Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μεικτη οικογενεια

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

fetjia

# 41 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 93
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από tzoulia59

να μην εισαι αδικη με τα παιδακια γιατι ο θεος απο εκει ψηλα την αδικια δεν την συγχωρει ,,,

δεν το θελω αυτο καθολου ειναι πολυ καλα παιδια.

οταν η γυναικα γινεται μανα πρεπει να ειναι πιο ευαισθητη και να κατανοει περισσοτερο ολα τα παιδια ,,,

θα ηθελες τα δικα σου παιδια να τους συμπεριφερεται ετσι η μητρια τους; 

τον δικο μου γιο απο τον προιγουμενο γαμο η γκομενα του πρωιν δεν τον αφηνει καν να βλεπει το παιδι του.βασικα απο τοτε π την γνωρησε ο γιος μου εμεινε ορφανος.

κι υστερα τα παιδια νιωθουν ουτως η αλλως ανασφαλεια 

και οι μονοι που μπορουν να τα νιαστουν και να τα προστατευσουν ειναι οι γονεις τους ,,,

ο πατερας και η μανα τους δλδ.εγω δεν ειμαι η μανα τους.

η μητερα των παιδιων που βρισκεται ;

σπιτι της μαζι με αυτα.μονο οσο πανε σχολειο τα κραταει.οταν σχολασουν τα παιρνει ο μπαμπας και τα γυριζει το βραδι.τα σαββατοκυριακα τα εχουμε εμεις σπιτι μ

καπου αναφερεις οτι σκοπευει να φυγει για το εξωτερικο ,,,

την επιμελεια των παιδιων ποιος την εχει ;

μπορει να εγκαταλειψει ετσι τα παιδια της ;

ο αντρας μου ειπε οτι μπορει να φυγει εξωτερικο.την επιμελεια την εχει αυτος.δεν ξερω αν τα εγκαταλειψει αλλα οπως ειπε ο πρωιν τυ ειπε οτι αν φυγει δεν μπορει να τα κουβαλαει εηωτερικο.

κι αν εκεινη εχει συμφωνησει με τον πατερα τους να τα κρατησει αυτος εφ οσον μενει στην ελλαδα ,,,

πως θα γινει; 

καποιος πρεπει να τα μαζεψει τα παιδια ,,,

κανονικα πρεπει να παρεις και τα παιδια του στο σπιτι και να μενετε ολοι μαζι ,,,

και ποιος θα τα ταιζει η γοινεις μου?δεν περισευουν τα δινουν ολα για το μωρ και τα αμετρητα πηγενε ελα και ταξιδια γιαυτο.

και να κοιταξεις πως θα βρεις μια λυση με τον συζυγο σου για να εργαστειτε ,,,

μολις σαραντισα εγω το μωρο εχει προβλημα υγειας δεν μπορω να εργαστω προς το παρον.

οποιος μπορει ,,,να βρει  δουλεια οπωσδηποτε πρεπει να εργαστει ,,,

και οι δυο εν αναγκη ,,,

,τοσα στοματα ποιος θα τα θρεψει ,,,

οι γονεις σου ; 

μαλλον

τα παιδια του ποσων ετων ειναι ;

ειναι 10 και 12

εσενα το μεγαλο σου παιδι ποσο ειναι ;

13

δεν μπορει η μητερα σου να κραταει τα παιδια σου και εσυ να ψαξεις μια δουλεια ;

δεν μπορει γιατι ειναι 60 χιλιοετρα

αν τα δικα του παιδια ειναι μεγαλα και μπορουν να αυτοεξυπηρετηθουν  

κοιτα να τακτοποιησεις τα δικα σου στους γονεις σου ,,,

για το συζυγο σου δεν το συζητω πρεπει να ψαχνει ηδη ,,,δουλεια ,,,

ολα βρε κοριτσι μου εχουν την σημασια τους ,,,

καπου λες να μενουν τον μισο χρονο στο σπιτι τους τον μισο στο δικο σου ,,,

μα αν ειναι ανηλικα τα παιδια μπορουν να μενουν μονα τους ;η μητερα λες θα φυγει ,,,

ενοεις να μενουν αλλου με τον πατερα τους και να ερχονται και στο δικο σου σπιτι ;

ναι αυτο ενοω

παντρεμενοι δεν ειστε με τον κυριο αυτο; 

ναι

εχετε  κανει κι ενα μωρο ,,,

μα τι σοι οικογενεια ειναι αυτη ;

ξανακανω την ιδια ερωτηση μηπως μας τρολαρεις ;

με ρωτησες εγω τι θα εκανα ,,,

εγω λοιπον φριτζελα μου αν ειχα παιδια απο αλλο γαμο ,,,

ο αντρας που θα γνωριζα θα επεδιωκα να μην εχει παιδια ,,,

και αν ειχε   κι αυτος 2 παιδια και τον ερωτευομουν... λεω ενα υποθετικο σεναριο ,,,

δεν θα εκανα παιδι μαζι του ,,εγω ,,,αλλο ,,,πολυς λαος να μου λειπει ,,,

και θα περιμενα ως που να μεγαλωσουν τα παιδια μας και μετα να μεινουμε τα δυο μας μαζι ,,,

ουτε παιδια ουτε προβληματα ουτε εξτρα παιδια ,,,

ο καθενας σπιτι του ,,,μακρια και αγαπημενοι ,,,

κι ολο αυτο αγαπητη μου φιλεναδα απο γνωση ,,,

γιατι ξερω οτι οσο κι αν αγαπιεται ενα ζευγαρι τα προβληματα με αυτου του τυπου τις ιστοριες ειναι τοσα πολλα ,,,

που ακομα και μια σχεση μ αγαπη ειναι το πιθανοτερο να την τιναξουν στον αερα ,,,

εχουμε και κριση ,,,αστο καλυτερα ,,,

fetjia

# 42 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από tzoulia59

να μην εισαι αδικη με τα παιδακια γιατι ο θεος απο εκει ψηλα την αδικια δεν την συγχωρει ,,,

οταν η γυναικα γινεται μανα πρεπει να ειναι πιο ευαισθητη και να κατανοει περισσοτερο ολα τα παιδια ,,,

θα ηθελες τα δικα σου παιδια να τους συμπεριφερεται ετσι η μητρια τους; 

κι υστερα τα παιδια νιωθουν ουτως η αλλως ανασφαλεια 

και οι μονοι που μπορουν να τα νιαστουν και να τα προστατευσουν ειναι οι γονεις τους ,,,

η μητερα των παιδιων που βρισκεται ;

καπου αναφερεις οτι σκοπευει να φυγει για το εξωτερικο ,,,

την επιμελεια των παιδιων ποιος την εχει ;

μπορει να εγκαταλειψει ετσι τα παιδια της ;

κι αν εκεινη εχει συμφωνησει με τον πατερα τους να τα κρατησει αυτος εφ οσον μενει στην ελλαδα ,,,

πως θα γινει; 

καποιος πρεπει να τα μαζεψει τα παιδια ,,,

κανονικα πρεπει να παρεις και τα παιδια του στο σπιτι και να μενετε ολοι μαζι ,,,

και να κοιταξεις πως θα βρεις μια λυση με τον συζυγο σου για να εργαστειτε ,,,

οποιος μπορει ,,,να βρει  δουλεια οπωσδηποτε πρεπει να εργαστει ,,,

και οι δυο εν αναγκη ,,,

,τοσα στοματα ποιος θα τα θρεψει ,,,

οι γονεις σου ; 

τα παιδια του ποσων ετων ειναι ;

εσενα το μεγαλο σου παιδι ποσο ειναι ;

δεν μπορει η μητερα σου να κραταει τα παιδια σου και εσυ να ψαξεις μια δουλεια ;

αν τα δικα του παιδια ειναι μεγαλα και μπορουν να αυτοεξυπηρετηθουν  

κοιτα να τακτοποιησεις τα δικα σου στους γονεις σου ,,,

για το συζυγο σου δεν το συζητω πρεπει να ψαχνει ηδη ,,,δουλεια ,,,

ολα βρε κοριτσι μου εχουν την σημασια τους ,,,

καπου λες να μενουν τον μισο χρονο στο σπιτι τους τον μισο στο δικο σου ,,,

μα αν ειναι ανηλικα τα παιδια μπορουν να μενουν μονα τους ;η μητερα λες θα φυγει ,,,

ενοεις να μενουν αλλου με τον πατερα τους και να ερχονται και στο δικο σου σπιτι ;

παντρεμενοι δεν ειστε με τον κυριο αυτο; 

εχετε  κανει κι ενα μωρο ,,,

ναι εχουμε ενα μωρακι μαζι

μα τι σοι οικογενεια ειναι αυτη ;

μεικτη 

ξανακανω την ιδια ερωτηση μηπως μας τρολαρεις ;

οχι κοπελα μου

με ρωτησες εγω τι θα εκανα ,,,

εγω λοιπον φριτζελα μου αν ειχα παιδια απο αλλο γαμο ,,,

ο αντρας που θα γνωριζα θα επεδιωκα να μην εχει παιδια ,,,

και αν ειχε   κι αυτος 2 παιδια και τον ερωτευομουν... λεω ενα υποθετικο σεναριο ,,,

δεν θα εκανα παιδι μαζι του ,,εγω ,,,αλλο ,,,πολυς λαος να μου λειπει ,,,

2 χρονια ειχαμε σχεση προσεχαμε μια φορα δνε προσεξαμε και εμεινα εγκυος.δεν σκοπευα να κανω μωρο και σε τετοια ηλικια.36 ειμαι.και με τοσα παιδια και την κριση.δεν τρελαθηκα. ετυχε και το κρατησαμε απλα το μωρο

και θα περιμενα ως που να μεγαλωσουν τα παιδια μας και μετα να μεινουμε τα δυο μας μαζι ,,,

ουτε παιδια ουτε προβληματα ουτε εξτρα παιδια ,,,

ο καθενας σπιτι του ,,,μακρια και αγαπημενοι ,,,

κι ολο αυτο αγαπητη μου φιλεναδα απο γνωση ,,,

γιατι ξερω οτι οσο κι αν αγαπιεται ενα ζευγαρι τα προβληματα με αυτου του τυπου τις ιστοριες ειναι τοσα πολλα ,,,

αστα να πανε.δεν θελω να χωρσω μαζι του για τα παιδια μα ουτε και να ρισαρω την ζωη της μπεμπας μεσα σε τοσ απαιδια ουτε και να μ φευγει ο κ@λος να τα φροντιζω.εχουν μανα.

που ακομα και μια σχεση μ αγαπη ειναι το πιθανοτερο να την τιναξουν στον αερα ,,,

εχουμε και κριση ,,,αστο καλυτερα ,,,

και εμας η σχεση ηταν αγαπης και οσο παει αρχιζουν να πευτουν κλωτσιες.ειδη χθες ο αντρας μου με κολισε στον τοιχο δυνατα απειλοντας με.

fetjia

# 43 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα

.υ.γ υην επιμελει την εχει αυτη* λαθος 

methismeno_troufaki

# 44 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.540

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από fetjia

δικιο εχεις αλλα αλλο ενα παιδι και αλλο τεσσερα.

ο αντρας μου οταν εμεινα εγκυος μου υποσχεθηκε οτι θα με αναλαβει εμενα και τον γιο μου κ το μωρο πυ περιμενα αυτος και οχι εγω αυτον και τα παιδια του.αλλο ειναι το δικο μ π το γεννησα κ αλλο 2 παιδια π τα γεννησε αλλη μανα.δεν ειναι ορφανα για να τα φορτθω εγω.εχουν μανα.

θα με πειραζε λιγοτερο.δεν θα τα ταιζαν οι γονεις μου π εχουν τρελλαθει να ξοδευυν χρηματα για το μωρο με το προβλημα υγειας.

οχι δεν θα ειμουν γιατι θα μου ελειπε.και οτι λευτα εχει αν εχει ποτε γτ δεν ψαχνει δουλεια ειναι υποχρεωμενος να δινει και στο μωρο. γιαυτο θεωρω η μονη λυση τα καλκαιρια ειναι να μενει με αυτα 2-3 μερες μαζι μου,2 μερες μαζι του και αλλες 2 στην μανα τους η στην γιαγια τους οπως κανω και εγω με τον γιο μ που τον στελνω παρασκευη,σαββ,κυριακη στους γονεις μου.

Καταρχάς, όπως λες το δικό σου παιδί είναι πλέον μεγάλο και ήσυχο. Άρα δεν έχεις 4 παιδιά να κάνουν φασαρία αλλά 3. Το ότι τα δύο δεν είναι βιολογικά δικά σου παιδιά δεν σημαίνει ότι έχουν λιγότερη αξία.

Ο άντρας σου σου είπε ότι θα σας αναλάβει, αλλά τότε απ'ότι καταλαβαίνω είχε δουλειά οπότε είχε και την οικονομική άνεση για να το κάνει αυτό. Τώρα που δεν έχει την άνεση αυτή σημαίνει ότι αθέτησε την υπόσχεσή του? Εσύ μ'αυτή την προοπτική τον παντρεύτηκες και έκανες παιδί μαζί του? Αν δεν είχε την οικονομική άνεση να αναλάβει εσένα και το παιδί σου από τον προηγούμενο γάμο?

Αν δεν είχε πρόβλημα υγείας το μωρό θα είχες πρόβλημα να έρχονται ή και να μένουν μαζί σας τα παιδιά του?

Τα χρήματα που θα ήταν υποχρεωμένος να δίνει για το δικό σας παιδί σε σχέση με τα χρήματα που θα ήταν υποχρεωμένος να δίνει για τα παιδιά από τον προηγούμενο γάμο του θα ήταν λιγότερα. Δηλαδή αν δίνει 200€ για τα έξοδα κάθε παιδιού, τα παιδιά από τον πρώτο του γάμο θα έπαιρναν συνολικά 400€ ενώ το δικό σας 200€.

Αν φύγει η μητέρα των παιδιών στο εξωτερικό, πώς θα πρέπει να μένει μόνο 2 μέρες μαζί τους? Θα πρέπει να τα προσέχει ο πατέρας τους άρα θα πρέπει να μένει μαζί τους ή να μένουν μαζί σας. Αν βρει μια δουλειά λοιπόν ο άντρας σου και δίνει τα 2/3 του μισθού του για τα παιδιά από τον προηγούμενο γάμο του και το 1/3 για εσένα και το παιδί σας θα σε πειράζει λιγότερο?

Και αν τα παιδιά του μπουν στη λογική της καθαριότητας όπως την ορίζεις εσύ θα έχεις πρόβλημα να μείνουν μαζί σας?

fetjia

# 45 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Να μενουν κστους παποδογιαγιαδες οπως κανω στονγιο μου.ο γιος μου δεν ειναι υσηχος εχει προβληματα σοβαρα σθμπεριφορας κ χρειαζεται ειδηκη βοηθεια.Εγω πασχωαπο εντονο αγχος χρονια κπαθενω κρισεις πανικου μερα παρα μερα.δεν γινεται να ζησουν μαζι μας με τοσα προβληματα.

BillCast

# 46 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

αμα σας λεω γω μην την αγχωνετε με πολλες ερωτησεις και δυσκολες λεξεις! οριστε επαθε παλι πανικουλα και παταει το πληκτρολογιο με το μεγαλο δαχτυλο του ποδιου (με τα χερια ριχνει φασκελα σε μας που της απανταμε και χασκογελαει).

σε λιγο θα μας πει οτι νιωθει κατι περιεργες ζαλαδες, να η καθυστερηση 701 threads to go! 

fetjia

# 47 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Αν δουλευε κ δεν τα εξινε ολη μερα κ εβγαζε λευτα να μας συντιρει κ αν δεν ειχε το.μψρο πριβλημα υγειας δεν θα ειχα. Ιδιαιτετοπροβλημα να ζουν μαζι μου. 3-4 φορες την βδομαδα.για μονημα δεν το σηζητω

fetjia

# 48 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Απο κινητο γραφω κ κολλαει το ριμαδι

BillCast

# 49 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

δεν πειραζει ρε Φατμε. υγεια παν απολα!  υπομονη! θα σε κανουν και σενα σαπουνοπερα σαν την αλλη απο το χαρεμι του Σουλειμαν και θα δικαιωθεις! θα γινεις φιρμα σε ολες τις καμμενες τηλεθεατριες με μεσο ορο iq σε δεκαδικο και μετα την υποδιαστολη! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από fetjia
Απο κινητο γραφω κ κολλαει το ριμαδι

methismeno_troufaki

# 50 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Σου άρεσε που το παιδί σου έμεινε ουσιαστικά ορφανό από τότε που γνώρισε ο πρώην σου τη νέα του σύντροφο?

Αρέσει στο μέλος aladdin30

methismeno_troufaki

# 51 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από fetjia
Αν δουλευε κ δεν τα εξινε ολη μερα κ εβγαζε λευτα να μας συντιρει κ αν δεν ειχε το.μψρο πριβλημα υγειας δεν θα ειχα. Ιδιαιτετοπροβλημα να ζουν μαζι μου. 3-4 φορες την βδομαδα.για μονημα δεν το σηζητω

Όταν λέω να μένουν μαζί σας εννοώ μόνιμα. Κάθε μέρα.

methismeno_troufaki

# 52 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από BillCast

δεν πειραζει ρε Φατμε. υγεια παν απολα!  υπομονη! θα σε κανουν και σενα σαπουνοπερα σαν την αλλη απο το χαρεμι του Σουλειμαν και θα δικαιωθεις! θα γινεις φιρμα σε ολες τις καμμενες τηλεθεατριες με μεσο ορο iq σε δεκαδικο και μετα την υποδιαστολη! 

Άμα γίνει η σαπουνόπερα, ποιος θα μας παίξει εμάς? Εγώ θέλω την Julia Roberts κι ας μην είναι στην ηλικία μου!

BillCast

# 53 στις 19/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ρε Τρουφι, η Τζουλια Ρομπερτς με φερετζε?  πολυ ακυρο ρε συ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από methismeno_troufaki

Άμα γίνει η σαπουνόπερα, ποιος θα μας παίξει εμάς? Εγώ θέλω την Julia Roberts κι ας μην είναι στην ηλικία μου!

Paralia48

# 54 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 28
Απαντήσεις: 9.090

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από BillCast

Νομίιζεις Μπιλ κι εμείς που συμμετέχουμε σε τέτοιο θάμα , ε΄χουμε πιο πολύ IQ?

Αλλά  καλή μου Φατμέ, 1 η ώρα μετά τα μεσάνυχτα, πήγαινε για ύπνο! Έχεις βυζανιάρικο και 3 παιδιά, το καθένα με τα δικά του!

Βάλε ένα πρόγραμμα εσύ στη ζωή σου και όλα θα γίνουν. Να σου δώσω μια συμβουλή. Κλείσε το κομπιούτερ και αφοσιώσου στα παιδιά σου. Και τα 4! Εμείς δεν μπορούμε να βοηθήσουμε, μόνο γρίνια φέρνουμε και σου τα λέμε κιόλας. Μια σοφή γριά έλεγε, <<όσο άχρηστος κι αν είναι ο άνδρας, αν η γυναίκα είναι γνωστική, κρατιέται το σπίτι>>. Αυτές κάτι ήξεραν. Κλείσε το κινητό (δεν έχεις να φας το κινητό σε μάρανε!) και πήγαινε στα παιδιά σου!

Αρέσει στα μέλη Mpetoula123, methismeno_troufaki και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 55 στις 19/5/2015
author
Ανδρας / 78 / Σε σχέση
Γεωργία
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.414

ψηφιζω υπερ

αν μη τι αλλο πολιτισμός
& οχι πόλεμος

(με τα παρελκόμενά τους το καθενα

εννοειται)

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από fetjia
Να μενουν κστους παποδογιαγιαδες οπως κανω στονγιο μου.ο γιος μου δεν ειναι υσηχος εχει προβληματα σοβαρα σθμπεριφορας κ χρειαζεται ειδηκη βοηθεια.Εγω πασχωαπο εντονο αγχος χρονια κπαθενω κρισεις πανικου μερα παρα μερα.δεν γινεται να ζησουν μαζι μας με τοσα προβληματα.

methismeno_troufaki

# 56 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από fetjia

Αφού και το παιδί από τον προηγούμενο γάμο έχει τόσα προβλήματα συμπεριφοράς δεν δημιουργεί προβλήματα στο μωρό τώρα? Γιατί δεν το στέλνεις στον πατέρα του? Έχει κι αυτός υποχρεώσεις προς το παιδί, όχι μόνο εσύ.

Αλλά αφού έχετε οικογενειακώς τόσα προβλήματα, γιατί για να έχεις τόσο συχνές κρίσεις πανικού μάλλον χρειάζεσαι κι εσύ ειδικό, γιατί αποφασίσατε να κάνετε παιδί με τον άντρα σου? Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα του δημιουργήσετε προβλήματα αφού θα μεγαλώσει σε ένα εντελώς δυσλειτουργικό περιβάλλον. Απορώ βέβαια πως δεν γέννησες πρόωρα με τόσες κρίσεις πανικού που λες...

methismeno_troufaki

# 57 στις 19/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από BillCast

ρε Τρουφι, η Τζουλια Ρομπερτς με φερετζε?  πολυ ακυρο ρε συ! 

Όχι τη Φατμέ καλέ!! Άμα γίνει σαπουνόπερα δεν θα έχουμε κι εμείς εδώ ένα ρολάκι?? Εεε εμένα θέλω να με παίξει η Τζούλια! 

fetjia

# 58 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα

δεν δημιουργει κανενα προβλημα οχι.αντιθετος λατρευει το μωρο κ το προσεχει.

δεν το στελνω στον πατερα του πολυ απλα γτ δεν το θελει ο γιος μου.

ναι ομολογω οτι χρειαζομαι κ εγω να διαχειρηστω το αγχος μου πως θα ζουμε τοσα ατομα μαζι με τοσο αγχος και προβληματα?

αλλα απο μια συζητηση π καναμε με τον αντρα μου εγω δεκτικα να τα φερει μονιμα τελικα γτ πιστευε οτι δεν τον αγαπαω.και εγω δεκτικα να του αποδειξω οτι δεν ειναι ετσι.και ο ιδιος δεν θελει να τα φερει μονιμα γτ ειναι μικρο το σπιτι υπαρχει στενοκοπια κλπ κλπ.αρα θα μενουν στο δικο του κ χωρια απο εμενα και δεν το θελω αυτο.αλλα με καθησυχασε οτι δεν θα ειμαστε χωρια να μην ανυσηχω.

ολη ερα σκευτομουν οτι εχω να κερδισω περισσοτερα μαζι του και με τα παιδια του παρα χωρια του και κατελυξα στο συμπερασμα οτι τα θελω μαζι μας.ασχετα αν δεν τα φερει αυτος μονιμα.αυτααα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από methismeno_troufaki

Αφού και το παιδί από τον προηγούμενο γάμο έχει τόσα προβλήματα συμπεριφοράς δεν δημιουργεί προβλήματα στο μωρό τώρα? Γιατί δεν το στέλνεις στον πατέρα του? Έχει κι αυτός υποχρεώσεις προς το παιδί, όχι μόνο εσύ.

Αλλά αφού έχετε οικογενειακώς τόσα προβλήματα, γιατί για να έχεις τόσο συχνές κρίσεις πανικού μάλλον χρειάζεσαι κι εσύ ειδικό, γιατί αποφασίσατε να κάνετε παιδί με τον άντρα σου? Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα του δημιουργήσετε προβλήματα αφού θα μεγαλώσει σε ένα εντελώς δυσλειτουργικό περιβάλλον. Απορώ βέβαια πως δεν γέννησες πρόωρα με τόσες κρίσεις πανικού που λες...

fetjia

# 59 στις 19/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα

λες να μαρεσει???

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από methismeno_troufaki

Σου άρεσε που το παιδί σου έμεινε ουσιαστικά ορφανό από τότε που γνώρισε ο πρώην σου τη νέα του σύντροφο?

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost