Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

μεικτη οικογενεια

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Paralia48

# 21 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.580
'Aρεσαν+: 0%

Na  θηλάσεις το μωρό όσο περισσότεροι μπορείς!
Έτσι θα το προστατέψεις καλύτερα από αρρώστειες!
Να σου ζήσει, όπως και τα άλλα τρία!

Αρέσει στο μέλος somebody961

methismeno_troufaki

# 22 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 20.565

Διαβάζοντας το άλλο θέμα σου, με μεγάλη προσοχή οφείλω να ομολογήσω, καταρχάς να σου πω περαστικά για το μωρό (αν δεχτούμε ότι όντως υπάρχει και ότι όντως έχει πρόβλημα).

Πέρα από το όποιο πρόβλημα υγείας μπορεί να έχει το μωρό η συμπεριφορά που έχεις/εκφράζεις προς τα παιδιά του συζύγου σου είναι το λιγότερο απαίσια. Φαίνεται πως δεν τα θέλεις και βρίσκεις διάφορες δικαιολογίες γιαυτό. Είναι μονίμως τα "βρώμικα" άταχτα παιδιά του, που σας τρώνε το φαγητό, τα χρήματα, που κάνουν φασαρία και τα δικά σου που είναι καθαρά, προφανώς δεν τρώνε τίποτε και που δεν ακούγονται μέσα στον χώρο. Αναρωτιέμαι, το μεγάλο παιδί σου όταν ήταν μικρότερο με γάλα παπαρούνας το είχες? Γιατί αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση παιδί να μην κάνει την παραμικρή φασαρία.

Θα ήθελα όμως να μου απαντήσεις σε μερικές ακόμη ερωτήσεις αν μπορείς.

Αν το δικό σου το παιδί ήταν σε μικρότερη ηλικία, 7-8 ας πούμε, τι θα έκανες? Θα το πήγαινες στον πατέρα του και θα του απαγόρευες να έρθει σπίτι?

Αν δούλευε ο άντρας σου και τα χρήματα τα πήγαινε στα παιδιά του όπως θα έπρεπε/πρέπει να κάνει χωρίς όμως να τα φέρει τα παιδιά στο σπίτι θα σε πείραζε το ίδιο?

Κι αν το καλοκαίρι έφευγε και πήγαινε να μείνει με τα παιδιά του στο δικό του διαμέρισμα, άρα και τα λεφτά του θα πήγαιναν αποκλειστικά στον ίδιο και τα παιδιά, θα ήσουν ικανοποιημένη αφού δεν θα είχες τα παιδιά στο σπίτι?

Αρέσει στα μέλη somebody961, Paralia48

tzoulia59

# 23 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.324

ωραιος τροπος απ ολους ,,,

μπραβο ,,,
κι εγω λιγο το τσιμπησα γιατι συμπονω τα παιδια ,,,του συντροφου της

κι οταν βλεπω γυναικες να νοιαζονται  μονο για το ουνι τους ενω ειναι και μητερες ,,,
θυμωνω παρα πολυ ,,,

πολυ εγωιστικο να σκεφτεσαι μονο τον εαυτο σου τα παιδια σου 
και στα παιδια του αλλου να   συμπεριφερεσαι σαν βαρος και σαν ζητιανους ,,,
κι εσυ βρε αχινε ,,,τι να πω ,,,
κι εσυ ετεροφωτη ,,,στα 55 ;κατι δικα μου λεω ,,,

BillCast

# 24 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
... Ειπε ο αυτοφωτος Κρυπτον και Εξερραγη σκορπιζοντας στο γαλαξια μπουρδοκαψουλες που θα ταξιδεψουν στο χρονο για να σωθει η ορθοτητα. Μπουμ

Mpetoula123

# 25 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 47 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Πεύκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 85

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από fetjia

υ.γ και μονο με τεσσερα ατομα στην οικογενεια,εχω πεθανει να καθαριζω ολη μερα το σπιτι.

τα βραδια δισκολευωμαι να ξυπνησω να ταισω το μωρο απο την κουραση.φοβαμαι οτι σιντομα θα χωρισουμε γτ δεν τον νοιαζει α το μωρο μας παθει κατι με τοσα μικροβια π φερνουν τα παιδια του.δεν θελω να χωρισουμε τον αγαπαω πολυ κ τον εχω αναγκη.αλλα δεν θελω και τα παιδια του μερα νυκτα εδω.

Γουσταρω!!! Η fetjia σε νεες περιπετειες!!! χαχαχαχαχα

Leigh-Cheri

# 26 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 43 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 2.052

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από fetjia

το παιδι μ καθε μερα κανει ντουζ.αυτα μυριζουν ασχημα κ ο πατερας δεν με αφηνει να τα διδαξω τι εστι καθαριοτητα!το παιρνει σαν προσβολη.και ο ιδιος μυριζει και μαλιστα πριν λιγους μηνες ανακαλυψα οτι ειναι και ρκοσυλεκτης.ψαχνει καδους οταν το εμαθα επεσα απο τα συννεφα.κα τα παιδια του μυριζουν απεσια.

είπαμε να "ταΐζεις" το θέμα σου, αλλά εσύ το τερμάτισες! 

Αρέσει στο μέλος methismeno_troufaki

MiltosRNLI1930

# 27 στις 18/5/2015
author
Ανδρας / 59 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.524

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Cynicality
Για το αν μπορεις να τους μαθεις καθαριοτητα δεν ξερω, ορθογραφια παντως μην τους μαθεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Cynicality
Για το αν μπορεις να τους μαθεις καθαριοτητα δεν ξερω, ορθογραφια παντως μην τους μαθεις.

Aiantas_75

# 28 στις 18/5/2015
author
Ανδρας / 46 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 7

Καλά βρε συ κοπελιά, ανεργος είναι σπιτι αχούρι έχει απο καθαριότητα αυτός και τα παιδιά του... αστα να πάνε όπως λες, απορώ γιατί είσαι μαζί του. 

Παράθεση:

Σχόλιο # 1 από fetjia

μεικτη οικογενεια

παντευτικα εδω κ λιγο καιρο εναν αντρα χωρισμενο σαν εμενα με 2 παιδια.εγω εχω ενα παιδι απο αλλον γαμο.και εχουμε κ ενα μωρο μαζι.

το προβλημα μ ειναι οτι η μανα των παιδιων ενδεχεται να φυγει εξωτερικο και να αφησει τα παιδια στον μπαμπα.εγω τρελενομαι στη ιδεα γτ εχουμε το μωρο με προβλημα υγειας και δεν κανει να ειναι κοντα σε παιδια ολη μερα.εκτος αυτο ειναι βρωμικα και προσπαθω να τα μαθω απο καθαριοτητα κ ο πατερας δεν με αφηνει γτ δεν με θεωρει αξια να τους μαθω οτιδηπωτε.γενικα δεν ξερω γτ πες τεμαι κακια μητρια αλλα δεν τα θελω μονιμα σπιτι μου.ο πατερας ειναι ανεργος δεν εχει να τα ταισει και αν γινει αυτο καταληξαμε στο συμπερασμα οτι μισες μερες θα μενουν σπιτι μ και τις οιπολυπες στο δικο του τ οπιο ειναι αχουρι.

methismeno_troufaki

# 29 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Aiantas_75

Καλά βρε συ κοπελιά, ανεργος είναι σπιτι αχούρι έχει απο καθαριότητα αυτός και τα παιδιά του... αστα να πάνε όπως λες, απορώ γιατί είσαι μαζί του. 

Παράθεση:

Σχόλιο # 1 από fetjia

μεικτη οικογενεια

παντευτικα εδω κ λιγο καιρο εναν αντρα χωρισμενο σαν εμενα με 2 παιδια.εγω εχω ενα παιδι απο αλλον γαμο.και εχουμε κ ενα μωρο μαζι.

το προβλημα μ ειναι οτι η μανα των παιδιων ενδεχεται να φυγει εξωτερικο και να αφησει τα παιδια στον μπαμπα.εγω τρελενομαι στη ιδεα γτ εχουμε το μωρο με προβλημα υγειας και δεν κανει να ειναι κοντα σε παιδια ολη μερα.εκτος αυτο ειναι βρωμικα και προσπαθω να τα μαθω απο καθαριοτητα κ ο πατερας δεν με αφηνει γτ δεν με θεωρει αξια να τους μαθω οτιδηπωτε.γενικα δεν ξερω γτ πες τεμαι κακια μητρια αλλα δεν τα θελω μονιμα σπιτι μου.ο πατερας ειναι ανεργος δεν εχει να τα ταισει και αν γινει αυτο καταληξαμε στο συμπερασμα οτι μισες μερες θα μενουν σπιτι μ και τις οιπολυπες στο δικο του τ οπιο ειναι αχουρι.

https://www.youtube.com/watch?v=OaeaUuftupc 

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από fetjia

με το ζορι δεν μπορει να με βαλει να κανω τπτ.

αυτος ειναι υποχρεομενος να ζει τα παιδια του.οποτε δουλευε εφερνε σπιτι οτι λευτα ειχε και του τα εξαφανιζα.απλα το γυμν δεν εχει πια κοσμο με την κριση.

tzoulia59

# 30 στις 18/5/2015
author

ειπες τετοιο πραγμα φριτζιλα; 

γυμναστης ειναι ο κυριος; 

μαλιστα ,,,και απλυτος και με δυο παιδια ,,,

κι ενα παιδι μαζι σου ,,,

κι ενα παιδι εσυ  απο πρωην συζυγο ,,,

και τωρα σας ταιζουν οι γονεις σου ,,,

ειναι πραγματικοτητα τωρα αυτο ; 

η τρολαρεις βρε παιδι μου; 

ξερω γω νομιζα οτι οι γυμναστες πλενονται ,,,λεω εγω τωρα ,,,

αλλα για ρακοσυλλεκτες δεν τους ειχα ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από methismeno_troufaki

https://www.youtube.com/watch?v=OaeaUuftupc 

achinos

# 31 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.764

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από BillCast
... Ειπε ο αυτοφωτος Κρυπτον και Εξερραγη σκορπιζοντας στο γαλαξια μπουρδοκαψουλες που θα ταξιδεψουν στο χρονο για να σωθει η ορθοτητα. Μπουμ

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από tzoulia59

κι εσυ βρε αχινε ,,,τι να πω ,,,
κι εσυ ετεροφωτη ,,,στα 55 ;κατι δικα μου λεω ,,,

Τί να κάνω βρε τζούλιαμ, συγκρατούμαι...

http://s2.quickmeme.com/img/81/81df56e7bbb47a79ecd915db1ce84e3229a0767d2a134bbc3124000b54b84761.jpg

αλλα κ σύ δε βοηθάς καθόλου ρε γμτ μου...δεεε...

fetjia

# 32 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 38 / Παντρεμένη
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Απαντήσεις: 93

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από tzoulia59

ειπες τετοιο πραγμα φριτζιλα; 

γυμναστης ειναι ο κυριος; 

μαλιστα ,,,και απλυτος και με δυο παιδια ,,,

κι ενα παιδι μαζι σου ,,,

κι ενα παιδι εσυ  απο πρωην συζυγο ,,,

και τωρα σας ταιζουν οι γονεις σου ,,,

ειναι πραγματικοτητα τωρα αυτο ; 

η τρολαρεις βρε παιδι μου; 

ξερω γω νομιζα οτι οι γυμναστες πλενονται ,,,λεω εγω τωρα ,,,

αλλα για ρακοσυλλεκτες δεν τους ειχα ,,,

Ποιος ειπε οτι ειναι γυμναστης?

και ναι τα οσα γραφω ειναι αληθες!

tzoulia59

# 33 στις 18/5/2015
author

καπου λες ,,,

απλα το γυμν δεν εχει κοσμο με την κριση ,,,
κι εγω  μ ενα γρηγορο συνειρμο το ερμηνευσα  σαν γυμναστηριο ,,,

fetjia

# 34 στις 18/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα
Ναι σωστα. Ειμαι αδικη τζουλια;εσυ θα φορτονοσουν αλλα διο παιδια;ανεργη εγω ανεργος αυτος...να μας ζουν οι γονεις μου;ξεφτηλα ειναι.Ειληκρινσ θελω βοηθεια δεν θελω να ειμαι αδικοι μ τα παιδακια.

BillCast

# 35 στις 18/5/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από achinos

Τί να κάνω βρε τζούλιαμ, συγκρατούμαι...

http://s2.quickmeme.com/img/81/81df56e7bbb47a79ecd915db1ce84e3229a0767d2a134bbc3124000b54b84761.jpg

αλλα κ σύ δε βοηθάς καθόλου ρε γμτ μου...δεεε...

tromokratimeni

# 36 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παπάγου
Θέματα: 17
Απαντήσεις: 1.899

Αντε πάλι το ίδιο σκηνικό.
 Πριν μερικές μέρες δεν έβαλες το ίδιο θέμα με το μωρό που έχει καρδιολογική συνδρομή; Τότε η μάννα των παιδιών τριγυρνούσε με τους φίλους της και ο πατήρ ήθελε να παίρνει τα παιδιά σπίτι για 2 μήνες το καλοκαίρι.
Τώρα η μάννα φεύγει στο εξωτερικό και ο άνεργος πατήρ-γυμναστής (που έκλεισε το γυμναστήριο λόγω κρίσης) βρωμάει και ψάχνει τα σκουπίδια!

Καλά σε λέγανε troll μου φαίνεται..χαχα

fetjia

# 37 στις 18/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα

μπορειτε να κανετε τους εξυπνους πισω απο μια οθονη πολυ ευκολα αλλα καμια δεν απαντησε τι θα εκανε στη θεση μου.

methismeno_troufaki

# 38 στις 18/5/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Ξάνθης / Ξάνθη

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από fetjia

μπορειτε να κανετε τους εξυπνους πισω απο μια οθονη πολυ ευκολα αλλα καμια δεν απαντησε τι θα εκανε στη θεση μου.

Θα μπορούσες να μου απαντήσεις στις παρακάτω ερωτήσεις που σου έθεσα ξανά σήμερα το απόγευμα?

Αναρωτιέμαι, το μεγάλο παιδί σου όταν ήταν μικρότερο με γάλα παπαρούνας το είχες? Γιατί αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση παιδί να μην κάνει την παραμικρή φασαρία. 

Αν το δικό σου το παιδί ήταν σε μικρότερη ηλικία, 7-8 ας πούμε, τι θα έκανες? Θα το πήγαινες στον πατέρα του και θα του απαγόρευες να έρθει σπίτι?

Αν δούλευε ο άντρας σου και τα χρήματα τα πήγαινε στα παιδιά του όπως θα έπρεπε/πρέπει να κάνει χωρίς όμως να τα φέρει τα παιδιά στο σπίτι θα σε πείραζε το ίδιο?

Κι αν το καλοκαίρι έφευγε και πήγαινε να μείνει με τα παιδιά του στο δικό του διαμέρισμα, άρα και τα λεφτά του θα πήγαιναν αποκλειστικά στον ίδιο και τα παιδιά, θα ήσουν ικανοποιημένη αφού δεν θα είχες τα παιδιά στο σπίτι?

Γιατί για να σου απαντήσω θα πρέπει πρώτα να αντιληφθώ πλήρως τη θέση στην οποία βρίσκεσαι.

tzoulia59

# 39 στις 18/5/2015
author

να μην εισαι αδικη με τα παιδακια γιατι ο θεος απο εκει ψηλα την αδικια δεν την συγχωρει ,,,

οταν η γυναικα γινεται μανα πρεπει να ειναι πιο ευαισθητη και να κατανοει περισσοτερο ολα τα παιδια ,,,

θα ηθελες τα δικα σου παιδια να τους συμπεριφερεται ετσι η μητρια τους; 

κι υστερα τα παιδια νιωθουν ουτως η αλλως ανασφαλεια 

και οι μονοι που μπορουν να τα νιαστουν και να τα προστατευσουν ειναι οι γονεις τους ,,,

η μητερα των παιδιων που βρισκεται ;

καπου αναφερεις οτι σκοπευει να φυγει για το εξωτερικο ,,,

την επιμελεια των παιδιων ποιος την εχει ;

μπορει να εγκαταλειψει ετσι τα παιδια της ;

κι αν εκεινη εχει συμφωνησει με τον πατερα τους να τα κρατησει αυτος εφ οσον μενει στην ελλαδα ,,,

πως θα γινει; 

καποιος πρεπει να τα μαζεψει τα παιδια ,,,

κανονικα πρεπει να παρεις και τα παιδια του στο σπιτι και να μενετε ολοι μαζι ,,,

και να κοιταξεις πως θα βρεις μια λυση με τον συζυγο σου για να εργαστειτε ,,,

οποιος μπορει ,,,να βρει  δουλεια οπωσδηποτε πρεπει να εργαστει ,,,

και οι δυο εν αναγκη ,,,

,τοσα στοματα ποιος θα τα θρεψει ,,,

οι γονεις σου ; 

τα παιδια του ποσων ετων ειναι ;

εσενα το μεγαλο σου παιδι ποσο ειναι ;

δεν μπορει η μητερα σου να κραταει τα παιδια σου και εσυ να ψαξεις μια δουλεια ;

αν τα δικα του παιδια ειναι μεγαλα και μπορουν να αυτοεξυπηρετηθουν  

κοιτα να τακτοποιησεις τα δικα σου στους γονεις σου ,,,

για το συζυγο σου δεν το συζητω πρεπει να ψαχνει ηδη ,,,δουλεια ,,,

ολα βρε κοριτσι μου εχουν την σημασια τους ,,,

καπου λες να μενουν τον μισο χρονο στο σπιτι τους τον μισο στο δικο σου ,,,

μα αν ειναι ανηλικα τα παιδια μπορουν να μενουν μονα τους ;η μητερα λες θα φυγει ,,,

ενοεις να μενουν αλλου με τον πατερα τους και να ερχονται και στο δικο σου σπιτι ;

παντρεμενοι δεν ειστε με τον κυριο αυτο; 

εχετε  κανει κι ενα μωρο ,,,

μα τι σοι οικογενεια ειναι αυτη ;

ξανακανω την ιδια ερωτηση μηπως μας τρολαρεις ;

με ρωτησες εγω τι θα εκανα ,,,

εγω λοιπον φριτζελα μου αν ειχα παιδια απο αλλο γαμο ,,,

ο αντρας που θα γνωριζα θα επεδιωκα να μην εχει παιδια ,,,

και αν ειχε   κι αυτος 2 παιδια και τον ερωτευομουν... λεω ενα υποθετικο σεναριο ,,,

δεν θα εκανα παιδι μαζι του ,,εγω ,,,αλλο ,,,πολυς λαος να μου λειπει ,,,

και θα περιμενα ως που να μεγαλωσουν τα παιδια μας και μετα να μεινουμε τα δυο μας μαζι ,,,

ουτε παιδια ουτε προβληματα ουτε εξτρα παιδια ,,,

ο καθενας σπιτι του ,,,μακρια και αγαπημενοι ,,,

κι ολο αυτο αγαπητη μου φιλεναδα απο γνωση ,,,

γιατι ξερω οτι οσο κι αν αγαπιεται ενα ζευγαρι τα προβληματα με αυτου του τυπου τις ιστοριες ειναι τοσα πολλα ,,,

που ακομα και μια σχεση μ αγαπη ειναι το πιθανοτερο να την τιναξουν στον αερα ,,,

εχουμε και κριση ,,,αστο καλυτερα ,,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από fetjia
Ναι σωστα. Ειμαι αδικη τζουλια;εσυ θα φορτονοσουν αλλα διο παιδια;ανεργη εγω ανεργος αυτος...να μας ζουν οι γονεις μου;ξεφτηλα ειναι.Ειληκρινσ θελω βοηθεια δεν θελω να ειμαι αδικοι μ τα παιδακια.

fetjia

# 40 στις 18/5/2015
author
Ν. Ηλείας / Καλλιθέα

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από methismeno_troufaki

Θα μπορούσες να μου απαντήσεις στις παρακάτω ερωτήσεις που σου έθεσα ξανά σήμερα το απόγευμα?

Αναρωτιέμαι, το μεγάλο παιδί σου όταν ήταν μικρότερο με γάλα παπαρούνας το είχες? Γιατί αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση παιδί να μην κάνει την παραμικρή φασαρία. 

δικιο εχεις αλλα αλλο ενα παιδι και αλλο τεσσερα.

ο αντρας μου οταν εμεινα εγκυος μου υποσχεθηκε οτι θα με αναλαβει εμενα και τον γιο μου κ το μωρο πυ περιμενα αυτος και οχι εγω αυτον και τα παιδια του.αλλο ειναι το δικο μ π το γεννησα κ αλλο 2 παιδια π τα γεννησε αλλη μανα.δεν ειναι ορφανα για να τα φορτθω εγω.εχουν μανα.

θα με πειραζε λιγοτερο.δεν θα τα ταιζαν οι γονεις μου π εχουν τρελλαθει να ξοδευυν χρηματα για το μωρο με το προβλημα υγειας.

οχι δεν θα ειμουν γιατι θα μου ελειπε.και οτι λευτα εχει αν εχει ποτε γτ δεν ψαχνει δουλεια ειναι υποχρεωμενος να δινει και στο μωρο. γιαυτο θεωρω η μονη λυση τα καλκαιρια ειναι να μενει με αυτα 2-3 μερες μαζι μου,2 μερες μαζι του και αλλες 2 στην μανα τους η στην γιαγια τους οπως κανω και εγω με τον γιο μ που τον στελνω παρασκευη,σαββ,κυριακη στους γονεις μου.

Γιατί για να σου απαντήσω θα πρέπει πρώτα να αντιληφθώ πλήρως τη θέση στην οποία βρίσκεσαι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε