Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

ψεματα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

andrikosLoCo

# 21 στις 14/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

οχι εγω δεν το πιστευω!

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Coconut_

Άσε που με αυτά που γράφω εδώ μέσα, οι μισοί θα θεωρείτε ότι για να τα λέω αυτά, θα είμαι ή μπάζο ή αγάμητη ή κουτσή, στραβή και ξεδοντιάρα και κατά βάθος ζηλεύω.

Coconut_17

# 22 στις 14/8/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 87
'Aρεσαν+: 0%

ωραία, θα κοιμηθώ νωρίς σήμερα 

andrikosLoCo

# 23 στις 14/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Coconut_17

ωραία, θα κοιμηθώ νωρίς σήμερα 

Aggelo

# 24 στις 15/8/2015
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Coconut_17

Aggelo,

με την τελευταία σου φράση είναι σαν να λες: "αν θες  μου*άρες και οι καλλονές στη ζωή σου, πρέπει να δεχτείς ότι θα "πουλάει" το κορμί και το "πρόσωπο" έστω και διαδικτυακά. Άμα δε θες τέτοια τερτίπια, πάνε βρες καμία λιγότερων κυβικών να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο". 

Επίσης τι θεωρείς εσύ προχωρημένη γυναίκα; Προχωρημένο είναι να διαφοροποιείσαι από τη μάζα και τη "μόδα" που θέλει πλέον τις γυναίκες να ποστάρουν παντού τα κάλλη τους με κάθε κόστος. Επιβεβαιώνεις αυτό που φοβάμαι, ότι οι άντρες επικροτείτε κατά βάθος τέτοιες συμπεριφορές, τι πιο βολικό από το να σου σερβίρει η κάθε πικραμένη τα βυζιά στο λαπ τοπ σου; Είναι κάτι που το κάνουν οι ωραίες ε; Όσες δεν το κάνουν είναι ή μέτριες ή δεν βλέπονται. 

Άσε που με αυτά που γράφω εδώ μέσα, οι μισοί θα θεωρείτε ότι για να τα λέω αυτά, θα είμαι ή μπάζο ή αγάμητη ή κουτσή, στραβή και ξεδοντιάρα και κατά βάθος ζηλεύω. Είμαι σίίίγουρη γι' αυτό!! Είμαι τόσο εναντίον της επίδειξης, ειδικά με τον τρόπο με τον οποίο πλέον ο κόσμος επιδεικνύεται ΠΑΝΤΟΥ μέσω του ίντερνετ, έχει γίνει το μυαλό μου ΚΙΜΑΣ. Είναι προσωπικός τρόπος σκέψης και ζωής, και για να προλάβω κανέναν κακεντρεχή, ουδεμία σχέση έχει αυτό με την εμφάνισή μου. 

Όσες φορές στη ζωή μου μπήκα στον πειρασμό να βγω σέλφι για να "δειχτώ" κι εγώ βρε αδερφέ (ΤΙΙΙ, ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΛΛΟΙ???), κούνησα το κεφάλι μου 5-6 φορές πέρα δώθε και μου πέρασε. Δε λέω, δεν με ενοχλεί να βγαίνουν οι άλλοι, όταν είναι φυσιολογικές εικόνες, πραγματικές, και όταν υπάρχει λόγος να αποτυπώσεις μια ωραία ανάμνηση. Άλλωστε κάποτε οι φωτογραφίες έβγαιναν γι' αυτό ακριβώς, για να αποτυπώσουν δυνατές και σημαντικές στιγμές, τώρα γίναμε όλοι μοντέλα και πασαρελοποιηθήκαμε.

Άλλο να μου βγάζει ο άλλος φωτό σε ένα τελειότατο ηλιοβασίλεμα ή στο εξωτερικό ή σε ωραία τοπία τέλος πάντων, και άλλο να μου βγαίνει ο άλλος/άλλη 120 φωτό τη μέρα, για να πιάσει τη σωστή γωνία και όλα αυτά μέσα στην τουαλέτα ας πούμε. 

Coconut_17 μαλλον δεν εχεις καταλαβει τι εγραψα...με την τελευταια φραση που εγραψα πιο

πανω δεν ανεφερα κατι για καλλονες...εσυ το ερμηνευσες ετσι ! ειπα ο καθενας ας προσεχει

ποια διαλεγει...Αν καποια δεν την αντεχεις το λοιπον (που μπορει να ειναι και μετρια ακομα,οχι μονο καλονη)

δεν κανεις σχεση μαζι της τι πιο απλο !

Μαλλον εχεις μια εμμονη με τις ωραιες..εγω δεν εχω αναφερει πουθενα κατι τετοιο...για προχωρημενες

εγραψα...προχωρημενη μπορει να ειναι και καποια που θα βαψει τα μαλλια της μπλε μαρε...

Αν θελει καποια να επιδυκνυεται ειναι προβλημα της,και στην τελικη δεν δινω δεκαρα...

ουτε επικροτω τιποτα..ομως αμα γουσταρει καποια να το κανει ειναι δικαιωμα της !

και αν τη βρισκει  αυτο τον τροπο, καλα κανει και το κανει...

Coconut_17

# 25 στις 15/8/2015
author
Γυναίκα / 31 / Σε σχέση
Ν. Θεσσαλονίκης / Αγιος Αθανάσιος
Απαντήσεις: 87

μα μίλησες για prestige..όταν το λέμε αυτό, ότι ένας άντρας ανεβάζει τις "μετοχές" του όταν τα φτιάχνει με μια κοπέλα, προφανώς μιλάμε για μια ωραία γυναίκα. Εγώ το εξέλαβα έτσι, σαν να έλεγες "είναι δυνατόν μια ωραία να μη βγάζει σέλφι;"

Δεν έχω κάποιο κόλλημα με τις όμορφες γυναίκες . Άλλωστε επίδειξη δεν κάνει μόνο ο/η κλασσικά ωραίος/ωραία, είναι και λίγο υποκειμενικό το θέμα, ο καθένας έχει κάτι να δείξει και μπορεί να μην είναι ντε και καλά τα αγγελικά χαρακτηριστικά του. Άλλος δείχνει τα πόδια του, άλλος τα μπράτσα του, άλλος τα σκουλαρίκια του, τα τατουάζ του, τα σκυλιά του, τα γατιά του, τα μαλλιά του, τους κοιλιακούς του ή την φιδίσια μέση του, δεν υπάρχει περιορισμός.

Αλλά οκ, τώρα που το εξηγείς καλύτερα, βγαίνει νόημα. Ντάξει, πιθανότατα το παλικάρι πρέπει να δει αν υπάρχουν και άλλα τέτοια σημάδια στη σχέση τους, μια φωτογραφία δεν φέρνει τον Γ' παγκόσμιο, αλλά είναι ένα δείγμα (όχι ότι βγήκε με μαγιό, αλλά ότι ήταν τόόόσο σημαντικό να το κάνει ώστε να τον γράψει στα παλιά της τα παπούτσια). Αν δεν μπορεί να το χαλιναγωγήσει, κι αυτό εξακολουθεί να προσβάλλει τον σύντροφό της...Γιατί αν ο φίλος μας δεν είχε πρόβλημα με αυτό δεν θα ασχολούμασταν τώρα με το θέμα. Το θέμα έγινε θέμα γιατί...έγινε θέμα από τον θεματοθέτη που...έχει εξαφανιστεί?!???! 

Noname-girl

# 26 στις 15/8/2015
author
Γυναίκα / 25 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 23

Βρισκεις καποιο Σ Ο Β Α Ρ Ο λογο να μην ανεβαζει φοτο με μαγιο η κοπελα σ? περα απο το οτι η ζηλεια σ εχει φτασει σε αλλα επιπεδα προφανως..απλα να ξερεις οτι εσυ εισαι που την αναγκαζεις να σ λεει ψεματα γτ προφανως καταπιεζεται..και αν θες οντως να τ πας στα σοβαρα πρεπει να το αποδεχτεις οτι δεν ειναι τρομερο να ανεβαζει φοτο..γτ αργοτερα θα σ πει κι αλλα ψεματα γτ δεν θα θελει να την πιεζεις με σκηνες για χαζα πραγματα..η γνωμη μ ειναι να το συζητησεις μαζι της ηρεμα και χωρις παραλογισμους..αλλα να εχεις στο νου σ οτι δεν ειναι τρομερο πραγμα η φοτο με μαγιο..μην δημιουργεις θεματακια απο το πουθενα στη σχεση σ  

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε