Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έχω απογοητευτεί με τον εαυτό μου...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

sotos-1

# 21 στην 1/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από flat_line

σίγουρα υπάρχουν και κοπέλες που θα εκτιμήσουν ένα καλό παιδί που δεν έχει το μυαλό του στο πως να επιδεικνύει πόσο "κάγκουρας" είναι με σκουλαρίκια και μηχανάκια. Για να συμβεί αυτό όμως θα πρέπει να ξεπεράσει τις αυτο ηττώμενες σκέψεις που έχουν να κάνουν με το ότι θα "ξενερώσουν" αν μάθουν πως δεν έχει άλλες εμπειρίες. 

Αν καταφέρει να ξεπεράσει τις αναστολές του και να αρχίσει το φλερτ, με τον καιρό θα βρει και την κοπέλα που θα ταιριάζει στον χαρακτήρα του και θα της αρέσει όπως είναι. Όμως επαναλαμβάνω χρειάζεται πρώτα να μάθει να δείχνει το ενδιαφέρον του ώστε να πάρει και πράσινο φώς απο το άλλο φύλο

Εαν η κοπέλα έχει περισσότερες εμπειρίες από το αγόρι,θα πρέπει να έχει και την υπομονή να γίνει 'δασκάλα' του.Άμα δεν την έχει,θα ξενερώσει γρήγορα μαζί του.Οπότε,καλό θα είναι ένας άπειρος να ψάχνει για εξίσου άπειρες έτσι ώστε να μαθαίνουν και οι δυο μαζί.Το κακό όμως είναι ότι κι αυτές οι άπειρες,στους κάγκουρες κολλάνε πρώτα.

flat_line

# 22 στην 1/5/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 5.977
'Aρεσαν+: 0%

sotos-1

To σεξ δεν είναι κάτι που απαιτεί μαθήματα, δεν είναι κάποια επιστήμη. Θέμα χημείας είναι και οικειότητας στο ζευγάρι. Δεν έχω συναντήσει ποτέ μου ανθρώπους που να χώρισαν επειδή ο ένας είχε περισσότερες γνώσεις στο σεξ. Μπορεί να χώρισαν επειδή δεν ταιριαζαν στο σεξ, αλλά αυτό δεν ήταν θέμα εμπειρίας η γνώσεων. Τελικά κάθε ζευγάρι στο κρεβάτι ανακαλύπτει τι του αρέσει να κάνει και τι του ταιριάζει. Δεν υπάρχει λόγος να αποθαρρύνουμε τον θεματοθέτη.

sotos-1

# 23 στην 1/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από flat_line

To σεξ δεν είναι κάτι που απαιτεί μαθήματα, δεν είναι κάποια επιστήμη. Θέμα χημείας είναι και οικειότητας στο ζευγάρι. Δεν έχω συναντήσει ποτέ μου ανθρώπους που να χώρισαν επειδή ο ένας είχε περισσότερες γνώσεις στο σεξ. Μπορεί να χώρισαν επειδή δεν ταιριαζαν στο σεξ, αλλά αυτό δεν ήταν θέμα εμπειρίας η γνώσεων. Τελικά κάθε ζευγάρι στο κρεβάτι ανακαλύπτει τι του αρέσει να κάνει και τι του ταιριάζει. Δεν υπάρχει λόγος να αποθαρρύνουμε τον θεματοθέτη.

Δεν είναι μόνο θέμα χημείας.Αυτό το λένε κάποιες γυναίκες που ούτε οι ίδιες το πιστεύουν.Άμα η γυναίκα δεν ικανοποιείται στο σεξ,δε θα σε κρατήσει για πολύ.Άσε που είναι και ότι χειρότερο για έναν άντρα να ακούσει από γυναίκα ότι δεν κάνει καλό σεξ.Δυστυχώς δεν αρκούν μόνο οι αγκαλίτσες και τα φιλάκια για να διατηρήσεις μια σχέση,εκτός είπαμε εαν πέσεις σε γυναίκα με υπομονή.

KOSTAS131

# 24 στην 1/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τα έχετε μάθει λίγο στραβά τα πράγματα πίστεψέ με..

Τα ίδια ζόρια τραβάνε και τα κορίτσια..Η άλλη( 15 χρονών το πολύ)  ρωτούσε στο φορουμ πως να κάνει το καλύτερο τσιμπ@@κι για να μην την πεί ξενέρωτη λέει ο "έτσι"!!

Τα ανθρώπινα συναισθήματα ,πέρα απ' ότι κυριαρχεί στην "μόδα" δεν αλλάζουν..είναι διαχρονικά!!Γι αυτό σου λέω ..Μείνε ο εαυτός σου και μην βιάζεσαι..Θα κάνεις σχέσεις πολλές..!!Αξιοπρέπεια και όχι ευτελισμός..! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από sotos-1

Δεν είναι μόνο θέμα χημείας.Αυτό το λένε κάποιες γυναίκες που ούτε οι ίδιες το πιστεύουν.Άμα η γυναίκα δεν ικανοποιείται στο σεξ,δε θα σε κρατήσει για πολύ.Άσε που είναι και ότι χειρότερο για έναν άντρα να ακούσει από γυναίκα ότι δεν κάνει καλό σεξ.Δυστυχώς δεν αρκούν μόνο οι αγκαλίτσες και τα φιλάκια για να διατηρήσεις μια σχέση,εκτός είπαμε εαν πέσεις σε γυναίκα με υπομονή.

sotos-1

# 25 στην 1/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από KOSTAS131

Τα ίδια ζόρια τραβάνε και τα κορίτσια..Η άλλη( 15 χρονών το πολύ)  ρωτούσε στο φορουμ πως να κάνει το καλύτερο τσιμπ@@κι για να μην την πεί ξενέρωτη λέει ο "έτσι"!!

Αυτή όμως αλλάζοντας γκόμενους μπορεί να βελτιωθεί εαν έχει τέτοιο θέμα.Το αγόρι όμως εαν μένει στα αζήτητα,θα πρέπει να πληρώνει σε επαγγελματίες για να βελτιώνεται και να μην μένει πίσω.Αυτή είναι η διαφορά.

KOSTAS131

# 26 στην 1/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Φίλε Σωτο... Αν είχε την γνώση αυτού που είπες... δεν θα αγχωνοταν! Το ίδιο κι εσύ...! ?

flat_line

# 27 στις 2/5/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από sotos-1

Δηλαδή για να κρατήσεις μια σχέση πρέπει να είσαι και εραστής με εμπειρία και δεξιότητες στο σεξ. Αυτά πρώτη φορά τα διαβάζω οπότε δεν έχω κάτι άλλο να σου απαντήσω. 

ίσως θα ήταν καλύτερα αντί να πηγαίνουν οι άνδρες σε γυναίκες επι πληρωμή για να αποκτήσουν όλες αυτές τις ικανότητες, να δημιουργηθεί ενα ΙΕΚ με ειδικότητα το κάμα σούτρα. Εκεί θα μπορούν οι νέοι άνδρες με τετραετή φοίτηση να βγαίνουν στην κοινωνία έτοιμοι εραστές να δημιουργήσουν σχέση ακόμα και  με προοπτική τον γάμο

Αρέσει στο μέλος giorgos170

sotos-1

# 28 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από flat_line

Δηλαδή για να κρατήσεις μια σχέση πρέπει να είσαι και εραστής με εμπειρία και δεξιότητες στο σεξ. Αυτά πρώτη φορά τα διαβάζω οπότε δεν έχω κάτι άλλο να σου απαντήσω. 

ίσως θα ήταν καλύτερα αντί να πηγαίνουν οι άνδρες σε γυναίκες επι πληρωμή για να αποκτήσουν όλες αυτές τις ικανότητες, να δημιουργηθεί ενα ΙΕΚ με ειδικότητα το κάμα σούτρα. Εκεί θα μπορούν οι νέοι άνδρες με τετραετή φοίτηση να βγαίνουν στην κοινωνία έτοιμοι εραστές να δημιουργήσουν σχέση ακόμα και  με προοπτική τον γάμο

Ε τί να πω ρε φλατ,άμα τύχεις σε καμιά της εκκλησίας που έχει το σεξ μόνο για να κάνει παιδιά,εντάξει.Εγώ ξέρω ότι άμα η γυναίκα προτιμάει πχ τον ύπνο από το σεξ μαζί σου,τότε το κέρατο αργά ή γρήγορα θα έρθει.Και μετά θα κάτσεις εσύ ν'απορείς γιατί πήγε πχ με τον κολλητό σου ή τον συνάδελφό σου ή τον γείτονα κλπ κλπ κλπ.

Και δυστυχώς φίλε,το σεξ μόνο με εξάσκηση βελτιώνεται.Αν το αφήσεις,σε αφήνει κι αυτό.Γι'αυτό και λέω ότι για κάποιον που δεν βρίσκει γκόμενα,είναι μονόδρομος το σεξ επι πληρωμή.

BillCast

# 29 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μην το λες ρε soto! παιζει και η ατομικη προπονηση το ρολο της στο φρεσκαρισμα των γνωσεων! λιγο η φαντασια λιγο το χερι...τις φρεσκαρεις τις τεχνικες! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από sotos-1

Ε τί να πω ρε φλατ,άμα τύχεις σε καμιά της εκκλησίας που έχει το σεξ μόνο για να κάνει παιδιά,εντάξει.Εγώ ξέρω ότι άμα η γυναίκα προτιμάει πχ τον ύπνο από το σεξ μαζί σου,τότε το κέρατο αργά ή γρήγορα θα έρθει.Και μετά θα κάτσεις εσύ ν'απορείς γιατί πήγε πχ με τον κολλητό σου ή τον συνάδελφό σου ή τον γείτονα κλπ κλπ κλπ.

Και δυστυχώς φίλε,το σεξ μόνο με εξάσκηση βελτιώνεται.Αν το αφήσεις,σε αφήνει κι αυτό.Γι'αυτό και λέω ότι για κάποιον που δεν βρίσκει γκόμενα,είναι μονόδρομος το σεξ επι πληρωμή.

flat_line

# 30 στις 2/5/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από sotos-1

To μόνο που γνώριζα ότι δεν πρέπει να αφήνω επειδή σε αφήνει είναι η σωματική άσκηση. Και δώστου πιέσεις μπάρας, τροχαλίες, ελεύθερα βάρη, τρέξιμο. Τώρα έμαθα πως σε αφήνει και η τεχνική στο σεξ. Συγχώρεσε μου την άγνοια μου.

flat_line

# 31 στις 2/5/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από BillCast

μην το λες ρε soto! παιζει και η ατομικη προπονηση το ρολο της στο φρεσκαρισμα των γνωσεων! λιγο η φαντασια λιγο το χερι...τις φρεσκαρεις τις τεχνικες! 

Στην πάλη έχουν μια βαριά κούκλα για κάποιες ατομικές ασκήσεις, αν το επιθυμεί ο αθλητής. Μπορείς ίσως να εξασκηθείς με παρόμοιο τρόπο.

BillCast

# 32 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να σαι καλα ρε μεγαλε. μου ελυσες τα χερια.

κυριολεκτικα

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από flat_line

Στην πάλη έχουν μια βαριά κούκλα για κάποιες ατομικές ασκήσεις, αν το επιθυμεί ο αθλητής. Μπορείς ίσως να εξασκηθείς με παρόμοιο τρόπο.

sotos-1

# 33 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από flat_line

To μόνο που γνώριζα ότι δεν πρέπει να αφήνω επειδή σε αφήνει είναι η σωματική άσκηση. Και δώστου πιέσεις μπάρας, τροχαλίες, ελεύθερα βάρη, τρέξιμο. Τώρα έμαθα πως σε αφήνει και η τεχνική στο σεξ. Συγχώρεσε μου την άγνοια μου.

Δεν πιάνεις το νόημα ρε φλατ.Ένα γυμνασμένο σώμα μπορεί να κάνει μια γυναίκα να θέλει να σε γνωρίσει.Αν όμως πάτε στο κρεβάτι κι εκεί είσαι κάτω από τη βάση,ε δε θα κάτσει μαζί σου για να χαιδεύει τα μπράτσα σου.Αυτό λέω.Εσύ μπορεί να κάνεις τα βάρη σου και το τρέξιμό σου αλλά αν κάνεις μάπα σεξ,είναι δώρο άδωρο.Εκτός εαν γυμνάζεσαι μόνο για τον καθρέφτη.

BillCast

# 34 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μην το λες. ξερεις τι μπρατσα κανεις με το αλλο (σπορ)? αρκει να αλλαζεις χερι γιατι αλλιως το αποτελεσμα ειναι αστα να παν.

sorry Παιδες μεχει πιασει η μ@κια τωρα. λιγο η κλεισουρα λιγο που ναι σαββατο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από sotos-1

Δεν πιάνεις το νόημα ρε φλατ.Ένα γυμνασμένο σώμα μπορεί να κάνει μια γυναίκα να θέλει να σε γνωρίσει.Αν όμως πάτε στο κρεβάτι κι εκεί είσαι κάτω από τη βάση,ε δε θα κάτσει μαζί σου για να χαιδεύει τα μπράτσα σου.Αυτό λέω.Εσύ μπορεί να κάνεις τα βάρη σου και το τρέξιμό σου αλλά αν κάνεις μάπα σεξ,είναι δώρο άδωρο.Εκτός εαν γυμνάζεσαι μόνο για τον καθρέφτη.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost