Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Επειγον!θα ηθελα την γνωμη σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Psaraki1986

# 61 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%
Paralia48 δεν ειπα οτι δεν θελω να ειμαι μαζι του αλλα ξερω οτι αν γινει αυτο θα εχω προβληματα αφου αυτος δεν θα παντρευτει την μανα του παιδιου του αλλα θελει εμενα...και αφου ειναι ετσι οπως λεει το μωρο πως ηρθε??

Psaraki1986

# 62 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Paralia48 δεν ειπα οτι δεν θελω να ειμαι μαζι του αλλα ξερω οτι αν γινει αυτο θα εχω προβληματα αφου αυτος δεν θα παντρευτει την μανα του παιδιου του αλλα θελει εμενα...και αφου ειναι ετσι οπως λεει το μωρο πως ηρθε??

Psaraki1986

# 63 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Μακάρι να πήρα την σωστή απόφαση

achinos

# 64 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από Psaraki1986

http://s.nbst.gr/files/1/2014/07/25/stork_baby.medium.jpg

έτσι ρε συ, ηλίου φαεινότερον,

εκείνη τη μέρα, δε σε σκεφτόταν συνέχεια...

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Psaraki1986

# 65 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
ΟΙ αμφιβολίες μου εχουν να κανουν με το γεγονος οτι αν με αγαπουσε τόσο πολύ οπως λέει θα προσεχε και δεν θα γκαστρωνε την αλλη που σημαίνει ότι ίσως και να το ηθελε το παιδι και να σκεφτόταν και σοβαρα για την κοπέλλα αυτη..

achinos

# 66 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από Psaraki1986
ΟΙ αμφιβολίες μου εχουν να κανουν με το γεγονος οτι αν με αγαπουσε τόσο πολύ οπως λέει θα προσεχε και δεν θα γκαστρωνε την αλλη που σημαίνει ότι ίσως και να το ηθελε το παιδι και να σκεφτόταν και σοβαρα για την κοπέλλα αυτη..

Ρε ψαράκι, 29 χρονώ κοπέλα που λες πως είσαι,

πώς στο λύκο χάβεις τέτοια παραμύθια, δεν μπορώ να φανταστώ.

Ασ τον παιδί μου τον άστατο

γιατί από τη φόρα που έχει, έτσι όπως πάει...

θα μας το λύσει το δημογραφικό.

Paralia48

# 67 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Επειγον!θα ηθελα την γνωμη σας
Θα ήθελα πολύ την γνώμα σας για ένα θέμα που με απασχολεί.Ένας πρώην μου ξαναγύρισε στη ζωή μου μετά από πολλά χρόνια και με διεκδικεί.Χωρίσαμε τότε για ασήμαντους λόγους και χαθήκαμε για πολλά χρόνια.Το θέμα τώρα είναι ότι έχει και ενα μωρακι λίγων μηνών ..Με την μανα του μωρού χώρισε και επίσης δεν την παντρευτηκε ποτέ . Λέει ότι με αγαπά και ότι μόνο εμένα σκευτόταν όλα αυτά τα χρόνια και ότι δεν μπίρεσε να δεσμευτει με καμιά γιατί πάντα εμένα αγαπούσε . Εκανε κάποιες προσπάθειες να επικοινωνήσει μαζι μου όλα αυτα τα χρονια αλλα εγώ ήμουν με αλλο και παντα τον απέρριπτα ..Πριν λίγες μερες και ενω εγω χωρισα ενγφανίστηκε στη ζωη μου αλλα εχει και ενα μωρό τωρα.  ΚΑΙ ΕΓΩ δεν ξερω τι να κάνω..Να ειμαι μαζί του με ενα μωρο??θα ειναι δυσκολα τα πραγματα με την μανα του μωρου με τουσ γονεισ μου που δεν θα το εγγκρινουν ολο αυτο αλλα και η δικη του οικογενεια θελει να παντρευτει την μανα του μωρου του αλλα αυτοσ λεει οτι δεν την θελει...δεν την αγαπα...ειλικρεινα ειναι μεγαλο το μπερδεμα και δεν ξερω τι να κάνω...εγω θελω να ειμαι καλα και ευτυχισμενη περασα πολλα και δεν θελω αλλα προβληματα...Μιλησαμε και ειπε  οτι θελει χρονο να σκεφτει..και γω το ιδιο...δεν του υποσχεθηκα τιποτα...Εχει βρεθει κανενας η ξαμθα σε παρομοια θέση?Πως να χειριστω την κατασταση??Δεν ειναι ευκοκα τα πραγματα με ενα μωρο...

Κάτσε ρε ψαράκι! Γιατί είσαι χάλια, μας μπερδεύεις. Δε χώρισες τώρα. Απλά του είπες ότι δεν τον θέλεις. Εκτός αν κάτι μας κρύβεις.

Είχες χωρίσει πριν χρόνια. Ενδιάμεσα έμπλεξες με άλλον, επομένως δεν τον ήθελες αυτόν,  ¨η και εσύ τον είχες συνεχώς στο μυαλό? Η ιστορία είχε τελειώσει πριν χρόνια. Τώρα , τι σε δυσκόλεψε? Να του πεις ότι έχετε χωρίσει πριν χρόνια και να πάει στο μωρό του?

Psaraki1986

# 68 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Xωρισαμε πριν 11 χρονια...και τωρα επιστρεφει ενω εγω χωρισα και λεει οτι παντα με αγαπουσε και οτι το μωρο ηρθε καταλάθος και οτι οτι θελει χρονο να ξεκαθαρισει με την πρωην και οτι θελει να παντρευτει εμενα και πολλα αλλα...Και αν ηταν ετσι ποσο ανευθυνος ειναι να κανει ενα μωρο με αλλη ενω θελει εμενα??και νομιζω οτι αυτη δεν ξερει τιποτα οτι ο λεγαμενος ταξει γαμους σε αλλη...δεν την αγαπα λεει !!και το μωρο??πως εκανε μωρο με αλλη χωρις να την θελει?Και η οικογενεια του ολοι θελουν να παντρευτει την μανα του μωρου...εγω που θα ειμαι μεσα σε ολο αυτο?νοιωθω πραγματα γιαυτον αλλα ειναι πολλα τα προβληματα που θα συναντησω νομιζω...

Psaraki1986

# 69 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Achinos αληθεια πιστευεις οτι με παραμυθιαζει ο τυπος??

achinos

# 70 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από Psaraki1986

Ρε ψάρι, μήπως την έχει πάρει με πολιτικό τη μάνα

και τώρα του κολλάνε τα σόγια να κάνουν κ το θρησκευτικό;

Πότε καλέ πρόλαβες να τον αγαπήσεις κ συ με πάθος;

Είναι φαίνεται ο τύπος σα τον κωνσταντάρα

που όταν του είπε η διαλυνά "α εσεις είστε παντρεμένος"

πέταξε εκείνο το θεϊκό

"ναιιι; αχ καλέ πώς το ξέχασα..."

achinos

# 71 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από Psaraki1986

Ρε ψάρι, μήπως την έχει πάρει με πολιτικό τη μάνα

και τώρα του κολλάνε τα σόγια να κάνουν κ το θρησκευτικό;

Πότε καλέ πρόλαβες να τον αγαπήσεις κ συ με πάθος;

Είναι φαίνεται ο τύπος σα τον κωνσταντάρα

που όταν του είπε η διαλυνά "α εσεις είστε παντρεμένος"

πέταξε εκείνο το θεϊκό

"ναιιι; αχ καλέ πώς το ξέχασα..."

Αρέσει στο μέλος blue_wave

Psaraki1986

# 72 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Απο οσα ξερω ξερω δεν ειναι παντρεμενοι ουτε με πολιτικο ουτε με θρησκευτικο...οπως και να χει του ειπα οτι δεν θα υπαρξει συνεχεια γιατι ειμαι σιγουρη οτι θα εχω σοβαρα προβληματα και δεν θα μπορω να ξεφυγω ευκολα...Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι αν δεν την ηθελε γιατι δεν προσεχε και την αφησε εγγυο??ειναι λιγο περιεργα τα οσα μου λεει...

Cynicality

# 73 στις 13/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
11 χρονια ηταν αυτα. Δε θα τον εβρεχε νομιζες? Θα περιμενε εσενα? Ε ετυχε και μια φορα τον εβρεξε λιγο παραπανω.

Psaraki1986

# 74 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Τωρα ομως για ενα λαθος δικο του πληρωνω και εγω!!

achinos

# 75 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 72 από Psaraki1986
Αυτο που σκεφτομαι ειναι οτι αν δεν την ηθελε γιατι δεν προσεχε και την αφησε εγγυο??ειναι λιγο περιεργα τα οσα μου λεει...

Μα χρυσό μου, αν δεν την ήθελε, δε θα το κάναν κιόλας

κι αν δεν πρόσεχε, δε θα κάναν κ μωρό,

τί νομίζεις έτσι εύκολα γίνονται τα μωρά;

Αμα ήταν έτσι, όλες μας θάχαμε από κανένα

δεν έχεις ακούσει αυτό που λένε

"βάλαμε μπρος"

achinos

# 76 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 74 από Psaraki1986
Τωρα ομως για ενα λαθος δικο του πληρωνω και εγω!!

Πόσες μέρες τάχετε

κ πληρώνεις;

Psaraki1986

# 77 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Εχεις δικαιο..Μια χαρα την ηθελε και ηρθε και το μωρο..!!Δεν ηρθε καταλαθος οπως λέει!!!

Cynicality

# 78 στις 13/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Βασικα, για να μη λεμε και μαλακιες, παπαρια πληρωνεις εσυ. Εκανες τη ζωουλα σου 11 χρονια, χωρισες για τους χ,ψ λογους οπως συμβαινει και σε ενα σωρο αλλους ανθρωπους και με το που χωρισες σε πλευρισε ο πρωην απο την εποχη των παγετωνων. Οκ εχει ενα παιδι? Και? Εσυ θα του πληρωνεις τη διατροφη ή εσυ θα εισαι υπευθυνη για την ανατροφη του? Ή μηπως πρεπει να σου δωσει αναφορα γιατι τα 11 χρονια που κι εσυ ησουν με αλλον/αλλους εκανε κι αυτος σχεσεις κι ετυχε να προκυψει ενα παιδι, επειδη το ηθελε επειδη δεν του μιλησε κανεις για την προφυλαξη, αδιαφορο. Τωρα αν το μονο προβλημα σου ειναι πως θα πεις στη μαμα και τον μπαμπα οτι ο ανθρωπος που γουσταρεις εχει ενα παιδι, τι να σου πω, μαλλον συναισθηματικα δεν εισαι 29 χρονων.

Psaraki1986

# 79 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Οκ...Αυτη ειναι η δική σου αποψη και ειναι δεκτη!!

Paralia48

# 80 στις 13/9/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Εγώ εξακολουθώ να είμαι χαζή.
 Αυτός σε αγαπά τόοοσα χρόνια, όχι εσύ. Αυτός έκανε την πατάτα και άφησε την άλλη έγκυο, όχι εσύ. Αυτός ήρθε τώρα και σε ξαναθέλει. Όχι εσύ.
Εσύ τι σκας?  τόσα χρόνια είχες άλλον, σωστά? Εσύ δεν έχεις μωρό με κάποιον , σωστά? Εσύ δεν τον αγαπούσες τόοοσα χρόνια. Σωστά?
Τότε απάντησέ μας Γιατί σκας?

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε