Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τι συμβαινει άραγε??

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

jane-doe

# 121 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 120 από god_ofwar

μαλλον τρολαρει αλλιως δεν εξηγειται  να μην δεχεται τις συμβουλες μου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 120 από god_ofwar

μαλλον τρολαρει αλλιως δεν εξηγειται  να μην δεχεται τις συμβουλες μου 

god_ofwar

# 122 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

νομιζω ειναι εποχη ζευγαρωματος για την θεματοθετρια 

ειναι φως φαναρι οτι σερνει γι αυτο εχει λιγα νευρακια

Aggelo

# 123 στις 18/5/2015
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115
'Aρεσαν+: 0%

monika1986 δεν τον ενδιεφερες...απλα..ωραια και ξαστερα......

Βεβαια υπαρχει πιθανοτητα βεβαια να ειναι και τσιου-τσιου τα πουλακια το παληκαρι...

αν κρινω απο τις απαντησεις του.Ξερω κι εγω...αβυσσος ! 

συνεχισε τη ζωη σου και βλεπεις στη πορεια τι θα κανεις

Aggelo

# 124 στις 18/5/2015
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από god_ofwar

νομιζω ειναι εποχη ζευγαρωματος για την θεματοθετρια 

ειναι φως φαναρι οτι σερνει γι αυτο εχει λιγα νευρακια

Αλητη ! την εφαγες την κοπελα......αντι να την περιβαλεις με αλτρουισμο για το

προβλημα της......απαπαπαπα χαλασε και το φορουμ...

PetrosGym

# 125 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Διαβάζοντας ένα άλλο νέο θέμα παρατήρησα κάποια κοινά με τούτο εδώ και μου έφερε στο μυαλό μια απορία που είχα πάντα. Πως γίνετε κάποιοι άνθρωποι να κανονίζουν μια σχέση πριν αυτή δημιουργηθεί και να λένε ξέρεις θέλω κάτι χαλαρό ή μονο πήδημ@ ή χωρίς δεσμεύσεις? Δηλαδή είναι σαν να λέει ο άντρας στην γυναικα "ξέρεις ψάχνω μια πουτ@ν@ χωρίς να πληρώνω" και η γυναικα στον άντρα "ξέρεις είμαι τσουλ@ρ@ και γουστάρω" .

Δεν μου έχει τύχει κάτι ανάλογο ενώ σε συζητήσεις με γυναίκες μου έχουν πει για άντρες που τους έχουν μιλήσει έτσι, τους χαρακτήρισαν χαζούς γιατί αυτά δεν λέγονται σε γυναικα, καμια δεν θα καθότανε. Άντρες μου έχουν πει πως το έχουν κάνει και η σχέση συνεχίστηκε, εγώ όμως δεν τους πιστεύω. Μπορεί να υπάρχουν κάποιες σπάνιες περιπτώσεις αλλα να συμβαίνει συχνά μου φαίνεται τρελό.Πως γίνετε να κανονίζεις μια σχέση που δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί είτε έχεις αισθήματα είτε δεν νιώθεις πως είσαι έτοιμος. 

Κάποιοι ίσως πουν ότι είναι αληθινοί και μπράβο γιατί ξεκαθαρίζουν. Για μένα sorry αλλα είναι μεγα μ@λ@κες, έτσι προσβάλεις την σύντροφο σου την υποτιμάς δεν είναι ξεκαθάρισμα αυτό.

god_ofwar

# 126 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

πεστα ρε πετραν ανεβασε λιγο το επιπεδο της συζητησης γιατι εδω μεσα καποιοι μπαινουν μονο και μονο για να κανουν πλακα δε μπορουν να διακρινουν την σοβαροτητα καποιων θεματων οπως αυτο εδω

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από PetrosGym

Διαβάζοντας ένα άλλο νέο θέμα παρατήρησα κάποια κοινά με τούτο εδώ και μου έφερε στο μυαλό μια απορία που είχα πάντα. Πως γίνετε κάποιοι άνθρωποι να κανονίζουν μια σχέση πριν αυτή δημιουργηθεί και να λένε ξέρεις θέλω κάτι χαλαρό ή μονο πήδημ@ ή χωρίς δεσμεύσεις? Δηλαδή είναι σαν να λέει ο άντρας στην γυναικα "ξέρεις ψάχνω μια πουτ@ν@ χωρίς να πληρώνω" και η γυναικα στον άντρα "ξέρεις είμαι τσουλ@ρ@ και γουστάρω" .

Δεν μου έχει τύχει κάτι ανάλογο ενώ σε συζητήσεις με γυναίκες μου έχουν πει για άντρες που τους έχουν μιλήσει έτσι, τους χαρακτήρισαν χαζούς γιατί αυτά δεν λέγονται σε γυναικα, καμια δεν θα καθότανε. Άντρες μου έχουν πει πως το έχουν κάνει και η σχέση συνεχίστηκε, εγώ όμως δεν τους πιστεύω. Μπορεί να υπάρχουν κάποιες σπάνιες περιπτώσεις αλλα να συμβαίνει συχνά μου φαίνεται τρελό.Πως γίνετε να κανονίζεις μια σχέση που δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί είτε έχεις αισθήματα είτε νιώθεις πως δεν είσαι έτοιμος.

Κάποιοι ίσως πουν ότι είναι αληθινοί και μπράβο γιατί ξεκαθαρίζουν. Για μένα sorry αλλα είναι μεγα μ@λ@κες, έτσι προσβάλεις την σύντροφο σου την υποτιμάς δεν είναι ξεκαθάρισμα αυτό.

tzoulia59

# 127 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.517

το τι λεει ενας αντρας σε μια γυναικα το γνωριζουν μονο οι γυναικες 

και μεσα απο τις ερωτικες τους εμπειριες μπορουν να σου εξιστορουν ατελειωτα περιστατικα ,,,

δεν χρειαζεται να σου πει καποιος ευθεως οτι θελει χαλαρα να σε π...δαει ,,,

στο δειχνει με την ασυνεπεια του με το χαιρετε

κι αν η γυναικα εχει φαει κολλημα 

μεχρι και σε παρτουζα μπορει να την οδηγησει ενας τετοιος καραγκιοζης ,,,

εχω ακουσει πολλαπλες ιστοριες απο φιλες μου ,,,

ειναι τοσο πολυ συχνο το φαινομενο σημερα στην αγορα ,,,

που ο ενας ξεσηκωνει τον αλλον ,,,

αλλα τον τελευταιο καιρο ουτε κι αυτο ,,,

περασαμε στο ηλεκτρονικο σεξ ,,μονο ,,,

τι να σχολιασεις τωρα για τις εκκολαπτομενες κρυφαδερφες ...

ουδεν σχολιον ,,,

σε λιγο οι γυναικες θα παρακαλανε ,,,

ηδη παρακαλανε εδω και καμια 10 ετια ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από god_ofwar

πεστα ρε πετραν ανεβασε λιγο το επιπεδο της συζητησης γιατι εδω μεσα καποιοι μπαινουν μονο και μονο για να κανουν πλακα δε μπορουν να διακρινουν την σοβαροτητα καποιων θεματων οπως αυτο εδω

BillCast

# 128 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κοιτα Πετρο. κατα το ημισυ συμφωνω μαζι σου οτι ειναι αχαρο κ αδειο να κανει κανεις δηλωσεις με το εμπα μιας φασης/σχεσης οπως θες πες το. για το ποσο συχνα συμβαινει δεν μπορω να πω γιατι ουτε ειχα καμια διμοιρια γυναικες στη ζωη μου ουτε εχω μαζεψει και γνωμες στο θεμα. αλλα απο την αλλη, το χειροτερο κατ εμε ειναι να προσπαθεις να εξαγορασεις πχ σχεση δινοντας σεξ ή να εξαγορασεις σεξ δινοντας σχεση. 

προσωπικα κι επειδη με ξενερωνει η πολλη θεωρια, δεν προβαινω ποτε σε δηλωσεις, αλλα νομιζω φαινεται απο την ολη φαση το που πηγαινει. αμα δω πχ οτι εγω δεν τραβαω συναισθηματικα και η αλλη κολλαει, θα κανω πισω. αντιστροφα αμα δω οτι κολλαω εγω και η αλλη ειναι αλλου γι αλλου, τοτε παλι κανω πισω. αμα κολλαμε και οι δυο ουτε λογος την περναμε κοτσανι  

αν ειναι παντως  να θεωρησω μια συμπεριφορα ακυρη, fail οπως θες πες το ειναι αυτο που προειπα: το να δειχνεις και να δινεις αλλα, ενω θελεις αλλα. αυτη η κοροιδια νομιζω πως ειναι χειροτερη απο το να πεις μπαμ τα πραγματα με το ονομα τους (που και σε αυτο επαναλαμβανω δεν συμφωνω γιατι οι ανθρωποι με λιγο νιονιο πιανουν το τι παιζεται σε αυτο που ζουν και δεν χρειαζονται κουβεντες). αλλα αν χρειαστουν κουβεντες σιγουρα προτιμω τις ειλικρινεις που δηλωνουν και το τι νιωθει ο καθενας. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από PetrosGym

Δεν μου έχει τύχει κάτι ανάλογο ενώ σε συζητήσεις με γυναίκες μου έχουν πει για άντρες που τους έχουν μιλήσει έτσι, τους χαρακτήρισαν χαζούς γιατί αυτά δεν λέγονται σε γυναικα, καμια δεν θα καθότανε. Άντρες μου έχουν πει πως το έχουν κάνει και η σχέση συνεχίστηκε, εγώ όμως δεν τους πιστεύω. Μπορεί να υπάρχουν κάποιες σπάνιες περιπτώσεις αλλα να συμβαίνει συχνά μου φαίνεται τρελό.Πως γίνετε να κανονίζεις μια σχέση που δεν ξέρεις πως θα εξελιχθεί είτε έχεις αισθήματα είτε δεν νιώθεις πως είσαι έτοιμος. 

fire_fly

# 129 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 397

Ειλικρινά πιστεύεις πως έφταιξε η άποψη σου περί απιστίας; Που στην τελική για να πάει εκέι η συζήτηση σημαίνει πως πήγε και απο τους δύο, δε νομίζω να είσαι τόσο βαρεμένη για να κάνεις μόνη σου δηλώσεις. Αν ο τύπος ήταν τσιμπιμένος μαζί σου θα είχε τη διάθεση να γνωριστείτε καλύτερα, αλλά δεν είναι και στο ξεκόβει έμμεσα. Τώρα το παράπονο σου οτι δε σου δίνει μια ξεκάθαρη απάντηση..μα στο λέει ξεκάθαρα απλά εσύ δε το βλέπεις. Μην ψάχνεις πίσω απο τις λέξεις, οι άνθρωποι είμαστε δειλοί όταν έρχονται τα ξεκαθαρίσματα. Λίγοι είναι εκείνοι που έχουν το τσαγανό να δικαιολογήσουν τις συμπεριφορές τους. Λές οτι έχεις αξιοπρέπεια, χώνεψε τη χυλόπιτα και προχώρα. Και αυτά τα κακομοιριασμένα "όποτε θέλει να μου στείλει θα είμαι εδώ". Τι είσαι δηλαδή εσύ; Κανά χάπατο για να επιβεβαιώνεται; Σταμάτα να δίνεις τόση αξία, άστον να κάνει τη ζωή του όπως θέλει και κάνε και συ το ίδιο. 

PetrosGym

# 130 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 128 από BillCast

κοιτα Πετρο. κατα το ημισυ συμφωνω μαζι σου οτι ειναι αχαρο κ αδειο να κανει κανεις δηλωσεις με το εμπα μιας φασης/σχεσης οπως θες πες το. για το ποσο συχνα συμβαινει δεν μπορω να πω γιατι ουτε ειχα καμια διμοιρια γυναικες στη ζωη μου ουτε εχω μαζεψει και γνωμες στο θεμα. αλλα απο την αλλη, το χειροτερο κατ εμε ειναι να προσπαθεις να εξαγορασεις πχ σχεση δινοντας σεξ ή να εξαγορασεις σεξ δινοντας σχεση. 

προσωπικα κι επειδη με ξενερωνει η πολλη θεωρια, δεν προβαινω ποτε σε δηλωσεις, αλλα νομιζω φαινεται απο την ολη φαση το που πηγαινει. αμα δω πχ οτι εγω δεν τραβαω συναισθηματικα και η αλλη κολλαει, θα κανω πισω. αντιστροφα αμα δω οτι κολλαω εγω και η αλλη ειναι αλλου γι αλλου, τοτε παλι κανω πισω. αμα κολλαμε και οι δυο ουτε λογος την περναμε κοτσανι  

αν ειναι παντως  να θεωρησω μια συμπεριφορα ακυρη, fail οπως θες πες το ειναι αυτο που προειπα: το να δειχνεις και να δινεις αλλα, ενω θελεις αλλα. αυτη η κοροιδια νομιζω πως ειναι χειροτερη απο το να πεις μπαμ τα πραγματα με το ονομα τους (που και σε αυτο επαναλαμβανω δεν συμφωνω γιατι οι ανθρωποι με λιγο νιονιο πιανουν το τι παιζεται σε αυτο που ζουν και δεν χρειαζονται κουβεντες). αλλα αν χρειαστουν κουβεντες σιγουρα προτιμω τις ειλικρινεις που δηλωνουν και το τι νιωθει ο καθενας. 

Έτσι, συμφωνώ με όσα γραφεις και έτσι όπως λες ότι θα συμπεριφερόσουν. Για το άλλο κομμάτι συμφωνώ επίσης, ένας που θέλει να εκμεταλλευτεί θα πάρει αυτό που θέλει και όταν δεν θα του είναι πλέον χρήσιμο θα φύγει. Το να πει χύμα από την αρχή ξέρεις "μην περιμένεις τίποτα το σοβαρό" δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω.

Μου έτυχε πάλι φάση το σαββατοκύριακο με άτομο που έρχεται στο γυμναστήριο με την κοπέλα του και είχαμε βγει οι 2 μας για καφέ, ηλικιακά στα 30+ και οι 2 τους. Και όπως μιλάγαμε για σχέσεις μου σκάει "α της έχω ξεκαθαρίσει από την αρχή μην περιμένεις από μένα γάμους και τίποτα σοβαρό" και λέω από μέσα μου ρε διάολε πως το κανόνισες? Τι συστήματα είναι αυτά? Πως δεν σου τράβηξε κάνα χαστούκι όταν της τα έλεγες?

Δεν τον πιστεύω, όπως δεν πιστεύω και τους άλλους, τα λένε για να δείξουν ποσο θεο-γκόμενοι είναι και ότι κάνουν τις γυναίκες να λιώνουν για πάρτη τους. Και δεν μιλάμε για έρωτες και δεσίματα, ξεκαθάρισμα από την αρχή, omg χαχαχα

PetrosGym

# 131 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από god_ofwar

Στην αρχή είπα να γράψω μονο την απορία μου, διάβασα τις πρώτες 2 σελίδες και πήγα στην τελευταία. Όταν είδα να γράφονουν για τρολιές λέω κατάλαβα πάλι τα ίδια.

BillCast

# 132 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να σου πω εγω τι εχει παιχτει: βλεπεις ενα απλο δειγμα απο δω μεσα (και απεξω δηλαδη αμα εχεις γυναικες φιλες και στα κουβεντιαζουν), ποσες σκαλωνουν με κατι τετοιους τυπους? πολλες φιλε.

πεφτει συρμα λοιπον στις "πιατσες" του ερωτικου ψαξιματος και ο καθε κεραμιδοβλαχος νομιζει οτι ειναι ξεφραγα αμπελια οι γκομενες να πηγαινει και να ρχεται και μαλιστα να τον καψουρευονται κιολας. ε να μη γινει πιο κεραμιδοβλαχος λοιπον? το εκμεταλλευεται και κανει τα κουμαντα του!

απλα πραματα! 

υπαρχει φυσικα και η αλλη κατηγορια τσιμεντομ@λακα ο οποιος στη γκομενα καθεται σουζα και βαραει προσοχες τρεις ημερησιως - ο ιδιος που οταν χτυπαει το κινητο μπροστα στους αντρες φιλους τρεχει πανικοβλητος 10 μετρα παραπερα σα συγκαμενος και αρχιζει τα σαλιωδη: "ελα μωρουλινοσαπιουλινι μου εδω ειμαι με τα παιδια και θα τσακιστω να ρθω να σου βαψω τα νυχακια", οταν ομως γυριζει στο παρεακι του αρχιζει τα γνωστα αγνωστα:  "ελα ρε η ταδε ειναι, ωχου τωρα σιγα μη τρεχω να παμε για καφε, αφου την εχω στο περιμενε και με πρηζει ρε συ" ενω ταυτοχρονα μαζευει σε χρονο dt πορτοφολια κινητα κλειδια και γινεται λουης! αυτος ο ιδιος τυπος θα πει και τις μουφαδιες οτι "ταχει ξεκαθαρισει απο την αρχη" και "της τα πε νετα σκετα για να μην εχει απαιτησεις" ενω τρεχει στα κρυφα να της αλλαξει το ασετον γιατι δεν ηταν η μαρκα που του ζητησε!

απαιχτες φασεις! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 130 από PetrosGym

Έτσι, συμφωνώ με όσα γραφεις και έτσι όπως λες ότι θα συμπεριφερόσουν. Για το άλλο κομμάτι συμφωνώ επίσης, ένας που θέλει να εκμεταλλευτεί θα πάρει αυτό που θέλει και όταν δεν θα του είναι πλέον χρήσιμο θα φύγει. Το να πει χύμα από την αρχή ξέρεις "μην περιμένεις τίποτα το σοβαρό" δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω.

Μου έτυχε πάλι φάση το σαββατοκύριακο με άτομο που έρχεται στο γυμναστήριο με την κοπέλα του και είχαμε βγει οι 2 μας για καφέ, ηλικιακά στα 30+ και οι 2 τους. Και όπως μιλάγαμε για σχέσεις μου σκάει "α της έχω ξεκαθαρίσει από την αρχή μην περιμένεις από μένα γάμους και τίποτα σοβαρό" και λέω από μέσα μου ρε διάολε πως το κανόνισες? Τι συστήματα είναι αυτά? Πως δεν σου τράβηξε κάνα χαστούκι όταν της τα έλεγες?

Δεν τον πιστεύω, όπως δεν πιστεύω και τους άλλους, τα λένε για να δείξουν ποσο θεο-γκόμενοι είναι και ότι κάνουν τις γυναίκες να λιώνουν για πάρτη τους. Και δεν μιλάμε για έρωτες και δεσίματα, ξεκαθάρισμα από την αρχή, omg χαχαχα

sugarbaby42

# 133 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μπιλακο

πες τα αγορι μου

γιατι ο σοφος λαος λεει και το εξης:

" οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι"

Και ειδικα αμα ακους κατι παρατραβηγμενα απο αρρενες, το πρωτο που σκεφτεσαι ειναι οτι αυτος οχι μονο γαμο εταξε αλλα και τρια κουτσουβελα στη σειρα...

Paralia48

# 134 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Και επί του <<συμβολαίου της σχέσης>> , επειδή κι εγω προσπαθώ να καταλάβω (ανεπιτυχώς) αυτό το σκεπτικό κουβεντιάζω με νεολαίους. (Βλέπετε δε θά΄θελα να γίνω μια γριά του στυλ<<αχ χάλασε η νεολαία>> και ρωτώ για να καταλάβω).
Μου λέει λοιπόν ο νέος (19),-  γιατί να ξεκόψεις από την αρχή, ότι δε θα προχωρήσει σε σχέση?
  Λέω    -Γιατί σ΄αρέσει για σεξ , αλλά δε θες πολλά πάρε/δώσε..
  νέος    - αν σ΄αρέσει να κάνεις σεξ μαζί της, θα σ΄αρέσει να ξανακάνεις και ξανά και ξανά. Γιατί    να    σταματήσεις? Κι αν ταιριάζεις? Γιατί να το κόψεις? 
Λογικό? Λογικότατο!

Αρέσει στα μέλη somebody961, giorgos170

PetrosGym

# 135 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 132 από BillCast

να σου πω εγω τι εχει παιχτει: βλεπεις ενα απλο δειγμα απο δω μεσα (και απεξω δηλαδη αμα εχεις γυναικες φιλες και στα κουβεντιαζουν), ποσες σκαλωνουν με κατι τετοιους τυπους? πολλες φιλε.

πεφτει συρμα λοιπον στις "πιατσες" του ερωτικου ψαξιματος και ο καθε κεραμιδοβλαχος νομιζει οτι ειναι ξεφραγα αμπελια οι γκομενες να πηγαινει και να ρχεται και μαλιστα να τον καψουρευονται κιολας. ε να μη γινει πιο κεραμιδοβλαχος λοιπον? το εκμεταλλευεται και κανει τα κουμαντα του!

απλα πραματα! 

υπαρχει φυσικα και η αλλη κατηγορια τσιμεντομ@λακα ο οποιος στη γκομενα καθεται σουζα και βαραει προσοχες τρεις ημερησιως - ο ιδιος που οταν χτυπαει το κινητο μπροστα στους αντρες φιλους τρεχει πανικοβλητος 10 μετρα παραπερα σα συγκαμενος και αρχιζει τα σαλιωδη: "ελα μωρουλινοσαπιουλινι μου εδω ειμαι με τα παιδια και θα τσακιστω να ρθω να σου βαψω τα νυχακια", οταν ομως γυριζει στο παρεακι του αρχιζει τα γνωστα αγνωστα:  "ελα ρε η ταδε ειναι, ωχου τωρα σιγα μη τρεχω να παμε για καφε, αφου την εχω στο περιμενε και με πρηζει ρε συ" ενω ταυτοχρονα μαζευει σε χρονο dt πορτοφολια κινητα κλειδια και γινεται λουης! αυτος ο ιδιος τυπος θα πει και τις μουφαδιες οτι "ταχει ξεκαθαρισει απο την αρχη" και "της τα πε νετα σκετα για να μην εχει απαιτησεις" ενω τρεχει στα κρυφα να της αλλαξει το ασετον γιατι δεν ηταν η μαρκα που του ζητησε!

απαιχτες φασεις! 

Έτσι Μπίλαρε.

Πάντως όσες καταδέχονται και μένουν πρέπει να είναι πολύ θύματα και από μυαλό κουκουρουκου γιατί δεν γίνετε οι δικοί μας να κάνουν τα ίδια σε οποια θέλουν. Βρίσκουν και τα κάνουν.

χαχα το άλλο παράδειγμα που το παίζουν ενώ στην πραγματικότητα είναι σούζα έχει πλακα. Κάτι ανάλογο συμβαίνει με κάποια παντρεμένα ζευγάρια οπου κάποτε σου λένε "α μην τον βλέπεις έτσι άνετο όταν είναι έξω με την γυναικα του στο σπίτι τον κάνει ότι θέλει".

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε