Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

σχεση με τον καθηγητη μου

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

lilika_28

# 1 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Θεσσαλονίκης / Αμπελόκηποι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 36
'Aρεσαν+: 0%

σχεση με τον καθηγητη μου

Καλησπερα  σας ειμαι 21 ετων,  μενω μονιμα θεσσαλονικη  σπουδαζω στην λαμια, και πηγαινω στην σχολη μου  μια φορα την εβδομαδα  μονον !! Το προβλημα μ ειναι οτι διατηρω καποιου ειδους σχεση με τον καθηγητη μου στο τει ο οποιος ειναι σε ηλικια 30 ετων και καταγεται απο εκει  .Η Ιστορια  ξεκινησε απο τον Οκτώβρη  πριν ενα 7 μηνο δηλαδη... Ειχα εντοπισει εξαρχης καποιο ενδιαφερον αλλα εγω δεν εδωσα σημασια και γιατι δεν επαθα και την πλακαρα μ μαζι του εξαρχης και γιατι ειχα σχεση ... Πως τον καταλαβα λοιπον, εκανε τα κλασσικα : με κοιταζε συνεχεια μες στα ματια  , βρισκοταν συνεχεια κοντα μου , με ειχε στις ομαδες που ειχε στην επιβλεψη του, προθυμοποιουνταν να με παει στο σταθμο μετα την ληξη του μαθηματος , που με πετυχαινε τυχαια στον δρομο και τετοια ... Στην συνεχεια τον εκανα αντ στο facebook οπως και οι υπολοιποι φοιτητητες του ( ειναι εξαιρετικα αγαπητος ) , εκει ποιασαμε το κουβεντολοι για τα καλα, μιλουσαμε συνεχεια , στο τηλεφωνο 3ωρα, με μηνυματα ανα 3 λεπτα,και στο φμπ   !!! Στην πορεια κανονισαμε και  βρεθηκαμε στα κρυφα μετα το μαθημα αλλα ηταν ιδαιτερα διαχυτικος , κατι που ενοχλησε πολυ  και του εξεφρασα φυσικα ,μετα ειχαμε πολλες κρυφες συναντησεις μετα το μαθημα οσπου καποια στιγμη μου ζητησε να παω σπιτι του , ηξερα ακριβως το σκοπο του , ωστοσο πηγα αλλα δεν το επετρεψα να γινει το κακο (σεξ), αρκεστηκαμε σε καφε  φιλια και χαδια... , η προσκληση για το σπιτι εγινε και δευτερη φορα αφου βαριομασταν να βρισκομαστε καθε λιγο και λιγακι στο αυτοκινητο, μιας και φοβομασταν μην μας δει  κανεναν αδιακριτο ματι, βρεθηκαμε κουβεντιασαμε ολο το βραδυ ,ακουγοντας μουσικη ηπιαμε κρασι και κοιμηθηκαμε ολο το βραδυ αγκαλια, χωρις σεξ και αυτη τη φορα μονο !! Μετα απο κεινη την ωραια βραδια επιλθε ενα μεγαλο κενο 2 μηνων, δεν μιλουσαμε πια , δεν συναντιομασταν πια μετα το μαθημα  αφου  ειτε δεν το προτεινε ουτε αυτος ουτε εγω,ειτε ειχε καποια δουλεια κανονισμενη εκεινες τις ωρες, παρα μονο κατι ξερα μηνυματα στο φεισμπουκ ,ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ, μεχρι που με πηρε της προαλλες , (ΗΘΕΛΑ πολυ να τον δω) και μου προτεινε να πιουμε καφε σπιτι του, και το καναμε !!!  Το προβλημα μου ειναι οτι  πρωτον σε αυτη την φαση εχω καποια σχεση χωρις να ειμαι ερωτευμενη, δευτερον δεν θελω να βρισκομαι μαζι του για να το κανουμε μονο , εχω αναγκη καποιου ειδους ουσισστικοτερης σχεσης για να κανω σεξ , νοιαξιμο, ασφαλεια, και το τελευταιο δεν ξερω πως να φερθω, δεν ειναι ξεκαθαρο  ολο αυτο , 

mairh-lou

# 2 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Καλα κρασια κοπελια...ο δικος σου χωραει να μπει απο την πορτα???

jane-doe

# 3 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τελικά ήμουν μεγάλο βόδι στα 21 μου.

tromokratimeni

# 4 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 60 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899

Ακόμα πουλάει το καθηγητηλίκι βλέπω

Αρέσει στο μέλος lilika_28

lilika_28

# 5 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

μαλλον οχι ...  ξερω οτι δεν ειναι σωστο  και πρέπων , αλλα  το ηθελα πολυ ρε παιδια 

ξερω οτι δεν ειναι σωστο  και πρέπων , αλλα  το ηθελα πολυ ρε παιδια 

lilika_28

# 6 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

μαλλον οχι ...  ξερω οτι δεν ειναι σωστο  και πρέπων , αλλα  το ηθελα πολυ ρε παιδια 

ξερω οτι δεν ειναι σωστο  και πρέπων , αλλα  το ηθελα πολυ ρε παιδια 

jane-doe

# 7 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν μου λες lilika,μήπως σου στέλνει και σένα (όπως σε μια άλλη θεματοθέτρια) τα θέματα των εξετάσεων με mail;

lilika_28

# 8 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

ρε παιδια , τον βλεπω να μιλαει , να ξερει τοσα , να γελαει και χαζευωω 

lilika_28

# 9 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

lilika_28

# 10 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

Αρέσει στο μέλος giorgos170

aladdin30

# 11 στις 2/5/2015
author
Ανδρας / 38 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Κοιταξε ειδε που τον εκοβες τις πρωτες φορες γι αυτο μετα αραιωσε, σου λεει αυτη δε θελει. Κατα τ αλλα δεν υπαρχει λογος να στρεσαρεσαι κοπελα μου, ετυχε να γνωριστειτε σε εκπαιδευτικο περιβαλλον, δεν ειναι τιποτα παραξενο ή πρωτοτυπο. Κι εγω το χω κανει. Πρεπει να καταλαβεις ομως κ τη θεση του, δεν ειναι οπως εσυ.

lilika_28

# 12 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από jane-doe

Δεν μου λες lilika,μήπως σου στέλνει και σένα (όπως σε μια άλλη θεματοθέτρια) τα θέματα των εξετάσεων με mail;

οχι ειναι και τυπικος , παναθεμα τον

lilika_28

# 13 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από jane-doe

jane-doe

# 14 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Aπαράδεκτος!Μέχρι και σεξ έκανες μαζί του και αυτός να μην δώσει τίποτα σε αντάλλαγμα;;;Ντροπή του!

Πολύ τρολάρισμα πέφτει σήμερα.Έχει κάτι ιδιαίτερο η σημερινή μέρα; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από lilika_28

tzoulia59

# 15 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.517

θα βγαλω κακια και δεν κανει να πεσω τοσο χαμηλα ,,,

ρε συ κοπελια συγνωμη 30 χρονων ποτε προλαβε να γινει καθηγητης σε πανεπιστημιακη σχολη ,,,
ασε μας ,,,

lilika_28

# 16 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από aladdin30

Κοιταξε ειδε που τον εκοβες τις πρωτες φορες γι αυτο μετα αραιωσε, σου λεει αυτη δε θελει. Κατα τ αλλα δεν υπαρχει λογος να στρεσαρεσαι κοπελα μου, ετυχε να γνωριστειτε σε εκπαιδευτικο περιβαλλον, δεν ειναι τιποτα παραξενο ή πρωτοτυπο. Κι εγω το χω κανει. Πρεπει να καταλαβεις ομως κ τη θεση του, δεν ειναι οπως εσυ.

εγω λεω μηπως , ειχε καμια και ασχολουνταν στο διαστημα αυτο , και δεν ειναι οτι τον εκοβα εγω , εχει πέραση γενικα στις φοιτητριες,  

lilika_28

# 17 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη

Παράθεση:

εγω λεω μηπως , ειχε καμια και ασχολουνταν στο διαστημα αυτο , και δεν ειναι οτι τον εκοβα εγω , εχει πέραση γενικα στις φοιτητριες,  

Mpetoula123

# 18 στις 2/5/2015
author
Γυναίκα / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Απαντήσεις: 85

Παράθεση:

Πλακα μας κανεις ετσι? Αυτος δεν σκεφτοταν την θεση του πριν την διπλαρωσει???

jane-doe

# 19 στις 2/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι τραβάνε κι αυτοί οι καθηγητές...

giorgos170

# 20 στις 2/5/2015
author