Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 300.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το πιο δημοφιλές κοινωνικό δίκτυο γνωριμιών στην Ελλάδα.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καθαρίστριες υπ οικ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

sotos-1

# 1 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καθαρίστριες υπ οικ...

Είδα σήμερα έναν πίνακα με τους μισθούς αυτών των περίφημων καθαριστριών...

Οι πλήρους απασχόλησης τσεπώνουν 2414,71 ευρώ...

Οι 5ωρες 1455,04

Οι 4ωρες 1066,72

Οι 3ωρες 952,91

Αφιερωμένο σε όσους δουλεύουν πραγματικά 8ωρα και 10ωρα,δεν παίρνουν ούτε το 1/3 και θα πάνε την Κυριακή να ψηφίσουν...

Paralia48

# 2 στις 15/9/2015
author
Γυναίκα / 53 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 24
Απαντήσεις: 7.848
'Aρεσαν+: 0%

Δηλαδή, για κάτσε, οι καθαρίστριες στο κάθε υπουργείο , για την ίδια δουλειά , παίρνουν διαφορετικούς μισθούς?
Αν ναι, γιατί?
Μήπως στο Υπ. Οικ. καθαρίζουν περισσότερες ...βρώμες

Αρέσει στο μέλος Pantelis50

Egw-eimai-leme

# 3 στις 15/9/2015
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 964

Γιατί ? έχεις την εντύπωση οτι καθαρίζουν κάτι?

Οι περισσότερες έχουν μπει εκεί και καλά ως καθαρίστριες, και σε ανύποπτο χρόνο θα γίνουν υπάλληλοι γραφείου. Ασε που οι περισσότερες παρουσίες που έκαναν ποτέ στο υπουργείο ήταν τοτε που είχαν στήσει σκηνές απ έξω για να τις βλέπουν τα κανάλια...

...μεταξύ μας τώρα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Paralia48

Δηλαδή, για κάτσε, οι καθαρίστριες στο κάθε υπουργείο , για την ίδια δουλειά , παίρνουν διαφορετικούς μισθούς?
Αν ναι, γιατί?
Μήπως στο Υπ. Οικ. καθαρίζουν περισσότερες ...βρώμες

Αρέσει στα μέλη broomstick, siopi13 και σε ακόμα 1 μέλος.

BillCast

# 4 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγω εχω να πω τα εξής:

καταρχή, είναι ήδη υποκριτικό να καταργείς τις συλλογικές συμβάσεις (όλες οι κυβερνήσεις μέχρι τώρα έχουν συναινέσει σαυτό ανεξαίρετα)

και μετά να προσλαμβάνεις ενα μικρό αριθμό ήδη απολυμένων δημοσίων υπαλλήλων για ξεκάρφωμα του 
και καλά "κατά των απολύσεων". άπαξ και καταργούνται οι συλλογικές, οι εργαζόμενοι είναι στο έλεος των εργοδοτών και τέλος. (μη σας αναφέρω τι έγραφε η τελευταία σύμβαση που μου δώσαν να υπογράψω και φρίξετε εντελώς).
μετά, απλά οι κυβερνήσεις όταν πρωτοβγαίνουν ειδικά, θέλουν να κάνουν 5-6 κινήσεις πάνω ακριβώς στα λάθη των προηγούμενων για να δείξουν οτι διαφέρουν. είναι στανταράκι πολιτική τακτική (χώρια τις ψήφους που εξασφαλίζουν απαυτό).
γενικά στην ελλάδα παρατηρώ πως πάρα πολλά χρόνια γινόταν κάτι πολύ αλλόκοτο: είχε ταυτόχρονα σε ιδιωτικό-δημόσιο τομέα, εναν μπασταρδεμένο σοσιαλισμό και καβάλα εναν ακραίο καπιταλισμό. ε αυτά μαζί δεν πάνε.
ή θα φτιάξεις δημόσιο-γίγαντα, που θα παρέχει πραγματικά στους πολίτες, με υποδομές υγείας-παιδείας-ασφάλισης κλπ, και εκεί κάνε τις προσληψάρες σου αβέρτα να γουστάρεις, 

κανείς δε θα σου πει κουβέντα. (αυτό βέβαια προϋποθέτει, να μη βάζουν χέρι οι πολιτικοί στο δημόσιο τορβά, να φτιάχνουν βίλες με τα ευρωπαϊκά πακέτα στήριξης κλπ κλπ σιχαμένα, αλλά να υπάρχει πάντα γεμάτος δημόσιος τορβάς να πληρώνει και να επενδύει -ονειρο απατηλό στην ελλάδα).

ή θα τα δώσεις όλα στον ιδιωτικό τομέα να καλπάσει όπως ξέρει κ μπορεί ΑΛΛΑ και με φορολόγηση που δεν θα τον γ@αει οριζόντια, ούτως ώστε να μπορέσει να αναπτυχθεί και να δώσει θέσεις εργασίας.

τα υπόλοιπα είναι για κατανάλωση.

Egw-eimai-leme

# 5 στις 15/9/2015
author

...και να συμπληρώσω...

ταυτόχρονα με κατάργηση της μονιμότητας (συνταγματικά) των δημοσίων υπαλλήλων...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από BillCast

εγω εχω να πω τα εξής:

καταρχή, είναι ήδη υποκριτικό να καταργείς τις συλλογικές συμβάσεις (όλες οι κυβερνήσεις μέχρι τώρα έχουν συναινέσει σαυτό ανεξαίρετα)

και μετά να προσλαμβάνεις ενα μικρό αριθμό ήδη απολυμένων δημοσίων υπαλλήλων για ξεκάρφωμα του 
και καλά "κατά των απολύσεων". άπαξ και καταργούνται οι συλλογικές, οι εργαζόμενοι είναι στο έλεος των εργοδοτών και τέλος. (μη σας αναφέρω τι έγραφε η τελευταία σύμβαση που μου δώσαν να υπογράψω και φρίξετε εντελώς).
μετά, απλά οι κυβερνήσεις όταν πρωτοβγαίνουν ειδικά, θέλουν να κάνουν 5-6 κινήσεις πάνω ακριβώς στα λάθη των προηγούμενων για να δείξουν οτι διαφέρουν. είναι στανταράκι πολιτική τακτική (χώρια τις ψήφους που εξασφαλίζουν απαυτό).
γενικά στην ελλάδα παρατηρώ πως πάρα πολλά χρόνια γινόταν κάτι πολύ αλλόκοτο: είχε ταυτόχρονα σε ιδιωτικό-δημόσιο τομέα, εναν μπασταρδεμένο σοσιαλισμό και καβάλα εναν ακραίο καπιταλισμό. ε αυτά μαζί δεν πάνε.
ή θα φτιάξεις δημόσιο-γίγαντα, που θα παρέχει πραγματικά στους πολίτες, με υποδομές υγείας-παιδείας-ασφάλισης κλπ, και εκεί κάνε τις προσληψάρες σου αβέρτα να γουστάρεις, κανείς δε θα σου πει κουβέντα.
ή θα τα δώσεις όλα στον ιδιωτικό τομέα να καλπάσει όπως ξέρει κ μπορεί ΑΛΛΑ και με φορολόγηση που δεν θα τον γ@αει οριζόντια, ούτως ώστε να μπορέσει να αναπτυχθεί και να δώσει θέσεις εργασίας.

BillCast

# 6 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλά αυτά ξέχνα τα. πάνε πακέτα με άρση βουλευτικής ασυλίας και η κατάργηση μονιμότητας θα σπάσει τους "νοικοκυραίους" που είναι και το βασικό στοχευμένο κοινό ψηφοφόρων.

ποτέ όμως

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Egw-eimai-leme

...και να συμπληρώσω...

ταυτόχρονα με κατάργηση της μονιμότητας (συνταγματικά) των δημοσίων υπαλλήλων...

Egw-eimai-leme

# 7 στις 15/9/2015
author

Προσωπικά το έχω ξεγραμμένο, ελπίζω όμως οτι θα το ζήσει η γενιά σας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από BillCast

καλά αυτά ξέχνα τα. πάνε πακέτα με άρση βουλευτικής ασυλίας και η κατάργηση μονιμότητας θα σπάσει τους "νοικοκυραίους" που είναι και το βασικό στοχευμένο κοινό ψηφοφόρων.

ποτέ όμως

BillCast

# 8 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εδω στη βουλή υπάρχει η χρυσή αυγή που είναι ολόκληρη υπόδικη για δολοφονίες, απόπειρες δολοφονίας, σύσταση συμμορίας, εμπρησμούς, ξυλοδαρμούς, καταστροφές, κλπ

και κάνουν προεκλογικές εκστρατείες (στην προηγούμενη σίζον) απο τη φυλακή. αυτό δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

το καλύτερο που μπορεί να συμβεί στο προτεκτοράτο-ελλάδα, είναι να μας βάλουν αδιάφθορους διευρωπαϊκούς ηγέτες να κάνουν δουλειά τους, να φύγουν τα κοπρόσκυλα που χουμε τόσα χρόνια, (εννοώ 

να φύγουν με οποιοδήποτε τρόπο έστω και με τη βία, δεν τραβάει άλλο να βλέπω το μειμαράκη "ασούμε" να χει σμπρώξει ολοκληρο εσπα σε 2 σπίτια, να μου κάνει ντιμπέιτ λες και απευθύνεται σε σκουλήκι. ποιός? το σκουλήκι που θα πρεπε να ναι φυλακή για 3 γενιές).

τώρα ντρέπομαι που θα παω να ψηφίσω και που εχω εκλογές γενικά. ναι, προτιμώ ως προτεκτοράτο, ξένες τυπικά (αφού ουσιαστικά έχω ήδη) ηγεσίες. αυτούς δεν τους θέλω. και δεν μπορώ να αξιώνω και απο εναν 

τσίπρα να καθαρίσει βρώμα 30 ετών μέσα σε μπομπολέικα, μέσα σε βαρδινογιαννέικα και με την ευρώπη να ουρλιάζει για οικουμενικές κυβερνήσεις.

απλά θέλω οι τύποι να ψοφήσουν. θα μου κάνει καλό. ξεκάθαρα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Egw-eimai-leme

Προσωπικά το έχω ξεγραμμένο, ελπίζω όμως οτι θα το ζήσει η γενιά σας...

BillCast

# 9 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

γιαυτό εξάλλου πήρα και απόφαση να την κάνω απο ελλάδα μέσα σε διάστημα 3ετίας (τόσο μου χω δώσει).

γιατί δεν είναι οι πολιτικοί μόνο το θέμα μου. ήδη έχει γίνει ανυπόφορη η συμβίωση με τους "νοικοκυραίους" που πλέον εκδηλώθηκαν στο 100% και φαίνεται καθαρά το γιατί και πώς φτάσαμε εδω πολιτικά.

τους σιχαίνομαι, ακόμα και όταν τους βλέπω σε συνομηλίκους μου (φρόντισαν να κληρονομηθούν τα συστατικά τους στα παιδιά τους, σε μια φανταστική φόρμα πλέον, εκβιαστικά απο τα γεννοφάσκια, να μη χαθεί η δυναστεία του μικροαστισμού). 

οπότε με τους "συνέλληνες" εχω τελειώσει. δεν με αφορούν. δεν με γουστάρουν δεν τους γουστάρω.
αυτοί όμως ψηφίζουν, όπως κ γω. δεν τα βρίσκουμε μεταξύ μας, χωρισμός. κλαψ κλαψ και μπαι μπάι για αλλού, να μπορώ να είμαι και έλληνας και ευρωπαίος και οτιδήποτε τεσπα, αρκεί να μπορώ να είμαι ο εαυτός μου (κάτι που εδω γίνεται ασφυκτικότερο μέρα τη μέρα).

πολυλογάω τώρα, 

αλλά μου βγαίνει πολύ πράμα μαζεμένο σε τέτοιες συζητήσεις, γιατί νιώθω κάθε μέρα κ ενα νέο ξύπνημα (αηδίας συνήθως) που θέλω οπωσδήποτε να την αλλάξω. αν όχι στην ελλάδα, τουλάχιστον στη δική μου ζωη.

Egw-eimai-leme

# 10 στις 15/9/2015
author

Το οτι πάντα θέλαμε κάποιον ξένο πάνω απο το κεφάλι μας δεν είναι καινουριο...

Πανηγυρίζουμε για την επανάσταση του 21 κι ας μας πηρε 400 χρόνια να την αποφασίσουμε (είναι παγκόσμιο ρεκορ αυτό)...και αμέσως μετά είχαμε Γερμανούς βασιλιάδες, αλλά καμαρώναμε για το Ελληνικό κράτος.

Τώρα για αυτο το καρκίνωμα, θα σε λυπήσω, αλλά το έβαλε εκεί η γενιά σου και οι νεότερες ίσως, που δυστυχώς δεν ξέρουν ιστορία, και δεν έχουν και βιώματα.

Δεν συνεχίζω την κουβέντα γιατι ειλικρινά με ξενερώνει αφάνταστα η προέγκριση.

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από BillCast

εδω στη βουλή υπάρχει η χρυσή αυγή που είναι ολόκληρη υπόδικη για δολοφονίες, απόπειρες δολοφονίας, σύσταση συμμορίας, εμπρησμούς, ξυλοδαρμούς, καταστροφές, κλπ

και κάνουν προεκλογικές εκστρατείες (στην προηγούμενη σίζον) απο τη φυλακή. αυτό δεν πρόκειται να γίνει ποτέ.

το καλύτερο που μπορεί να συμβεί στο προτεκτοράτο-ελλάδα, είναι να μας βάλουν αδιάφθορους διευρωπαϊκούς ηγέτες να κάνουν δουλειά τους, να φύγουν τα κοπρόσκυλα που χουμε τόσα χρόνια, (εννοώ 

να φύγουν με οποιοδήποτε τρόπο έστω και με τη βία, δεν τραβάει άλλο να βλέπω το μειμαράκη "ασούμε" να χει σμπρώξει ολοκληρο εσπα σε 2 σπίτια, να μου κάνει ντιμπέιτ λες και απευθύνεται σε σκουλήκι. ποιός? το σκουλήκι που θα πρεπε να ναι φυλακή για 3 γενιές).

τώρα ντρέπομαι που θα παω να ψηφίσω και που εχω εκλογές γενικά. ναι, προτιμώ ως προτεκτοράτο, ξένες τυπικά (αφού ουσιαστικά έχω ήδη) ηγεσίες. αυτούς δεν τους θέλω. και δεν μπορώ να αξιώνω και απο εναν 

τσίπρα να καθαρίσει βρώμα 30 ετών μέσα σε μπομπολέικα, μέσα σε βαρδινογιαννέικα και με την ευρώπη να ουρλιάζει για οικουμενικές κυβερνήσεις.

απλά θέλω οι τύποι να ψοφήσουν. θα μου κάνει καλό. ξεκάθαρα.

BillCast

# 11 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και να σου πω κάτι ρε Soto?

γιατί είμαι απαυτούς της τρίτης κατηγορίας που λες, στον ιδιωτικό τομέα, να δουλεύω και 10ωρα και απλήρωτα έξτρα κλπ

στα τέτοια μου να κάνει και κάποια κυβέρνηση μερικές προσλήψεις έτσι για την εξασφάλιση μερικών ψήφων στην επόμενη γύρα. ψωμί θα δώσει στην τελική μέσα απο θέσεις εργασίας. κι ας είναι και κοπροσκυλίκι.

αλλά όχι να χεις 6.000.000 ανθρώπους μέση και κάτω απο το όριο φτώχειας και να βάζεις τα κωλόχερά σου στη δημόσια τσέπη. ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΣΕΠΗ γαμω το μπελά μου.

και να οδηγείς σε εξευτελισμός 30τίας κοινωνικά ενα λαό που αλλοιώνεται και στον εργασιακό τομέα. ξέρεις πώς φέρονται οι εργοδότες στη γενιά μου (κ τη δική σου υποθέτω) πλέον? σαν να μαστε σκουπίδια.

κι ας έχουμε σπουδάσει (που δεν έχει σημασία, ο εργαζόμενος δεν είναι σκουπίδι, αλλά θέλω να σου πω για τα δικά τους κριτήρια), κι ας τους δουλεύουμε με συνέπεια.

είμαστε πιο αναλώσιμοι κι απο τα μελάνια στις ταμειακές τους. σιχαμένα σκουλίκια που ήταν πάντα έτσι και τώρα κάτω απο την αιγίδα όλων αυτών των κυβερνήσεων, βρήκαν ξέφραγα αμπέλια τα 8ωρα μας να το παίξουν μάγκες.

αυτό είναι το επικίνδυνο. η αλλοτρίωση ηθικά. και αυτό δεν θα χει σταματημό όσο ο εργαζόμενος σέρνεται χωρίς καμία προστασία απο εργοδότη σε εργοδότη. πάμε για δουλεία δηλαδή. δεν θα μαστε μόνο οι 

μάγειροι/ποτατζήδες κ μιξόλοτζιστς των ευρωπαίων, αλλά σιγά σιγά θα μας καταργήσουν και τα κεκτημένα με αίμα εργασιακά δικαιώματα (ήδη συμβαίνει) κ θα πρέπει να βγάλουμε τει-αει για να πάμε στις φυτείες κ τα ανθρακωρυχεία (και πού τέτοια τύχη).

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από sotos-1

Καθαρίστριες υπ οικ...

Είδα σήμερα έναν πίνακα με τους μισθούς αυτών των περίφημων καθαριστριών...

Οι πλήρους απασχόλησης τσεπώνουν 2414,71 ευρώ...

Οι 5ωρες 1455,04

Οι 4ωρες 1066,72

Οι 3ωρες 952,91

Αφιερωμένο σε όσους δουλεύουν πραγματικά 8ωρα και 10ωρα,δεν παίρνουν ούτε το 1/3 και θα πάνε την Κυριακή να ψηφίσουν...

BillCast

# 12 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

το ξέρω πολύ καλά ότι η γενιά μου είναι οι τοπ ψηφοφόροι τους. μια χαρά τα ξέρουν οι συνομήλικοί μου όλα.

χεσμένα απο φόβο ερπετά είναι. να στο πω απο πρώτο χέρι. φοβούνται τα τζιχάντια, φοβούνται τα σύνορα, φοβούνται κ τη μάνα τους (κυρίως το τελευταίο) 

για το θέμα ηγεσίας, δεν πιστεύω πως είναι "δικοί μας" όσοι κυβερνούσαν τόσα χρόνια. και το "δικοί μας" για μένα δεν έχει σύνορα. δεν είμαστε όλοι το ίδιο. της θειας μου της τάδε πχ που χει γιο τον τάδε και τον έχει χώσει με τη συναίνεσή του εκεί που τον έχωσε, μια χαρά της πρέπει και ο ταβερνιάρης για πρωθυπουργός και ο σαμαράς και όλοι.

οι υπόλοιποι τι φταίμε. τεσπά.

(πρέπει να συμβιβαστείς με την προέγκριση γιατί καμια ώρα θα σπάσεις απότομα και δεν θα σταματάς, οπότε καλύτερα χώνε σε δόσεις 

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Egw-eimai-leme

Το οτι πάντα θέλαμε κάποιον ξένο πάνω απο το κεφάλι μας δεν είναι καινουριο...

Πανηγυρίζουμε για την επανάσταση του 21 κι ας μας πηρε 400 χρόνια να την αποφασίσουμε (είναι παγκόσμιο ρεκορ αυτό)...και αμέσως μετά είχαμε Γερμανούς βασιλιάδες, αλλά καμαρώναμε για το Ελληνικό κράτος.

Τώρα για αυτο το καρκίνωμα, θα σε λυπήσω, αλλά το έβαλε εκεί η γενιά σου και οι νεότερες ίσως, που δυστυχώς δεν ξέρουν ιστορία, και δεν έχουν και βιώματα.

Δεν συνεχίζω την κουβέντα γιατι ειλικρινά με ξενερώνει αφάνταστα η προέγκριση.

kapoios-52

# 13 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μας δειχνουν τα ψιχουλα για να μην κοιταξουμε τη φρατζολα. 
Αυτο εκαναν παντα γιατι μονο αυτο ξερουν να κανουν (και το κανουν καλα) ωστε να μην εστιαζουμε την προσοχη μας πανω τους.
Αυτοματα ο καθε Σωτος (και εγω μαζι) συγκρινουμε τον εαυτο μας με καθαριστριες και δεν βλεπουμε τα μεγαλα κατορθωματα τους (τις κρατικες αγοραπωλησιες και τις μιζες που εχουν εξατμιστει).Ασχολουμαστε με τις καθε ειδους καθαριστριες και οι πολιτικες συμμοριες παιρνουν θαρρος και θελουν παλι να μας σωσουν απο τα προβληματα που αυτοι οι ιδιοι δημιουργησαν επιτηδες.Ταυτιζουμε τις καθαριστριες με πολιτικες ιδεολογιες και ξεχναμε οτι δεν υπαρχει πλεον δεξια, σοσιαλισμος και αριστερα αλλα μια συμορια δεξιοσοσιαλιαριστερων που μας πινουν το αιμα και δεν δισταζουν σε τιποτα. 
Το θεμα δεν ειναι αν τα φαγαμε μαζι. 
Το θεμα ειναι οτι αυτος που εφαγε εκατομμυρια δειχνει αυτον που εφαγε δεκαρες και θελει να τον στειλει 'ισοβια'.
Αρέσει στο μέλος Kristie1978

tzoulia59

# 14 στις 15/9/2015
author
Γυναίκα / 79 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.010

αν και δεν εκτιμω το πανελ ,,,

θα συμμετασχω μονο επειδη το θεμα ειναι του  σωτου ,,,
 ποσων ειδων εργαζομενοι  εχουν υποστει απολυση ,,,1.500,000 περιπου ,,,
λιγο μας ενδιαφερει λοιπον αν οι καθαριστριες του υπουργειου οικ  ηταν ενα κομματι των απολυμενων ,,,
μαζι πειναει και το 1 μυσι εκατ ,,,απολυμενοι ,,,

BillCast

# 15 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

και πέρδευσαν (λάθος ο τύπος, αλλά τρέχα να βρω στη φωνή αυτή τον αόριστο)

ενα ζευγάρι φοράδες στα περαλώνια.

παω για δουλειά. μη με ζητήσει το "πάνελ".

λείπω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από tzoulia59

αν και δεν εκτιμω το πανελ ,,,

Egw-eimai-leme

# 16 στις 15/9/2015
author

έπαρδον

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από BillCast

και πέρδευσαν (λάθος ο τύπος, αλλά τρέχα να βρω στη φωνή αυτή τον αόριστο)

ενα ζευγάρι φοράδες στα περαλώνια.

παω για δουλειά. μη με ζητήσει το "πάνελ".

λείπω.

Enikos

# 17 στις 15/9/2015
author
Ανδρας / 75 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 20
Απαντήσεις: 20.053

Συγγνωμην για την επισημανση.

Δεν ειναι καθαριστριες, ειναι μονιμοι ψηφοφοροι.

Με το μπαρδον κιολας...

Hrist983

# 18 στις 15/9/2015
author
Ανδρας / 36 / Ελεύθερος
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 101

οι καθαριστριες

οι καθαριστριες στη βουλη  και στα υπουργεια περνουν τοσα λεφτα γιατι κουραζοντε απο το πολυ ξεβρομισμα των   ... μονο που δεν μας ειπαν αν τις κολανε ενσημα βαρεα ανθυγιεινα

psaromallis

# 19 στις 15/9/2015
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Και...

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Enikos

Δεν ειναι καθαριστριες, ειναι μονιμοι ψηφοφοροι.

...η Κούνεβα

http://thiseus.pa-sy-a.gr/2010/03/11/00-00/polyganikh_mhtriarxia_kai_kouneva.jpg

...ευρωβουλευτής!!!

kres123

# 20 στις 15/9/2015
author
Ανδρας / 50 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Απαντήσεις: 18

για λεφτά και πολιτική μιλάτε ; κι εγώ που μπήκα γιατί νόμισα ότι ο σώτος είχε μια τρελή ερωτική περιπέτεια με καθαρίστριες στην Εφορία ...

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε