Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ψαχνω για δουλεια στη Θεσσαλονικη εχει η προσφερει κανεις τιποτα ???

Σελίδα : 1

Alex_63

# 1 στις 21/4/2015
author
Ανδρας / 56 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 42
'Aρεσαν+: 0%

Εδω και πολυ καιρο γυρω στα 5 χρονια περιπου φιλοι μου ψαχνω για εργασια γιατι αντιμετωπιζω σοβαρα οικονομικα προβληματα ξερω οτι οι καιροι μας ειναι δυσκολοι το εχω καταλαβει καλα τοσο καιρο που ψαχνω και δεν ενδιαφερομαι αν θα ειναι μονιμη η για λιγες ωρες απασχοληση ολα ειναι δεκτα και δεν θελω  ασφαλιση καν. Αν καποιος ξερει κατι και μπορει να βοηθησει ας το πει εδω μεσα αλλα θα ηθελα μονο εντος της πολης που κατοικω δλδ Θεσσαλονικη. Επισης προς ενημερωση σας ειμαι 52 ετων αλλα υγειης. Ευχαριστω

Bobo_Bikou

# 2 στις 21/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

https://www.youtube.com/watch?v=rcNZls96Z3E

Δεν έχετε συμπληρώσει τον τίτλο αλλά ούτε και το κείμενο του θέματος σας.

aladdin30

# 3 στις 22/4/2015
author
Ανδρας / 35 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Τι ξερεις να κανεις?

achinos

# 4 στις 22/4/2015
author
Γυναίκα / 54 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.426

εννοείς πως θα πληρώνεις κ διατροφή...να ζει η γυναίκα που σου ανέστησε την πολυπληθή οικογένεια...

αξιοπρεπώς;

Ούτε ψύλος στον κόρφο σου...
Αρέσει στο μέλος giorgos170

Alex_63

# 5 στις 22/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από achinos

εννοείς πως θα πληρώνεις κ διατροφή...να ζει η γυναίκα που σου ανέστησε την πολυπληθή οικογένεια...

αξιοπρεπώς;

Ούτε ψύλος στον κόρφο σου...

ποια εισαι???

UFO-MUFO

# 6 στις 22/4/2015
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 280

Από το λευκό πύργο...

ΠΕΣΕ..!!!

(Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό αλλά κάποια στιγμή θα αναγνωριστεί
η πολύ μεγάλη κοινωνική προσφορά σας...)

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Alex_63

# 7 στις 22/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από UFO-MUFO

Από το λευκό πύργο...

ΠΕΣΕ..!!!

(Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό αλλά κάποια στιγμή θα αναγνωριστεί
η πολύ μεγάλη κοινωνική προσφορά σας...)

σε μενα το λες???

Alex_63

# 8 στις 22/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Bobo_Bikou

https://www.youtube.com/watch?v=rcNZls96Z3E

Δεν έχετε συμπληρώσει τον τίτλο αλλά ούτε και το κείμενο του θέματος σας.

γιατι αυτη η ειρωνια???

Alex_63

# 9 στις 22/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από aladdin30

Τι ξερεις να κανεις?

ευχαριστω φιλε αλλα θα διαγραψω το αιτημα μου γιατι εδω μεσα καποιοι δεν γουσταρουν να βλεπουν ανθρωπους να ζητουν τη βοηθεια απο αλλους ανθρωπους και μαλλον θα σβησω εντελως τον λογαριασμο μου φαινεται το να ψαχνεις εργασια σημερα ειναι ντροπη και το να εισαι τεμπελης ειναι καλα γεια σου

Alex_63

# 10 στις 22/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alex_63

Εδω και πολυ καιρο γυρω στα 5 χρονια περιπου φιλοι μου ψαχνω για εργασια γιατι αντιμετωπιζω σοβαρα οικονομικα προβληματα ξερω οτι οι καιροι μας ειναι δυσκολοι το εχω καταλαβει καλα τοσο καιρο που ψαχνω και δεν ενδιαφερομαι αν θα ειναι μονιμη η για λιγες ωρες απασχοληση ολα ειναι δεκτα και δεν θελω  ασφαλιση καν. Αν καποιος ξερει κατι και μπορει να βοηθησει ας το πει εδω μεσα αλλα θα ηθελα μονο εντος της πολης που κατοικω δλδ Θεσσαλονικη. Επισης προς ενημερωση σας ειμαι 52 ετων αλλα υγειης. Ευχαριστω

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alex_63

και επειδη ζητατε παραπανω στοιχεια σας λεγω οτι γνωριζω απο τεχνικα στους υπολογιστες λιγα απο προγραμματα κυριως κανω επισκευες γνωριζω λιγα Αγγλικα οταν εργαζομουν ημουν τεχνικος στις τηλεπικοινωνιες και στις επισκευες των ηλεκτρονικων βεβαια ημουν της εποχης της λυχνιας και του τρανζιστορ οσοι γνωριζουν απο αυτα και επισης γνωριζω απο μεγαφωνικες εγκαταστασεις και εχω διπλωμα β κατηγοριας ξερω οτι ειναι δυσκολο πολυ για μενα να εργαστω σαυτη την ηλικια αλλα εγω εχω ενα κομματι ψωμι απο την συνταξη μου αλλοι ειναι σε χειροτερη θεση απο μενα και τους συμπονω αλλα οπως μια φιλη παρακατω με εκρινε οτι τα χρειαζομαι για να συμπληρωνω την διατροφη για τη συζυγο αλλα δεν ειναι ετσι η ηρωιδα συντροφος μου ειναι ακομα μαζι μου και ουτε σκεφτομαι λεπτο το διαζυγιο απλα πρεπει να λειπω απο το σπιτι και ψαχνω διεξοδο με την εργασια αλλα και λιγα λεφτουδακια παραπανω για τα παιδια μου γιατι εχουν εξοδα πριν την κριση δεν ηθελα τιποτα γιατι μας φτανανε καπως αλλα μετα τις περικοπες που υποστηκαμε ολοι μας αλλα εμεις οι Στρατιωτικοι δοκιμαστηκαμε και δοκιμαζομαστε πολυ περισσοτερο απο τους αλλους στις δημοσιες και μη υπηρεσιες του κρατους μας τσακισανε στην κυριολεξια και δεν εφτανε αυτο ρε παιδια τελευταια μας περιπεξανε και μας εξευτυλισανε με τους δικαιους αγωνες που καναμε για να επανελθουν εστω κατα ενα μερος επαναφορας των μισθων μας και των συνταξεων μας ...ειχαμε ενα προσωπο τροπον τινα στην κοινωνια και τωρα ντρπομαστε και να βγουμε εξω να μιλησουμε σε ανθρωπους και φιλους μας νοιωσαμε οτι ειμασταν τελικα εμεις αυτοι που"μαζι τα φαγαμε" !!! γιατι τοση περιφρονηση στο προσωπο μας δεν το καταλαβαινω αν δειτε ποσο καλα εχουν τους Στρατιωτες τους τα αλλα κρατη θα εκπλαγειτε αλλα δεν πειραζει εμεις συνηθισαμε ναμαστε ο σακκος του μποξ του εκαστοτε κυβερνωντος...

Bobo_Bikou

# 11 στις 22/4/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

λάθος κατάλαβες.

με το που διάβασα το θέμα σου σφίχτηκε η καρδιά μου, η ψυχή μου

όχι φυσικά για σένα προσωπικά αλλά γενικά

με το πώς μας κατάντησαν

έτυχε εκείνη την ώρα να ακούσω αυτή τη μουσική (Μόμπυ που μ'αρέσει)

και μια φωνή να λέει προδότες! αλήτες! (λέξεις που συχνά λέω μέσα στο θυμό μου)

δεν ήξερα ποιος τα έλεγε... μετά ανακάλυψα πως ήταν ο Λεβέντης...

ε και? ε και που τα έλεγε αυτός? ...εμένα μου άρεσε και το ανάρτησα

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Alex_63

γιατι αυτη η ειρωνια???

Alex_63

# 12 στις 22/4/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Bobo_Bikou

λάθος κατάλαβες.

με το που διάβασα το θέμα σου σφίχτηκε η καρδιά μου, η ψυχή μου

όχι φυσικά για σένα προσωπικά αλλά γενικά

με το πώς μας κατάντησαν

έτυχε εκείνη την ώρα να ακούσω αυτή τη μουσική (Μόμπυ που μ'αρέσει)

και μια φωνή να λέει προδότες! αλήτες! (λέξεις που συχνά λέω μέσα στο θυμό μου)

δεν ήξερα ποιος τα έλεγε... μετά ανακάλυψα πως ήταν ο Λεβέντης...

ε και? ε και που τα έλεγε αυτός? ...εμένα μου άρεσε και το ανάρτησα

οκ δεν τρεχει τιποτα ...και να ξερεις οτι αυτον ψηφισα ...

kouklaki123

# 13 στις 7/5/2015
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 564

Λοιπόν,  κοίτα τι θα κάνεις κατ'αρχήν...

Εάν γνωρίζεις από επισκευές υπολογιστών,  θα μοιράσεις χαρτάκια παντού όπου θα αναγράφεις τις υπηρεσίες που προσφέρεις και τις τιμές.  Οι τιμές φρόντισε να είναι οι χαμηλότερες της αγοράς αλλά τόνισε ότι οι υπηρεσίες είναι υψηλής ποιότητας... βάλε και για πολύχρονη πείρα και τέτοια.
Επειδή τα χαρτάκια στο δρόμο όμως πετιούνται,  μία καλή ιδέα θα ήταν να τα μοιράσεις αυτοπροσώπως  (πόρτα-πόρτα)  με χαμόγελο.

Από 'κει και πέρα κάνε ότι βιογραφικό μπορείς σε kariera και skywalker (και τα δύο με .gr) και αν τύχει και σου πάρουν συνέντευξη επεσήμανε "ξέρω ότι είναι αρνητικό η ηλικία μου και ότι θα μετρηθεί ως κατά,  αλλά πραγματικά μπορώ να προσφέρω πάρα πολλά στην εταιρία και την έχω πραγματικά ανάγκη τη δουλειά".Έτσι αναιρείς την σκέψη του εργοδότη που είχε για την ηλικία σου.

Ρώτα και σε κουζίνα εστιατορίων για λάντζα και σε βιοτεχνίες για χειρονακτική δουλειά.
Αυτά!
Αρέσει στο μέλος THERMAIKOS_
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost