Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Επειγον!θα ηθελα την γνωμη σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Cynicality

# 141 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Τωρα που το σκεφτομαι... ετοιμο παιδι...το βλεπεις καθε σουκου κι αν...χμ...ξαφνικα η ιδεα να τον σπρωξω να βρει γκομενα μου φαινεται δελεαστικη.

Cynicality

# 142 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ναι και στο τελος θα ξεκινουσε τις λοβοτομες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από BillCast

ρε ο Χάουζ εδω μέσα θα χε καραφτιαχτεί. θα έχωνε πληθυσμό στους τομογράφους, μετά θα τους κοίταζε στα μάτια και θα τους έλεγε ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.

μετά θα κούμπωνε τα χαπάκια του κύριος, και θα την έκανε να καταστρέψει κι άλλα μυαλά.

τι υπερτέλειος τύπος! 

Egw-eimai-leme

# 143 στις 15/9/2015
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 964
'Aρεσαν+: 0%

Πού να βρεί λοβούς ρε συ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Cynicality

BillCast

# 144 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

θίθθυ σου βρήκα δουλειά! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Cynicality

Cynicality

# 145 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

στα αυτια 

Παράθεση:
Σχόλιο # 143 από Egw-eimai-leme

Πού να βρεί λοβούς ρε συ...

Cynicality

# 146 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παντως αμα αποφασισεις σε μερικες σελιδες οτι τον θες και σου κανει μετα αυτος τον δυσκολο, σου εχω καταπληκτικα παιχνιδακια χειροποιητς για το μωρο για να τον καλοπιασεις. Τιμαι λογικαι. Πληροφοριες στο ινμποξ. 

(Να μαλακιζομαστε αλλα να μη ξεχναμε και το επιχειρηματικο δαιμονιο)

Paralia48

# 147 στις 16/9/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παράθεση:
Σχόλιο # 135 από Psaraki1986
ε...σημερα εγω αυριο εσεις...Μπορει να τυχει στον καθενα αυτο που προβληματιζει εμενα...Αντε γεια !!!

Δηλαδή, τι θα μπορούσε να συμβεί>

Μια μέρα χτυπά η πόρτα και έρχεται ένας πολύ παλιός γκόμενος με ένα  μωρό στην αγκαλιά και κλέγεται , ότι όλα αυτά τα χρόνια με αγαπούσε και το μωρό αυτό του βρέθηκε καταλάθως και ότι μόλις 'εγινε πατέρας κατάλαβε, πως δεν μπορεί να ζει χωρίς εμένα και εμένα ήθελε να παντρευτεί και όχι τη μάνα του παιδιού και όλα αυτά τα δακρύβρεχτα...

Έχω την εντύπωση, ότι θα του είχα κλείσει την πόρτα πριν τελειώσει και όχι μόνο τώρα που δεν είμαι μόνη, αλλά και μόνη να ήμουν.

Η αλήθεια όμως είναι ότι μια αδυναμία στα μωρά την έχω. Αν αυτό με κοιτούσε , μπορεί να του χαμογελούσα, ακόμη και να το αγκάλιαζα... Αυτόν, ούτε να τον φτύσω!

achinos

# 148 στις 16/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Απαντήσεις: 13.762

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από Paralia48

Δηλαδή, τι θα μπορούσε να συμβεί>

Παίρνεις το μωρό

κ του κλείνεις την πόρτα στα μούτρα.

Paralia48

# 149 στις 16/9/2015
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.777

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από achinos

Παίρνεις το μωρό

κ του κλείνεις την πόρτα στα μούτρα.

και μετά καλά ξεμπερδέματα με τη μάνα!

Άσε ρε Αχινέ καλύτερα.

Μπράβο, βλέπω έφτιαξε και το κομπιούτερ σου, ή ανακάλυψες το κόλπο που σβήνεις. (Πας στο μολυβάκι και ακυρώνεις το ένα)

achinos

# 150 στις 16/9/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 149 από Paralia48

και μετά καλά ξεμπερδέματα με τη μάνα!

Άσε ρε Αχινέ καλύτερα.

Μπράβο, βλέπω έφτιαξε και το κομπιούτερ σου, ή ανακάλυψες το κόλπο που σβήνεις. (Πας στο μολυβάκι και ακυρώνεις το ένα)

Η μάνα ας πρόσεχε, που αφήνει τον άσκεφτο να κάνει βίζιτες στην άλλη με το μωρό...

Οχι καλέ παραλί,

είναι που όταν είμαι βραδινή βάρδια, πατάω αποστολή...

κ τρέχω μετά ν αλλάξω κάναν ορό, καμιά πάπια, κάνα καθετήρα...

κ χάνω το χρόνο της διόρθωσης

(πλάκα κάνω ε; )

roberto1968

# 151 στις 14/11/2015
author
Ανδρας / 54 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Γέρακα
Απαντήσεις: 1

καλησπερα.εγω ειμαι της γνωμης να μην προχωρησεις τιποτε,θα μπλεξεις.μακρια απο θολα νερα.οταν το μετανιωσις θα ειναι πια αργα,με αγαπη ολα αυτα.

Αρέσει στο μέλος Psaraki1986

matiamou123

# 152 στις 15/11/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το προβλημα σου ειναι το μωρο...αν δεν ηταν το μωρο πιστευω τωρα θα ησουν μαζι του...ομως πως γινεται ενα μωρο?ετσι χωρις την συναινεση και των δυο?μηπως με τον ιδιο τροπο διεκδικουσε και την αλλη κοπελα την οποια και εκανε μανα του παιδιου του...?

πως λεει οτι σε σκεφτοταν τοσα χρονια...τι στιγμη που εχει ενα παιδι...?λογικα θα σου εχουν περασει απο το μυαλο ολα αυτα...αν σε σκεφτοταν και σε ηθελε θα σε διεκδικουσε την στιγμη που επρεπε και οταν επρεπε ασχετα αν ησουν με αλλον...βεβαια αυτη η πραξη σωστη δεν θα ηταν...αλλα ανθρωπος που ειναι τρελος και παλαβος για εσενα...μαθαινει ψαχνει και βρησκει και διεκδικει πριν καλα κανεις την επομενη σχεση σου...
προχωρα την ζωη σου γιατι τα πισωγυρισματα ειναι απλα πισωγυρισματα της στιγμης...αν θελεις να ζησεις κατι εφημερο τοτε καντο...αν παλι εισαι φαση του οτι θελεις να μεινεις μονη σου να ξεκαθαρισεις...μην κανεις τιποτε απολυτος...μην δινεις ελπιδες.
μπορει να εχω λαθος...εσυ ξερεις καλυτερα απο ολους μας εδω τι πρεπει να κανεις.

Psaraki1986

# 153 στις 20/12/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
Τελικά παιδιά ο αντρας αυτός δεν ειναι χωρισμενος.Μενει μαζι με την μανα του μωρου αλλα δεν ειναι αρραβωνιασνενη η παντρεμενη.Οταν το ανακαλυψα θυμωσα πολυ!!Με ρωτησε αν θελω να χωρισει για να ειμαστε μαζι!!Τι να κανω???

kosmas38

# 154 στις 20/12/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ρε συ billio εσύ εισαι?

Σοβαρά τώρα κοπελιά θες και τα λες?Για όνομα του Θεού έρχεται δηλαδή κάποιος μετά από χρόνια επειδή του ταυλωσε, με ένα μωρο , σου πουλάει τον παπά ότι σε αγαπούσε και δεν σε ξέχασε και φύκια για μεταξωτές κορδέλες...θέλει και χρόνο να το σκεφτεί κιόλας, στην πορεία ανακαλύπτεις παπατζιλικια bonus και σε ρωτάει κιόλας αν θέλεις να χωρισει...Και συ το σκέφτεσαι...εδώ και 3 μήνες!!Ριχτού ενα κουτουλιδι και ένα ξεγυρισμένο μπινελικι και προχωρά παρακάτω στην ζωή σου αλλιώς θα έχεις σημαντικό μερίδιο ευθύνης στην μελλοντική μιζέρια σου.

Psaraki1986

# 155 στις 20/12/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Αλήθεια πιστευεις οτι η ζωη μου θα ειναι μιζερη μαζι του??Ξερω οτι με αγαπα και ενω στην αρχη δεν ενοιωθα τιποτα γιαυτον τωρα τον σκεφτομαι συνεχεια..Τον ερωτευτηκα και στεναχωριεμαι πολυ που δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι..

magdalinx

# 156 στις 24/12/2015
author
Γυναίκα / 35 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 70

Δεν είναι πρωτόγνωρο και περίεργο πια να χωρίζουν ζευγάρια με παιδί και να έχουν άλλους συντρόφους. Σίγουρα δεν είναι κ ότι πιο ευχάριστο για ένα παιδί να μην μπορεί να βλέπει τους γονείς του αγαπημένους και κάτω από την ίδια στέγη αλλά αυτό κάποιες φορές κατά τη γνώμη μου είναι πιο υγιές από ένα ζευγάρι που δεν αγαπιέται και τρώγεται κάθε μέρα και θα πρέπει οι γονείς να καταπιέζονται και να μένουν μαζί χάρη του παιδιού!

Ο άντρας αυτός έχει ένα παιδί που σημαίνει ότι έχει κάποιες υποχρεώσεις = ότι πάντα και εφόρου ζωής μέρος του χρόνου του των χρημάτων του κτλ θα πηγαίνουν στο παιδί του.Πάντα θα είναι η πρώτη του προτεραιότητα και μετά θα έρχεται η νυν σύντροφος η δουλειά κτλ.
Αυτό είναι κάτι αρχικά που πρέπει εξαρχής να είσαι συνειδητοποιημένη.

Από κει και πέρα δεν νομίζω ότι χρειάζεσαι μια άμεση απάντηση εδώ και τώρα,εννοώ ότι με τον καιρό θα καταλάβεις τι είναι σωστό για σένα και αν τελικά σ ταιριάζει και σε αγαπάει ή τα βρήκε σκουρα και ψάχνει σανίδα σωτηρίας...

Θα σου πρότεινα να βρίσκεστε αρχικά και όταν σιγουρευτείτε και οι 2 για το τι θέλετε χωρίς αμφιβολίες να κάνετε το επόμενο βήμα!

achinos

# 157 στις 24/12/2015
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό

Παράθεση:
Σχόλιο # 155 από Psaraki1986
Αλήθεια πιστευεις οτι η ζωη μου θα ειναι μιζερη μαζι του??Ξερω οτι με αγαπα και ενω στην αρχη δεν ενοιωθα τιποτα γιαυτον τωρα τον σκεφτομαι συνεχεια..Τον ερωτευτηκα και στεναχωριεμαι πολυ που δεν μπορουμε να ειμαστε μαζι..

Ρε ψαράκι, σε δουλεύει απροκάλυπτα κ εσύ το χάβεις, δεν είσαι απλώς ψαράκι, ψάρακας είσαι, ( ή τρολλάρεις ξερωγω) σορρυ για το χριστουγεννιάτικο στόλισμα, αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ.

UFO-MUFO

# 158 στις 25/12/2015
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 280

Αχ!

(Ξανα-) φέρτε μου ένα μαντολίνο
για να δείτε πώς πονώ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από Psaraki1986
Τελικά παιδιά ο αντρας αυτός δεν ειναι χωρισμενος.Μενει μαζι με την μανα του μωρου αλλα δεν ειναι αρραβωνιασνενη η παντρεμενη.Οταν το ανακαλυψα θυμωσα πολυ!!Με ρωτησε αν θελω να χωρισει για να ειμαστε μαζι!!Τι να κανω???

Αφού δεν είναι αρραβωνιασμένη η παντρεμένη,

αλλά ούτε και χωρισμένη η χήρα και αφού

τα θέλει ο κ@λος σου... χώσου! Χωράς!!!

Psaraki1986

# 159 στις 27/12/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Το κακο ειναι οτι δεθηκα μαζι του τωρα!Τον αγαπω!Δεν ξερω αν ειναι το σωστο να ειμαι μαζι του ή θα φαω τα μουτρα μου!!

Psaraki1986

# 160 στις 27/12/2015
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
achinos γιατι λες οτι με δουλευει?Ξερω οτι με αγαπα αλλα επισης ξερω οτι η αγαπη δεν ειναι αρκετη απο μονη της.Τώρα δεν ξερω τι προβλήματα θα εχω με την μανα του μωρου στο μελλον...
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε