Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Επειγον!θα ηθελα την γνωμη σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Psaraki1986

# 161 στις 7/1/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Θέματα: 12
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%
Πληροφοριακά παιδιά η ιστορία αυτή τελείωσε οριστικά γιατί είχε υποσχεθεί να ξεκαθαρίσει με την μανα του μωρού (να την χωρίσει δηλ)και τελικά δεν το εκανε.ΨΗΛΟ ΓΑΖΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΕ Ο Μ...Σ!!!

Psaraki1986

# 162 στις 24/3/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Εγω ειμαι πάλι παιδιά.Τελικα ο τυπος με το μωρο δεν λεει να σεβαστει την απόφαση μου να απομακρυνθω αφου δεν ξεκαθαρισε με την μανα του μωρου!!Με παιρνει συνεχεια τηλ, στελνει μηνυματα ,στελνει λουλουδια...Αληθεια κουραστηκα δεν ξερω τι να κανω!!!

Mystik_Male

# 163 στις 24/3/2016
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από Psaraki1986
Εγω ειμαι πάλι παιδιά.Τελικα ο τυπος με το μωρο δεν λεει να σεβαστει την απόφαση μου να απομακρυνθω αφου δεν ξεκαθαρισε με την μανα του μωρου!!Με παιρνει συνεχεια τηλ, στελνει μηνυματα ,στελνει λουλουδια...Αληθεια κουραστηκα δεν ξερω τι να κανω!!!

Ναι, κοριτσάκι μου.

Σε καταλαβαίνω.

Πόσο δύσκολο είναι να αλλάξεις αριθμό τηλεφώνου...

Πόσο αβάσταχτο είναι να του γυρίσεις τα λουλούδια πίσω 1-2 φορές... να μην τα δεχτείς δηλαδή...

Τί τραβάς κι εσύ... που δεν θέλεις να σταματήσει να σε διεκδικεί...

#no_hope

Psaraki1986

# 164 στις 24/3/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Πιστεψε με του εδειξα με καθε τροπο οτι δεν μπορει να με αναστατωνει καθε τρεις και λιγο αλλά αυτος συνεχιζει.Γιατι εγω δηλαδη να πρεπει να αλλάξω αριθμό?Ειμαι ξεκαθαρη και αφου δεν εχουμε μελλον μαζι οφειλει να το σεβαστει...

saizo13

# 165 στις 25/3/2016
author
Ανδρας / 37 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 168

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από Psaraki1986

Δοκίμασες τη μέθοδο "Θείος με το Δίκανο"? Ή το "Θείος με το Καδρόνι και την Ταβανόπροκα"?

Ψήστο. Έχουν υψηλό % επιτυχίας.

Θα σου λεγα πήγαινε και στους τσέους να δηλώσεις μια παρενόχληση, αλλά πολύ μπανάλ και τετριμμένο...

Enikos

# 166 στις 25/3/2016
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 30.111

Το θεμα σου περιγραφει, τι θελουν οι αλλοι. Εσυ τι θες, δεν μας ειπες.

Ασε που πρεπει ναχει ληξει, αλλα δε ντο ειδα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Psaraki1986

Επειγον!θα ηθελα την γνωμη σας
Θα ήθελα πολύ την γνώμα σας για ένα θέμα που με απασχολεί.Ένας πρώην μου ξαναγύρισε στη ζωή μου μετά από πολλά χρόνια και με διεκδικεί.Χωρίσαμε τότε για ασήμαντους λόγους και χαθήκαμε για πολλά χρόνια.Το θέμα τώρα είναι ότι έχει και ενα μωρακι λίγων μηνών ..Με την μανα του μωρού χώρισε και επίσης δεν την παντρευτηκε ποτέ . Λέει ότι με αγαπά και ότι μόνο εμένα σκευτόταν όλα αυτά τα χρόνια και ότι δεν μπίρεσε να δεσμευτει με καμιά γιατί πάντα εμένα αγαπούσε . Εκανε κάποιες προσπάθειες να επικοινωνήσει μαζι μου όλα αυτα τα χρονια αλλα εγώ ήμουν με αλλο και παντα τον απέρριπτα ..Πριν λίγες μερες και ενω εγω χωρισα ενγφανίστηκε στη ζωη μου αλλα εχει και ενα μωρό τωρα.  ΚΑΙ ΕΓΩ δεν ξερω τι να κάνω..Να ειμαι μαζί του με ενα μωρο??θα ειναι δυσκολα τα πραγματα με την μανα του μωρου με τουσ γονεισ μου που δεν θα το εγγκρινουν ολο αυτο αλλα και η δικη του οικογενεια θελει να παντρευτει την μανα του μωρου του αλλα αυτοσ λεει οτι δεν την θελει...δεν την αγαπα...ειλικρεινα ειναι μεγαλο το μπερδεμα και δεν ξερω τι να κάνω...εγω θελω να ειμαι καλα και ευτυχισμενη περασα πολλα και δεν θελω αλλα προβληματα...Μιλησαμε και ειπε  οτι θελει χρονο να σκεφτει..και γω το ιδιο...δεν του υποσχεθηκα τιποτα...Εχει βρεθει κανενας η ξαμθα σε παρομοια θέση?Πως να χειριστω την κατασταση??Δεν ειναι ευκοκα τα πραγματα με ενα μωρο...

Mystik_Male

# 167 στις 26/3/2016
author
Ανδρας / 53 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 40
Απαντήσεις: 2.599

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από Psaraki1986
Πιστεψε με του εδειξα με καθε τροπο οτι δεν μπορει να με αναστατωνει καθε τρεις και λιγο αλλά αυτος συνεχιζει.Γιατι εγω δηλαδη να πρεπει να αλλάξω αριθμό?Ειμαι ξεκαθαρη και αφου δεν εχουμε μελλον μαζι οφειλει να το σεβαστει...

Είναι η μόνη λύση αν θέλεις να σταματήσει όλα αυτά που κάνει.

Αλλιώς, συντηρείς την ελπίδα ότι κάποτε θα συμβεί αυτό που θέλεις.

achinos

# 168 στις 26/3/2016
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Μονακό
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 13.762

Γιατί δεν του λες, πως θα ξεκαθαρίσεις εσύ με την μάνα του παιδιού του κ με όλο του το σόι.

Να την ευχαριστήσεις τη γυναίκα που κρατάει στο σπίτι της το κελεπούρι που έχει

κ δεν το αφήνει να βόσκει ελεύθερο 

τουλάχιστον...

Οχι ότι θα το κάνεις, γιατί θα χει γίνει καπνός πολύ πιο πριν.

Τραβάτε με να κλαίω είσαι κ συ ε;

Psaraki1986

# 169 στις 27/3/2016
author
Γυναίκα / 36 / Ελεύθερη
Ελλάδα
Τι ενοεις να ξεκαθαρισω εγω??
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε

Ο τρόπος λειτουργίας και οι κανόνες των forum του Sxeseis αλλάζουν!

Για λίγες ημέρες και μέχρι την ολοκλήρωση αυτών των αλλαγών η δυνατότητα αποστολής νέων θεμάτων και απαντήσεων δεν είναι θα δυνατή.

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση.