Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σύνάντηση μελών στο κέντρο της Αθήνας

Σελίδα : 1

arhangelos21

# 1 στις 31/7/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Κορυδαλλός
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 65
'Aρεσαν+: 0%

Σύνάντηση μελών στο κέντρο της Αθήνας

Είμαι καινούργιος εδώ και δεν ξέρω αν έχει ξαναγίνει κάτι παρόμοιο. 

Προκειμένου να γνωριστούμε μεταξύ μας, όσοι επιθυμούν, μπορούμε να κανονίσουμε μία συνάντηση για ένα καφεδάκι. Ημερομηνία : Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου 2015Τοποθεσία : Κεραμεικός (έξω από την πάνω είσοδο του μετρό, από τη πλευρά της Τεχνόπολης)Ακούω τη γνώμη σας...
Αρέσει στο μέλος Karpouzis

anadyomeni40

# 2 στις 31/7/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τι ωρα;

anadyomeni40

# 3 στις 31/7/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

δεν ειπες

arhangelos21

# 4 στις 31/7/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Εχεις δίκιο.. Συγγνώμη για την παράλειψη.

Προτείνω στις 20:00

ROCK-54

# 5 στις 31/7/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Νομιζω...

...το timing δεν ειναι και το καταλληλοτερο. Πριν απο καποια χρονια οι μαζωξεις αυτες γινονταν στα τελη Μαϊου η Σεπτεμβριου που ολα τα μελη ηταν εντος των τοιχων

Aggelo

# 6 στις 31/7/2015
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

arhangelos21 Απο τωρα κανονιζεις για τις 6 Σεπτεμβριου......κατσε να γυρισει ο λαος

απο τα μπανια πρωτα...Ασε που μπορει να εχουμε και εκλογες εκεινη τη μερα...κατα τα

λεγομενα  αλλων οχι τα δικα μου.

Ξεκινα να το οργανωνεις μετα τις 20 Αυγουστου νωρις ειναι ακομα.

ΥΓ Δεν ξερω και αν εχει δικαιωμα να τ αναφερεις και δημοσια εδω περα...συνηθως με PM

γινονται αυτα...

ΥΓ2 Εκτος αυτου καποιοι παιρνουν αδειες ακομα και τον Σεπτεμβριο, αρα θα συμφωνησω

με τον Rock  ειναι νωρις αρχες Σεπτεμβριου

inioxos52

# 7 στις 31/7/2015
author
Ανδρας / 67 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πανόραμα
Θέματα: 27
Απαντήσεις: 7.282

Παλαιοτερα, τις συναντησεις ολων μας τις οργανωνε το ιδιο το Σχεσεις συνηθως σε μπαρακια οπου ολοι κυκλοφορουσαν με ενα ποτηρι στο χερι και γνωριζοντουσαν μεταξυ τους.

Τις μικροτερες μαζωξεις, συνηθως σε ταβερνες τις οργανωναν παλαιοτερα μελη, που καλουσαν κατα το δοκουν καποια προσωπα που θεωρουσαν ενδιαφεροντα οσον αφορα τις θεσεις και αποψεις τους, και κατ΄ επεκταση την γνωριμια μαζι τους.

Θα πρεπει επισης να σου πω νεε φιλε του χωρου αυτου, πως η προσκληση που απευθυνεις ειναι και προωρη, και θαλεγα και ολιγον αψυχολογητη μιας και εισαι παρα πολυ φρεσκο μελος στον χωρο για να καλεις ετσι στο ξεκαρφωτο, ασε που δεν ξερει κανεις τι καπνο φουμαρεις απο πλευρας σοβαροτητας.

Και σου τα λεω ολα αυτα, γιατι οι γυναικες κυριως σε αυτες τις περιπτωσεις ειναι και πολυ κλειστες, αλλα και πολυ επιφυλακτικες στο να παρευρεθουν.

Κανε λοιπον υπομονη, εσο καλο παιδι εδω μεσα, και καποια στιγμη μπορει να λαβεις ενα προσωπικο μνμ που να σου μιλαει για μια μαζωξη, στην οποια εαν θελεις πρεπει να απαντησεις υπογειως και εσυ εαν θα σε ενδιεφερε να παρευρεθεις.

Η προσωπικη μου αποψη παντως ειναι, πως οι κυριες του χωρου διοργανωνουν τις μακραν καλυτερες μαζωξεις, συνηθως ανοιξη, και φθινοπωρο.

Αυτα για ενημερωση σου, αλλα και ενημερωση καθε αλλου ενδιαφερομενου οσον αφορα τις εκδηλωσεις γνωριμιων του χωρου "μας" ας μου επιτραπει.

...Ναι στην χρηση των Ελληνικων στο διαδικτυο. Σε σας το λεω Ελληνολατρες, που εχετε ακομη Εγγλεζικα ψευδωνυμα. Και δεν εννοω την γραφη...

arhangelos21

# 8 στην 1/8/2015
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος

Σας ευχαριστώ για τις "παρατηρήσεις" και τις συμβουλές σας παιδιά. 

Οντως είμαι νέος εδώ και είναι καλό να έχω και μία καθοδήγηση από τους "παλαιότερους".Εξάλλου αν δεν κάνουμε λάθη,δεν μαθαίνουμε. Οσο για το ότι εφτιαξα το συγκεκριμένο θέμα 1 μηνα και βάλε, πριν τη συναντηση, το έκανα με το σκεπτικό να εχουν όλοι τον χρόνο να κανονίσουν τον χρόνο τους (ενταξει, υπαρχουν και τα απρόοπτα..) και να μπορούν να παρευρεθούνΑν κάποιος admin (αν υπάρχει βεβαια, δε ξερω..) θεωρει πως πρεπει να διαγραφει το εν λόγω θέμα, ας διαγραφεί. 
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost