Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

διαιτα

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

meniaa12345

# 1 στις 25/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

διαιτα

Γεια σας θα ηθελα να κανω μια ερωτηση .θελω ννα δοκιμασω τη γνωστη χημικη διαιτα δηλαδη 15-20 κιλα σε 35-40μερες δεν πεινας μπορεις να φας οση ποσοτητα θες αλλα απο συγκεκριμενα φαγητα .εχω γαμο σε λιγο καιρο και θα ηθελα να χασω 15κιλα .παρακαλω μη μ αρχισετε στα ποια ειναι τα φυσιλογικα κιλα που πρεπει να χανονται σε να μηνα τα ξερω .ρωταω αν υπαρχει καποιος καποια που δοκιμασε τετοιου ειδους διαιτα και ειδε αμεσα αποτελεσμα.ευχαριστω

PetrosGym

# 2 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγώ πάντως σου εύχομαι να πας σε γάμο.

Egw-eimai-leme

# 3 στις 26/8/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 964
'Aρεσαν+: 0%

εγώ εσκεμμένα δεν έκραξα...δοξάστε με...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από PetrosGym

Εγώ πάντως σου εύχομαι να πας σε γάμο.

pure-form

# 4 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αποκλείουμε την είσοδο υδατανθράκων στόν οργανισμό μας και οι στρώσεις τού λίπους λιώνουν απο μόνες τους.Στις 6 μέρες χάνουμε 6 κιλά και κάθε επόμενη από μισό κιλό.Μέσα 1 μήνα χάνουμε 20 κιλά. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ !!!Αν κάποια μέρα φάμε λίγο ψωμί , οσο το μέγεθος ενός νυχιού η οτιδήποτε που περιέχει υδατάνθρακες , ο οργανισμός θα πάρει τους υδατάνθρακες και αυτόματα θα μπλοκάρει το σύστημα που λιώνει το λίπος.Η δίαιτα ειναι χημική και η ουσία της ειναι να τρώμε πολύ κρέας και λαχανικά ,βρασμένα και σερβιρισμένα με αλάτι ,πιπέρι,σκόρδο,λάδι,και λεμόνι η ξύδι.Η ποσότητα ειναι απεριόριστη.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λοιπον θα την εκτυπωσω και θα παω να την κολαω εξω απο τα γυμναστηρια και καθομαι απεναντι σε ενα παγκακι και θα κοιταω αυτους που την διαβαζουν και πηγαινουν για προπονηση αν θα μπαινουν μεσα η θα πηγαινουν για καφε ...

γ@μω το στανιο μου θα με τρελανετε εδω μεσα!

pure-form

# 5 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εξαρταται σε ποσο λιγο καιρο ...

σε 1-1.5 χρονο  μπορει να τα χασεις αυτα τα κιλα...

κοψτε το φαι αιντε!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από meniaa12345

διαιταΓεια σας θα ηθελα να κανω μια ερωτηση .θελω ννα δοκιμασω τη γνωστη χημικη διαιτα δηλαδη 15-20 κιλα σε 35-40μερες δεν πεινας μπορεις να φας οση ποσοτητα θες αλλα απο συγκεκριμενα φαγητα .εχω γαμο σε λιγο καιρο και θα ηθελα να χασω 15κιλα .παρακαλω μη μ αρχισετε στα ποια ειναι τα φυσιλογικα κιλα που πρεπει να χανονται σε να μηνα τα ξερω .ρωταω αν υπαρχει καποιος καποια που δοκιμασε τετοιου ειδους διαιτα και ειδε αμεσα αποτελεσμα.ευχαριστω

meniaa12345

# 6 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Ο αντρας μιας φιλης εχασε 17κιλα σε 40 μερες παιδια ολα γινονται αρκει να το βαλεις στοχο ο ανθρωπος εδω και 7μηνες παραμενει στα ιδια κιλα απλα στο θεμα μου ηθελα να δω αν υπαρχει γυναικα που δοκιμασε γιατι στη καθημερινη ζωη μου δεν εχω γνωρισει .υστερα οι αντρες καινε πιο πολυ λιπος

meniaa12345

# 7 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
*Οποτε ισωσ γι αυτο να εχασε 17 εγω και με 12-13 καλα θα μαι

pigassos71

# 8 στις 26/8/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες
Θέματα: 41
Απαντήσεις: 14.060

μα και αυτοί...

τελευταία στιγμή σε κάλεσαν;

δεν στο λέγανε 10 μηνες πριν να κανεις τα κουμαντα σου;

να κάνεις την δίαιτα του Ρωμανού.

προσοχή στις απομιμήσεις τύπου  Μιχελογιαννάκη

Αρέσει στα μέλη UFO-MUFO, Coconut_17

Bliss_

# 9 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ο Αη-Γιάννης ο Ρώσος 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από meniaa12345

διαιταΓεια σας θα ηθελα να κανω μια ερωτηση .θελω ννα δοκιμασω τη γνωστη χημικη διαιτα δηλαδη 15-20 κιλα σε 35-40μερες δεν πεινας μπορεις να φας οση ποσοτητα θες αλλα απο συγκεκριμενα φαγητα .εχω γαμο σε λιγο καιρο και θα ηθελα να χασω 15κιλα .παρακαλω μη μ αρχισετε στα ποια ειναι τα φυσιλογικα κιλα που πρεπει να χανονται σε να μηνα τα ξερω .ρωταω αν υπαρχει καποιος καποια που δοκιμασε τετοιου ειδους διαιτα και ειδε αμεσα αποτελεσμα.ευχαριστω

thalassa27

# 10 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Είδες   που τα   καταφέρνεις   κι   αλλιώς    

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Egw-eimai-leme

εγώ εσκεμμένα δεν έκραξα...δοξάστε με...

thalassa27

# 11 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

"Μην" κάνεις  τέτοια  αστεία        τα     πιστεύουν     

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από pure-form

Αποκλείουμε την είσοδο υδατανθράκων στόν οργανισμό μας και οι στρώσεις τού λίπους λιώνουν απο μόνες τους.Στις 6 μέρες χάνουμε 6 κιλά και κάθε επόμενη από μισό κιλό.Μέσα 1 μήνα χάνουμε 20 κιλά. ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ !!!Αν κάποια μέρα φάμε λίγο ψωμί , οσο το μέγεθος ενός νυχιού η οτιδήποτε που περιέχει υδατάνθρακες , ο οργανισμός θα πάρει τους υδατάνθρακες και αυτόματα θα μπλοκάρει το σύστημα που λιώνει το λίπος.Η δίαιτα ειναι χημική και η ουσία της ειναι να τρώμε πολύ κρέας και λαχανικά ,βρασμένα και σερβιρισμένα με αλάτι ,πιπέρι,σκόρδο,λάδι,και λεμόνι η ξύδι.Η ποσότητα ειναι απεριόριστη.

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα λοιπον θα την εκτυπωσω και θα παω να την κολαω εξω απο τα γυμναστηρια και καθομαι απεναντι σε ενα παγκακι και θα κοιταω αυτους που την διαβαζουν και πηγαινουν για προπονηση αν θα μπαινουν μεσα η θα πηγαινουν για καφε ...

γ@μω το στανιο μου θα με τρελανετε εδω μεσα!

barbie200

# 12 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Οταν ημουν 18 μεσα σε ενα μηνα ειχα χασει 11κιλα αλλα δυστυχως το στομαχι μου δεν "εκλεισε" ετρωγα μονο σαλατες κ επινα πολυ νερο ..μολις εφτασα στο επιθυμητο βαρος αρχισα ξανα να τρωω οχι οπως παλια απλα δεν προσεχα πολυ αλλα ελεγα οτι ακομα. κ να βαλω 1-2 κιλα θα κανω διαιτα3μερες κ θα τα χασω ...ανεβηκα στη ζυγαρια μετα απο 24 μερες κ ειδα οτι ειχα παρει 9κιλα ..το μονο π καταφερα με τη στεριτικη διαιτα ηταν να χασω 2κιλα ...μετα αποφασισα να παω γυμναστηριο εκανα κ μια διατροφη κ μεσα σε 5 μηνες εχασα 23 κιλα χωρις να καταλαβω κατι κ χωρις ιδιαιτερη στερηση αυτο σε συμβουλευω να κανεις οσο για το γαμο αν ειναι σε ενα μηνα μπορεις ανετα να χασεις 5-6κιλα κοβοντας τα πολλα λιπαρα κ επισης να διαλεξεις το ρουχο που θα φορεσεις συμφωνα με το σωματοτυπο σου ωστε να κρυβει τις ατελειες..

Alpenglow

# 13 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Kοπελιά μια φορά που με είχε πιάσει το σπαστικό μου κ ήθελα να πάω 47 κιλά αλλά δεν μπορούσα με τίποτα, πήγα στο φαρμακείο κ πήρα ένα λιποτοξ. Φυσικά δεν κάνουν τίποτα αυτά, αλλά για τις 3 πρώτες μέρες υποτίθεται ότι πρέπει να παίρνεις μόνο αυτό κ να τρως φρούτα (αν θυμάμαι καλά για τα φρούτα). Αν καταφέρεις κ το κάνεις αυτό συνηθίζεις λίγο κ χάνεις την όρεξη να φας πολύ. Θα σου έλεγα να το κάνεις αυτό για να χάσεις λίγο την όρεξη να φας κ μετά ξεκίνα μια σωστή διατροφή, περιορίζοντας τις ποσότητες. Γενικά νομίζω είναι θέμα αυτοεπιβολής το να χάσεις κιλά.

Paralia48

# 14 στις 26/8/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από barbie200
Οταν ημουν 18 μεσα σε ενα μηνα ειχα χασει 11κιλα αλλα δυστυχως το στομαχι μου δεν "εκλεισε" ετρωγα μονο σαλατες κ επινα πολυ νερο ..μολις εφτασα στο επιθυμητο βαρος αρχισα ξανα να τρωω οχι οπως παλια απλα δεν προσεχα πολυ αλλα ελεγα οτι ακομα. κ να βαλω 1-2 κιλα θα κανω διαιτα3μερες κ θα τα χασω ...ανεβηκα στη ζυγαρια μετα απο 24 μερες κ ειδα οτι ειχα παρει 9κιλα ..το μονο π καταφερα με τη στεριτικη διαιτα ηταν να χασω 2κιλα ...μετα αποφασισα να παω γυμναστηριο εκανα κ μια διατροφη κ μεσα σε 5 μηνες εχασα 23 κιλα χωρις να καταλαβω κατι κ χωρις ιδιαιτερη στερηση αυτο σε συμβουλευω να κανεις οσο για το γαμο αν ειναι σε ενα μηνα μπορεις ανετα να χασεις 5-6κιλα κοβοντας τα πολλα λιπαρα κ επισης να διαλεξεις το ρουχο που θα φορεσεις συμφωνα με το σωματοτυπο σου ωστε να κρυβει τις ατελειες..

ρε σεις , τι είναι τα κιλά σε σας?   11, κιλά , 23 κιλά, 15 λέει η άλλη! Καραμελίτσες!

/Μπράβο σας! εγώ έβαλα 2 στις διακοπές και σχεδιάζω να τα χάσω μέχρι τα Χριστούγεννα!

Bliss_

# 15 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγώ

έβαλα 12 σε 5 μήνες...

δεν σκοπεύω να τα χάσω. 

Θα φύγουν τρέχοντας,

με σιχάθηκαν

pigassos71

# 16 στις 26/8/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Bliss_

εγώ

έβαλα 12 σε 5 μήνες...

δεν σκοπεύω να τα χάσω. 

Θα φύγουν τρέχοντας,

με σιχάθηκαν

έξι τρακοσια σε τρεις μέρες...

ερασιτέχνες

Bliss_

# 17 στις 26/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

θεός!!!

f010.gif

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από pigassos71

έξι τρακοσια σε τρεις μέρες...

ερασιτέχνες

pigassos71

# 18 στις 26/8/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Bliss_

θεός!!!

f010.gif

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

με άφησε μονο μου τρεις μέρες

και αντι να παρω σβάρνα τα μπαρακια

διέπραξα ενα υπέροχο δια(σ)τροφικο οργιο

τρεις μερες δεν ειχε σημα το κινητο λογω... "ηλιακής καταιγίδας"

meniaa12345

# 19 στις 27/8/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Barbei200 ξερω οτι εχεις δικιο αλλα βιαζομαιιι.εχω αρχησει διαιτα εδω και 3 μερες και εχασα 2 κιλα εχω αλλα 12 ..ο επιμενων νικα

pigassos71

# 20 στις 27/8/2015
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Σέρρες

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από meniaa12345
 ..ο επιμενων νικα

αυτο ειναι και το δικο μου μοτο