Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

Επιλέξτε σελίδα: (1-14)
Σελίδες 12345678910Τελ.»

Mpetoula123

# 101 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 48 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 85
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 99 από anastasispao

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

ναι ε;ελπιζω να μην απογοητευτω στο τελος και δεν εχω ορεξη για τιποτα μετα.Και που θα στελνουμε τα μυνηματα ευα;για πες.Που λες παιζεις μπαλα εσυ.Επαναλαμβανω επιζω να μην ειναι δουλεμα ολο αυτο γιατι θα ειναι κριμα.Οχι για'μενα.Γιατι εχω συνηθισει.Αλλα για'σενα που μου λες με θες.Τωρα το κατα ποσο ειναι αληθεια η' ψεματα θα δειξει

Τα θελει και εσενα ο οργανισμος σου βρε ανθρωπε!! Εχεις φαει το δουλεμα στην ζωη σου , το εχεις συνηθισει κιολας. Και γιατι της το λες? Για να σε αποτελειωσει? .

Cynicality

# 102 στις 11/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τ'ακους σεκιουριτακο? Ετσι για να μην κουνιεσαι πολυ στο Ευακι

Paralia48

# 103 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.814

Κοίτα Εύα, το παιδί είναι Παναθηναϊκός και δε θέλω να το πληγώσεις!!
παίξε τίμια μπάλα, αλλοιώς θα φας κίτρινη κάρτα!

Cynicality

# 104 στις 11/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Η Ευα δεν ειναι οποια κι οποια. Η Ευα ειναι μυθος.

Paralia48

# 105 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 31
Απαντήσεις: 9.814

Έχεις δίκιο! Και διάβασα ότι είναι κι αυτή Πανάθα!

Τυχερέ Αναστάση, βρήκες αδερφή ψυχή! Έχετε να δείτε μπάλα παρέα!!

Και με τη νίκη παιδιά!

Αρέσει στο μέλος Mpetoula123

mor1924

# 106 στις 11/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Mileni

γιατι...

Σε μια γνωστη μου, της πρωτηνε καφε, στο Χιλτον.

Πηγε. Ολα καλα και ωραια, στο τελος πληρωσε  τους καφεδες, γιατι ο κυριος ειχε ξεχασει το πορτοφολι του.

Φαντασου

να ηταν σε υπερλουξφαγαδικο με ψημενες γαλοπουλες, αν και νανο, και δοματιακια αποπανω ξεχωριστα

Ε, παντα τζεντλεμαν ο κο., σκεφτηκε πως μπορει να διμιουργισει καποιες δυσκολιες στην κυρια

η πραγματικα να ειχε ξεχασει το πορτοφολι του.  ενα δευτερο ραντεβου θα δειξει

EUAGGELIA1983

# 107 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Αρτέμιδα
Απαντήσεις: 29

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

Εννοω στο ιντερνετ.Πες μου τωρα οτι σε πειραζει.Οταν εννοω παιζω μπαλα στο γηπεδο μου εννοω την περιοχη που μενω οπου οφειλει το ονομα της η προστατιδα μου δηλ.Η θεα αρτεμις.Καταλαβες τωρα?Αυτο που δεν ξερεις ειναι οτι εχω κυβερνητη-πλανητη στο 2ο δεκαημερο που ειναι γεννημενη ως ιχθεις τον δια.Τον πατερα ολων των θεων.Για ποια με περασες?Κι εγω εχω συνηθισει σε καποια πραγματα.Εγω οτι λεω,το εννοω.Δεν παιρνω ποτε πισω τον λογο μου.Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.Να μου το θυμηθεις.Καποια στιγμη θα βρεθουμε.Το πεπρωμενον φυγειν αδυνατον.Να το θυμασαι.Αν εσενα σε λενε ανασταση,εμενα με λενε ευαγγελια με α κεφαλαιο

Mpetoula123

# 108 στις 11/5/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 107 από EUAGGELIA1983

νεο ξεκινημα-γνωριμιεςΕννοω στο ιντερνετ.Πες μου τωρα οτι σε πειραζει.Οταν εννοω παιζω μπαλα στο γηπεδο μου εννοω την περιοχη που μενω οπου οφειλει το ονομα της η προστατιδα μου δηλ.Η θεα αρτεμις.Καταλαβες τωρα?Αυτο που δεν ξερεις ειναι οτι εχω κυβερνητη-πλανητη στο 2ο δεκαημερο που ειναι γεννημενη ως ιχθεις τον δια.Τον πατερα ολων των θεων.Για ποια με περασες?Κι εγω εχω συνηθισει σε καποια πραγματα.Εγω οτι λεω,το εννοω.Δεν παιρνω ποτε πισω τον λογο μου.Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.Να μου το θυμηθεις.Καποια στιγμη θα βρεθουμε.Το πεπρωμενον φυγειν αδυνατον.Να το θυμασαι.Αν εσενα σε λενε ανασταση,εμενα με λενε ευαγγελια με α κεφαλαιο

Συγνωμη Ευαγγελια δεν σε λενε καλε? Πως το ονομα σου ξαφινικα ειναι με α κεφαλαιο?? Δηλαδη λεγεσαι Αυαγγελια?? Οσο ζω, μαθαινω. χαχαχαχαχα

anastasispao

# 109 στις 11/5/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 37

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

ευα μου απο το στομα σου και στου θεου τ'αυτι να το κανεις και να βγω ψευτης.Μακαρι γιατι θα ειναι η πρωτη φορα.Εστω και'δω θα τα λεμε οποτε θες.Παντως θα χαρω αν τηρησεις την υποσχεση σου για να βρεθουμε.Οκ ευακι

Αρέσει στο μέλος EUAGGELIA1983

mor1924

# 110 στις 11/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κερναω πίτσα, ποιος θελει? ...

Παράθεση:

νεο ξεκινημα-γνωριμιεςΕννοω στο ιντερνετ.Πες μου τωρα οτι σε πειραζει.Οταν εννοω παιζω μπαλα στο γηπεδο μου εννοω την περιοχη που μενω οπου οφειλει το ονομα της η προστατιδα μου δηλ.Η θεα αρτεμις.Καταλαβες τωρα?Αυτο που δεν ξερεις ειναι οτι εχω κυβερνητη-πλανητη στο 2ο δεκαημερο που ειναι γεννημενη ως ιχθεις τον δια.Τον πατερα ολων των θεων.Για ποια με περασες?Κι εγω εχω συνηθισει σε καποια πραγματα.Εγω οτι λεω,το εννοω.Δεν παιρνω ποτε πισω τον λογο μου.Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια.Να μου το θυμηθεις.Καποια στιγμη θα βρεθουμε.Το πεπρωμενον φυγειν αδυνατον.Να το θυμασαι.Αν εσενα σε λενε ανασταση,εμενα με λενε ευαγγελια με α κεφαλαιο

Leigh-Cheri

# 111 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 44 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:

Αυτο που δεν ξερεις ειναι οτι εχω κυβερνητη-πλανητη στο 2ο δεκαημερο που ειναι γεννημενη ως ιχθεις τον δια.Τον πατερα ολων των θεων.

Αυτά ο κόσμος τα λέει από την αρχή!

Αν το ήξερε, δεν θα σε αμφισβητούσε ο αλητήριος!

Αρέσει στα μέλη EUAGGELIA1983, Mpetoula123

EUAGGELIA1983

# 112 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

Λοιπον.Θα σου πω κατι και βαλτο καλα στο μυαλο σου.Επειδη ειμαι μαγκας και δεν το παιζω κι επειδη ειμαι απο χωριο,απο θρακη κι απο μπαμπα κι απο μαμα,δεν μασαω τα λογια μου.Μην υποτιμας το ενστικτο της γυναικας ενω εσυ σαν σκορπιος σκορπας το δηλητηριο σου.Θα τρεχεις απο πισω μου σαν το σκυλι.

EUAGGELIA1983

# 113 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

Δεν πειραζει.Του εστειλα ηδη.Αστον να σιγοψηνεται.Τετοια θελω να ακουω.Συνεχισε να με υποστηριζεις και θα δεις αποτελεσματα.

Mpetoula123

# 114 στις 11/5/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 112 από EUAGGELIA1983

νεο ξεκινημα-γνωριμιεςΛοιπον.Θα σου πω κατι και βαλτο καλα στο μυαλο σου.Επειδη ειμαι μαγκας και δεν το παιζω κι επειδη ειμαι απο χωριο,απο θρακη κι απο μπαμπα κι απο μαμα,δεν μασαω τα λογια μου.Μην υποτιμας το ενστικτο της γυναικας ενω εσυ σαν σκορπιος σκορπας το δηλητηριο σου.Θα τρεχεις απο πισω μου σαν το σκυλι.

Σιγα ρε κοπελια. Μια προταση σου εκανε ο ανθρωπος και εσυ του εχεις αλλαξει τα φωτα. Κατι τετοιες μαγκιες κανετε  στους αντρες και μετα διαμαρτυρεστε οτι δεν μπορειτε να βρειτε ΄σοβαρο αντρα' για σχεση.

anastasispao

# 115 στις 11/5/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 37

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

ευακι μη τσαντιζεσαι.Απλα εγω ειπα αυτο που επρεπε να πω για να μη με ποιανει κανενας κοροιδο εχω και'γω οπως και'συ τις αμφιβολιες μου.Λογικο ειναι.Ουτε με ξερεις ουτε σε ξερω.Αυτο.Δεν αντιλεγω και πανεξυπνη σε κοβω και μια χαρα.Δεν σου ειπα κατι κακο.Τι να σου πω αμα νομιζεις οτι σε εθιξα μ'αυτα τα φυσιολογικα που σου ειπα συγνωμη

Αρέσει στο μέλος EUAGGELIA1983

EUAGGELIA1983

# 116 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

Δεν πειραζει.Του εστειλα ηδη.Αυτα θελω να ακουω.Δεν πειραζει.Συνεχιζε να με υποστηριζεις τωρα που το χρειαζομαι.Εσυ ειπες οτι ειμαι μυθος?Θα δεις αποτελεσματα.

Cynicality

# 117 στις 11/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να σε πω, μηπως ομως να μην αποκαλυπτεις το σχεδιο σου αφου ξερεις οτι το θυμα σου διαβαζει? Χαλαει το σχεδιο γι'αυτο το λεω. Αν και δεν τον βλεπω να πολυπτοειται οποτε συνεχισε ακαθεκτη γυναικα αραχνη εσυ.

EUAGGELIA1983

# 118 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

νεο ξεκινημα-γνωριμιες

Ελα ρε,σε πειραζω.Ειναι δυνατον?Ειμαι πολυ πειραχτηρι.Να μην σε πειραξω?Το αντιθετο.Τι να κανω?Εχω τον τροπο μου να μαγνητιζω τους αντρες.Με πιανεις?

MiltosRNLI1930

# 119 στις 11/5/2015
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.510

Καθησα και μελετησα το Θεμα λεπτομερως Ο ανθρωπος πρωτη φορα ηρθε στο Σχεσεις και ακομα δεν εχει προσαρμοσθει στους κανονες.

Ποια ειναι η διαφορα του απο τον Παναγιωτακη ο οποιος ζηταγε  να γνωρισει γυναικα με γυαλια περυσι τετοια εποχη.Τελικα εμεις χασαμε γιατι ο Παναγιωτακης διοργανωνε συναντησεις συλλογων σε σταδια .

EUAGGELIA1983

# 120 στις 11/5/2015
author
Γυναίκα / 39 / Ελεύθερη

νεο Ξεκινημα-γνωριμιες

Κι εγω διαβαζω,κοπελια.Και μαλιστα εχω πιο πολλα βιβλια στην βιβλιοθηκη μου αυτη τη στιγμη που ειμαι στο δωματιο μου.Αλλα μου αρεσε το αλλο που μου ειπες.Γυναικα αραχνη&Μυθος?Μπραβο?Ετσι σε θελω.WEll Done.Γερα με τσαμπουκα.Συμφωνεις?
Επιλέξτε σελίδα: (1-14)
Σελίδες 12345678910Τελ.»
Δεν μπορείτε να απαντήσετε