Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ψεματα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

neos2013

# 1 στις 13/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

ψεματα...

γεια σας.. τα εχω με μια κοπελα εδω και ενα χρονο και ενω λεμε οτι το παμε σοβαρα και οι δυο και τις εχω πει οτι δεν μου αρεσει να βαζει στο ιντερνετ φωτο με μαγιο αυτη το κανει και μαλιστα λεγο τας μου ψεματα οτι δεν προκειται να το κανει... το ανακαλυψα τυχαια στο ιντερνετ... τι θα πρεπει να κανω κατα την γνωμη σας; να της το πω η να κανω οτι δεν ξερω τιποτα;;

barbie200

# 2 στις 13/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Να τησ κανεισ like

sissy108

# 3 στις 13/8/2015
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 603
'Aρεσαν+: 0%

δεν ειναι τιποτα κακο να ανεβαζει φωτο με μαγιο στο ιντερνετ ισως το κανει γιατι δεν καταλαβαινει το κολλημα σου και δεν το θεωρει λογικο ισως...δεν στο λεει ομως μην σε στενοχωρησει...παρολα αυτα η γνωμη μου ειναι οτι θα πρεπει να της το πεις... και ισως εκει καταλαβεις πολλα απο την αντιδραση της αν ειναι ηρεμη και δεν εχει κατι να κρυψει τοτε συνεχισε μαζι της και προσπαθησε να μην εισαι τοσο πιεστικος ...αν ομως δεις καποια ενοχη εκ μερους της τοτε αυτο ισως ειναι ενα προειδοποιητικο σημαδι για αυτην την κοπελα...αφου λες οτι θες να πατε και σοβαρα τοτε πρπει ολα να ειναι ξεδιαλυμενα μεταξυ σας...να ξερεις οτι μετα αν προχωρησεις μαζι της θα ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα για εσενα τοσο που δεν φανταζεσαι καν...επομενως οπως και να εχει λοιπον γνωμη μου ειναι να το πεις γιατι κερδισμενος μονο θα βγεις...!!

PetrosGym

# 4 στις 13/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από barbie200
Να τησ κανεισ like

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Aggelo

# 5 στις 13/8/2015
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

neos2013 ισα ισα που πρεπει να εισαι περηφανος που η κοπελα σου ειναι κορμαρα,

(ετσι υποθετω) και βαζει φωτος με μαγιω στο Face...απο την αλλη αν τις φωτογραφιες

τις εχει τραβηξει στην παραλια με τη αμφιεση θες να ειναι με κανα παλτο...

Αν αρχισατε απο τωρα ο ενας να κρυβει απο τον αλλον πραγματα και μαλιστα ασημαντα

φαντασου τι εχει να γινει στο μελλον που θ αρχισει η φθορα και η καθημερινοτητα...

σε περιπτωση που το πατε σοβαρα εν τελει...

ΥΓ Αν εσυ ο ιδιος δεν νιωσεις ασφαλης και με αυτοπεποιθηση, η κοπελα σου και

με κελεμπια να ποσταρει φωτογραφιες στο Face εσυ παλι προβλημα θα εχεις...

Αρέσει στο μέλος maraki_lar

broomstick

# 6 στις 13/8/2015
author
Ανδρας / 58 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 2.517

να την χωρισεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από neos2013

ψεματα...

γεια σας.. τα εχω με μια κοπελα εδω και ενα χρονο και ενω λεμε οτι το παμε σοβαρα και οι δυο και τις εχω πει οτι δεν μου αρεσει να βαζει στο ιντερνετ φωτο με μαγιο αυτη το κανει και μαλιστα λεγο τας μου ψεματα οτι δεν προκειται να το κανει... το ανακαλυψα τυχαια στο ιντερνετ... τι θα πρεπει να κανω κατα την γνωμη σας; να της το πω η να κανω οτι δεν ξερω τιποτα;;

Αρέσει στα μέλη Enikos, archagellos

archagellos

# 7 στις 13/8/2015
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.549

Man ? τι σοβαρα και αηδιες λες ? 

Εδω αλλο λετε ...αλλο κανei αυτη ...εσυ το βρισκεις καταλαθος .

Μη σου πω οτι εαν αρχισεις και ψαχνεις ...μπορει να βρεις και αλλα ...
Εσυ με το αλλο θεμα δεν εισαι ενταξει...γιατι καθεσε και τρωγεσαι ?
Βγαινετε εξω για καφεδακι...της τα λες χυμα και τσουβαλατα ...και ο καθενας περνει τον δρομο του 
Διοτι και να σου πει οτι δεν θα το ξανακανει...απλα θα το ξανακανιε και παλι απο την αρχη .
Βρες μια που να μπορεις να συνεννοηθείς 

Keep Walking

neos2013

# 8 στις 13/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

προς σισσυ

τι να μην με στεναχωρησει;; με αυτο που εκανε με στεναχωρησε παρα πολυ ειναι σαν με περναει για χαζο... ετσι με εκανε να αισθανθω... και μου λεει και οτι με βλεπει σοβαρα κιολας και οτι μαγαπαει... οτι θα της το πω θα της το πω σισσυ αλλα δεν ξερω τι να πω... να της πω να τις σβησει γιατι ενιωσα οτι με εχει για χαζο; τι να της πω;;

Coconut_17

# 9 στις 13/8/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 87

είναι χαζή η κοπέλα. Παιδάκι που ποζάρει. "Μην τυχόν και δεν δείξω τον αφαλό μου". Προφανώς και δεν νιώθεις περήφανος. Τις φωτό περίμενες να δεις αν έχει κορμί ή αν δεν έχει. Γκόμενά σου είναι, στο κρεβάτι σου την έχεις κι αυτή ψάχνει να γεμίσει τα κενά της ανασφάλειας αλλού, με ημίγυμνες φωτό στο άπειρο του κυβερνοχώρου. 

Αν κάνει και duck face ή χρησιμοποιεί και selfie stick, κατευθείαν χωρισμός φίλε μου. Τραγικά πράγματα. Οι γυναίκες ΚΥΡΙΩΣ έχουμε χάσει τον μπούσουλα, η ανασφάλεια βαράει κόκκινα συνέχεια και βρήκαμε τώρα τρόπο να γεμίζουμε τις τρύπες. 

Ακόμα και σοβαρά να σε βλέπει, πόσο σοβαρή είναι η ίδια; Να είναι πιο σημαντικό το Like και τα βυζιά φάτσα φόρα, παρά το να είναι ειλικρινής μαζί σου. Να της τα πεις χύμα και τσουβαλάτα, μη νομίζει κιόλας ότι όλα καλά κι όλα ωραία. Τα πάντα έχουν το τίμημά τους. Άρα και ο ναρκισσισμός και η γυναικεία βλακεία. 
Αρέσει στο μέλος broomstick

Aggelo

# 10 στις 14/8/2015
author
Ν. Ηλείας / Τραγανό

Coconut_17 φωτογραφιες με μαγιω ανεβασε...δεν βγηκε και ημιγυμνη η με Brazilian

μην τρελαθουμε τωρα και τραβανε την ιστορια κορδονι...

Δηλαδη η σοβαροτητα ενος ανθρωπου κρινεται αν βαλει στο Face μια φωτογραφια με μαγιω η οχι ?

Στην τελικη για να τα πουμε στα ισα, αν θελει να του την κανει θα την κανει τη βρωμοδουλεια...
το ποσταρισμα στο Face ειναι το προβλημα φανταζεσαι...

Αντε να δεχτω οτι εχει Ναρκισσισμο η ανωριμοτητα η ειναι και ψωνακι η κοπελα...

ομως ειναι αποφαση και του ιδιου του θεματοθετη να το πανε σοβαρα......και προφανως

ολα αυτα τα χαρακτηριστικα που ανεφερα πιο πανω δεν τ αποκτησε σ ενα βραδυ...

god_ofwar

# 11 στις 14/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κοιτα αν χρησιμοποιει αυτη τη μ@λακια το selfie stick

σπρωξτην απο το μπαλκονι και καντο να φανει σας αυτ@κτονια!

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Coconut_17

Αν κάνει και duck face ή χρησιμοποιεί και selfie stick, 

venus1974

# 12 στις 14/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι να σου πω , ολα σχετικα ειναι.Καλυτερα να εχεις μια ανοιχτη κουβεντα μαζι της.Πρεπει να διαχειριστει τις ανασφαλιες της.

Κανε αυτο που αισθανεσαι...

Coconut_17

# 13 στις 14/8/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση

Aggelo, sad but true,

-Έλα Μαρία, την έβγαλες;-Ναι, ναι!-Φαίνεται ο κώλος καλά;-Ναι, και δήθεν αγναντεύεις το νερό.-Κορίτσια, τι θα τις κάνουμε τις φωτογραφίες;-Θα τις ανεβάσουμε στο facebook, αγάπη μου!-Κι άμα σχολιάσουν τον κώλο;-Ας τολμήσουν οι ανώμαλοι!-Ε ναι χρυσή μου, πώς τολμάνε;-Μαλάκες όλοι αγάπη μου.(κλεμμένο)

Για να μπαίνει στον κόπο να μπει σε σάιτ και να γράψει τον πόνο του ο θεματοθέτης για μια φωτογραφία μάλλον δε σημαίνει ότι βγήκε πορτραίτο η εν λόγω μουσίτσα ή ότι την έβγαλαν τυχαία ενώ έξυνε τη φτέρνα της. Τεντωμένη σαν τόξο θα ήταν. Μπορεί να είχε και βάψιμο στην τρίχα, γιατί ως γνωστόν στην παραλία χωρίς νεσεσέρ δεν πας, πας;

Την είπα τη γνώμη μου πιο πάνω, ανήκω στις γυναίκες που σκέφτονται αντρικά, μέχρι και καφετζού μου το είπε (αυτό ανήκει στο κομμάτι της γυναικείας μου σκέψης ). Αυτό το λέω για να μην αρχίσετε να μου λέτε ότι επειδή είμαι γυναίκα κάνω τα ίδια και κράζω εκ του ασφαλούς, δεν τα μπορώ αυτά τα πράγματα, είναι θέμα χαρακτήρα.Μπορεί να είμαι θηλυκό, αλλά με σουφρωμένο χείλος και ξώβυζη αν βγω φωτό θα την δω πέντε φορές και μετά θα την σβήσω ή θα την κρατήσω σε προσωπικό αρχείο. Όποιος θέλει να δει πόσο όμορφες είμαστε, ας το δει έξω. Α μα πια δηλαδή!
Αρέσει στο μέλος UFO-MUFO

god_ofwar

# 14 στις 14/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

υπαρχει τετοια φωτο 

μπορουμε να την δουμε και μεις?

θα το εκτιμουσα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Coconut_17

Aggelo, sad but true,

με σουφρωμένο χείλος και ξώβυζη αν βγω φωτό θα την δω πέντε φορές και μετά θα την σβήσω ή θα την κρατήσω σε προσωπικό αρχείο. 

Coconut_17

# 15 στις 14/8/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση

god of war

είναι επικίνδυνες φωτογραφίες αυτές!
αν και, ο Άρης είσαι, δεν φοβάσαι τον κίνδυνο, ε; 

Aggelo

# 16 στις 14/8/2015
author
Ν. Ηλείας / Τραγανό

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Coconut_17

Aggelo, sad but true,

-Έλα Μαρία, την έβγαλες;-Ναι, ναι!-Φαίνεται ο κώλος καλά;-Ναι, και δήθεν αγναντεύεις το νερό.-Κορίτσια, τι θα τις κάνουμε τις φωτογραφίες;-Θα τις ανεβάσουμε στο facebook, αγάπη μου!-Κι άμα σχολιάσουν τον κώλο;-Ας τολμήσουν οι ανώμαλοι!-Ε ναι χρυσή μου, πώς τολμάνε;-Μαλάκες όλοι αγάπη μου.(κλεμμένο)

Για να μπαίνει στον κόπο να μπει σε σάιτ και να γράψει τον πόνο του ο θεματοθέτης για μια φωτογραφία μάλλον δε σημαίνει ότι βγήκε πορτραίτο η εν λόγω μουσίτσα ή ότι την έβγαλαν τυχαία ενώ έξυνε τη φτέρνα της. Τεντωμένη σαν τόξο θα ήταν. Μπορεί να είχε και βάψιμο στην τρίχα, γιατί ως γνωστόν στην παραλία χωρίς νεσεσέρ δεν πας, πας;

Την είπα τη γνώμη μου πιο πάνω, ανήκω στις γυναίκες που σκέφτονται αντρικά, μέχρι και καφετζού μου το είπε (αυτό ανήκει στο κομμάτι της γυναικείας μου σκέψης ). Αυτό το λέω για να μην αρχίσετε να μου λέτε ότι επειδή είμαι γυναίκα κάνω τα ίδια και κράζω εκ του ασφαλούς, δεν τα μπορώ αυτά τα πράγματα, είναι θέμα χαρακτήρα.Μπορεί να είμαι θηλυκό, αλλά με σουφρωμένο χείλος και ξώβυζη αν βγω φωτό θα την δω πέντε φορές και μετά θα την σβήσω ή θα την κρατήσω σε προσωπικό αρχείο. Όποιος θέλει να δει πόσο όμορφες είμαστε, ας το δει έξω. Α μα πια δηλαδή!

Coconut_17 ξερεις κατι...μια φωτογραφια λεει ο θεματοθετης ! τωρα δεν θα κατσω να μασησω τα

δαφνοφυλλα για να μαντεψω σαν την πυθια αν κοπελα τα πεταξε ολα εξω η τα μισα......

στην παραλια...

Εχω δει ενα καρο φωτογραφιες που ανεβαζουν Friends που εχω στο Face με μαγιω

τι σημανει οτι ειναι ολες προστυχες......μην τρελαθουμε τωρα.

Στην τελικη αν την θεωρει την κοπελα πολυ προχωρημενη η πολυ X-treme για τα γουστα του

η οτι τον κοροιδευει συστηματικα,γιατι θελει να το παει σοβαρα......

αυτο ειναι το περιεργο στην ολη ιστορια ?

Και το αλλο αξιοπεριεργο δεν εχει τη βουληση αν πρεπει να της το πει η οχι ?

και αυτοι οι δυο ανθρωποι το πανε για σοβαρα.....ανυσηχω τα μαλλα !!

UFO-MUFO

# 17 στις 14/8/2015
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 280

Κάτι τέτοια "ψωνάκια"...

...μόλις βρεθεί κανείς να τους σφυρήξει το σύνθημα

την κάνουν με ελαφρά και πάνε παραδίπλα...κ.ο.κ.

Δεν κατάλαβα δηλαδή, ποιος ο λόγος να βάλει φωτο

με μαγιώ στο facebook? Nα αποσπάσει θαυμαστικά??

Ναι, κρίνεται και από αυτό η σοβαρότητα και όχι μόνο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Aggelo

Coconut_17 φωτογραφιες με μαγιω ανεβασε...δεν βγηκε και ημιγυμνη η με Brazilian

μην τρελαθουμε τωρα και τραβανε την ιστορια κορδονι...

Δηλαδη η σοβαροτητα ενος ανθρωπου κρινεται αν βαλει στο Face μια φωτογραφια με μαγιω η οχι ?

Στην τελικη για να τα πουμε στα ισα, αν θελει να του την κανει θα την κανει τη βρωμοδουλεια...
το ποσταρισμα στο Face ειναι το προβλημα φανταζεσαι...

Αντε να δεχτω οτι εχει Ναρκισσισμο η ανωριμοτητα η ειναι και ψωνακι η κοπελα...

ομως ειναι αποφαση και του ιδιου του θεματοθετη να το πανε σοβαρα......και προφανως

ολα αυτα τα χαρακτηριστικα που ανεφερα πιο πανω δεν τ αποκτησε σ ενα βραδυ...

Αρέσει στα μέλη Coconut_17, Enikos

Enikos

# 18 στις 14/8/2015
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.751

Δεν πειραζει το ενα,

δεν πειραζει το αλλο, 

δεν πειραζει το παραλλο,

μην εισαστε ρατσιστες,

μην ειστε καταπιεστικοι, 

μην ειστε λιγουρια, 

μην ειστε αρχαιου τυπου, 

τι τραβαμε εμεις οι σεμνες,

τραβα ρε  φερε το φριζμπι,

μαμα ειναι μαλακας, σταλεγα εγω παιδι μου ολοι ετσι ειναι,

τραβα παρακατω που γουσταρουνε τα ξεκωλα, 

πηγε και πηδηχτηκε "ε και τι εγινε", 

ερχεται μετα στο φορουμ αναστατωμενη, βγαινουν οι λαμιες να κανουν αβαντες...

Εκει ειναι το καλυτερο μου!!!

Aggelo

# 19 στις 14/8/2015
author
Ν. Ηλείας / Τραγανό

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από UFO-MUFO

Κάτι τέτοια "ψωνάκια"...

...μόλις βρεθεί κανείς να τους σφυρήξει το σύνθημα

την κάνουν με ελαφρά και πάνε παραδίπλα...κ.ο.κ.

Δεν κατάλαβα δηλαδή, ποιος ο λόγος να βάλει φωτο

με μαγιώ στο facebook? Nα αποσπάσει θαυμαστικά??

Ναι, κρίνεται και από αυτό η σοβαρότητα και όχι μόνο...

Φιλε μου εσυ εκφραζεις τη συντηρητικη αποψη του θεματος...δεκτο !

Εγω ουτε θα κατσω να το ψηλαφισω,ουτε να ψαξω γιατι το εκανε η συγκεκριμενη...

γιατι πολυ απλα δεν μ ενδιαφερει το θεαμα αλλα η ουσια...

Αν η συγκεκριμενη που αναφερει ο θεματοθετης ειναι ψωνακι δεν το ξερω και ουτε

το αναφερει πουθενα

Και ενας ανθρωπος μπορει να ειναι πολυ σοβαρος ! οχι σοβαροφανης...

εστω και αν βγει εξω με ενα φυλλο συκης και μπορει να ειναι εντελως λαλημενος

και να κυκλοφορει καθημερινα με κουστουμι

Αν καποιων το πετσι δεν αντεχει τις πιο προχωρημενες γυναικες,(να το πω ετσι)

ας μην κανουν σχεσεις μαζι τους......οχι κανουν σχεση για ν ανεβασουν το πρεστιζ τους

καποιοι ανδρες και μετα να κλαψο...νιζουν οτι δεν μπορουν να την μαζεψουν...ολα τα

πραγματα εχουν το τιμημα τους......

ΥΓ Στην τελικη ας προσεχει ο καθενας ποια διαλεγει να εχει διπλα του...

Coconut_17

# 20 στις 14/8/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση

Aggelo,

με την τελευταία σου φράση είναι σαν να λες: "αν θες  μου*άρες και οι καλλονές στη ζωή σου, πρέπει να δεχτείς ότι θα "πουλάει" το κορμί και το "πρόσωπο" έστω και διαδικτυακά. Άμα δε θες τέτοια τερτίπια, πάνε βρες καμία λιγότερων κυβικών να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο". 

Επίσης τι θεωρείς εσύ προχωρημένη γυναίκα; Προχωρημένο είναι να διαφοροποιείσαι από τη μάζα και τη "μόδα" που θέλει πλέον τις γυναίκες να ποστάρουν παντού τα κάλλη τους με κάθε κόστος. Επιβεβαιώνεις αυτό που φοβάμαι, ότι οι άντρες επικροτείτε κατά βάθος τέτοιες συμπεριφορές, τι πιο βολικό από το να σου σερβίρει η κάθε πικραμένη τα βυζιά στο λαπ τοπ σου; Είναι κάτι που το κάνουν οι ωραίες ε; Όσες δεν το κάνουν είναι ή μέτριες ή δεν βλέπονται. 

Άσε που με αυτά που γράφω εδώ μέσα, οι μισοί θα θεωρείτε ότι για να τα λέω αυτά, θα είμαι ή μπάζο ή αγάμητη ή κουτσή, στραβή και ξεδοντιάρα και κατά βάθος ζηλεύω. Είμαι σίίίγουρη γι' αυτό!! Είμαι τόσο εναντίον της επίδειξης, ειδικά με τον τρόπο με τον οποίο πλέον ο κόσμος επιδεικνύεται ΠΑΝΤΟΥ μέσω του ίντερνετ, έχει γίνει το μυαλό μου ΚΙΜΑΣ. Είναι προσωπικός τρόπος σκέψης και ζωής, και για να προλάβω κανέναν κακεντρεχή, ουδεμία σχέση έχει αυτό με την εμφάνισή μου. 

Όσες φορές στη ζωή μου μπήκα στον πειρασμό να βγω σέλφι για να "δειχτώ" κι εγώ βρε αδερφέ (ΤΙΙΙ, ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ???), κούνησα το κεφάλι μου 5-6 φορές πέρα δώθε και μου πέρασε. Δε λέω, δεν με ενοχλεί να βγαίνουν οι άλλοι, όταν είναι φυσιολογικές εικόνες, πραγματικές, και όταν υπάρχει λόγος να αποτυπώσεις μια ωραία ανάμνηση. Άλλωστε κάποτε οι φωτογραφίες έβγαιναν γι' αυτό ακριβώς, για να αποτυπώσουν δυνατές και σημαντικές στιγμές, τώρα γίναμε όλοι μοντέλα και πασαρελοποιηθήκαμε.

Άλλο να μου βγάζει ο άλλος φωτό σε ένα τελειότατο ηλιοβασίλεμα ή στο εξωτερικό ή σε ωραία τοπία τέλος πάντων, και άλλο να μου βγαίνει ο άλλος/άλλη 120 φωτό τη μέρα, για να πιάσει τη σωστή γωνία και όλα αυτά μέσα στην τουαλέτα ας πούμε. 

Αρέσει στα μέλη siopi13, UFO-MUFO
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε