Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Επειγον!θα ηθελα την γνωμη σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Cynicality

# 121 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ο House θα απαγορευε την εισοδο. Δε θα αναλαμβανε καν το περιστατικο. Μην κοιτας εδω που ειμαστε καλοι και ψυχοπονετικοι.

Egw-eimai-leme

# 122 στις 15/9/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 964
'Aρεσαν+: 0%

...και εμπειρογνώμονες...όλοι όμως...σαν να το εχουμε ζήσει το παραμύθι όλοι ενα πράμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 121 από Cynicality
Ο House θα απαγορευε την εισοδο. Δε θα αναλαμβανε καν το περιστατικο. Μην κοιτας εδω που ειμαστε καλοι και ψυχοπονετικοι.

Cynicality

# 123 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Απο τη ζωη βγαλμενα ειναι

Egw-eimai-leme

# 124 στις 15/9/2015
author

απο τίνος ζωή όμως...

(αν γράψω ό,τι μου έρχεται τωρα θα φαω και 300 μηνες προέγκριση και δεν λέει...ξενέρωμα είναι...)

Παράθεση:
Σχόλιο # 123 από Cynicality
Απο τη ζωη βγαλμενα ειναι

Cynicality

# 125 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Και για να απαντησουμε και σοβαρα μπας και πιασει τοπο πουθενα, εδω ή αλλου, αδιαφορο. Το οτι ο αλλος εγινε πατερας, ειτε το ηθελε ειτε δεν το ηθελε, δε σημαινει οτι σταματησε να ειναι αντρας κι οτι δε μπορει να γουσταρει μια γυναικα. Το να μη θελει να ειναι με τη μητερα του παιδιου του, δικο του θεμα. Υπευθυνος πρεπει να σταθει απεναντι στο παιδι του. Τωρα αν μια τυπισσα, κανει κογξες επειδη υπαρχει ενα παιδι πριν καν μπει στη σχεση, ε τοτε καλυτερα να μη μπει. Αμα ειναι να του τα κανει τσουρεκια του αλλου γιατι "δε μπορουμε να παμε 2μερο αυτο το σουκου επειδη εχεις το παιδι σου", "παλι θα πας να παρεις το παιδι σου και θα δεις ΑΥΤΗΝ", "παλι δεν εχεις λεφτα γιατι πληρωσες το παιδι σου", ας τον αφησει τον αλλο στην ησυχια του κι ας βρει κανεναν χωρις υποχρεωσεις. Διαφορετικα, αν ο αλλος ειναι σωστος, στην πρωτη γκρινια της γκομενας για το παιδι του, θα πρεπει να τη στειλει στη μανα της με τις κλωτσιες.

Cynicality

# 126 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Νομιζω στο μπεβερλι χιλς και στο μελροουζ πλεις γινοντουσαν κατι τετοια. Απο αυτωνων τη ζωη βγαλμενα θα'ναι. Αφου περιμενω με αγωνια το θεμα στο οποιο θα πεθανουμε καποιον στην πρωτη σελιδα και θα επιστρεψει απο τον αλλο κοσμο στην 20η.

Παράθεση:
Σχόλιο # 124 από Egw-eimai-leme

απο τίνος ζωή όμως...

(αν γράψω ό,τι μου έρχεται τωρα θα φαω και 300 μηνες προέγκριση και δεν λέει...ξενέρωμα είναι...)

Egw-eimai-leme

# 127 στις 15/9/2015
author

Μα αν εχω καταλάβει σωστά οι αποφάσεις ειναι ειλημμένες...απλά σε κουβέντα να βρισκόμαστε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 125 από Cynicality
Και για να απαντησουμε και σοβαρα μπας και πιασει τοπο πουθενα, εδω ή αλλου, αδιαφορο. Το οτι ο αλλος εγινε πατερας, ειτε το ηθελε ειτε δεν το ηθελε, δε σημαινει οτι σταματησε να ειναι αντρας κι οτι δε μπορει να γουσταρει μια γυναικα. Το να μη θελει να ειναι με τη μητερα του παιδιου του, δικο του θεμα. Υπευθυνος πρεπει να σταθει απεναντι στο παιδι του. Τωρα αν μια τυπισσα, κανει κογξες επειδη υπαρχει ενα παιδι πριν καν μπει στη σχεση, ε τοτε καλυτερα να μη μπει. Αμα ειναι να του τα κανει τσουρεκια του αλλου γιατι "δε μπορουμε να παμε 2μερο αυτο το σουκου επειδη εχεις το παιδι σου", "παλι θα πας να παρεις το παιδι σου και θα δεις ΑΥΤΗΝ", "παλι δεν εχεις λεφτα γιατι πληρωσες το παιδι σου", ας τον αφησει τον αλλο στην ησυχια του κι ας βρει κανεναν χωρις υποχρεωσεις. Διαφορετικα, αν ο αλλος ειναι σωστος, στην πρωτη γκρινια της γκομενας για το παιδι του, θα πρεπει να τη στειλει στη μανα της με τις κλωτσιες.

Egw-eimai-leme

# 128 στις 15/9/2015
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 126 από Cynicality

Νομιζω στο μπεβερλι χιλς και στο μελροουζ πλεις γινοντουσαν κατι τετοια. Απο αυτωνων τη ζωη βγαλμενα θα'ναι. Αφου περιμενω με αγωνια το θεμα στο οποιο θα πεθανουμε καποιον στην πρωτη σελιδα και θα επιστρεψει απο τον αλλο κοσμο στην 20η.

Cynicality

# 129 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Κατσε γιατι οι αποφασεις αλλαζουν καθε δυο σελιδες συνηθως.

Παράθεση:
Σχόλιο # 127 από Egw-eimai-leme

Μα αν εχω καταλάβει σωστά οι αποφάσεις ειναι ειλημμένες...απλά σε κουβέντα να βρισκόμαστε...

Egw-eimai-leme

# 130 στις 15/9/2015
author

Κάτσε γιατι τα μαθηματικά δεν μου βγαίνουν...

...ασε που ειμαστε μόνο στις 7 σελίδες...
11 χρόνια χωρισμένοι, κι αυτός εμφανίστηκε με παιδί...
πόσο ειναι αυτό το παιδί που του δίνει και χρήματα? 

(αυτό με το οτι θα τον έβρεχε...θεϊκό)

Cynicality

# 131 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μωρο ειναι απο ο,τι καταλαβα, μαλλον στη μανα τα δινει. Οσο για το βρεξιμο, του ειπανε να τον βρεξει κι αυτος τον εκανε μπουγελο.

Paralia48

# 132 στις 15/9/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Πάντως αυτή η υπόθεση  είναι σκέτο τρελοκομείο!
Αν η Ψαράκι τα εννοεί αυτά που γράφει είναι Ψαρούκλα.

Δηλαδή ήρθε τώρα ένας από το παρελθόν με μωρό,  της είπε ότι τάχα μου την αγαπάει και αυτή τώρα βασανίζεται αν θα τον πάρει , ενώ στην πραγματικότητα δεν τον αγαπάει αλλά ζηλεύει αυτή που της έκανε  το κατα λάθος μωρό!! αιντεεε...

Μωρέ Ψάρι, αν υπάρχεις, υπάρχει ένας κανόνας . Δεν αρκεί ένας άντρας να μας αγαπάει. Πρέπει εμείς  να τον αγαπάμε.

sissy108

# 133 στις 15/9/2015
author
Γυναίκα / 40 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 609

psaraki1986 ασχετως με το τι λεει ο ιδιος... που φυσικα  ειναι λογικο να τα παρουσιαζει τα πραγματα ετσι οπως τον συμφερουν... δικαιολογοντας βεβαια τον εαυτο του...!!νομιζω οτι τα γεγονοτα μιλανε απο μονα τους..!!.και εσυ αυτα θα πρεπει να κοιτας...!!οσα ελαφρυντικα και να δινει ο ιδιος στον εαυτο του δεν αλλαζει κατι ...γιατι η ολη κατασταση φωναζει απο μακρια...!!στο προηγουμενο ποστ  μου νομιζω οτι αναλυσαμε περισσοτερο την κατασταση η οποια δεν νομιζω οτι χρειαζοταν βεβαια και τοση αναλυση μιας και ειναι πολυ ξεκαθαρη... ...

επισης  φυσικο ειναι να σου λεει ετσι μεγαλα λογια για να σε ριξει οτι δηλαδη δεν σε ειχε ξεπερασει ποτε και οτι εσενα σκεφτοταν παντα κλπ αλλα βεβαια παρολα αυτα εκανε οτι εκανε  ...νσ σου πω την αληθεια μου θυμισε λιγο και το  "στιγμιαιο λαθος" που  ελεγε και  ο πασχαλης ο τραγουδιστης  αν θυμασαι την ιστορια ...χαχα!!καταλαβαινεις δηλαδη γελοιοτητες...γελουσε ολη η ελλαδα... !!

γενικα μην τα πιστευεις αυτα ιδιως απο τον συγκεκριμενο ο οποιος δεν δειχνει καμια σοβαροτητα και γενικα και απο οτι φαινεται  ειναι ενα ατομο καθαρα αναξιοπιστο...πραγματικα ισχυουν οτι εγραψα στο προηγουμενο πιστ μου...ειναι τρομερα ξεκαθαρα τα πραγματα ... επομενως εσυ θα αποφασισεις τι θα κανεις και αν θα ρισκαρεις να μπλεξεις με ενα τεοιου ειδους ατομο...ειναι σιγουρο οτι δεν σε περιμενει και εσενα καλη καταληξη και πραγματικα πιστευω και χωρις να σε ξερω με αυτα που γραφεις μονο  οτι σου αξιζει κατι πολυ καλυτερο...

επισης καλο ειναι να μην υποστηριζεις οτι λογω του παιδιου δεν θελεις να εισατε μαζι γιατι ετσι οπως τον κοβω αυτος ειναι ικανος να μισησει  ακομα και ιδιο το παιδι του επειδη μπαινει και καλα εμποδιο στην ευτυχια του...
Αρέσει στο μέλος siopi13

Psaraki1986

# 134 στις 15/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
Ευχαριστω πολύ!!Οφειλω να ομολογησω οτι τα λογια σου με βοηθησαν πολύ ..Μου κανει καλό να ακούω γνωμες από αλλους που εχουν καθαρο μυαλο και κριση!!Α!!και αν οντως με αγαπα οπως λεει δεν αλλαζει και κατι γιατι απι οτι βλεπω με περιμενουν προβληματα τα οποια δεν θα μπορω να διαχειριστω!Αρα τωρα μενει να μην ξαναπαντησω ουτε σε τηλ ουτε σε μηνυματα δικα του για να ξεχαστει το θεμα!!

Psaraki1986

# 135 στις 15/9/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
Α!!και δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτα που λετε περι λουλουδακιου ...Εδω μεσα ειμαστε ελευθεροι να βαλουμε οποιο θεμα θελουμε...Οσοι εχετε απλα διαθεση για ειρωνειες και χλευασμους αλλου που σας παιρνει...Αλλωστε αυτος που ειναι εχω απι τον χορο πολλα τραγουδια ξερει...ετσι λενε...σημερα εγω αυριο εσεις...Μπορει να τυχει στον καθενα αυτο που προβληματιζει εμενα...Αντε γεια !!!

Egw-eimai-leme

# 136 στις 15/9/2015
author

Για να καταλάβω...

εδώ μέσα είμαστε ελεύθεροι να βάλουμε όποιο θεμα θέλουμε, αλλά οι υπόλοιποι δεν είναι ελεύθεροι να σχολιάζουν όπως θέλουν...

ενδιαφέρουσα άποψη,,,ο αγαπητικός την ξέρει?

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από Psaraki1986
Α!!και δεν καταλαβαινω τι ειναι αυτα που λετε περι λουλουδακιου ...Εδω μεσα ειμαστε ελευθεροι να βαλουμε οποιο θεμα θελουμε...Οσοι εχετε απλα διαθεση για ειρωνειες και χλευασμους αλλου που σας παιρνει...Αλλωστε αυτος που ειναι εχω απι τον χορο πολλα τραγουδια ξερει...ετσι λενε...σημερα εγω αυριο εσεις...Μπορει να τυχει στον καθενα αυτο που προβληματιζει εμενα...Αντε γεια !!!

Cynicality

# 137 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ετσι και μου φερει αυριο μεθαυριο κανενα ξωγαμο στο σπιτι η αληθεια ειναι οτι θα συγχυστω. Εγω τοσο καιρο τον  ψηνω για σκυλι κι αυτος μου φερνει παιδι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από Psaraki1986

...ετσι λενε...σημερα εγω αυριο εσεις...Μπορει να τυχει στον καθενα αυτο που προβληματιζει εμενα...Αντε γεια !!!

Egw-eimai-leme

# 138 στις 15/9/2015
author

κτύπα αλύπητα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 137 από Cynicality

Ετσι και μου φερει αυριο μεθαυριο κανενα ξωγαμο στο σπιτι η αληθεια ειναι οτι θα συγχυστω. Εγω τοσο καιρο τον  ψηνω για σκυλι κι αυτος μου φερνει παιδι.

BillCast

# 139 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

θίθθυ, μου έλειψες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 133 από sissy108

psaraki1986 ασχετως με το τι λεει ο ιδιος... που φυσικα  ειναι λογικο να τα παρουσιαζει τα πραγματα ετσι οπως τον συμφερουν... δικαιολογοντας βεβαια τον εαυτο του...!!νομιζω οτι τα γεγονοτα μιλανε απο μονα τους..!!.και εσυ αυτα θα πρεπει να κοιτας...!!οσα ελαφρυντικα και να δινει ο ιδιος στον εαυτο του δεν αλλαζει κατι ...γιατι η ολη κατασταση φωναζει απο μακρια...!!στο προηγουμενο ποστ  μου νομιζω οτι αναλυσαμε περισσοτερο την κατασταση η οποια δεν νομιζω οτι χρειαζοταν βεβαια και τοση αναλυση μιας και ειναι πολυ ξεκαθαρη... ...

επισης  φυσικο ειναι να σου λεει ετσι μεγαλα λογια για να σε ριξει οτι δηλαδη δεν σε ειχε ξεπερασει ποτε και οτι εσενα σκεφτοταν παντα κλπ αλλα βεβαια παρολα αυτα εκανε οτι εκανε  ...νσ σου πω την αληθεια μου θυμισε λιγο και το  "στιγμιαιο λαθος" που  ελεγε και  ο πασχαλης ο τραγουδιστης  αν θυμασαι την ιστορια ...χαχα!!καταλαβαινεις δηλαδη γελοιοτητες...γελουσε ολη η ελλαδα... !!

γενικα μην τα πιστευεις αυτα ιδιως απο τον συγκεκριμενο ο οποιος δεν δειχνει καμια σοβαροτητα και γενικα και απο οτι φαινεται  ειναι ενα ατομο καθαρα αναξιοπιστο...πραγματικα ισχυουν οτι εγραψα στο προηγουμενο πιστ μου...ειναι τρομερα ξεκαθαρα τα πραγματα ... επομενως εσυ θα αποφασισεις τι θα κανεις και αν θα ρισκαρεις να μπλεξεις με ενα τεοιου ειδους ατομο...ειναι σιγουρο οτι δεν σε περιμενει και εσενα καλη καταληξη και πραγματικα πιστευω και χωρις να σε ξερω με αυτα που γραφεις μονο  οτι σου αξιζει κατι πολυ καλυτερο...

επισης καλο ειναι να μην υποστηριζεις οτι λογω του παιδιου δεν θελεις να εισατε μαζι γιατι ετσι οπως τον κοβω αυτος ειναι ικανος να μισησει  ακομα και ιδιο το παιδι του επειδη μπαινει και καλα εμποδιο στην ευτυχια του...

BillCast

# 140 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ρε ο Χάουζ εδω μέσα θα χε καραφτιαχτεί. θα έχωνε πληθυσμό στους τομογράφους, μετά θα τους κοίταζε στα μάτια και θα τους έλεγε ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

μετά θα κούμπωνε τα χαπάκια του κύριος, και θα την έκανε να καταστρέψει κι άλλα μυαλά.

τι υπερτέλειος τύπος! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 121 από Cynicality

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε