Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αντρας σαν δευτερο μωρο?

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Anthi10

# 1 στις 28/6/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 8
'Aρεσαν+: 0%

Αντρας σαν δευτερο μωρο?

Καλησπερα σας παιδια.. Ειμαι παντρεμενη και εχω ενα κοριτσακι 14 μηνων! Το προβλημα μου ειναι οτι ο αντρας μου δε κανει πραγματα μαζι μας και αν κανει θα πρεπει να του το πω η θα ειναι λιγο βαρεμενος.. Πιστευω εχω δοκιμασει τα παντα.. Οχταωρο δουλευει..καθοταν ολη μερα στο ps επαιζε battlefield..το εσπασε γτ μαλωναμε .. Τωρα ειναι με ενα κινητο στο χερι και βλεπει βιντεακια οταν τρωει ακομα και στη τουαλετα χεχε δεν εχει φιλους μονο γνωστους..δε βγαινει για καφε ποτε με φιλους μονος του αρεσει το σπιτι..εμενα μου φαινεται σα να εχω δευτερο παιδι και το φροντιζω.. Πειτε μου την αποψη σας παρακαλω ...

jane-doe

# 2 στις 28/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Να τον γνωρίσουμε στον σύζυγο της otinanai να παίζουν μαζί παιχνιδάκια στον υπολογιστή.

Anthi10

# 3 στις 28/6/2015
author
Δεν εχω προβλημα να παιζει η να βλεπει βιντεακια αφου τον ευχαριστει...αλλα οχι ολη μερα με μετρο! Και να μη παραμελει τις υποχρεωσεις του και το χρονο του μαζι μας.. Εχουν πεσει ολες οι ευθυνες πανω μου και εχω μπουχτισει..οκ δουλευει φερνει λευτα αλλα δεν ειναι μονο αυτο..εγω ειμαι 24 ωρες στο ποδι για ολα..

barbie200

# 4 στις 28/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Παρε το μωρο και σηκω φυγε για λιγες μερες απο το σπιτι να δεις πως αλλαζει,η ξεκινα να βγαινεις εσυ πιο πολυ κ μη τον φροντιζεις τοσο καντον να ζηλεψει δηλαδη...να καταλαβει πως μπορει να σε χασει αν δν και κατι συντομακα

somebody961

# 5 στις 28/6/2015
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Στοιχηματίζω πως σε είδε και εσένα ένα game που το έφτασε στη τελευταία "πίστα", και μετά το παράτησε...

Πες του όμως πως το παιχνίδι τώρα μόλις έχει αρχίσει. Να φροντίσει να το μάθει καλά, γιατί άλλο ξεκίνησε να παίζει, και άλλο θα παίζει στο τέλος!
και αυτό δεν χρειάζεται ps.

Αρέσει στο μέλος Anthi10
Έει, πού πας; Είναι γκρεμός εκεί! Ε, τότε καλά πάω.

Anthi10

# 6 στις 28/6/2015
author
Εχω φυγει απο το σπιτι για μια βδομαδα οταν γυρισα ηταν χαλι μαυρο επαθα σοκ..βγαινω με τη μικρη καθε απογευμα και πρωι καμια φορα αλλα με εμπιστευεται λεει..εχουμε συζητησει γι αυτο το θεμα αλλα ακρη ποτε δε βγαλαμε..αμα του δωσω ευθυνες θα τα κανει μετα απο ενα μηνα και αν δεν τα κανει και του το ξαναθυμησεις θυμωνει κιολας..μεγαλωσε χωρις τη μαμα του με τους παππουδες οκ τον δικιολογο καμια φορα αλλα το παρελθον ειναι παρελθον..

Anthi10

# 7 στις 28/6/2015
author
Εχεις ενα δικιο somebody για αυτο .. Ηθελε σκυλο τον πηραμε τον χαρηκε στην αρχη τωρα βαριεται να τον βγαζει .. Καναμε μωρο το παιζει κανα μισαωρο το πολυ και αυτο ολο αντε κ αμα του ζητησω αλλαζει πανα και τη κοιμιζει..οταν γεννηθικε βεβαια ηταν καταενθουσιασμενος ασχολιοταν τωρα ολα δεδομενα!

somebody961

# 8 στις 28/6/2015
author
Ανδρας / 60 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 100
Απαντήσεις: 12.017

Τι μου θύμισες Anthi..

Είναι ένας τύπος στη παραλία μόνος του. Τον πλησιάζει ένας και τού λέει:

-Φίλε, έλα να παίξουμε ένα τάβλι, μόνο σε βλέπω..

-Ασε, δοκίμασα μια φορά, δεεε μ' άρεσε..
-Πάμε τότε μια βουτιά από τον βατήρα που έχει
-Εκανα μια μια φορά.. και δεν μου άρεσε..
-Ωραία.. τότε να σας κεράσω μια μπύρα.
-Εεε, δοκίμασα μια φορά.. και δεν μου άρεσε..

Τότε, έρχεται ένα πιτσιρίκι και τού φωνάζει  "μπαμπά, μπαμπάαα"!

Και ο ήρωας μας τότε του λέει αγανακτισμένος.

Μοναχοπαίδι, έτσι; !!!

Και κάτι που διάβασα πριν λίγο στο φέις.
"κόπηκε η σύνδεση στο ιντερνετ για 5 λεπτά,
και αναγκαστικά, μίλησα με την οικογένεια μου.
Καλοί άνθρωποι φαίνονται"!...

Πίσω από το "ανέκδοτο" βρίσκεται η ρίζα στο θέμα που έχει, και αν δω ότι χρειαστεί, θα σου αναλύσω.

drageray

# 9 στις 28/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Άσε του ένα απόγευμα το μωρό κ φύγε για πέντε ώρες. Δε νομίζω ότι θα το πετάξει στο δρόμο. Κ γενικά ξεβολεψε τον.

Anthi10

# 10 στις 28/6/2015
author
Εχεις δικιο.. Μου το ελεγαν οι δικοι του μη βαλεις ιντερνετ..ξερεις ειναι σα τον πρεζακια που θελει τη δοση του..πηγαμε κ σε ψυχολογο..μια φορα ηταν αρκετη δεν αντεξε..δε θα μου πει λεει αυτη τη θα κανω τα ξερω μονος μου..δε δεχεται κουβεντα .. Την τελευταια φορα του ειπα πετα το χυμο στα σκουπιδια αφου τελειωσε γτ το αφησε οπως παντα πανω στο τραπεζι να το μαζεψω..και αρχισε να φωναζει..οκ καμια φορα δε μιλαω ωραια αλλα δε μπορω να λεω συνεχεια τα ιδια με ωραιο τροπο

Anthi10

# 11 στις 28/6/2015
author
Ναι του εχω αφησει το μωρο οσο δυσκολο και αν μου φαινοταν..τον βρηκα να της εχει βαλει να βλεπει παιδικα τραγουδια κ αυτος εβλεπε βιντεακια..αυτος δουλευεει οχτω ωρες λεει εμενα αυτη ειναι η δουλεια μου το μωρο κ το σπιτι .. Καμια φορα την πηγαινω στη μαμα να ξεκουραζομαι κ μου ειχε πει καλα δε μπορεις να τη κρατησεις? Βεβαιος του απαντησα αφου δε με βοηθας εσυ εγινε χαμος

aladdin30

# 12 στις 28/6/2015
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Αντι να λες ευχαριστω που ο συζυγος ειναι σπιτογατος και δουλευταρης, κανεις κ παραπονα. Θα ταν καλυτερα να βγαινει ολη την ωρα με τους φιλους του? σαν τι πραγματα θελεις να κανετε μεσα στο σπιτι? μου θυμισες τη βανα μπαρμπα που λεει δε γινονται πραγματα. Στην τελικη αμα δε σ αρεσουν οι σπιτογατοι να μην τον επαιρνες.

Αρέσει στο μέλος freeman21

aladdin30

# 13 στις 28/6/2015
author
Ανδρας / 37 / Σε σχέση
Ν. Κορινθίας / Λουτράκι-Περαχώρα
Θέματα: 33
Απαντήσεις: 4.292

Και απο σεξ πως τα πατε?

Αρέσει στο μέλος freeman21

jane-doe

# 14 στις 28/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Θεός!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από aladdin30

Και απο σεξ πως τα πατε?

Anthi10

# 15 στις 28/6/2015
author
Φυσικα και μου αρεσει που ειναι σπιτογατος αλλα ειπαμε να μην υπαρχεις απλα μες στο σπιτι..και δεν ειναι κακο να εχεις δυο τρεις φιλους να ανταλασεις αποψεις..εσυ πιστευεις δλδ πως ενα ζευγαρι δεν εχει να κανει τπτ μες στο σπιτι με μωρο η χωρις..παραπονο το εχω να με πει ελα να βγουμε με τη μικρη η χωρις..τι εχουμε να πληρωσουμε να κατσουμε να συζητησουμε οτιδηποτε..το κορυφαιο ειναι οταν ειπαμε να χωρισουμε λεει εγω δεν εχω που να παω πανε εσυ με τη μικρη στη μαμα σου και εγω θα κατσω εδω .. Που το σπιτι οτι εχει μεσα τα πηρε η μαμα μου και μια χαρα ειχε που να παει στο σπιτι της μαμας του που ειναι αδειο αλλα ναι ποιος το φτιαχνει απο τημ αρχη

psaromallis

# 16 στις 29/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Biberon...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anthi10

εμενα μου φαινεται σα να εχω δευτερο παιδι και το φροντιζω..

...του πήρες;;;

adrianos69

# 17 στις 29/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καπου λες.."'παραπονο έχω να μου πει να βγούμε εξω"..γιατι να σου το πει αυτος και οχι να το προτεινεις εσυ; Εφοσον δουλευει ενω εσυ οχι απο οτι καταλαβα,μονο το μωρο εχεις να ασχοληθεις και το σπιτι..που στην τελικη αν θελεις μην το πολυκανεις κι αυτο..πως δικαιολογεις οτι αφηνεις το παιδι στην μητερα σου να ξεκουραστεις; Οι αλλες εργαζομενες επι 8ωρου που γυρνουν σπιτι και κανουν και ολααα τα υπολοιπα δεν εχουν ψυχη ;;και εχουν και παιδια να τα διαβασουν κλπ;; Οσο για τον συζυγο,δεν βγαινει με φιλους γιατι πιθανον αν βγει να ξοδεψει και χρηματα ή να μην εχει φιλους που κατι εχουν να του πουν.Αν εβγαινε δυο τρεις φορες την εβδομαδα με φιλους και σε αφηνε εσενα με το μωρο παλι κατι θα ελεγες.Υποψιαζομαι πως καπου αλλου ειναι το θεμα σου.Μηπως πριν την ελευση του μωρου βγαινατε εξω,διασκεδαζατε κανατε μια ανεμελη ζωη και τωρα ''στριμώχθηκες;" και αναρωτιεμαι και για κατι αλλο επισης.Πριν το γαμο δεν εβλεπες τα σημαδια αν  ηθελε φροντιδα γιατι μεγαλωσε με παπουδες; Και αυτο να αποκαλεις τον αντρα σου "'λιγο βαρεμενο"' δεν μου αρεσε καθολου..κι οπως εκεινος βλέπει βιντεακια στο κινητο του ή παιζει παιχνιδια,εσυ πισω απο την πλάτη του βρίσκεσαι σ ενα σαιτ γνωριμιων..

adrianos69

# 18 στις 29/6/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Προφανως ομως τα δικα σου ειναι συκα που ζουλιουνται ενω του αντρα σου καρυδια και βροντανε.

Αρέσει στο μέλος giorgos170

god_ofwar

# 19 στην 1/7/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλα βρε κακουργα τον εφτασες σε σημειο να σπασει το ps 

μεχρι εκει μπορειτε να φτασετε πλεον..

το battlefield πως του φανηκε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Anthi10

Αντρας σαν δευτερο μωρο?

Καλησπερα σας παιδια.. Ειμαι παντρεμενη και εχω ενα κοριτσακι 14 μηνων! Το προβλημα μου ειναι οτι ο αντρας μου δε κανει πραγματα μαζι μας και αν κανει θα πρεπει να του το πω η θα ειναι λιγο βαρεμενος.. Πιστευω εχω δοκιμασει τα παντα.. Οχταωρο δουλευει..καθοταν ολη μερα στο ps επαιζε battlefield..το εσπασε γτ μαλωναμε .. Τωρα ειναι με ενα κινητο στο χερι και βλεπει βιντεακια οταν τρωει ακομα και στη τουαλετα χεχε δεν εχει φιλους μονο γνωστους..δε βγαινει για καφε ποτε με φιλους μονος του αρεσει το σπιτι..εμενα μου φαινεται σα να εχω δευτερο παιδι και το φροντιζω.. Πειτε μου την αποψη σας παρακαλω ...

Anthi10

# 20 στις 3/7/2015
author
Ααα ειναι κολλημενος με το battlefield ειναι το καλυτερο παιχνιδι αν συ αρεσουν τα οπλα..λοιπον andrianos! Μπηκα εδω μονο για να γραψω κι να παρω μια γνωμη..δεν ασχολουμε με το τσατ αν ηθελα θα εβρισκα.γκομενο εξω..οσο για τις μαμαδες που δουλευουν και κρατανε και τα παιδια τους τις θαυμαζω κ η μαμα μου το ιδιο εκανε και κανει ακομα..μακρι να ειχαν βοηθεια..δε ξερω αν εχεις παιδια αλλαπιο κουραστικο ειναι η δουλεια στο σπιτι παρα εξω.κατσε μεσα σε 5 τοιχους να κανεις δουλειες ολοι μερα οι οποιοες δε τελειονουν ποτε τουλαχιστον στη.δουλεια πας οχτω ωρες κανεις οτι ειναι να κανεις και φευγεις..και ναι το εχω παραπονο γτ εγω παντα λεω και οταν δεν του ζηταω να βγουμε δε θα βγουμε ποτε.. Καθε μερα κανω βολτα την μικρη δε σηκωθικε ποτε να ερθει..ολοι με βλεπουν μονη με τη μικρη και με ρωτανε συνεχεια που ειναι ο αντρας σου..εχει μπαμπαδες τους βλεπεις εξω με τα παιδια παιζουν κτλ..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε