα θα κοιμοσασταν χωριστα αλλα θα σου ειχε κουνησει το μαντηλι προ πολλου. Εν παση περιπτωσει, κανε εσυ την προσπαθεια σου, αλλα χωρις να θελω να σε πικρανω, δε βλεπω φως. Η γυναικα σου δεν ξυπνησε μια ωραια μερα και τα αποφασισε ολα αυτα. Δουλευε καιρο μεσα της αυτο το πραγμα.

συμφωνω αλλα το θελω να με κρινετε αλλιως δεν θα εβγαζα τα προσωπικα μου στον αερα αντιλαμβανομαι επισης την δυσκολια που θα αντιμετωπισω απο δω και περα σιγουρα ομως αν δεν δω την ανταποκριση της τοτε το διαλαμε ε δεν θα κατσω και να πεθανω αλλα εχω ακομα το μικρο που δεν μεγαλωσε ακομα και τι ηδη βιωσε μετους τελευταιους τσακωμους μας αν και ηταν σε αλλο δωματιο αυτη την αντιπαραθεση με την συντροφο μου και ειμαι σκ@τα αλλα τι να κανω πανω στα αλλεπαληλα κατηγορω της ...αναγνωριζω τα σφαλματα μου αλλα δεν αντεχω να την βλεπω καθε μερα και ωρα που περνα μουτρωμενη πανω στο F/B να σαχλαμαριζει με αλλους και ξερεις οτι συναντηθηκαν κιολας εδω στη Θεσσαλονικη ολες οι φιλες και φιλοι της ομαδας που ειναι και περασανε καλα δεν με πειραζει πηρε τον αερα της αλλα μαζι με αυτο πηρανε και τα μυαλα της και δε λεω μου αξιζε...τι να πω...

Alex_63

# 68 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από achinos

Διακοπές μόνοι  τους;

εδώ τώρα, της τη δίνει και να τον βλέπει να τριγυρνάει στο σαλόνι.ναι, μπορεί να γίνει κι αυτό
σ ένα έρημο νησί

για άγνωστο χρόνο...

την αναπλάθω διαρκώς

(είναι κανόνας, άμα ο άλλος μπορεί να σε πατρονάρει το κάνει...επειδή μπορεί κ μόνο).

Εμ τις παίρνετε κ μικρές, τις μαντρώνετε...κ μοιραία κάποια μέρα, όταν έχουν τελειώσει με τα βασικά...

Η μόνη σας διαφορά, είναι πως όλο αυτό γίνεται ερήμην σας...ούτε που πέρνετε χαμπάρι.

Αντιθέτως, τις δικές σου αλλαγές, τις είχατε πρώτες στη λίστα, όλη η οικογένεια, τις υπολογίζει

κ τις σέβεται...

με όλους τους τρόπους

δε γνωρίζεις. 

τόχασες...

φιλη μου τα ειπες ολα μου αρεσε αυτα που εγραψες μονο που εγω τελικα νομιζω παλι απο εγωισμο δεν μπορω να το αποδεχτω και τελικα πρεπει να ειναι ετσι τι να κανω μιλησαμε νωριτερα και τελος περιμενω τωρα απο δω και περα να δω αν πραγματι θελει να συνεχισουμε της ειπα η ολα η τιποτα οχι εκπτωσεις στη ζωη μας γιατι νωριτρα ειχε θεσει το θεμα να ειμαστε ναι μεν μαζι αλλα ο καθενας τη ζωη του...τωρα της εθεσα και εγω το δικο μου ας αποφασισει και ας πραξει το οτι ειμαι μετανιωμενος και το οτι της το υποσχεθηκα αυτο ισχυει...ευχαριστω

Alex_63

# 69 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από BillCast

εγω παντως ρε παιδες που εχω διαβασει ενα σωρο θεματα εδω μεσα κατα καιρους (ενεκα που περναω πολυ χρονο ξαπλα κατα περιοδους) πρωτη φορα βλεπω τυπο σαυτην την ηλικια και καραβανα κιολας -sorry φιλε αλλα εχεις επαγγελμα φετιχ με πολυ σκ@χαρακτηρες κατα κανονα- να τα λεει ετσι ξηγημενα και να θελει να αλλαξει πραγματα. οκ ειναι λιγο παθετικ γιατι ακουγονται λιγο υπερβολικα αλλα ρε σεις εχετε δει πολλους σε αυτες τις ηλικιες να ξηγιουνται ετσι? cool people  στο κατω κατω ο τυπος ειπε οτι περασε τη ζωη του με λαθος αντιληψεις και το αιτιολογησε κιολας. ε νταξει shit happens . εγω δεν εχω συμβουλη να σου δωσω μαν γιατι ειμαι απο αλλη εποχη αλλα μπραβο που ξηγιεσαι ετσι και σου ευχομαι τα καλυτερα.

στο κατω κατω ο τυπος ειπε οτι περασε τη ζωη του με λαθος αντιληψεις και το αιτιολογησε κιολας. ε νταξει shit happens . εγω δεν εχω συμβουλη να σου δωσω μαν γιατι ειμαι απο αλλη εποχη αλλα μπραβο που ξηγιεσαι ετσι και σου ευχομαι τα καλυτερα.

σε ευχαριστω μαν...

Alex_63

# 70 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Cynicality
Πιστεψε με καμια διαθεση δεν εχω να σε καταδικασω. Οπως πολυ σωστα ειπε ο psaromallis, σε ολο αυτο δεν εφταιξες μονο εσυ. Καπου εφταιξε κι εκεινη κι ας ειναι εστω στο οτι ενω εβλεπε οτι η σταση σου την πικραινει δεν στο επεσημανε νωριτερα. Να το συζητησετε βρε αδερφε να σου ανοιξει τα ματια. Απο την αλλη, οπως πολυ σωστα ειπες εσυ, ησασταν παιδια. Τι ξερατε τοτε απο σχεσεις? Εσυ απο τα 16 σου βαρουσες οκλασεις στο στρατο κι εκεινη απο κορη καποιου εγινε γυναικα καποιου. Ηρθαν ετσι τα πραγματα που καπου χαθηκατε στην πορεια. Καλη επιτυχια στις προσπαθειες σου κι ο,τι κι αν γινει να θυμασαι, καλυτερα δυο ευτυχισμενοι ανθρωποι σε διαφορετικα σπιτια παρα δυο δυστυχισμενοι σε ενα.

ευχαριστω για το κουραγιο που μου δινεις και εισαι σωστη καλυτερα μακρυα και αγαπημενοι παρα μαζι και χωρια ,,,ναι δεν θα τοθελα αυτο ας αποφασισει εγω εκανα την προταση μου οπωσδηποτε θελει χρονο μου ειπε αλλα ειμαι και ανυπομονος ο καταραμενος τοση υπομονη στο στρατο εκανα και δεν αντεχω να κανω στο συντροφο μου δεν ειναι λιγακι περιεργο???

Alex_63

# 71 στις 20/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Dreamdr

Βρε παιδια δεν καταλαβα γιατι βγαζετε ολοι/ολες τα απωθημενα σας στον ανθρωπο???

Εγω για να πω την αληθεια βαρεθηκα να διαβασω ολα τα posts ...ειναι και πολυ "φλυαρα" πεταχτα τα διαβασα...
Τι κακο εκανε ο ανθρωπακος??? οκ ηταν αδιαφορος...αλλα και εκεινη 30 χρονια που ηταν? δεν μπορουσε να σηκωσει αναστημα? να απαιτησει ανθρωπινη αντιμετωπιση?
Οκ ηταν αδυναμη η για τους xyz  λογους δεν μπορουσε...ενταξει λοιπον δεν εκανε και εγκλημα...αλλα ουτε ο φιλος μας εκανε...δεν καταλαβαινω γιατι τον εχετε ταραξει στο ΠΗΔΑ???
Ενταξει και αυτος τωρα μυξοκλαιει και νομιζει οτι με ενα "συγνωμη" θα φερει τα πανω κατω...δεν ειναι ουτε αυτη η λαθος σταση εγκλημα...
Τι δεν καταλαβαινω???

τα σεβη μου φιλη μου ας με κρινουν γιαυτο εβγαλα τη προσωπικα μου εδω αλλιως θα καθομουν να εβλεπα τη συντροφο μου να ειναι βυθισμενη στο F/B της που εγω της εμαθα να σαχλαμαριζει με τις ομαδες της ενω καθε τοσο την παροτρυνα παμε εξω για ενα καφε η ποτο η εστω για βολτα αλλα καθε τοσο η σταση της ηταν αρνητικη και ηθελα να της μιλησω για αυτο που μας συμβαινει γιατι εαν αρχιζαμε καβγαδες τουλαχιστον να μην μας ακουγαν τα παιδια και ηταν αρνητικη πανω στο F/B της και στις ομαδες της και τοτε οι καβγαδες μας γινανε μεσα στο σπιτι να ακουνε και ταπαιδια καλα θα μου πεις οπως μου τοπε τωρα νοιαστηκες για τα παιδια τοσοκαιρο τι εκανες τι να πω με το δικιο της εχει καταπιαστει με το F/B θαρρεις και τωρα ανακαλυψε την Αμερικη και αδιαφορει πλεον οτι της ελεγα και λεω και εγω απο τη σκασμαρα μου ηρθα εδω γιατι που αλλου να τα πω ο δυστυχης αλλα παλι της δινω δικιο γιατι η συμπεριφορα μου δεν ηταν σωστη τοσα χρονια ευχαριστω με σεβασμο στο προσωπο σας και την ηληκια σας αυτα που γραψατε ηδη με διδαξανε..

aladdin30

# 72 στις 21/4/2015
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Θεματοθετη σιγουρα δεν ειχες κανενα γκομενακι τοσα χρονια? περιεργο μου φαινεται. Πως δεν επαιξε κατι?

Αρέσει στο μέλος Alex_63

Dreamdr

# 73 στις 21/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οτι δινω μαθηματα ειναι σιγουρο αλλα η ηλικια μου δεν ειναι πια και για τοσο σεβασμο ...δεν ισχυει ειναι απλα η μεγαλυτερη που σε αφηνει να βαλεις το site...την αλλαξα επειδη βαρεθηκα τα αιτηματα και τα μηνυματα ...αφου δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου

Παντως θα σε "συμβουλευα" να υιοθετησεις ενα πιο δυναμικο στυλ...αν μπορεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από Alex_63

τα σεβη μου φιλη μου ας με κρινουν γιαυτο εβγαλα τη προσωπικα μου εδω αλλιως θα καθομουν να εβλεπα τη συντροφο μου να ειναι βυθισμενη στο F/B της που εγω της εμαθα να σαχλαμαριζει με τις ομαδες της ενω καθε τοσο την παροτρυνα παμε εξω για ενα καφε η ποτο η εστω για βολτα αλλα καθε τοσο η σταση της ηταν αρνητικη και ηθελα να της μιλησω για αυτο που μας συμβαινει γιατι εαν αρχιζαμε καβγαδες τουλαχιστον να μην μας ακουγαν τα παιδια και ηταν αρνητικη πανω στο F/B της και στις ομαδες της και τοτε οι καβγαδες μας γινανε μεσα στο σπιτι να ακουνε και ταπαιδια καλα θα μου πεις οπως μου τοπε τωρα νοιαστηκες για τα παιδια τοσοκαιρο τι εκανες τι να πω με το δικιο της εχει καταπιαστει με το F/B θαρρεις και τωρα ανακαλυψε την Αμερικη και αδιαφορει πλεον οτι της ελεγα και λεω και εγω απο τη σκασμαρα μου ηρθα εδω γιατι που αλλου να τα πω ο δυστυχης αλλα παλι της δινω δικιο γιατι η συμπεριφορα μου δεν ηταν σωστη τοσα χρονια ευχαριστω με σεβασμο στο προσωπο σας και την ηληκια σας αυτα που γραψατε ηδη με διδαξανε..

somebody961

# 74 στις 21/4/2015
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

75 ετών; Σε σχέση; Θα πρέπει κάποια στιγμή να συζητήσετε και το ενδεχόμενο να παντρευτείτε.

Μην εκπλαγείς όμως αν σου πει: "Εμας πια, ποιος να μας πάρει;"!

Δεν θέλω να απαντήσω!

Αρέσει στο μέλος Alex_63

Alex_63

# 75 στις 21/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 72 από aladdin30

Θεματοθετη σιγουρα δεν ειχες κανενα γκομενακι τοσα χρονια? περιεργο μου φαινεται. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 72 από aladdin30

Θεματοθετη σιγουρα δεν ειχες κανενα γκομενακι τοσα χρονια? περιεργο μου φαινεται. Πως δεν επαιξε κατι?

οχι δεν επαιξε τιποτα γιατι δεν το επεδιωξα να δημιουργησω αλλες σχεσεις ουτε μιας νυχτας ουτε τιποτα και αν με δεις ειμαι οκ σαν ανδρας πολλες θα γουσταραν

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Alex_63

# 76 στις 21/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από Alex_63

δικιο εχεις ξερω εγω αν μου περασει ποτε ομως γιατι εζησα σε οικογενεια που ηταν ενωμενη και δεν αισθανομαι στην ιδεα να νοιωσουν τα παιδια μου κατι αλλο απο αυτο και μιλω για τα μικροτερα

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από Dreamdr

Οτι δινω μαθηματα ειναι σιγουρο αλλα η ηλικια μου δεν ειναι πια και για τοσο σεβασμο ...δεν ισχυει ειναι απλα η μεγαλυτερη που σε αφηνει να βαλεις το site...την αλλαξα επειδη βαρεθηκα τα αιτηματα και τα μηνυματα ...αφου δεν ειναι αυτος ο σκοπος μου

Παντως θα σε "συμβουλευα" να υιοθετησεις ενα πιο δυναμικο στυλ...αν μπορεις

μπαα...ειναι και δυσκολος χαρακτηρας η συντροφος μου...κομματακι δυσκολο γιατι τοχω δοκιμασει χωρις επιτυχια παντως θα δω τι θα κανω θα σας ενημερωσω εν καιρω πηρα πολλες αποψεις και συμβουλες απο εδω μεσα και ευχαριστω για αυτο 

Alex_63

# 77 στις 22/4/2015
author

Ειναι καποιος αλλος να σχολιασει παιδια? περιμενω κιαλλα σχολια κρισεις και επικρισεις για να συνεχισω να γραφω πλεον για τα ελλατωματα και τα λαθη της συντροφου μου που δεν σας τα εγραψα γιατι ηθελα και θελω και αλλες απαντησεις πρωτα για μενα

jane-doe

# 78 στις 22/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Για συνέχισε...

BillCast

# 79 στις 22/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και γιατι μαζοχιζονται να καθονται 2 αιωνες μαζι?δηλαδη ειναι καλυτερο να φτανεις να μισεις τον αλλο κ να σαπιζεις απο το να μεινεις μονος σου ή να βρεις εναν αλλο ανθρωπο για φρεσκα πραγματα?δεν το καταλαβαινω

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από achinos

Διακοπές μόνοι  τους;

σ ένα έρημο νησί

για άγνωστο χρόνο...

την αναπλάθω διαρκώς

κ τις σέβεται...

με όλους τους τρόπους

δε γνωρίζεις. 

τόχασες...

psaromallis

# 80 στις 22/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τεμπελιά...

Παράθεση:
Σχόλιο # 79 από BillCast

και γιατι μαζοχιζονται να καθονται 2 αιωνες μαζι?δηλαδη ειναι καλυτερο να φτανεις να μισεις τον αλλο κ να σαπιζεις απο το να μεινεις μονος σου ή να βρεις εναν αλλο ανθρωπο για φρεσκα πραγματα?δεν το καταλαβαινω

...βόλεμα,
    κοντοφθαλμία,
    συμφέρον,
    υστεροβουλία,
    ανασφάλεια,
    εκδικητικότητα,
    φόβος,
    αναποφασιστικότητα,
    δειλία,
    αναξιοπρέπεια,
    χαμηλή αυτοεκτίμηση,
    στατικότηατα,